Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Jo, na ten jsem koukal a celkem se mi líbí už právě kvůli tomu místu. A další věc, Že má tlačítkové ovládání a dá se nastavit množství vody a intenzita chutí, aspoň teda co jsem četl teda jestli to není blbost.
 3. Rám skoro hotový. Příští bude hotovo
 4. Vidim to stejne... to moc nejde pochopit.
 5. No to se mi snad zda!!!
 6. Jestli chceš malý , tak koukni na De Longhi EC680 nebo EC 685 Já mám 680 ale nevím v čem se 685 liší. Je širokej jen cca 15 cm a nezabírá moc místa . Mám cca 4 roky a spokojenost , Bez problémů . Cca po 6 měsících se rozsvítí kontrolka že chce odvápnit , naleju roztok , zapnu , odvápní se a jede se dál. Samozřejmě záleží na vodě a množství dělané kávy ( u mě tak 4-6 denně ). Jen koukám že cena šla nepatrně nahoru za ty čtyři roky .
 7. Blbý je, že mají asi jeden jediný disk.
 8. @Péťa Véna na to nevypadá ale úplně blbej nejni a když má možnost něco ověřit než to plácne tak si to ověří jen jsem si to ověřoval se svojí registrací u které taková sleva není proto jsem napsal že si troufnu napsat že tu ta sleva zaplatí jeden rok místního členství a vidíš vyjde to na dva roky a ještě Ti zbyde .
 9. Co znamená o díru vedle??
 10. Today
 11. já už to dopsal, ten pneuservis je už ani nevede jako možnost koupit, já tam loni bral plech. disky i se zimníma gumama na 2008
 12. Véna má pravdu, sleva na klub 264,- Ale i tak to je víc, než těch 990,-
 13. @ozzy56 Nebezpečné mi to nepřijde, ale stojíš na jedné noze, to je fakt. Možná, až mi bude o 15 let víc...
 14. já je loni kupoval u nás v pneuservisu za 990 Kč kus, musel jsem týden čekat, prý nejdou moc na odbyt tak už je nevedou vůbec https://www.pneuok.cz/?00carType=&00hole_count=4&08code=&00spacing=108&00wheel=&00et=-20.0&hledej=Najdi&path=m5|s10#products
 15. třeba se podívej do autokelly obj.č. DO PS 516021 pultová cena je kolem 1750 Kč když si zaplatíš členství které vychází první rok 500 Kč a další roky 400 Kč tak si troufnu napsat že sleva kterou by jsi mohl čerpat zaplatí to členství určitě a ještě dost zbyde možná na další rok.
 16. já bych měl strach, že mi na tom ujede noha a dál už psát nebudu, bo mě to bolí už teď , ohledně pevnosti nemám obavu, já si koupil k Berlingu takovou plastovou stoličku za 200 a super--stál jsem na obou nohách, toto mi připadá dost nebezpečné
 17. Jasny, no, je to na zvazeni. Ja mel vzdycky stesti, ze to bylo jak novy. Maximalne par zaschlych kapek od vody v nadrzce, kdyz jsem to oplachnul octovou vodou a prelestil, mati furt nechtela verit, ze je z druhy ruky za 4000 a myslela, ze jsem ho koupil novej za 11
 18. Ja myslim ze pouzity nejspis ne, ale kazdopadně diky, treba přitlacime nejakou kačku.
 19. Tak jsem hned začátkem týdne psal,že nevařim nesmažim nepeču,ale když jsou tady semnou naše kuňátka,nic jinýho mi nezbývá Dneska jsem jim udělal mňamku Kuřecí řízky(jenom pár ,16 kousků) brambor tatarka Dobrou chuť
 20. tady jsou ty veci od Gaggia https://elektro.bazos.cz/inzerat/128646373/mlynek-gaggia-mdf.php https://elektro.bazos.cz/inzerat/128714657/gaggia-classic.php dokonce tady nekdo prodava set se slusnym mlynkem: https://elektro.bazos.cz/inzerat/128773752/gaggia-classic-baby-a-mlynek.php
 21. Hele v praci mame tuhle kombinaci Delonghi Eco311.R a Krups GVX242 a kafe z toho se pit da, ale neni takovy, jako mam doma z mlynku Gaggia MDF a kavovaru Gaggia Classic, oboje kupovane z druhe ruky ( ten kavovar jsem kupoval i moji mamce, na inzerat, Salda mi ho vyzvedaval v Brne, mlynek jsem ji k tomu poridil ten Krups, taktez z inzeratu, byl jak nepouzitej, vyslo to dokupy asi na 5,5 myslim)
 22. V každým případě to co je v techničáku.Jinak budeš mít problémy u STK.Já mám 2008 také rok 2017.Mám v techničáku 6,5x 16 ET 20 a 6,5x 15 ET 20.
 23. Čéče ještě že tyhle starosti nemám kafe pil někdy před vojnou naposled a tehdy se pil jen turek. Naši dostali asi dva nebo tři roky zpátky nějakej ten aparát na ty kapsle a jsou spokojený. Z těch kapslí ten logr vysejpám do plechový krabičky a suším to na kotli aby to bylo sypký a pak to rozhazuju po zahradě kde nechci aby s.ali kočky a docela to funguje.
 24. Ten zámek je konstruovanej aby vydržel ve všech směrech daleko větší zátěž než to když do něj vrazíš takovej instrument a stoupneš na to váhou nějakých sto kil. Vezmi to tak že když auto dostane ránu z boku tak ten zámek se ze sloupku neutrhne spíš se zkroutí nebo zdeformuje celý sloupek to samé při vyprošťování po nehodě tenhle zámek drží a uletí z něj protikus co je ve dveřích. Kámoš z odtahovky pokud nakládá vrak po vyprošťování tak to váže za tohle a prej se mu nestalo aby se to utrhlo.
 25. Ono s tím kafem za den. Já vypiju jedno ráno a jedno odpoledne když přijdu z práce. Ovšem soused co má vedle firmu koupil mašinu drahou. A říkal že od tý doby chlastá kafe jak zjednanej i všichni ostatní u nich. Protože - ten stroj je napojenej na vodu a sám mele přesně to co potřebuje. To znamená, že kdykoliv jde okolo, tak jen zmáčkne knoflík a do pár vteřin má kafe. Doma u těchto levnějších se tě to nebude týkat.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...