Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. @machulda ja to prave taky resim, a budou tady ty temata 2, protoze ja primarne nechi HDI (servis jde za mnou, palivo za objednatelem), mezi Peugeotama neni moc co na vyber a v ramci benzinu uz globalne to je strasny. Primarne nebrat zadny TFSI, TSI, FSI a tim mame 70% trhu benzinovych aut v podstate vyrazenejch. Zvaz ten najezd, protoze ja mam Mondeo na jezdeni o vikendu s rodinou a najedu kolem 15 za rok, a rozhodne se mi to auto nevyplati. U Peugeota bych rad zustal ale proste nevim no, koukam ted po tomto..... https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/focus/18776376?goFrom=list htt
 3. @Milan+ Někde jsem viděl i fotku s tím motorem z brouka vzadu. Zpočátku použili jako podvozek a motor z brouka, který byl v té době mezi takovými auty hojně používaný. U dalších řad, ale pochopili, že cesta povede spíše s podvozky a motory Ford. Konkrétně s podvozkem a motorem Fordu Cortina. Zdroj: https://moje.auto.cz/Lotus-Plzen/eagle.html Tady: https://www.carrosso.nl/en/inventory/volkswagen-eagle-ss-kitcar/
 4. krasna ale ma dve vady, je o kilo nad rozpoctem, a ma to automat
 5. ještě mě napadlo koupit plastové schody, ale to je asi kravina, že??
 6. Na dálku jde jen část věcí a k zachránění souborů je třeba je někam uložit. Věřím, že @Péťasi s tím osobně poradí lépe. Až m to @Medvěddoveze. Držím palce.
 7. Jelikož krom origa bylo starline jedinej kdo nabízí i vačkové kolo, tak kdoví co to vůbec je Ušetřil pár set a pak se mu tam dala celá nová origo sada, protože nemůžu dát záruku na rozvody, kde nevím, zda se vůbec dodržel technologický postup. Garáž od toho samozřejmě dala ruce pryč, když pán místo k nim jel ke mě... takže ho to suma sumárum vyšlo na krásných 22 tis..
 8. Today
 9. @doctortom508 doporučuji je koupit, jestli se Ti líbí není co řešit, s dětmi to mám stejné a jsem za ty lišty rád.
 10. Moc to hrotíte čestné prohlášení + slušné jednání s policistou při kontrole a není co řešit..
 11. Tak auto na leasing neni, takze me zvedani ceny leasngovce je ukradeny. Hold ty plasty za moc nestojej, u 508 vypadaly spinavy, ale neslo to nicim umyt. A dite ve veku 8 let do 5008 nenastoupi jak dospelak. Pokazdy se postavi na plastovy prahy.V druzine jsou deti aktualne fiurt venku, misto travy je tam skoro oranice a podrazky dle toho vypadaj + jeste kaminky z posypu chodniku. Auto si nasledne mozna koupim a dat.2 litry za listy do tak drahyho mi neprijde moc.
 12. Starline nevyrábí, ta jen přebaluje a přeprodává jiné výrobce. Bohužel nevíme jaké
 13. @pavelu96 To ta S10 fotí pěkně, když je pěkně
 14. @P607Olda jj, u nás se slovo kolík používá opravdu zcela normálně, aniž by to znamenalo něco špatného. Jinak jsem zastáncem názoru, že do auta si dám především to co se mi líbí a pokud to přinese ještě nějakou přidanou hodnotu třeba v podobě ochrany tak tím líp. A pokud se mi to líbí, je to v pořádku a celkem neřeším cenu. Přijde mi trochu divné u takového auta něco polepovat něčím neurčitým. Jinak pochopitelně opotřebení auta cenu při příštím prodeji povětšinou nezvedne. Dobře to znám, dvakrát jsem měnil auto na protiúčet a tam je pak cena jasná, počítaná podle r.v. a max. nějaké mo
 15. @ChouLu ďakujem skúsim ich nechať znova pozriet že či náhodou cesta nepovede touto stranou
 16. Asi záleží na tom jak na tom každé dítě je. Faktem je že nástupní hrana u 5008 je pro dítě docela vysoko a když musí samo nasednout ještě do autosedačky, tak je to docela náročné (předem říkám, že já nebudu své dítě 22 kg zvedat do sedačky a manželka už vůbec ne). Takže prostě stoupne na práh, přidrží se rukou sedačky spolujezdce a vyhoupne se do dětské sedačky. Zejména v dnešních dnech, kdy na chodnících je spousta posypového materiálu, který se krásně zachytí do podrážky obuvi a potom při šlápnutí na práh je krásně poškrábe, hodnotím kryty prahů jako velmi užitečné. Myslím tím jak vnější tak
 17. Včera jsme se šli projít a párkrát jsem cvaknul nějaký hrad a zámek
 18. Děkuju MotoMoto za pokus o opravu externího disku. Sice se nepovedlo, ale i snaha se cení.
 19. Yesterday
 20. @ChouLuUsetril 500 a doplatil 5000. Se divim, ze tahle znacka vyrabi rozvody a ze to nekdo namontuje (tim spis u EP/prince).
 21. @MildaMPS Dělají ti to všechny? Mě jen přední. Pokaždé, kdyz vymotavám s pásů vajíčko s dcerkou vzadu, hrozně ji závidím, jak ji to super navíjí.
 22. Je to hodně, nebo ne? Nevíte někdo?
 23. Tak jsem po delší době zpět abych zhodnotil jaký má auto olejový apetit. Trochu asi ano, jak koukám. Stav km při porovnávací fotce 151 960.
 24. Praktické asi jen, když vyhodíš zadní sedačky:
 25. Tahle hrůza se tu u nás pohybuje,bude asi praktické. Mám takové tušení, že Daihatsu.
 26. mám pocit, že jsem dneska (poprvé v republice) viděl takovou krabici
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...