Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Klidně. Já myslím, že to nikomu z kluků nevadilo a mě to na tom hybridu také neuškodí . Ale pořád mne neopustily obavy z levotočivých zatáček
 3. mám do trasy zase zakomponovat letiště (kužely) ?
 4. Návštěva OBI a dokoupení chybějícího obkladového materiálu. Tak budu mít přes týden zábavu, snad to už dorazím @HanysR už máte dopráno a dobaleno? Nepojedeš náhodou s vlekem? Já jen, že za 508 jsem ještě vlek neviděl
 5. @HonzaZProblém je, že pro tebe je snadné skoro vše @Sabaton Nenech se znechutit dřív, než je to hotovo. Třeba budeš mile překvapen a spokojen, takže nepředbíhej čas A gratuluji k třetímu prckovi! Já obdivuji rodiče kteří psychicky zvládnou 3 a víc
 6. No když to chceš vědět tak 807 je momentálně indisponovaná a doufám že se mi podaří ji tento týden vyléčit. Mám tady ještě jednoho místního maroda toho chci léčit zítra a pokud se bude dařit tak pak jde do ordinace 807.
 7. To Martina nesnědla , tomu nevěřím
 8. Neřekl jsem, že @Milan+nemá pravdu, pouze já jsem se s tím ještě nesetkal a možná, že opravdu existuje více druhů. Ono to dělá i vícero firem takže těžko říct.
 9. Aha tak to netuším, chová se mi to naprosto jinak. Spíš jsem jednou uvažoval proč mi to nikdy neplatí, pak jsem četl manuál a tam je uvedeno že dle verzí plachtí v Eco. Šlo mi spíš o zajímavost, ne že plachtění potřebuji. Přijde mi to jako naprostá zbytečnost. Na neutrál jsem nejezdil nikdy ani u manuál převodovky. Přikládám screen návodu.
 10. Moooc hezký oběd . @minimaxa Kde to je ? Vypadá to fakt dobře, tak se poděl o údaje. Někdy se může hodit
 11. Tak co s vámi ??? Poslední reakce byla od Schreeka 15 července a už je srpen a žádný koment . . . Vím že zbývají ještě 3 týdny ale to nikdo nemá žádnou informaci o svých plánech na 21.8. ??? To opravdu pojedeme tři + jedno auto ??? Tak to nebude hezké repete
 12. Sabaton, gratulace k přírůstku do rodiny. Sedačky se nedodávají jako ND. Je to po dílech. Výměna polštáře a potahu není zas tak velký problém. Sám jsem měl několikrát odstrojené sedačky na 407 a staré 508 a bylo to celkem snadné.
 13. Jak muze brzdit motorem na volnobezny otacky? Nevim, co byt muselo byt v 50km/h zarazeno, aby to brzdilo pri cca 900ot a ve 120km/h by tam byla jaka rychlost? Sport rezim mam, ale nepouzivam, dost toci vysoko.
 14. Today
 15. Dneska příjemný oběd s @Péťa a Martinou
 16. no jasně, že má celý týden pršet. Mám dovolenou a spoustu práce venku. Takže klasika
 17. IBC, co mám na zahradě, je úplně v pohodě. Je jí cca 13 let a za tu dobu byla pořád venku. Že by dvojí kvalita těchto nádrží?
 18. @radim.1008 co vy máte k obídku? Vaříte si nebo někam chodíte? Na cestě domů jsem tankoval v A pár km za hranicema na Shell Gralla. Z druhé strany tam je parking a restaurace s dobrým posezením venku na zahrádce. Tam byl řízek naprosto luxusní .
 19. Ano, tento jsem myslel. Ok, no on mi právě ten display nejspíš nefunguje, ani to origo rádio, proto tam mám jiné.
 20. Aby ještě vůbec byla k dispozici , zásoby se tenčí rychle ....
 21. On má @Milan+ pravdu. Po 6 letech na slunku je KO, praskliny přes 20cm a po zatlačení na plast je citět praskání. Pro letošek to spravila lepící páska.
 22. Jsi ji naučil plachtit, tak plachtí. Podle okamžité spotřeby je fakt na volnoběhu? Např. stará AM6 mi dost často brzdí motorem na volnoběžných otáčkách,ale okamžitá spotřeba je 0 a je cítit, že lehoučce brzdí. Sport režim nemáš?
 23. @Mikis vždyť to tam je, uplně vpravo vedle "Nepřečtený obsah" a "Vlastní hledání" Je to stejná lišta, dole i nahoře
 24. Ahoj, kdyby měl někdo zájem, mohu přenechat rezervaci APP2+2 v Drašnicích 9.8-15.8.
 25. Ještě že to tady @vendelinek drží . V době dovolených se nevaří. Kousek prasátka nebyl špatný nápad
 26. Může někdo napsat jestli to je možné a bude realizované. Díky
 27. Litr benzínu a jedny zápalky by bylo rychlejší řešení by mě zajímalo kdo to bude uklízet
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...