Jump to content

MilanF1

User
 • Content Count

  16,668
 • Joined

 • Days Won

  19

MilanF1 last won the day on August 21 2019

MilanF1 had the most liked content!

About MilanF1

 • ID člena
  11790
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 02/15/1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Přerov nad Labem
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Nová etapa života

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MilanF1

  lotus seven

  To bych musel zjistit, jakým způsobem zakladovat laminat. Aby byla jistota, že to bude držet.
 2. 2014 by už nemusel být průšvih. Na to ale musí odpovědět jiní, kteří přesně znají tento typ motoru.
 3. Druhá věc, zda máš na to čas, dělat všechno sám.
 4. Teď jsem koupil v Mobelixu Primatex Strongside. Pevné boky, dobře se vstává... po 14 dnech se mi zdá, že už je proležená. Mám 90 kg, matrace do 140 kg, stala 5000 Kč. Budu testovat, kdyztak reklamace.
 5. To je dobrý nápad, ten mobilní zvedak lehce zapustit. Navíc u nové stavby by se s tím mým zapustnym muselo počítat, ze zajede 30 cm do podlahy a pod tím min. 20 cm betonu. Tudíž je potřeba mít podklad půl metru hluboký. To už chce úpravu zakladove desky a už peníze lítají. Ten @Vena garážmistr nemá špatně nápady
 6. @Vena garážmistr ano, cena zvedaku je opravdu velká. Pokud stavebně je to taky finančně náročné, tak zvedak celkem za 200 000 Kč je pro hobby opravdu zbytečnost. Já svépomocí začínám předělávat stodolu, kde na podlaze je hlína, takže stavebně to pro mě nebude tak náročné vykopat díru a udělat základ. Uvidíme, jak to u mě celé dopadne. Ale zvedak by se mi líbil, ale sloupy překáží. Pojizdny není kde skladovat a zapustny je drahý na hobby. Pokud kde o vrata. Opravdu pozor na ty sekcni. Pod stropem zaberou místo. Já nechám dvoukridlo, rolováci nemají takové izolační vlastnosti. Jsou t
 7. Taky zvažuji dílnu s heverem. Ten mobilní je fajn, ale musíš na něj mít místo, když ho nebudeš používat. Aby prostě na dílně zbytečně nepřekazel. Sloupovy hever nechceš? Zvedneš 180 cm nahoru... zase pak překáží sloupy... Já půjdu asi cestou zapustneho do podlahy. Ten nebude překážet. A tenhle zvedá vysoko. https://www.golemtech.cz/nuzkove-zvedaky-hydraulicke/87-nuzkovy-zvedak-3200-kg-do-podlahy.html Ač na hobby je to za sakra hodně peněz...
 8. Někde bych činky měl. Musím se mrknout. Mohl bych mít 2 sady...
 9. Na Edenu by měly být Pluta nebo Cyclone
 10. Radime, ty 14" jsou Ilea. Apollo jsou 15" z 307.
 11. Tohle je do stejné barvy, jako byla na autě. žádné prebarvovani jako pro některé... Auto nemělo mnoho estetickych vad, tudíž vnější celolak hotový za 14 dní. Ale takových aut se mi pod ruku dostane málo. Taková auta jsou fajn, zvláště, když si člověk vzpomene třeba na tento červený nárazník... starý tvrdý plast a prostě na výměnu nebyl a musel se opravit. Tohle ale Radimuv případ nebude, jinak by to měl sakra drahý.
 12. Já tam koupil LED pracovní světlo. 20W ... sakra, svítí fakt silně. A píšou, že na jedno nabití vydrží 3.5 hodiny a může fungovat jako powebanka. Sice to stalo 700 Kč, ale svítí to líp než jsem čekal.
 13. Červeno černý, to by taky šlo. Umím to Stejně jako fabrika, že není cítit hrana. Radime: auto potřebuji rozebrany. Případně to lze dorozebrat na místě. Ale nepočítej, že to budu rozebírat já. Tohle mě fakt nebaví a ani pořádně nevím jak. Ale klidně pomohu (aktuálně dodělávám jednu 508).
 14. Zadní čelo = oba zadni blatníky do rozstriku, jinak to nejde. Když ti nesedí barva blatniku, tak ale stejně nepočítej, že to přesně trefím a bylo lepší udělat i dveře. Pak kapota, nárazník... k tomu uděláme i ten druhý blatník a dveře ... A bude z toho celolak.
×
×
 • Create New...