Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
 • Počet příspěvků

  16 245
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  13

MilanF1 vyhrál naposled 2. listopad 2018

MilanF1 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli MilanF1

 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 15.2.1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Přerov nad Labem
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Nová etapa života

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. MilanF1

  Test autošamponu

  Ano, je tam efekt vosku ... odpuzuje vodu ... otázka je, jak dlouho to tam vydrží.
 2. Keramickou ochranu s běžnými prostředky na lakovne nejsem schopen bezpečně odstranit. Aneb je problém daný díl obrousit, aby mohlo dojít k jeho prelakovani v případě opravy. Aneb ta ochrana je hodně tvrdá. Dále jsem nezjistoval. Nevím, jak je to s prodloužením životnosti u keramiky. Meguiars má prodloužení ochrany uživatelsky jednoduchý, v rozprasovaci roztok, který se aplikuje po umytí a ususeni. Netřeba znovu lestit. Roztok za méně než 1000 Kč je na opravdu hodně aplikací. Odhadem tak 20 (na 20 měsíců). Teoreticky lze do nekonečna udržovat ochranu laku a hydrofobitu.
 3. Ano, 11 hodin práce s tím, že Tomáš pomáhal. Měli jsme jen krátkou pauzu na oběd, jinak jsme se nezastavili. Nicméně měli jsme docela dobrý čas, proto jsem ještě vyleštil okna a aplikoval tekuté stěrače. Na auto nepřišel klasický vosk (carnauba), ale od Meguirs nejvyšší řada ochrany na bázi polymerů s vysokým stupněm hydrofobity (odpudivost vody). Cenově úplně jinde než vosk. Nejedná se o keramickou ochranu, proti ní mám své výhrady.
 4. MilanF1

  Kolik mate najeto?

 5. MilanF1

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  508 bude hlavně o pohodlí, nečekám od toho sportak... možná jestli bude 400 konova verze...
 6. MilanF1

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  Já našel 1495 ... i tak to je o 290 kg více než 308. Plynule snad řadí dnes každý automat. Neboj, já na 508 najdu mouchy.
 7. MilanF1

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  Na ten motor 225 s EAT8 jsem zvědav. Jdu hledat, kolik to auto váží, to bude dost podstatné... Já raději manuál, ale pokud bude pěkně odstupnovane a řadici jak to mám rád, proč ne automat.
 8. MilanF1

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  GTi to nebylo. S tím jsem loni nejel, jelikož bylo stejné jako mám doma, tedy krom předního nárazníku a infotainmentu. Jel jsem s 208 81 kw, 308 (Ta mi přišla uskakanejsi jak GTi) a to třetí auto si nepamatuji... Já mám za to, že adhezi na kruhaci jsem zkoušel s 208... A 308 GTi nebude? Tak to si musím zajet jinam vyzkoušet motor 260...
 9. MilanF1

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  To bylo s 208, že? Ále s GTi to bude lepší... rychlejší.
 10. MilanF1

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  To ne, prý se se mnou vůbec nebál, že tam měl jiné borce. Byl v klidu i při rychlosti x40 ... pamatoval si mě hlavně díky mým komentářem k nedokonalému lakování. A taky mým specifickým požadavkům na komfort na palubě. Když mě loni po roce uviděl, tak hlásil: Já vás znám... a když jsem mu ukázal na moje GTi, bylo mu to hned jasný. Nicméně loni se mi věnovala Verča, kterou jsem taky svými komentáři nepotěšil, aneb 1.2 81 kw nejede a vrza madlo dveří (208)
 11. MilanF1

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  To já nejvíce budu těšit na Vercu. Pokud mě nebude chtít, tak se svezu s Karlem, ten si mě velmi dobře pamatuje.
 12. MilanF1

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  Aby se Roadshow dožila
 13. MilanF1

  Peugeot 405 T16

  Přesně tak, vím o jenom T, co majitele stalo podobný penize, ale nejezdí...
 14. MilanF1

  Potkal jsem klubáka...

  No tak napíšu mezi Stratovem a Ostrou ... to jsem si všiml Opela, jak jede od Šnepova. Ale ten frajer v Audi byl pěkně vypatlaný. Já se přiznám, že jsem byl zamyšlený, normálně jsem zastavil na stopce a čekal. Až když jsem si všiml, že se s autem vlníš po silnici při usilovném brzdění, nějak jsem si uvědomil, že kdybys ho nabral, tak Audi hodíš na mě.
 15. MilanF1

  Stříkání dutin

  Tohle má smysl dělat právě u mladých aut, kde ta koroze ještě není. Tím pádem vytvoříme prostředí, že se koroze nebude tvořit. U těch starých je to spíše o zpomalení procesu. Ale dneska je konzumní společnost, kdo si koupí mladé auto, tak ho většinou za pár let posílá dál a nějaká koroze ho netrápí, aneb pod auto není vidět. Dutiny na novém autě dělám každý rok, stačí mi dva spreje. Ono je důležité to udělat alespoň jednou, zvláště když Francouzi mají vnitřky prahů suché.
×
×
 • Vytvořit...