Jump to content

Pepito

Člen klubu
 • Content Count

  4,551
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Pepito last won the day on September 20

Pepito had the most liked content!

About Pepito

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206 CC
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Loštice
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Jezdím tak rychle, jak létá můj anděl strážný. :papa

Recent Profile Visitors

11,499 profile views
 1. Pepito

  306GTi-6 by Béďa

  To bude úplně nové autíčko. Krásná práce.
 2. Vlasťo, už nejsi nejmladší, musíš se šetřit. Podívej se na mě, 57 let a taky už nezvládnu co před 15 lety. V sobotu jsem byl na kole, dnes jedu do Rýmařova hrát kuželky, od zítřka budu zakonzervovávat velkou betonovou díru po bazénu pro příští pokolení a nad ní postavím pergolu,ve čtvrtek hraju pinec,v pátek s kamarády na kole a v neděli opět práce na bazénu.. a pořád dokola. Jakmile se zastavím,tak je po mě a pak už budu čekat na konec.. Život se má prožít a ne přežít.
 3. Při včerejším návratu hezké číslo najetých kilometrů a celkově po dojezdu.
 4. Tak jsem si dnes udělal cyklovýlet na Dlouhé Stráně a Praděd přes Loučnou nad Lesnou a domů přes Rýmařov (152 km) Při výjezdu z Horní nádrže na Praděd mi u Kamzíku došla po zhruba 80 km šťáva, tak jsem musel na Praděd z Kamzíku (6 km s převýšením téměř 300m) šlapat za svoje. Z Pradědu to už celkem jelo, ale stejně jsem si z Rýmařova do Tvrdkova sáhnul na dno a to mě ještě čekalo 25 km z Břevence do Loštic. Ale jak už jsem psal, jen tak se nevzdávám. Jel jsem to 12 hodin a jsem úplně vyřízený. 
 5. @ozzy56, taky mám rád děti, ale jak píšeš, tak taky nechápu proč tam berou chudáky mimina.
 6. "V roce 1979 byl zámek uzavřen a začala dlouholetá generální rekonstrukce" Výňatek z Wikipedie. V roce 1987 jsem tam byl. Pracovali tam na rekonstrukci zámku zaměstnanci tehdejšího Národního podniku Geologický Průzkum Rýmařov,kde jsem v té době pracoval jako elektrikář. Prováděl jsem tam údržbu elektrických zařízení. Zámek jsem si tehdy prošel celý. Takže rekonstrukce trvala dlouhých 41 let a jsem rád že už je to opravené. Rád se tam někdy podívám.
 7. Kolem půl druhé byl viděn v Lošticích
 8. Ahoj Vlasťo, děkuji za optání. Zdravíčko slouží a celkově jsem v pohodě. Nezhoubný nádor v hlavě je hlídaný a když bude zlobit, tak mi ho prý na vrátnici ve FN Olomouc odstraní. Koleno už je v pořádku. Před dvěma měsíci jsem měl pád na kole a docela jsem byl potlučený, ale i z toho jsem se dostal. Moje přítelkyně Radunka už je trojnásobná babička a já s ní trojnásobný poloviční děda. Můj 22ti letý syn Kuba se zatím do vztahu nehrne, studuje vejšku. Měsíc a půl mám novou práci, která mě baví. Jezdím hodně na kole ,hraju kuželky, stolní tenis, takže se snažím žít naplno, co tělo a zdraví dovolí a musím zaťukat na dřevo, že jsem rád, že ještě drží pohromadě. Teď v sobotu se chystám s kamarádem na výjezd na Dlouhé Stráně a Praděd - 160 km, tak snad to zvládnu. Hned tak se nevzdávám. Občas tady čtu, že i Ty a někteří další klubáci máte určité zdravotní potíže. Přeji vám všem klubákům a vaším rodinám hlavně hóóódně zdravíčka, lásky, životní pohody a štěstíčka, to ostatní už přijde samo.
 9. Také držím pěsti a hlavně zdravíčko
 10. Tak jsem zjistil majitele. Já už Facebook nemám, ale zjistil jsem jeho profil, tak jej zkuste kontaktovat na Facebooku. Auto se nachází na Bouzově na místním statku a bylo by škoda ho nechat zhnít.
 11. Ahoj @ElektronikCZ, dnes jsem náhodou našel toto nepojízdné cabrio. Pokud bys měl Ty nebo někdo jiný zájem, mohl bych se zeptat na majitele a zprostředkovat kontakt. O původu a konkrétním stavu nic nevím.
 12. Já jsem se neurazil za to že mi Hurvajz upravil příspěvek, ale za ty vaše zbytečné poznámky. Radek mi to vysvětlil a to mě bohatě stačilo..
 13. No, čekal jsem až tu "vyskočí" info o Vánočním sraze, ale jaksi jsem to zaspal.. Už mi ani tak nejde o to jestli budu první přihlášený, nechám to jiným - mladším. Váhám jestli mám vůbec přijet, když vidím, že jsem tu stále řešen.. Asi bych nevydržel na sraze poučování o pravidlech fóra, nejsem ten co byl ve škole šprt a nastudoval si všechna pravidla jak mám žít.. Asi stárnu či co. Prostě se mě opravdu dotklo, že jsem se slušně zeptal a pak byl poučován o tom jak se zde chovat. Dle mne úplně zbytečné.. A také se musím přiznat, že jsem uvažoval o ukončení členství..
×
×
 • Create New...