Jump to content

Pepito

Člen klubu
 • Content Count

  4,511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Pepito last won the day on June 27

Pepito had the most liked content!

About Pepito

 • ID člena
  27765
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 04/09/1963

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206 CC
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Loštice
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Jezdím tak rychle, jak létá můj anděl strážný. :papa

Recent Profile Visitors

10,836 profile views
 1. Pepito

  jaky mobil?

  Celý život jsem měl Nokie cca osm typů a vždy jsem byl s nimi spokojen, ale už rok mám tento Xiaomi a nemám k němu jedinou výtku. Vybíral jsem dle foťáku, rozměrům a paměti.
 2. Přeji vám hezké počasí. Taky jsem sledoval vývoj počasí kvůli cyklovýletu na Macochu, ale ve směru na Brno od Loštic bude dle předpovědi celý den chcát, tak jsme to odpískali.
 3. Včera jsme se byli s kamarády projet na kole a abych neměl ten život tak jednoduchý, tak jsem si v lesním úseku v nemalé rychlosti nabil čuňu. Mám naražené levé rameno, lopatku, žebra, bok, nohu od kyčle až po koleno a levou ruku. Protože už jsem starší, tak se to bude regenerovat trochu dýl než třeba před 20 lety, ale hlavně že nemám nic zlomené.
 4. Pepito

  Měl jsem rakovinu

  Děkuji vám všem za podporu a přání. Protože se snažím žít naplno a nechci se zabývat zdravím, tak hodně jezdím na kole, což mě velmi baví a i když moje postava na to nevypadá, tak se snažím sportovat, co mi tělo dovolí. Včera jsme se byli s kamarády projet na kole a abych neměl ten život tak jednoduchý, tak jsem si v lesním úseku v nemalé rychlosti nabil čuňu. Mám naražené levé rameno, lopatku, žebra, bok, nohu od kyčle až po koleno a levou ruku. Protože už jsem starší, tak se to bude regenerovat trochu dýl než třeba před 20 lety, ale hlavně že nemám nic zlomené. Ale jak tu píšete jsem bojovník a jen tak se nevzdávám.
 5. Pepito

  Měl jsem rakovinu

  Přesně tak, NEJSME JEN FÓRUM
 6. Pepito

  Měl jsem rakovinu

  Myslel jsem že už toto téma a vlákno uzavřeme, ale osud to změnil. Už tak tři čtvrtě roku mám problém s trojklanným nervem a před dvěma měsíci doktoři zjistili, že je to od zubu, ale než mi ho vytrhli, tak mě poslali na magnetickou rezonanci aby si byli jistí. A při té magnetické rezonanci se náhodně našel útvar v mozku. Byl jsem objednán na opětovnou magnetickou rezonanci s kontrastní látkou. Naštěstí je to nezhoubné, ale budu pozorován a když se to doktorům nebude zdát, tak bude operace. Snažím se na to nemyslet, ale už to mám v hlavě (myšlenku). Proč vám to tu vlastně píšu,jste už 13 let moje druhá rodina a všichni zde probíráme kde co, tak proto.. Nebojte se, nikam neodcházím. Mě se jen tak nezbavíte. Těším se na sraz až se zase s vámi uvidím.
 7. Tak cyklovýlet na Macochu se bohužel z důvodu nepříznivého počasí v sobotu odkládá na příště. Dle předpovědi počasí má celou sobotu pršet a jen 12°C, to by nebyl výlet, který bychom si mohli užít. Svět se nezboří a příležitostí bude více,tak se v podvečer,jako každý pátek pojedeme projet. Užívejte si jízdy na kole. Jezdím jako každý od malička, ale až od nějakých 25 jezdím nejdříve po Jeseníkách a teď poslední tři roky po okolí Loštic a celou dobu mě to moc baví.
 8. V sobotu vyrážíme se čtyřmi kamarády na cyklovýlet na Macochu a okolí s přespáním v ATC Olšovec v Jedovnici.
 9. Jezdím a jezdím, ale už vás tu nebudu moc zatěžovat detaily z cyklovýletů, ale pár fotek bych vám tu přeci jen mohl dát.
 10. @JaHoo, přední flaška mi nepřekáží, nasedám jak na koně. Nosič už jsem otestoval v terénu při docela velké zátěži. Zadní láhev 0,7L a v brašně čtyři půllitrové nealko piva a drželo to v pohodě. Hydrovak a ani batoh na zádech nesnáším, proto jsem si pořídil ten nosič s brašnou.
 11. @Leo, tak to je paráda Jak bude možnost, přijedu se za vámi podívat na chatu. Přeji mnoho šťastných kilometrů.
×
×
 • Create New...