Jump to content

MilanF1

User
 • Content Count

  16,641
 • Joined

 • Days Won

  19

MilanF1 last won the day on August 21 2019

MilanF1 had the most liked content!

About MilanF1

 • ID člena
  11790
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 02/15/1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Přerov nad Labem
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Nová etapa života

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mně stačí tohle. Navíc mi vyhovuje ten větší věnec.
 2. Starý jsem vypáral. Může ti přijít větší, protože před montáží se musí potah namočit. Až vyschne, tak se trochu smrskne.
 3. Už bylo na čase pořešit volant. Kožený potah vydržel 200 000 km bez údržby a kolikrát i špinavé ruce. Koupil jsem ten samý, už to nebylo 560 Kč, ale 800 Kč (všechno se zdražuje). Za hodinu nově pošito. Pokud vydrží dalších 200 000 km, budu spokojen.
 4. Když ti řeknu, že jsem nad tím strávil 4 hodiny, tak to nechceš dělat ani podle receptu.
 5. Skříň zabrala jen pár hodin po pracovní době. Požadavek byl tmavší barvy, modrá, fialová a červená. Rozbrousit a polomatny lak.
 6. Kola na cabrio. Nebyly špatný, ale dal jsem jim nový lak. Puvodne z AX GT, rok výroby 1988.
 7. Dle požadavků nalakovana skříň. Já osobně bych použil úplně jiné barvy...
 8. Já mám recept přímo z Velkých Karlovic. Je to trochu pracnější a kalorická bomba. Ale když je to tak dobrý .
 9. Co takhle něco sladkého? Frgál a celkem 3 různé náplně. Tvaroh, mák, povidla.
 10. Tady je problém, že zimní sadu nemám a musel bych mít 19", dopředu menší nedám. Ale po něčem se podívám. @Péťa ano, takhle to vypadalo u mě. Raději mít s sebou knot a opravit na místě (samozřejmě ne zboku).
 11. Dovolená s lepicí sadou je zábavná. Aneb tento týden ve znamení Beskyd a jejich okolí. Zdolání Lysé Hory pěšky s převýšení 500 m nahoru 500 dolů a celkem 20 km není tak důležité jako celkových 1 300 km v autě, tedy 22 hodin... skoro celý den v autě. Zajímavý, to bych ani neřekl. Včera ale jsem dostal defekt. Ostrý obrubnik řízl do bocnice pneumatiky. Naštěstí tak málo, že to utíkalo pozvolna. Jinak by to bylo na odtahovku. S několikerým dofoukanim (včetně toho *neumím psát slušně*e na opravu pneu) jsem dojel na ubytko, vypustil kolo a zkusil lepidlem provizorně zalepit trhlinu. Ráno nafoukal a vyrazil směr Ostrava. Během 60 km jsem dofukovat nemusel. V rajpneu.cz měli (asi jako jediní v republice) mojí pneumatiku skladem a na místě vyměnili (krásná dílna, super lidi). A jsem o 5 000 Kč lehčí. PS: opravna sada na pneu úplně k ničemu, druhý den to bylo pořád tekute. Absolutně to nefunguje. Vřele doporučuji, pokud to jde, objednat si nove auto s rezervnim kolem. Ty nervy za to pak nestojí.
 12. Mám nové obutí na cabrio. Po trochu péče půjdou na auto.
 13. To už tam nějakou dobu visi... asi tam bude nějaký zádrhel, jinak by to bylo dávno pryč. Už tam nepíše, že auto po celolaku... v tom je možná ta potíž. Ze zvenku koroze není, ale jak to vypadá zespodu... nemohu soudit, auto jsem neviděl. Ale je to až podezřele levný, vzhledem k tomu, za kolik chodí 205tky...
 14. Dneska konečně proběhla instalace těsnění proti stříkajici vodě. Otázka chvilky. Auto samozřejmě důkladně umyto. Pak jsem vyrazil do Poděbrad na sraz, kde bylo cca 100 cabrioletů, včetně jednoho kolegy s přestavbou. Takže povedená neděle.
×
×
 • Create New...