Jump to content

Pe.Tr

Vedení
 • Content count

  24,857
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  115

Pe.Tr last won the day on August 27

Pe.Tr had the most liked content!

About Pe.Tr

 • ID člena 6351
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Satelis
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Neratovice
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  auto bez vyhřívaného volantu už nikdy nechci

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  pe.tr2@peugeot-club.com

Recent Profile Visitors

5,332 profile views
 1. Panove naposled nez se taky urazim , poprve jsem psal s tim ze prosim nekoho o pripadny presun ci smazani....
 2. Choulak je sreekuv kamarad jako kdokoliv jiny tu na foru, ja myslim ze schreek jen se snazi mirnit emoce ktere tu zbytecne rostou do stropu. O prispevcich ktere pak maji dopad na pohled naseho fora a fungovani ani nemluve,vcetne mych samozrejme.
 3. Tvl tak se choulak urazil no a co jako, jste všichni dokonalý? Každý máme své chvilky.
 4. Scratchi tvá ubohost je známá, opět nepřekvapils. Kdybych to chtel zcenzurovat tak to udelam stylem ze na to nesahnu. Je videt ze ti lezim hodne v zaludku kdyz vis co jsem kde napsal a ze tu mam 25000 příspěvků, klobouk dolů hledaní v pravěkých sračkách ti jde. Ale nepotěším tě, protože se tebou bavím.
 5. Gratulace k svátku

  Ja to vim moc dobře, moje učitelka němčiny byla manželkou nejslavnejsiho veterana z ostravy a vždy když byla příležitost tak nám vyprávěla. Letos bylo 100. Let od jeho narozeni a tusim 4 roky od jeho umrtí. Byla i nejaka akce v ov s ní jako v vdovou tuším na oslavach v Porubě.
 6. Ale radost z toho k nezaplaceni
 7. Jsou tam dva, kus 1600,- a dva konektory, piny a těsnění konektoru asi 280,-
 8. Rozdíl v klaksonu

  @mmartinkovic
 9. Podstatou fora je hlavne dodrzovat jeho pravidla!
 10. Naraznik byl dole za deset minut, a kdyz to budu chtit vratit do puvodniho stavu tak za 30 min mam hotovo.
 11. Tak dnes konecně se podařilo nainstalovat app pro snadné spustění Windows a přehrávání videa za jízdy Dále jsem zvětšil citlivost světelného senzoru folií na okna, tři vrstvy 95% dark a jsem spokojený. A nakonec výměna klaksonu za oem Z Mercedesu CLA verze pro indii. Před úpravou https://www.dropbox.com/s/5aav18p31qqr3z3/MOV_0455.mp4?dl=0 Po úpravě https://www.dropbox.com/s/wslp6abzhj0adx3/MOV_0452.mp4?dl=0
 12. Rozdíl v klaksonu

  Tak namontováno a maximální spokojenost!
 13. Panove kdyby se to chtelo zcenzurovat tak to smazu rovnou ani nemrknete,tak si odpustte tyhle komentare.
 14. prosím moderatory o zamčení vlákna a klidně i o přesun do koše. Lukáš napsal, že bud dorazí či nikoliv. S tím podstupuje riziko jestli jíst z rautu bude nebo nebude. Tím bych to uzavřel. Zbytečně tu dochazí k dalším útokům co nemaj zaprach smysl. Organizátor nastavil podmínky viz sekce o srazu . Na každém je jestli je akceptuje či nikoliv. Ad k věci , je jedno jestli raut platí klub a ze vstupu je participace na něm , nebo vstupné pokryje raut. Je to jedno a to samé jen každý to berete z druhé strany a jeden nechápete druhého . V obou případech se vždy dělá +/- 5 porcí navrh . Kdo vědomě přijel nečekán vždy se spokojil s nabídkou místního jídeláku. jde snad o to pokecat v kolektivu .no dobře , tak se i nažrat a předat dárky .
×