Jump to content

inoxing

User
 • Content Count

  671
 • Joined

About inoxing

 • ID člena
  57408
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 01/01/1990

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Já nevím, ale zvednout 3cm mě nepřijde moc. Tohle skoro udělá i stará pružina, možná kdybys vyměnil za tužší pružiny, tak to máš o 3cm vyšší taky bez podložek nebo možná i za nový originál.
 2. A kolik má nájezd, pokud se tomu dá věřit? Resp. kolik to najelo na benzín a kolik to má najeto s plynem. Většinou se na to flákne plyn po záruce, protože výrobce snad i zakázal na tohle motnovat lpg a ani jsem to snad neviděl továrně od Peugeotu s LPG.
 3. Tak hlavně pořádnej kryt pod motór.
 4. Jo, je to jedno, takhle muzes jezdit porad. Tlak jde z vnejsku a to cerny je prepousak, ktery v pripade ucpanyho filtru pousti pres ventil. To cos vylomil je jenom drzak tohoto prepoustaku. Klidne to tak muzes nechat.
 5. Těsnění na deklu vaček nebo nádobka na servolej. Musíš se podívat co je to za olej (červenej je servo, černej motor). Těsnění pod hlavou těžko.
 6. Člověk panelákový No upřímně, ten recyklát ani nejde dobře vysušit. Je lepší si ho vystříhat znovu z novýho.
 7. Během minulýho měsíce 3 starý vylítaných rotačky, všechno tdi vw.
 8. No to nevim, musíš to vyzkoušet, jestli to výjde. Třeba to výjde, 3cm není nic extra. To jsou takové obecné rady, co mě napadnou od stolu.
 9. Je to předpis. Ten minulej technik měl pochopení ke stáří a nechtěl ti to zničit. Ikdyž by to motor měl bezproblému přežít, ale co si budem. Když máš na turbu nájezd 350K, tak to nebudeš štvát k přeběhovým schválně. Osobně se mě to taky nelíbí, jak se testujou nafťáky na emisích. U benzínu omezovač nezkouší, ale u nafťáku "musí" kvůli opacitě. Mám za to, že tohle by se mělo zrušit a max by byl u 4K ot. Občas se nějakej nafťák rozletí na ME...
 10. Jo, uložení tlumiče, už jsem doma, ne klobouk. Tak při tý přiležitosti si vyměň na tlumiči i vrchní uložení. Cena 200Kč komplet na jeden tlumič. A ta podložka se nesmí kývat v tom klobouku ani na tlumiči/na uložení. To je potřeba dopilovat. Pak to bude ok, normal stáhneš šroubama- odpovídající pevnosti a délky- min pevnostně 8.8 (skoro každej imbus) nebo ideal 10.9, aby se to neutrhlo s velkou rezervou.
 11. Záleží jak moc to je shnilý. Musíš vzít šroubovák a vyzkoušet "bulletproof".
 12. Jo, na tom jeho kanále je víc videí, který by tě mohli bavit.
×
×
 • Create New...