Jump to content

MilanF1

Uživatel
 • Content count

  15,638
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MilanF1 last won the day on March 24

MilanF1 had the most liked content!

About MilanF1

 • ID člena 11790
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 02/15/1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Přerov nad Labem
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  222 koní/tuna=GTi
 1. MilanF1

  Péžo 306 break 2.0 hdi

  Hezká práce ... Bohužel já mám od podzimu nové přední brzdy. Ale měl bych zájem o zadni kotouče. Desky mám. Dneska jsem dával letní a kotouče mají hloubkovou korozi... to je na vyhazov z STK. Jenom nechápu co děláte s tou vanou ... u mě se olej měnil více než 20x a zavit se nikdy neřešil... při cca 5. Výměně dávám nový šroub a podložku.
 2. MilanF1

  Chvilková ztráta výkonu

  @Petrol007Po tobě je radost číst ... 307 z roku 97 určitě ne. A rád bych točil 12 000 ot. a měl přitom víkon Ale nevím, co řešit ... pokud se ti to projevuje podobně jako u mě, nebo dokonce svévolně zhasne motor (odpojí se přívod paliva), tak ho prostě vyměň. Tohle je u HDi spotřební zboží. Nachází se na vysototlakem čerpadle, připevněný dvěma šrouby.
 3. MilanF1

  308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

  Dneska menší projížďka se spotřebou 15 litrů. I se zapnutým ESP lze lehce rozhodit zadek
 4. MilanF1

  308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

  @MJSytic tvoji teorii mi dneska potvrdil i náš mechanik. Je to nejpravděpodobnější. Bohužel na misku se lehce nedostaneme, abychom si na něj zvrchu sáhli. Objednám se ke koncesionari, ať to vyřeší.
 5. MilanF1

  308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

  Nahrál jsem ten zvuk, jakmile jsem přijel domů. Bohužel to moc slyšet není. Vrzani, trhavy pohyb... když jsem sahnul na kost stabu, cítil jsem to na ruce, ale může se to přenášet. Budu muset zaukolovat chytrejsi hlavy.
 6. MilanF1

  je to radar?

  Ale máš pravdu. Jen ať se měří v obcích, na místech, kde to má smysl. A jak vidím dle seznamu, už se měří na objíždce Lysé nad Labem, hned na dvou místech. Jen se divím, že neměří tu nově umístěnou 30.
 7. MilanF1

  308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

  Za 450 je nyní na sbazaru černé GTi, muzes koupit, ale má jenom 250 koní.
 8. MilanF1

  Praha 9. Je tu někdo?

  @Marcel505 by to mohl zkouknout i odbornym okem.
 9. MilanF1

  308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

  Takže nevyřešené... stále to vrza... Ale díky tomu jsem vypozoroval, že to dělá jen po zahrati... studené to nedělá. Na podvozku nic zjevně špatného není, takže to zatím nebudu řešit. Zesilim radio a je po problému.
 10. MilanF1

  tempomat/spotřeba

  Limiter používám. U GTi se 50 v obci blbě hlídá.
 11. MilanF1

  308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

  Vím, jak se dělá PDI na 50 autech za den ve dvou lidech. To víš, že to na novém autě štve ... 306tce leccos odpustim... měl šlo hlavně o to, aby to nebylo něco na podvozku, co by mělo vliv na funkci. Vadný díl se může objevit kdekoliv.
 12. MilanF1

  308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

  Problém zdá se vyřešen. Na podvozku jsme s mechanikem nic nenašli ... ale pak jsem si bouchnul do plastového krytu motoru a byl povolený jeden šroubek. Dotáhnul jsem dva závity. Tak jsem prošel další šroubky a všechny fakt jen zlehka utažené ... tak jsem je trochu přitáhl, aby se vibracemi nepovolovaly. Při odjezdu z dílny jsem zvuky neslyšel. Takže to byla ptákovina ...
 13. MilanF1

  308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

  Díky za recenzi ... a to jsem tě vozil jenom rovně... tohle auto funguje hlavně v zatáčkách.
 14. Ty blaho, to je místa v motorovém prostoru, to u HDi neznám. Vypousteci šroub to nebude, to je moc vysoko ... že by na odvzdusneni? Pokud je tam opravdu zavit, dát tam těsnění. Ja mam ale původní chladič Valeo Made in Poland. ale mám divné auto, zadni náprava taky vydržela 400 tkm.
 15. MilanF1

  Oprava promáčklého prahu v Praze

  Znackovy servis nemusi měnit práh... záleží jak to vypadá. Ale i tahání SPOTem se to ohřívá, ale ne tolik jako pri svařování. Ideální by bylo vymačkani zevnitř... Ale to zase musí být nějaký otvor, kudy se tam karosar dostane nástrojem... někdy se ten otvor musí vyrobit :-( K té antikorozni ochraně... z vnější strany se to ošetří, ale na vnitřek se není jak dostat... bohužel, takže bude reznout zevnitř.
×