Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 17.11.2020 Ve všech sekcích
-
Co je to za auto? (po x - té)
David 106s16 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
4 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
MilanF1 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dnes proběhlo ještě jedno probuzení. Vyndal jsem přední sedačky, které pojedou na renovaci, spíše výměnu potahu k čalouníkovi. Doufám, že se plán s přehozením povede. Byl to trochu porod je vyndat. Už se v tom někdo vrtal. A tak dva šrouby nebyly torxy, ale imbusy a jeden stržený. Ten jsem musel odvrtat. Super práce. Jenže potom nastal problém, jak zajet zpátky do garáže. Nejsem @MJSytic, abych dosáhl ze zadních sedaček na volant. Nezbylo než použít Cyclon jako stoličku.4 points -
4 points
-
Co je to? Štěrbina na palubní desce.
loque a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Rozebrat to jde snadno. Doporučuju po jízdě, když jsou plasty vyhřáté a ne křehké. Spodní velký kryt se sejme, začít odspodu. Pak se sejme kryt včetně tlačítek. Konektory jdou tak, že na hřbetě se stiskne zoubek (má dvě drážky) a rámeček se sklopí. Celé je to otázka pár sekund.3 points -
Cena roland garros
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Určitě udržovat v originálním stavu. Každý tuning uškodí!3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
skypeja a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@Hafity ty nevis, ze Tesla apod. cili na uzivatele Fabii, Sander, Renaultu Clio, Ceedu a podobnych aut? Akorat to teda nikdo nerekl tem, co nasadili cenu 1,5M+ v zakladu... to si tech Fabii koupim v zakladu 5, nebo 3 prakticky v topu, ze...3 points -
Co jste dnes udelali...
Fruktis a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
3 points -
Nový Peugeot 5008
Karel a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Mikis za téma
Ty jo on si ještě dnes někdo opravdu myslí, že se dostane na spotřebu kterou napíše výrobce, ten si snad musel kupovat své první auto. Taky nechápu jak může dostat tři nebo dokonce čtyři různé spotřeby tohle by se stát nemělo a to jak prodejce počítal tu průměrnou sečtením a dělením těch tří dodaných tak to jsem se opravdu nasmál, snad hlavní a určující by měla být spotřeba dodaná výrobcem a zapsaná v TP, jen je s podivem jak celá EU ví, že výrobci s tímto klamou zákazníky a nic v tom nedělá a ještě dá 3 roky lhůtu než začne platit nový výpočet, ale emisní normy ty jim jdou zavádět skvěle.3 points -
Rikic 407 coupe - prodáno..
chuck11 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
3 points -
Co je to za auto? (po x - té)
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Metro Cenntro2 points -
Co jste dnes udelali...
skypeja a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
2 points -
Cena roland garros
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Jan2405 za téma
Chalani ja to nejdem predávať ale dik2 points -
Cena roland garros
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Jan2405 za téma
Auto nechcem predať vôbec len som chcel vedieť orientačné akú ma cenu toto auto keďže na sk cz som nenašiel ani jeden inzerát2 points -
Cena roland garros
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ahoj, s cenou bych to udělal tak, že bych auto umyl, vyčistil vnitřek, naleštil a vyfotil třeba v přírodě..., prostě tam, kde jsi to fotil ty, to není na prodej OK,, pak bych dal fotky auta na internet s vyšší cenou, abych mohl postupně slevit..., přibližnou cenu 306ky zjistíš na internetu podle roku výroby, najetých KM atd. takto tvůj inzerát vypadá, že nápad prodat auto přišel před hodinou , nechci tě urazit, ale asi chceš za auto dostat co nejvíce, tak musíš pro to taky něco udělat...2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Z jakého důvodu? Každý má přeci jiné nároky? Nebo zase začneš lidem kázat co potřebují a co ne? Tohle dělali komančové....2 points -
Problém s platbou za členství
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
@jirka3 Změnil jsem Ti tu adresu na ČR, zkus to znova2 points -
Dneska vařim já
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
2 points -
certifikovane jazdene vozidla PEUGEOT
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jinak--kdybych v dnešní době kupoval ojetinu, šel bych do ofiko prodejce jako první , zajištěná historie, původ, zkontrolované auto autorizákem, nějaká záruka, nehrozí nebezpečí právních problémů..., to stojí za to si trochu připlatit2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
skypeja a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Proč si ze mě děláš srandu? To není od Tebe moc hezké. Říkám si že budu rád když se dožiji 75 let, ale to už budu špatně vidět, budu mít třes rukou a minimální cit v nohách abych mohl ovládat auto.. Mimochodem neznám nikoho v mém blízkém a ani ve velmi vzdáleném okolí, kdo by se měl dožít 140 let. To už s tím svým přesvědčováním přehnal. Myslím že by ses měl nad sebou zamyslet a trochu přibrzdit.2 points -
2 points
-
Co je to za auto? (po x - té)
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Asi fakt jo. https://www.agrotectrucks.cz/aktuality/predstavujeme-cenntro Proboha Michale, kde jsi k tomu přišel? Děláš na vedlejšák u TS?1 point -
teď jsem se dodíval na výrobu Trabantů , když člověk porovná tu dobu s dneškem, das ist KATASTROFA1 point
-
1 point
-
Matematická úloha
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele AnotherOne za téma
Pomocou štyroch štvoriek a základných operácií sa dajú zapísať čísla od 0 do 256 okrem čísel 10, 11, 13, 14, 18, a 19. Mierny ojeb by bol 4/.4+4-4 (. nie je krát ale ddesatinná bodka a nie je tam nula). Edit je to trochu inak tie uvedené čísla sú len do 20. Edit 2: Zdôvodnenie: pomocou dvoch štvoriek sa dajú pomocou týchto operácií vytvoriť len čísla 0,8,1,16 a tieto čísla sa dajú len násobiť, sčítať, odčítať a deliť s číslami 0,8,1,16 ktoré sa dajú zapísať z druhej dvojice štvoriek. Keď dobre rátam je to 64 možností (treba vynechanať štyri delenia nulou, vysledky so záporným a necelým číslom a opakujúce sa hodnoty). Všetky možné výsledky teda sú: 0+0 0+8 0+1 0+16 0-0 0-8 0-1 0-16 .... 0/0 0/8 0/1 0/16 ... 1+0 1+8 ... 16/161 point -
a což (44-4)/4 aha .. to jsou dvě vedle sebe a to nechceš, jdu myslet dál1 point
-
podle mě je traktorista bezmozek , protože nechat stát traktor v noci naštorc přes cestu může jen hovado , jinak minulý týden chci předjet traktor s vlekem, jeli jsme cca 30-40, traktor samozřejmě vzadu na vleku nebliká, proto předjíždím..., ale když jsem skoro vedle něho, vidím že traktor bliká (doleva) , tak brzdím (nic hrozného) a traktor odbočí doleva, ovšem jeho řidič na mě posílá hromy blesky , tak zastavuju a jdu mu říct, že mu nebliká vlek..., traktorista říká že to není možné, že to kontroloval, tak zapíná v traktoru blinkr, vlek samozřejmě pořád nebliká, jdu k traktoru a vidím, že vlek není vůbec zapojený elektrikou k traktoru , v tu chvíli se setkáme očima s traktoristou, on nic, přestal mluvit, žádný náznak omluvy, tak odjíždím... píšu to proto, že jsem se setkal za život s tolika traktoristama, kterým něco nesvítilo, nebo vůbec měli ten stroj v hrozném bordelu a bylo jim to jedno, mám prostě zkušenost, že když je traktor přede mnou na cestě, tak musím zpomalit, max. na dvojku a celou dobu co ho míjím pečlivě sledovat co se děje--je to zvláštní sorta, ti traktoristi1 point
-
Cena roland garros
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Jan2405 za téma
1 point -
Ahoj, v roce 2017 jsem v programu "Peugeot Vyzkoušené vozy" kupoval u Domanský Praha, 508 z roku 2011. Součástí byla záruka na skryté vady na 1 rok, po roce přišla nabídka na prodloužení anebo jsem mohl dokoupit rovnou u Domanského při koupi auta. Auto mělo najeto cca 135 000 a do letoška, kdy jsem ho prodával, nemělo žádnou extra vadu. Takže jsem záruku vlastně ani nevyužil. Nicméně na to, že to byla koupě stylem ráno jsem se probudil, otevřel sauto a odpoledne jel pro 508, auto super. Určitě bych tomu dal přednost před koupí někde v aaa, esa atd. A jak je píše v příspěvku ozzy, máš tam historii, původ, bez problémů se zákonem atd. A co jsem se tak bavil s prodejcem, většina jsou auta braná na protiúčet. Osobně si myslím, že ta záruka na 1 rok stačí. Co se má rozbít, se do toho roka nejspíš rozbije Alespoň takhle jsem to bral já, takže jsem si nechal jen ten 1 rok.1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
1 point -
Jirka3 je to váhou ale zároveň aj opotrebovaním toho kolíčku, a dá sa to dočasne riešiť aj podložením mezikusu malého molitanu pod tu páčku, niekde to tu bolo aj na fóre, ale nie je to ono, ja som to tak pár rokov mal, kým som nezohnal kolíček. Ale furt lepšie jak nič. Ono ten kolík sa predtým nedal zohnať vôbec, takže sa vymýšľali fakt rôzne zúfalé veci, aby nebolo nutné meniť celý ten nepodarený a navyše predražený COM. Teraz sa to dá objednať z číny normálne plastové za pár drobných, dokonca aj to hliníkové z aukra, takže jedoznačne vymeniť a bude na nejakú dobu kľud. Tiež by ma to zaujímalo ako dlho to vydrží s tým hliníkovým kolíčkom, s plastovým by asi nemal byť problém časom keď bude treba vymeniť znova, ale s tým hliníkovým neviem či sa neopotrebuje protikus, teda celý ten korpus COM modulu, presne jak píše HonzaZ. h4wk3y - ono je viac výrobcov a viac typov, Valeo/DAV napríklad pokiaľ si pamätám sa nič nedoťahuje, iba sa nacvakne, resp. neviem či novšie COMy to už nemajú zjednodušené tú montáž/demontáž páčky, na tom prvom pôvodnom bola jediná možnosť úplne rozobrať celý COM. A veru to nie je robota pre každého, a ľahko sa dá ten COM poškodiť.1 point
-
Předpokládám, že to bude podobné jako u 407 - mě stačilo původní kolíček obrousit do kulatého tvaru a pružinku o 1-2mm podložit. Chodilo nadále spolehlivě několik let... A ještě jedna věc - nedotahovat celou páčku zpět do COMMu na krev, ale úplně lehoučce, tak aby chodila naprosto volně a pružinka ji tak mohla korektně vracet..1 point
-
Je to velká škoda, ale co se dá dělat. Naši politici rozhodli. Bohužel, vymýšlí poslední dobou samé nesmysli, ať se jedná o počet lidí v obchodech apod. . Tak snad se situace do května 2021 srovná a vše bude v pořádku a nebude žádné koronavirové šílenství. Těšil jsem se na sraz a místo toho budu doma. @Weri 605 zasloužíš si pochvalu za tvoji práci co děláš pro P-C (ale nejen Ty).1 point
-
ano, lidi co se motají kolem aut vědí, že P 5008 za 3.9 litru v normálním provozu jezdit nebude, možná někde na uzavřené trase, nebo v kryté hale..., ale zákazníci přece jezdí v normálním provozu, nee ve výzkumném ústavu, výrobci prostě z důvodu reklamy uvádějí nepravdivou spotřebu už i do úředních dokumentů samozřejmě to platí pro všechny značky automobilů1 point
-
už jsem to tu někde psal--ten údaj o spotřebě v TP je vlastně k hownu, , když skutečná spotřeba je skoro jednou taková , je to prostý podvod, tečka a kdyby tu garančku po 5 tisících zaplatil pežot a omluvil se, udělal by pro ZNAČKU jako takovou ohromnou reklamu , ale takto každému kdo to viděl, zůstane divná pachuť v ústech1 point
-
Koupit P807 do 60.000Kč
MP zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No to je to ono když to přijde tak jsou to rakety za servis a největší problém je že když to takhle zregeneruješ tak máš sice jistotu že to co jsi udělal už auto přežije ale pořád jezdíš pixlou xx roků starou která má na hrbu xxx tis. km a když to budeš chtít prodat tak nikdo opakuju nikdo ani znalec takových aut nebude ochotný akceptovat to že za auto chceš oproti jiným o deset patnáct tisíc víc protože jsi do to před pár tisíci km narval čtyřicet nebo padesát litrů. Tohle je začarovanej kruh a ještě to umocňuje že v přijatelné ceně se žádný podobný auto ve stavu aby jsi ho v klidu jezdil 4-5 roků bez nějakých velkých investic sehnat nedá.1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Moral3z zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
V té době už budeš mít přeci levný,plně autonomní elektromobil,kterému jen řekneš,že chceš třeba k Radovánkoj do Ostravy a on tě tam bez jediné zastávky v klidu doveze.Radovánek tě přivítá v plné síle,nabídne ti bio salát a vodu,protože to je nejzdravější a vlastně to je taky skoro zadarmo,pak ti vysvětlí co všechno děláš špatně,a co bys vlastně měl dělat a jak se chovat.Nakonec se pochlubí ,že pár let před stovkou čeká s manželkou dalšího potomka,a že jeho tata před týdnem oslavil 130 narozeniny a bude se znovu ženit.(protože musí) Po této cca dvou hodinové návštěvě plné informací,podpory a zdravého pohoštění na čerstvém ostravském vzduchu,se budeš cítit jako znovuzrozený,a pln elánu do života.Dokonce budeš tak nabitý energií,že se odvážíš sám a bez přestávky řídit celou cestu domů.Budeš se cítit úplně jako v nebi.A až to budeš někomu vyprávět,tak ti nikdo neuvěří.1 point -
obecné informace
Veverka zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanek za téma
Díky moc Weri za Tvou neúnavnou práci a nervy.1 point -
Kdo to nečekal ať zvedne ruku Každopádně obdivuju Weri její stoický klid. Vím, že za to nikdo nemůžeme, ale organizovat něco v téhle době, kdy jak vidno nikdo neví o bude zítra a případné náklady nikoho nezajímají, to chce nervy jak špagáty. Doufám, že rok 2021 už bude mnohem normálnější (sobecky i kvůli svým zájmům - akcím)1 point
-
obecné informace
MotoMoto zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Ahoj všichni všem… vývoj covidu se sice zlepšuje, ale že by to mělo nějaký veliký vliv na ubotovací zařízení a konání akcí pro více jak 30 osob se nezdá. Je mi to tedy letos již podruhé velice líto, ale sraz listopad 2020 na Křivoklátsku ruším a přesouvám ho na listopad 2021. Snad se potkáme příští rok na jaře v Choceradech. Rezervace je dána na víkend 14.-16.května…! Díky za přízeň a podporu…! Weri 6051 point -
Úřad práce po koronaviru video-1605202836.mp41 point
-
Rikic 407 coupe - prodáno..
sharpers zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Tak jen maličký update :) Podařilo se mi sehnat druhou sadu kol na zimu - kola jsou až na jeden škrábaneček jak nová, gumy sice nejsou nejnovější (5 let staré) ale nejsou tvrdé a mají supr vzorek. Jelikož cena byla víc než dobrá, nebylo co řešit :D Včera jsme je všechny vyvážili - kamarád měl na firmě zrovna vyvažovačku která umí závaží vypočítat za paprsky, to mě bavilo :D No a pak jeden nemilý update.. Zjistil jsem že mi někdo odřel přední nárazník :( Ano, ten nárazník který se lakoval.. Hodně se podařilo rozleštit, ale bohužel jedna část je prostě prodřená.. A fakt jsem si to neudělal sám Před rozleštěním Po rozleštění Už nějak ztrácím sílu na tom autě něco vizuálně opravovat.. Bylo mi jasný že dřív nebo později něco přijde - ale doufal jsem že to bude později a třeba něco od kamínků nebo tak..1 point -
1 point
-
1 point