Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Video po zahrati a jizde na dalnici cca 40km. MOV_0175.mp4
 3. Today
 4. No na volnobeh to je jen dobře slyset, ale kvici to po ohrati pořád
 5. Yesterday
 6. Fruktis

  Noční hlídání

  Jen jestli u toho zase neusinate, šéfe
 7. vendelinek

  Noční hlídání

  Já to teda beru šéfe prozatím. Tady hlidam já
 8. Vrbu zkracujeme každé dva roky. Za ty dva roky dorostou nejdelší větve až 9 metrů. Jasany a škumpu ořezávám každý rok, modříny každé dva roky (cca 2-3 metry nové dřeviny). Loni jsem "konečně" zlikvidoval břečťan, který se táhl po baráku, už bohužel zasahoval po střechu. Je to nikdy nekončící práce.
 9. Ajdamek

  WiFi v bytě

  Ty Ubiquity používáme na hotelech, z hlediska designu a naklonování super. Doma mám nějakýho Dlinka se 4ma anténama (stál cca 3500Kč) a ten má signál ještě lepší, pokryje to patrovej barák i přes železobetonovej strop a zahradu. Dřív jsem musel používat 2 AP
 10. Tohle knučení je klasika, a jak je tu napsáno má to spojitost s otáčkama. Stačí přidat na cca 1000 a ten motor se krásně uklidní a srovná. Na těch 800 to nejen knučí jako pračka ale ten motor i poskakuje jak ždímačka.
 11. Vůbec ne. Ale je to nejsnažší s kartičkou- známým pinem.
 12. Tě tu zbytečně straší Pin si zjistím když bude potřeba
 13. Tak asi popřát- Ať neprší na cestě zpět!
 14. Nemám,koupil jsem v autobazaru a dostal pouze jeden klíč.
 15. Tak to zkus natočit na telefon a hodit sem. Někdo to třeba rozklíčuje a poradí kde co hledat.
 16. Hm. Já potřebuji ten nejmenší. Asi to vezmu oboustrankou.
 17. Neříkám lambda sonda, jenom ten kód z uni diagnostiky je blbost. Počkej na PSA diag a ta řekne kde je co špatně.
 18. Co slovo, to perla a co tam dělá ? za plného provozu. V "testu" odhadovat velikost nádrže .
 19. vendelinek

  WiFi v bytě

  Přesně tak jak píše RichVa,taky bydlim v paneláku 3+1 větší,router mám v síni mezi knihama a odtud propojeny tři tv do kuchyni dětského a obýváku,v pohodě to stačí Přesně tak,s mobilem si to projdi,já mám signál všude stejnej přes wi-fi
 20. No u těch rozvodu nevím, jsou čerstvé vyměněný v servisu, tak doufám že jsou správně . Poprvé byly vyměněný při 115 tis km a teď po 9-ti letech ve 160 tis. Diag. je bt opravdu ta primitivní a chápu že se na ni nedá spolehnout. Lambda sonda mě taky napadla, ta je tam myslím původní. Na diag. se chystám.
 21. Tak tomu moc nerozumím jako kdy funguje jedna a pak zas druhá. Já je tam mám již skoro 7 let a vše je ok.
 22. A máš k tomu kartičku s PINem?
 23. mne sa podarilo rozchodiť My Peugeot, ale MirrorLink stále nie
 24. On už ani ten gogle nie je to čo býval...
 25. Ne, napsal jsi to dobře, CAMshaft position sensor je vačka. Ale problém je ten, že benzín 1.6 NFU žádnej senzor vačky nikdy nemělo. To, co ti napsal ChouLu je jediné řešení, jak se dopátrat správné závady- diagnostika na Peugeot/Citroen. Tyhle uni diagnostiky umí ukazovat nesmysly, jako je tenhle. Ikdyby byly rozvody špatně, jednotka to nemá z čeho poznat, senzor vačky není (maximálně sekundární závady typu lambda, missfire atp.)
 26. rozvody jsou dobře nastavené? P0341 souvisí s tím čidlem otáček na převodovce.. nicméně to čteš nějakou uni diag a tam je zcela možné, že v jednotce je uplně jiná chyba Chtělo by to origo diag a live data.. kde se nechá otestovat i ta sahara Pokud by jsi měl zájem, mohu ti to na origo napíchnout a podívat se na to
 27. RichVa

  WiFi v bytě

  Ahoj, nevím jak máš velký byt, ale v mém panelovém 3+1 o 72m2 stačí jeden router (dokonce ukrytý ve vestavěné skříni na centrální chodbě) a po celém bytě je signál dostačující. Je pravda, že mám vše ve standardu 2,4 GHz, který prochází zdmi lépe než 5 GHz. Protože se jedná o starší panelák z roku 1963 jsou všechny pokoje obklopeny železobetonovými panely ze 4 stran, mezi pokoji jsou panely nosné tlouštky15 cm) takže signál z chodby prochází jedním nebo dvěma panely. Do všech místností mám dotaženou dvojici drátů se zásuvkou u společné antény, odtud mohu posunout klasický patch cord (kabel) pod lištou kolem koberce nebo lina. TV jsou napojeny na drát. Přehrávání videa z notebooku připojeného na wifině funguje na libovolné televizi (smart TV Samsung různého stáří) bez trhání. Centrální rozvaděč jsem nedělal. Ve vestavěné skříni na chodbě je klubko popsaných drátů zakončených koncovkami. Mám wifi router 1+8 portů a v něm zapojeny pouze "živé" dráty (obě TV, stolní PC, telefon, tiskárna). Pokud chceš více zařízení, tak samozřejmě 16ti port switch je super řešení, zase je tam další větrák co hučí. Nicméně nějak se nemohu dopočítat, proč v paneláku potřebuješ 16 nebo dokonce 24 zařízení na drátu. Obecně z dlouholeté praxe ajťáka platí, že do switche se má připojit pouze ty dráty, co mají být živé. Vše navíc přináší jen chaos a především je zbytečné osazovat si porty. Většina věcí z chytré domácnosti dnes má připojení wifi, takže mi nedává smysl tak velký switch. Takže bych asi v první fázi neřešil MESH. Maximálně bych přiložil nějaký kabel navíc, kdyby jsi měl fakt hodně špatný signál nebo jsi musel samotný router hodně zakrýt a přišel tak o signál. Pak by jsi po kabelu připojil druhé vysílací wifi zařízení. Nakonec malá otázka? Zkoušel jsi, jak silný signál "vidíš" od sousedů nebo půjčit si od někoho wifi router, posadit ho na místo plánovaného rozvaděče a vyzkoušet signál? K měření stačí telefon s nějakou apkou (npeotřebuješ nic s mapou, stačí free řešení např. Network Cell Info Lite a projít se po bytě)
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...