Jump to content

Medvěd

User
 • Content Count

  17,325
 • Joined

 • Days Won

  2

Medvěd last won the day on February 21

Medvěd had the most liked content!

About Medvěd

 • ID člena
  541
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 04/17/1968

Věci klubové

 • Auto
  Ford
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 7
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Zatím dobrá

Kontakty

 • Facebook
  https://www.facebook.com/MsMedved

Recent Profile Visitors

2,688 profile views
 1. Za mě souhlas s Oldou. Dlouhán je jedině + (pokud teda nemusíš řešit neustálý parkování v centru, kde ten půlmetr navíc může vadit). Jinak longy co jsem měl (VW T4, teď Doblo Maxi) měly dle mého příjemnější jízdní vlastnosti = nebyli to takoví "skokani" jako krátké verze. Co se týče vestavěné navigace - totální už dávno překonaná blbina za neskutečně moc peněz. Jezdím podle WAZE, co mám staženou v tabletu a už se k žádný klasický navigaci nemám potrřebu vrátit. Sice musím být "na datech", ale zase znám veškerý uzavírky na trase a umí mě poslat jinam, když se moje cesta nějak zasekne. Umí si poradit i se silničkama v rumunských horách, tzn. že podle mé by mohla dávat i Ukrajinu (což ta vestavěná??? Nevím, nevím ...)
 2. Je to hezký, obdivuju takhle šikovný lidi. Nám holt stačí tohle
 3. Ahoj Riftera sice nemám, ale jezdím pracovně s Doblem Maxi a vzhledem k faktu, že prostor si těžko domaluješ, tak i Riftera, vzhledem ke složení osádky cos výše popsal, bych volil v longu.
 4. Včera jsem v Havířově objevil dvě restaurace, kde jsem si já i výjezdníci fakt pochutnali. Pokud tedy zavítáte do tohoto města, tak návštěvou restaurace U příborů a Radost určitě neuděláte chybu. Havířov nás včera příjemně překvapil.
 5. Neurazila jsi mě, jen jsem Tě poopravil, páč bez teamu lidí, kteří slyšeli moje prosby a hlavně byli ochotní často se potýkat s mou neznalostí problematiky a často i tvrdém lpění na věcech, které se daly řešit jinak, bych fakt dokázal velký kulový. Taky v časech, kdy jsem klubu předsedal, bylo vše technicky snazší a přijde mi, že tu bylo víc srdcařů - to (a moje jakési vyhoření) bylo asi příčinou mého odchodu před lety. Teď se rozkoukávám a názor si vytvářím - všechno chce čas. Každopádně co se srazů týče - problémy s tím, aby lidi přijeli, mají SKORO všechny kluby (snad vyjma karavanistů, ale to je sorta lidí, co chcou každý víkend být někde v campu a když jim k tomu někdo vymyslí program, jsou vděční a nemají problém ani s penězma). Loni jsem byl na srazu na Seči (podle mě totálně bez programu) a vedlejší camp byl narvanej SEATy - opravdu několik desítek (možná až přes 100) aut. Kolik to ale SEAŤáky stálo či jak to bylo sponzorované jsem fakt nezjišťoval. Bohužel jak už tu psali jiní nade mnou, máme různé priority (rodiny, koníčky) a čím dál víc lidí se opevňuje za svými hradbami a je pro ně čím dál těžší komunikovat oko/oko, ale nabušit na klávesnici román plný nadávek zvládnou 1, 2. Je potřeba vymyslet takovou náplň srazu, aby lidi chtěli jet a při tom aby je to finančně nezruinovalo. No a jsme zase u té účasti - líp se vyjednává o ceně, pokud dokážu provozovateli garantovat účast a následnou útratu (proto jsem třeba nikdy neměl rád, když se vytvořila Grill partička, co se na fóru dohadovala kolik masa a kolik chlastu si s sebou dovezou - ale ani jako organizátor jsem neměl páky jak tomu zamezit). Když můj táta byl vrchním trenérem sportovního oddílu rodiče se vždycky v září dozvěděli "terminkovku" (krom července v podstatě zabrané 3 víkendy ze 4 v měsíci) a že bude sledována účast a dítě má povinnost zúčastnit se 80% akcí. Nejde škola - nezájem, babička má narozeniny - nezájem... a během 2 - 3 let byl MOTORLET oddílem, co vozil medaile kam vyjel. Když brácha vedl skauty - taky ho situace, kdy on vymýšlel výpravu pro 15 dětí a na nádraží mu jich přišlo 6 (několikrát) dotlačila do stavu, kdy rodičům oznámil, že oddíl není jen odkladiště pro děti, když rodiče nemají čas, ale že je třeba, aby se účastnily programu, jinak je třeba nevezme na tábor. Vím, že tohle nelze v klubu aplikovat - spíš je potřeba, aby si členové uvědomili, že za přípravou srazu je schovaná velká práce několika lidí a zamysleli se, jestli jim fakt nestojí za možnost vidět a poznat osobně lidi co znají jenom od monitoru, vyblokovat si čas a peníze na ten jeden (2, 3) víkendy v roce? Já svou účast v Choceradech zatím zvažuju. Program mi přijde zajímavý, ale v květnu budu jednak já v Rumunsku, druhak Pavel má jet někdy koncem května se školou na týden do Švédska, takže trochu časově - finanční problém. Nicméně když to jen trochu půjde, tak plánuju se tam ukázat.
 6. Weri - NIKDY, opravdu nikdy jsem to tu netáhnul sám, ale VŽDYCKY za pomoci různých lidí. Nemůžu všechny jmenovat, páč jich bylo nepřeberné množství, ale např. JirkaP, neustále aktivní a kdykoli pomocnou ruku nastavující Péťa, Kurt, Trundík, Pe.Tr, Hurvajz byli prostě Ti, bez kterých bych nic nedokázal.
 7. Péťo - ale pokud je na přední sedačce podprdelník, tak je to pro dítě (a pro kohokoliv menšího než 150 cm) pomůcka k tomu, aby se mohlo bezpečně připoutat a tudíž tam sedět může. A to vůbec nehovořím o možnosti usadit dítě na přední sedačku přímo v autosedačce, kdy se nemusíš kvůli každýmu prdu otáčet dozadu, ale řešíš vše relativně komfortně vedle sebe. Holt mám z častých výletů s Pavlem, kdy jsme jeli jen ve dvou, takové zkušenosti
 8. Ozzy - ale to auto tam podle Rikica stálo dřív než on, že by viděl budoucnost a tušil, ze zrovna přijede někdo s velkýma dveřema?
 9. Péťo - a proč by dítě nemohlo sedět vepředu, pokud tam ma rodič položený podprdelník? Pavel se mnou už ve školce běžně jezdil v Ivecu Daily - dokonce nás zastavili i cajti na běžnou kontrolu a neřešili ho.
 10. Medvěd

  Rudý Zeman-Kmenta

  Dovolím si dopobručit i knihu Boss Babiš od stejného autora, je to dobré a poučné čtení a v knihovně to taky hezky vypadá
 11. Cestou do Havířova jsme povečeřeli v oblíbené restauraci ve Velké Bíteši (www.urausu.cz), teď už jsem v hotelu Boršičanka a budu tu až do čtvrtka.
 12. Veselý vyskytliny přeju
 13. No a vo to přece jde - značka na přání je na autě buď proto, aby si jí každej zapamatoval (prostá reklama) nebo - a to je možná častější - aby to taková změť podobných znaků, že si to nikdo soudnej nezapamatuje.
 14. Ráno pracovně Doblem do Jiříkova a vyšlo mi takovýhle nádrherný numero. No a odpoledne opět Doblem do Havířova, snad bude D1 cajk
 15. .... zjistíte, že jste vocasové.... No vyznělo to poněkud jinak.
×
×
 • Create New...