Jump to content

MilanF1

Uživatel
 • Content Count

  16,310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

MilanF1 last won the day on April 28

MilanF1 had the most liked content!

About MilanF1

 • ID člena
  11790
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 02/15/1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Přerov nad Labem
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Nová etapa života

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nová 308, model T9, se vyrábí od roku 2014. Pokud má světla Full LED, je denní sviceni v hlavních světlech. V podstatě výbava Allure. Active a Access maji halogeny. Vybavy GT-line (U nás jako nové auto nebyla v nabídce), GT a GTi nemají znak na kapotě, ale v masce. Facelift v roce 2017 přesunul znak u všech modelů do masky. Změnil se přední nárazník a infotainment.
 2. FL byl na podzim 2017. Nájezd velký, asi jezdilo dálky = pořád zahřátý motor. Což je fajn. Ale já takové auto koupit, musí být s adekvátní "slevou" oproti jinému s polovičním nájezdem. Protože v těchto km bych očekával, že budu brzy dělat spojku, výfuk, komplet podvozek (silentbloky, čepy, tlumiče), rozvody atd.
 3. Já jsem blbec. Samozřejmě E2 je za 3000. Nevím, na co jsem dopoledne myslel.
 4. Vzhledem k tomu výroby to může být i 5000. Záleží s jakou emisní normou byl daný motor vyroben, aneb do jaké země byl původně určen. Moje 306 HDI, rok 2000, určeno pro ČR a E2.
 5. Ta má pořádný motor, V6...
 6. Já to vozím na STK do Mladé Boleslavi. Ač je tam znám, protekce v podobě lepšího pořadí neexistuje. Takže vždy naklušu v 6:45, v 7:00 se otevírá a okolo 8:00 odjíždím s pohledem na plné parkoviště čekajících... ti to mají tak na 3 hodiny. Naprosto chápu lidi, co přivezou auto v 8 do servisu, servis je odveze do práce, dopoledne auto servis prohlídne a odpoledne se udělá STK. Poté se vyzvedne zákazník v práci a auto má hotový.
 7. Přijde tento víkend na Legendy. Je nač koukat.
 8. MilanF1

  308sw Šindy73

  Posunout západku?
 9. Dneska jsem byl na Zličíně. Počasí akorát, po poslední jízdě jsem to tak tak stihl do auta, než začal pořádný slejvak. Nicméně 508 GT, tedy 225 koní a 8. st. Automat, fakt dobrá kombinace. Převodovka relativně krátká a inteligentně řadí, ač jsem odpůrce automatu, tenhle je dobrý. Když k tomu jsou padla a mohu i ručně, proč ne. Vnitřek 508 super, konečně auto, kde mám svůj komfort. Jak pro pravou, tak i pro levou nohu. Inteligentně řešení odkládací plochy. Jo tohle se povedlo. U SW jsem si všiml dvou poloh na roletku, taky fajn. Opravdu se to povedlo. Nakonec GTi s výkonem. Jen 260 koni a FAPem. Co jsem očekával, auto je lehce uskrcene před vrcholem výkonu, ale zespodu má o něco větší chuť, to bude zvýšeným kroutakem. Kdo nemá přímé porovnání, rozdíl nepozná! Ale na zvuku jsou rozdíly, reálný zvuk je tlumenejsi, je tam hold filtr. Ve sportu se ale změní zvuk... bohužel z repraku, zvenku je to auto stejně hlučné jako na normal. Prostě s tím zvukem toho asi nešlo moc udělat, tak ho pribarvily. Ale celkově je zvuk auta jiný než u mého. Ale bohužel vzhledem ke spolujezdci jsem si nemohl projet do kola kruhac. a některé zatáčky byly doprovázeny s komentářem, a to nebyl prostor na samosvor a o pisknuti Michelinek nemluvě. Tak příště v Mladé Boleslavi, tam to znám, hlavně místní dvouproude kruhace.
 10. To jednoduchý. Hladkou stranou to nešlo, tak ji otočil a tou dratenkou to šlo dobře. Dokud kola byla mokrá, leskly se. Už jsem tohle několikrát viděl i na karosérii.
 11. Až na ty tmavý nárazníky je ta zlatá hezká.
 12. http://www.meguiars.cz/faq-interier-kuze-a-alcantara Tady je odpověď. Pro mě tedy bez údržby.
 13. Zatím ničím... ale já nikdy nebudu mít sedačky špinavé.
×
×
 • Create New...