Jump to content

Milan+

Člen klubu
 • Content count

  4,395
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Milan+ last won the day on January 10

Milan+ had the most liked content!

5 Followers

About Milan+

 • ID člena 26723
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 06/02/1965

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Jičín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

3,995 profile views
 1. Soudruzi mají vše špatně a teď je China cajk. Hm.
 2. Ještě něco pod stromek

  To je čtyřstranka?
 3. Výměna pružiny bez stahováku pružin

  nejjednoduší na toto použít klasický popruhy s ráčnou,ty nejmenší,taky sem to musel absolvovat,když se stahovák nevešel
 4. BMW 330i e46

  No není to uplně recht,ale dobrý,takhle se pak desky projíždí do toho jakoby u profilu na kotouči.
 5. Co jste dnes udelali...

  Spíš musíš dvojky omezit na jednu,asi je má čong moc echt a utíkají příspěvky. kup si tady dobré vínko https://www.vinarstvi-kovacs.cz/index.php?&force_sid=2s7ipg191q3ngugd1oaalnrc04&
 6. Normo hodiny servis -prace žhavičky

  Co třeba děláš ty v práci,taky by se líbilo ,kdyby si někdo něco přinesl k tobě co tě živí,já bych ho třeba hnal s cnc programy pryč,stejně to musíš přejít a zkontrolovat aby se nenaboural stroj. Pokud to není dobrý známý,tak bych to tam ani nevyslovoval,že si něco nesu.
 7. Co jste dnes udelali...

  Dáváš nám sem odkaz na servis a bojíš se se svým autem na stk?
 8. Normo hodiny servis -prace žhavičky

  Když není na servis a díly,tak si kup starou stodvácu či žigula,tam si vše uděláš. Kolega si tam třeba nosí díly,že tam má kámoše. Jináč zaruka k.o a pokud se něco posere tak reklamace jde za Tebou,ne ,jak ten servisák,kterýmu to přivezou ,hodí to tam a jedeš,tady pak budeš stopro čekat ze zákona 30dnů. Přivezou mu to jako naschvál posledni dena ještě bude mít na týden objednaná auta
 9. http://www.autoforum.cz/zajimavosti/ukazalo-se-ze-elektromobily-skoro-nikdo-nekupuje-i-kdyz-je-lide-chteji-proc/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 10. Test Peugeotu 3008 1.2 PureTech

  Nevím jak si stojí tyhle dnešní 1,2 já ji měl ve Fiatu Brava, byl to 1,2 16v 82oslíků, kupoval jsem ji novou v r.2001,prodával s cca 125000km kolegovi z práce a jediné co se na motoru dělalo byly rozvody,svíčky a kabely a na podvozku silenty ramen a výfuk,kolega přidal tlumiče a také ji pak taky pustil dál a nakonec se auto oklikou vrátilo zpět do Jc s klukem,který nastoupil k nám do firmy,namotáno prý už cca přes dvěstě a udajně s motorem také nic nedělal.
 11. BMW 330i e46

  Tak to asi ve vrchní části fotky zkresluje,já to u sebe dělám vždy uplně do roviny.
 12. Vtipy

  Děda si na stará kolena koupil notebook a trochu se naučil pracovat s emaily. Jednou dostal E-mail od svého patnáctiletého vnuka Thea: "Ahoj dědo, jsi v pořádku? Je to príma, že si teď můžeme posílat E-maily! Nemusím chodit k tobě domů, abych věděl, co je u vás nového ! Pokud se mého kapesného týká, můžeš je převést na můj nový účet: BE77 1 002791 38. To je snadné, viď. Tvůj milující Theo „ A dědeček odpověděl: “ Drahý Theo, u mně je všechno je v pořádku. Koupil jsem starý skener od přítele. Tak jsem naskenoval bankovku s hodnotou 20 EUR, kterou ti posílám na tvůj E-mail a až budeš mít trochu času, můžeš si přijít vyzvednout originál. Tvůj milující virtuální dědeček !"
 13. BMW 330i e46

  To jsi nasadil nové desky a ani nestrhnul hrany na kotouči?
 14. lotus seven

  Tak se zase trošku dělalo, frezovalo na míry, sloupek redukce pro páku spojky, jelikož frém je rozpracováno více, tak více sloupků, odlehčené šrouby difu. A trošku se frézovalo na předních těhlicích. Ještě se zkrátí páka řízení, aby bylo strmnější. A trošku to vše ruční bruskou a frézou doladit. Zatím z každé těhlice cca 0,5kg.
 15. Že se nad tím rozčiluješ, ono postavit barák, vychovávat děcka, to se prachy kutálej. To jdou auta stranou, kdo tím neprošel, tak se těžko chápe. Když pak přijdou střední školy a výška je se co ohánět, jednu výšku máme za sebou a druhá ještě je. A kolem baráku práce taky něco stojí.
×