Jump to content

P607Olda

Člen klubu
 • Posts

  15,469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

P607Olda last won the day on September 23

P607Olda had the most liked content!

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Šumperk
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

P607Olda's Achievements

Inventář Peugeot-clubu

Inventář Peugeot-clubu (6/6)

1.2k

Reputation

 1. Jj, jednání se servisama (servisy) je denní chleba. S dobrýma lidma (technicky i lidsky dobrýma) se dá vycházet. A vyhýbat se těm opačným. Např. jinde jsme od revoluce koupili asi 30 nebo 40 Peugeotů. Ale nějak se to pokazilo. Něco bylo technicky nedotažené, něco finančně, někdy to bylo vodění za nos, uvádění jiných důvodu. I v malých servisech se najdou lidi, se kterými se nedá vycházet. Takové křivé jednání... Však to znáte sami. Do Bludova to mám nejblíž a doufám, že jejich perfektní kvalita vydrží. Dnes jsme objednali dalšího Partnera.
 2. Teď už prý stojí u cesty. Objednával jsem Partnera, tak jsem se zeptal.
 3. Jak je to vlastně? Když máš dětskou sedačku, tak může být i na předním sedadle?
 4. V autorizovaném servise Peugeot Bludov vzali auto do komisního prodeje. Umyjí, nafotí, pak dám odkaz.
 5. V Bludově se můžeme stavit, máme to po cestě.
 6. Paní majitelka to chce prodat do AAA. Lituju, že jsem pomáhal.
 7. Rádo se stalo. Mě hlavně zajímala ta "záhada". Odtah se konal 29.9., z dovolené jsem zavolal Nečasovi, kdy budou mít čas. Odpověděli "třebas hned to přivezte, my se podíváme při volné chvilce". Tak jsem zavolal odtah a on vyrazil do Vsetína. Pravda, bez ohlášení, takže pro majitelku to byl trochu šok, ale přežila to. Pán z odtahovky by byl chtěl auto moc koupit, a prý nestartuje. Odpoledne to zkusil pan Michal ze servisu, a startuje a jede normálně. (asi bylo teplé počasí). Ovšem ráno nestartovalo. Ventil nejprve vyčistil, pak už startovalo běžně, ale samozřejmě jsme ventil nechali vyměnit za nový. A pak jsme auto vícekrát zkoušeli, i po jednou dnu, i po více dnech. Jezdili s ním služební jízdy (odvozy aut na STK). Teď ještě máme úkol auto nějak normálně prodat. O dvoudveřák bohužel není takový zájem. A protože se chceme oba vyhnout osobnímu jednání s různými kupujícími, budeme auto muset svěřit do bazaru. Pozn. minulému zájemci bylo do telefonu sděleno, že je to dvoudveřák, přesto přijel, auto si podrobně prohlédl, pak absolvoval dvacetiminutovou zkušební jízdu, a pak prohlásil, že ne, že je to dvoudveřák. No, hlavně že měl sebou právníka... Autu upřímně nelze nic vytknout, jediná známá závada je nefunkční dálka. Nemá vůle, je v hezkém stavu zvenku i zevnitř, STK projde při prodeji namísto EK. Tak ještě rychle inzerujeme, protože bazar si pak vezme 5000. PS: dálka šla naprogramovat, jeden den fungovala a pak už ne.
 8. Auto bylo na odtahovce převezeno do Zábřeha. Auto je opraveno, byl to elektroventil v kanálku pro hydroštely. Vyměněn, startuje i jede normálně. Startování vyzkoušeno mnohokrát, ráno, studené - potom zahřáto, případně projížďka. Studené jsme nevypínali, to mi nějak nepasuje. Nyní je na prodej, viz inzerát V pondělí ho převezeme do bazaru. Zimní kola ještě dovezeme ze Vsetína. Auto je ve dobrém stavu a namísto EK bude mít čerstvou STK v ceně. Pokud máte zájem, případné návrhy ceny zašlete do SZ.
 9. Auto normálně startuje, jede hezky. Při zkoušce na vzdálenost 30 km mi bralo lehce přes 5 l/100 km. Je to auto s jasnou historií, velmi zachovalé, v dobrém stavu, v ceně bude nová STK (současná je kvůli covidu prodloužená).
 10. Vyřešeno jinak. Do pohledových cihel se nikdo nehrne, je to moc náročné. Bude venkovní plastový rozvaděč.
 11. Zdravím, hledáme zedníka nebo zedníky na vyzdění 2 pilířků na rozvaděče z bílých cihel, v obci Štíhlice. Podrobnosti na tel. 737 286 265. @Vena garážmistr nedoporučil bys někoho?
 12. Prodám Peugeot 207, který je vlastnictvím @peugeotka12, která mě požádala o pomoc s prodejem. Telefon na majitelku: 739 139258, anebo se obraťte na mne prostřednictvím SZ. Auto je opraveno, byl to elektroventil v kanálku pro hydroštely. Vyměněn, startuje i jede normálně. STK je prodloužená kvůli covidu, místo EK by bylo vhodné udělat STK. Najeto 95 000, první majitelka, dovoz z Německa při stěhování majitelky. Klima funkční. Dobrý stav, zachovalý interiér, nekuřák. Sada zimních kol, asi 6 mm. VIN VF3WAKFUC33378039. Auto se nachází u autorizovaného prodejce Peugeot Bludov. https://agrega.skladovevozy.peugeot.cz/ojete-vozy/detail-vozu/peugeot/207/hatchback/14i/63013 Cena 69000 Kč.
 13. Vyměnit. A koukni na ostatní hadice, jsou nejspíš taky staré. průšvih tě překvapí v nejnevhodnější chvíli, spěcháš v noci s rodinou...
 14. Se neboj. Dokud budeš s námi, všechno dobře dopadne. Já jsem teď na dovolené, ale od 1.10. budu už doma a něco podnikneme. Slibuju, že pro tebe něco udělám. Anebo to mezitím prodej, ale tady někomu z klubu, abychom se dozvěděli rozuzlení.
 15. Obětuj ty 4500, dotáhni to do Zábřeha a tam ti na místě ukážou a vysvětlí, jak se kontrolují rozvody a co tomu autu vlastně chybí. Teď už je to taková detektivka, že by to stálo za to. Anebo, jak jsem psal, dotáhneme to tam spolu na tyči zadarmo. Odtahovku nemám, ani řidičák na velký přívěs bohužel nevlastním, nabízím zdarma, co mohu nabídnout.
×
×
 • Create New...