P607Olda

Člen klubu
 • Content count

  13,492
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

About P607Olda

 • ID uživatele 2001
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Šumperk
 • Stát
  Česká republika
 1. Dej fotku co sháníš. https://eshop-peugeot.cz/cs/70-stredove-krytky
 2. Děkuji za odpověď, 1000 je OK. Já to na 5008 mám a celkem OK, je to spíše plus než mínus. Toto je synův Expert, a základní otázka byla, proč to tam není, když jiná auta z tohoto roku to mají. Uvidíme, zda to budeme řešit, zatím řešíme důležitější věci.
 3. Děkuji za odpověď. Více podrobností bys nevěděl? Zda 1000, 10000? Zda se jedná jen o přehrátí softwaru, nebo výměnu hardwaru?
 4. Omlouvám se, rok 10/11. Nová verze BSI by stála kolik?
 5. Kup deset... Anebo kup jednu a vysvětli jim, že pracuješ na projektu za půl milionu a musíš ověřit, jestli to bude fungovat. Šroub vezmi sebou.
 6. Že bys tu podložku koupil v obchodě?
 7. Koupili jsme Experta, r.v. 10, uveden do prov. 11. Nemá trojblik a v diagnostice prý nelze najít a zapnout. VF3XDRHRHAZ067821 Prosím o radu, zda to opravdu nejde, anebo pokud jde, tak jak? Jaká diagnostika a pod čím to hledat? Díky předem.
 8. Nejprve prover napajeni a prover ze ten puvodni je vadny - odber a pruchodnost Ten novy OK, pozor aby pasoval konektor,jinak to musis nejak propojit, a namisto prutu pripojis ten kablik co je na skle. Sklo ma vyhrivani? Premyslim, jestli ten zesilovac propojuje to vyhrivani na kostru.
 9. A máš možnost laborovat na stole? Napájení z baterky, nějaké starší rádio a zkusit zesilovač. Teoreticky by stačil jakýkoli zesilovač z vrakáče, jen rozlišit, zda má napájení po kabelu anebo odděleným kablíkem. Prověř to napájecí napětí na šedém kabelu.
 10. Já mám zkušenosti i s opravou převodovky - drahá oprava, protože odborník si svoje umění nechá zaplatit (10t), drahé náhradní díly (u mně 30t) a nejistý výsledek (u mně dobrý). Mám zkušenosti i s výměnou z vrakáče, zde bez problémů. Naplánuj si cestu, Křelov (602 512 987) nebo Bystročice (606 750 353) nákup a Zábřeh (583 411 572) přehození, možná bys to stihnul "na počkání" (v 9 být na vrakáči a v 10 v servise), anebo bys tady auto nechal, vlak ze Zábřeha do Prahy je ideální. V servise si telefonem domluv i zvýšení světlé výšky, že bys z vrakáče koupil i pružiny. Rovněž se zeptej na sedačku, často lze použít i sedák spolujezdce a přizpůsobit.
 11. Koupit zesilovač za 800 je dobré řešení, levnější neseženeš (to se prodávajícímu nevyplatí zvednout zadek). Můžeš prověřit voltmetrem, zda na šedém kabelu najdeš +12V při zapnutém rádiu, po tomto kabelu je zároveň zesilovač napájen. Pojistka tem nebude, spíše je uvnitř rádia ochranný odpor. Předpokládám, že výhybka pro sloučení/oddělení napájení a signálu je uvnitř rádia. Vezmi si to na stůl a případně prověř samotný zesilovač. Z 12V by měl odebírat několik mA, a když ho budeš zkoušet na stole s nějakým starým autorádiem (pro napájení použiješ výhybku) tak hned poznáš, zda zesiluje, nebo zeslabuje. V příspěvcích píšeš, že když napojíš metr drátu na šedý kabel, tak je to dobrý, a pak píšeš, že to není dobrý. Tak jak?
 12. Dej jinou z vrakáče.
 13. Stojí v bazaru, já jen napomáhám. Interiér není vyčištěný, pod pedálem plynu je opotřebený koberec, jinak je OK, jezdil tím ekonom, takže interiér je zachovalý. Péťa: máš zájem?
 14. https://www.tipcars.com/skoda-octavia/skoda-octavia-16-75-kw-1majitel-17202187.html naše firemní auto 1. majitel, zaručené kilometry, odečet DPH Stav zachovalý, volant opotřebovaný, jinak OK. cena aktuálně 89 000, včera jsem slevil, takže tato cena bude platná minimálně měsíc.
 15. 1,4 benzín jsme měli dva kusy a půl milionu km daly bez problémů. I když bych neručil kolik ještě ujedou v budoucnosti. Přinejhorším tam dáš druhý motor, 6000 i s montáží. Ale cena 56000 za takový nájezd je moc. My jsme ty naše prodávali po 10 t. Kč Raději bych se orientoval na méně unavené auto. LPG je spíše komplikace.