Jump to content

P607Olda

Člen klubu
 • Content Count

  15,339
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

P607Olda last won the day on February 24 2019

P607Olda had the most liked content!

About P607Olda

 • ID člena
  2001
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Šumperk
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a ještě zakrýt spolujezdcovu stranu, a případně půlku štěrbiny
 2. Je otázka, zda spadla do výdechu, anebo těsně vedle? Vidíš aspoň kousek? Snadno se demontuje horní kaplička s displejem, možná by to pomohlo? Anebo pinzeta, případně se prodává ohebná pinzeta s bowdenem.
 3. Sorry, ale zahoď. A pamatuj, že v autě a na silnici nejsi sám, a zavinit zranění svým spolucestujícím (dětem, vnoučatům), ale i protijedoucím, to by tě poznamenalo na celý život. Jak soudně, tak i svědomí.
 4. Teď zkouším novou verzi kopu. Uprostřed, přímo, prudce, ale jen do půli výšky, abych se nezašpinil. A před- i po- být s klíčkem v klidu blízko auta. Zatím 95%.
 5. Prodejce ani autorizovaný servis to nevěděli a nevědí. Proto moje auto stálo 8 týdnů v servise, kde hledali závadu (a já jsem si vyzkoušel 308). Nechal jsem jim to tam spíše ze sportu, jsem taky vývojář, tak jsem byl zvědav, jak a co dosáhnou.
 6. Kopání pod nárazník jsem řešil a do značné míry vyřešil. - nespěchat, - ponechat klíč blízko středu kufru - kopnout tak akorát rychle - já kopu zprava doleva, ale zkus přímo - čidlo je v levé čtvrtině nárazníku, dívá se doprostřed - po kopnutí zase klíč ke středu kufru - když je nárazník zespodu od bláta, tak to nefunguje
 7. Kolik tam je oleje. Olej musí být stečený dolů. auto musí stát na rovině. Moc tomu nevěř, raději, aspoň zpočátku, kontroluj měrkou.
 8. Máš v TP kategorii N nebo M1-montážní? Na N je osvobození, na M1-montážní není osvobození
 9. Taková teorie: otočnou páčku máš v základní poloze, potkávací světla svítí jako denní. Otočil jsi konec páčky do polohy "svícení"? Až tehdy lze zapnout dálková.
 10. Pozn. k návodu: při sundavání fólie buďte opatrní na roztržení. Zpětné nalepení fólie je nutné velmi důkladně, jinak voda poteče skrz dveře na podlahu. Případně kontrolujte nalitím vody na sklo zvenku, ještě před nasazením tapacíru. Prosím někoho ochotného, kdo má přístup do dat, zda by sem mohl napsat, která auta mají symetrické omezovače. V mém případě stará 5008? Díky za odpověď.
 11. Je divně levný... Jeď tam vlakem, máš to levně a rychle.
 12. Dej odkaz, rozmluvíme ti to bez prohlídky...
 13. Nepíšeš, zda máš auto-klimu. Auto klima má ovládací potenciometr a elektronickou klapku - krokový motorek. Zkus promazat krokový motorek. Pokud vzpomínám, je nad nohami spolujezdce, na středním panelu. Taky jsem ho měnil (3000 Kč). Pokud máš klimu s manuálním ovládáním, tak jsou tam bowdeny, které mohly vypadnout, anebo se klapka nalomila. Fotka automatické klimy:
 14. Specielně u 206 1,4HDi je to typické, filtr nafty je tak hustý, že nepropustí už od mírných mrazů. I když je nafta OK zimní. Bylo tady na to dlouhé téma, je třeba dát filtr nafty jiného výrobce.
×
×
 • Create New...