Jump to content

inoxing

Uživatel
 • Content Count

  536
 • Joined

 • Last visited

About inoxing

 • ID člena
  57408
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 01/01/1990

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nezničí, ale je to zbytečné kupovat. Z měřění emisí bych strach neměl, zase tolik to nežere olej.
 2. Tohle může dělat i volnoběžka na alternátoru, vodní pumpa, jakékoliv ložisko na řemenu (vodící/napínací kladky). Předtím zde to video nebylo.
 3. Slouží k odvodu vzduchu z vnitřku auta ven. Aby nebyly vidět, jsou pod nárazníkem na straně auta. Když sundáš zadní nárazník, bude ti to hned jasné, co to je a na co. Ale určitě dřív najdeš a využiješ nejakou záslepku v karoserii.
 4. Pokud je to elektronika na dálkáč zvlášť a zvlášť kostička immo, tak bez diagnostiky to jde normal přehodit a jen se spáruje dálka podle postupu. Když budeš chtít dát immo kostičku/hranolek do nového tělesa klíču, tak pozor, aby nepraskl--- někde je přilepený a to je pak velmi složité na vyndání (nepomůže nic jiné než odbrousit těleso klíču).
 5. To mají v Číně taky. Stačí najít. Většinou předfacelifty měly immo zvláště a elektroniku na DO zvláště. Po faceliftu už to bývalo v celku (ikdyž nadále třeba servisní klíče nemají DO, ale jen tu kostičku s Immo a jsou po faceliftu nebo novější modely. V Číně mají i to, co potřebuješ, akorád špatně hledáš.
 6. Řemenice klikovky pohonu příslušenství to dělá. Až ji budeš mít v ruce, pochopíš proč.
 7. Jsou tam různé záslepky v karoserii, můžeš je využít nebo přes zpětné klapky pod zadním nárazníkem na odvod vzduchu.
 8. Klidně může být i 0W60, když bude olej mít specifikaci nutnou pro jeho motor . Čím větší rozsah (5W30, 0W60 ....) tím je to lepší. Ale důležité je to, co je to za olej (jeho složení) a to ani zdaleka nejde poznat vyjádřením viskozity 5W30 atp. Důležitá je norma- Tzn, PSA B71 2290! A ten jiný, než v 5W30 nebude. Jedna věc je vizkozita- druhá věc je složení oleje. Jestli motor žere olej, tak žádné přísady tomu nepomůžou a změna oleje taky ne. Všechny tyto "metody" fungují do zahřátí motoru. Ta spotřeba oleje je v dnešních poměrech normální. Pro ilustraci o čem pojednává údaj 5W40 atp. viz grafy níže. Zdroj: oleje.cz
 9. Z vraku, z vrakáče. Jestli máš dolámanej jenom ten lem, tak to neřeš, že tam teče voda je normální. Akorád vyházej ty textilní izolace z přepážky motor-interiér. Vždycky jsou nasáklý vodou a roztrhaný.
 10. inoxing

  peugeot 307sw

  Je to v návodu na obsluhu. Das klicek do zapalovani, stisknes tlacitko zamknuti a otocis do kontrolek (stale drzis tlacitko pro zamceni).
 11. Výkresy jsou shodné pro "všechny verze" a podle VIN ti pak vypadne v serviceboxu jen to, co je na tvem aute. Takze muzes mit 12 a 13 na vykresu, a v seznamu soucastek mas jenom 12. Kdybys hledal bez VIN, tak tam budou vsechny cisla v seznamu soucastek.
 12. inoxing

  Nové 405

  Peugeot Khazar, Peugeot Pars, Peugeot 405s... https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/peugeot-khazar-405-406-psa-azerbajdzan.A190415_174016_automoto_fdv https://www.auto.cz/peugeot-porad-vyrabi-model-405-kolik-stoji-a-je-modernejsi-128808 FR: https://lenouvelautomobiliste.fr/actualites/alpine-a110-la-barre-des-5000-unites-produites-est-franchie/ YT:
 13. Problém je s imobilizérem- buď špatnej klíč nebo se vymazala konfigurace klíče z BSI- znovu nakódovat klíč k jednotce. Stačí k tomu jen PIN k autu a original diagnostika. Economy mode je jen důsledek nenastartování motoru- zmizí nastartováním.
 14. Neměli origo diag, jinak klimu vyčtou. Ventilátor má elektronickou regulaci uvnitř sebe, mění se celek s ventilátorem. Ale počkal bych na diag, kdyby elektronika byla uplne KO, ventilator by nejel vubec.
×
×
 • Create New...