Jump to content

P607Olda

Člen klubu
 • Content count

  13,705
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

P607Olda last won the day on September 27 2016

P607Olda had the most liked content!

About P607Olda

 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Šumperk
 • Stát
  Česká republika
 1. "Křivky zvuku"

  Nevím, ale tipuju, že by to mohla být progresivita fyziologického přidávání hlasitosti, podle rychlosti nebo podle úrovně hluku. Viz též Fletcher-Munsonovy křivky. Je to tedy forma ekvalizéru v dynamickém režimu (přizpůsobuje se okamžitým podmínkám).
 2. Kde sehnat krytku montáže pro střešní nosič

  Chjo, celá černá až do běla.... Nevím, jakou radu očekáváš: - koupit novou - koupit z vrakáče - už jsi obvolal aspoň 10 vrakáčů? - slepit, tzn. např. vyrobit funkční část z pružného plechu a na něj nalepit pohledovou část. Anebo, doporučuji, rezignovat na "odklápění", a udělat krytce "nožičky" nebo držák, kterým ji budeš nasazovat do určeného místa. Použití magnetu jsem už zmiňoval.
 3. Kde sehnat krytku montáže pro střešní nosič

  Nevím, jestli máš stejný typ, jako já, mám v barvě karoserie a hladkou střechu. Nicméně, nepíšeš, zda pohledová strana je v pořádku. A spodek jakkoli nastav, prodluž, aby to tam drželo a nespadlo, a při montáži nosičů ji sundáš šroubovákem. Já mám pod krytkou ten hříbek "fix point", tak na ten to nějak připevni (nacvakni nebo magnetem?). Zavolej ještě vrakáč Křelov a Bystročice, pokud bys jel na sraz do Mohelnice, tak by sis to vyzvedl. Mám toto
 4. Plechové disky 15" + pneu VW

  Jen info: pasují na Octavii II (nikoli na Octavii I), pouze na Octavii by ty letní pneu měly mít index H. Pneu lze dojet na Peugeotu, např. 307 vyžaduje pouze T.
 5. Kde sehnat krytku montáže pro střešní nosič

  Tak tu zlomenou slep. Předpokládám, že se ulomila ta packa, anebo se zlomila vejpůl ve viditelné části? Pokud je viditelná část OK, tak ji slep (pod ní je dost místa), nebo připevni jinak. Lepidlo zkus tavné, drží i plast. Jinak jen vrakáče, jiná rada asi není. A to ještě budeš muset řešit barvu, to je dost peněz.
 6. P208 - klady a zápory

  Ad "pětimístná" a "sedmimístná" auta: tady každý očekává, že auto bude mít počet plnohodnotných míst. U francouzských a italských auto je filozofie opačná: potřebujete vyjímečně odvézt tento počet lidí? Tak se tak naskládejte, nějak to vydržte, ale není to zakázáno, je to prostě na vaší úvaze. Anebo buďte "zásadoví" a pátého pošlete pěšky, autobusem, vlakem, nebo jeďte ještě jednou. Taková situace se vyskytuje docela často, hlavně jízdy na oběd, na oslavy a z oslav, kolik řidičů nebude pít a kolik lidí odvezou. Já už takto jel několikrát třímístným Partnerem, a vydrželi jsme to. PS: mmch, 607 je dost velké auto a pro pět lidí prakticky nanic. Zadní sedadlo má prohloubení pro dva sedící, takže když tam sedne doprostřed třetí, tak ti dva se svezou na něho a celou cestu sedí nakřivo. Stejně tak např. Superb. To uvádím je pro ilustraci, že všechno může být jinak...
 7. Táhnutí do strany pod plynem/při brzdění = silentbloky ramene, dost jasná závada.
 8. Aky peugeot 207 vybrat

  Prosím tedy o přesunutí, pokud je to opravdu tak důležité, aby nebyly v jiných vláknech.
 9. Aky peugeot 207 vybrat

  Predajca až z Tekova, vyber si bližší. Už si navštívil zastúpenie Peugeot v TN, prípadne okolie (Piešťany, TT?)
 10. Aky peugeot 207 vybrat

  Servisní historii neumím, ale vyjel jsem ti aspoň charakteristiky k VIN VF3WCNFUC33636348 Charakteristiky vozidla.pdf
 11. Aky peugeot 207 vybrat

  Tady je zjištění servisní historie jen pro platící členy, a to ze dvou důvodů: - množily se případy, kdy překupníci z Polska si nechávali zde zdarma zjistit větší počet aut - klub musí taky žít z nějakých financí, tak toto je taková pobídka. (Já např. platím členství už 12 let) Tak prosím o pochopení, zdarma to asi nepůjde.
 12. Aky peugeot 207 vybrat

  Souhlas. Jdi k autorizovanému prodejci, podívej se a případně poptej, aby ti dali vědět, až něco bude. Kupuj jedině od důvěryhodné osoby, kdy je historie auta naprosto jasná. Zjisti si VIN, a v autorizovaném servise ti (na požádání nebo za dárek) vyjedou servisní historii, včetně kilometrů. Nebo si zaplať členství tady na klubu, taky ti vypíšou historii. Ovšem, nechtěl bych tě zklamat, někdy je historie nedohledatelná, takže by se mohlo stát, že zaplatíš členství 400 CZK a historie nebude k nalezení...
 13. Starkův - J.A.R.V.I.S - KONEC auto umřelo

  Vrakoviště? Proč myslet na nejhorší...
 14. Zadní náprava odskakuje

  Tyjo, kalina.cz se činí. Ráno poptáno, cena odsouhlasena, nyní už je vyrobeno a zasláno do přepravy. Zítra asi obdržím. Edit: dopoledne, už jsou tady. Vyrobeno i dodáno do 24 hodin.
 15. Zadní náprava odskakuje

  Jak vidíš, tak nijak. První pozitivum je, zda to pomůže. Volil bys brusku na plocho, vzít 0,2 šikmo v celé ploše? Ona je taky otázka, o kolik upravovat, s podložkami se dá snadno laborovat.
×