Jump to content

P607Olda

Člen klubu
 • Content count

  14,067
 • Joined

 • Last visited

About P607Olda

 • ID člena 2001
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Šumperk
 • Stát
  Česká republika
 1. P607Olda

  Lepeni ochranne plastove listy

  Taky mi nešlo do hlavy, Mamut drží.
 2. P607Olda

  Vysavač do auta HEYNER PREMIUM PROFI 12V s kompresorem

  Je otázka, zda těch 140W má vysavač, anebo kompresor. V každém případě, ve srovnání se síťovým vysavačem např. 850 W jsi na šestině výkonu, tedy jako bys do auta namísto 80 kW dal 13 kW motor. Krom toho, pokud je kompresor zvláštní motor v jednom krytu s vysavačem, tak při vysávání máš v ruce neustále o kilo víc. Anebo to není jeden stroj?
 3. P607Olda

  Peugeot 307 sw r.v.2002

  Ten tvůj neexistuje na repas? Tzn. nemáš vůbec žádný?
 4. P607Olda

  Jakou sekačku - elektrická/benzínová ?

  Tak už to začlo, venku hučí benzínová sekačka už dost dlouho. Kdo dělá hluk, je hodný člověk, kdo si stěžuje, je zlý. Tak vám všem s benzínovými sekačkami přeju sousedy s benzínovými sekačkami.
 5. P607Olda

  307cc - talčítko stahování všech oken

  Pokud opravit, pročistit, tak servis Nečas v Zábřeze, tel. 583 411 572. Zavolej si tam o cenu nového (připrav si VIN), možná bude levné. Možná by šlo zaměnit jiným z vrakáče, případně z jiného ovladače.
 6. Stejně budeš potřebovat druhý klíč (možná i třetí klíč). Podle toho, co považuješ za pravděpodobnější: 1. klíč je uvnitř - dostat se dovnitř - odtáhnout okno aneb potáhnout za táhlo uvnitř dveří anebo za kliku uvnitř auta, anebo se snažit zmáčnout tlačítko centrálního odemčení. Pokud je klíč uvnitř, tak u klíčaře udělat kopii 2. klíč není uvnitř, ale ztracený - v servise si objednat klíč podle VIN, tím auto otevřeš, a pak na provaze do servisu a tam ti auto naučí na nový klíč (imobilizér a dálkáč). Tady u toho "naučení" je mnoho variant, neberte mě za slovo, to se musí zjistit, jak to diagnostikou půjde - ale půjde to určitě. A pak si u klíčaře nechat udělat kopii i s imobilizérem, může být bez dálkáče.
 7. P607Olda

  nový majitel-ka - ovládání rádia?

  Rádio komunikuje s BSI po stávajících kabelech (např. společně řídí displej, atd.), o kabely se nestarej. Až budeš mít ovladač, tak ho strč zboku tam, jak jsem označil červeným obdélníkem. Když budeš mít štěstí, tak to hned bude fungovat, když ne, tak to nechej povolit diagnostikou.
 8. P607Olda

  nový majitel-ka - ovládání rádia?

  Kabeláž nepotřebuješ, bude tam díra s konektorem.
 9. P607Olda

  nový majitel-ka - ovládání rádia?

  Jj, to je starší typ. Na vrakáči se domluv, že bys ji mohl vrátit. Cena by měla být 250 až 500.
 10. P607Olda

  nový majitel-ka - ovládání rádia?

  Máš ještě možnost vyndat páčku z 206? Je to taková placatá páčka, jako je na fotce? Tak to vyzkoušej přehodit, možná to bude fungovat i bez diagnostiky.
 11. P607Olda

  nový majitel-ka - ovládání rádia?

  Jedná se o tento konektor, viděl bys ho z pravé strany po sundání krytu pod volantem. Je na něm záslepka, dá se vytáhnout a nasadit rukou. Charakteristiky vozidla si ulož, budou se ti hodit.
 12. P607Olda

  nový majitel-ka - ovládání rádia?

  Zrcátka: VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ
 13. P607Olda

  nový majitel-ka - ovládání rádia?

  Necituj přímo předchozí příspěvek. Charakteristiky vozidla jsou v příloze. Vozidlo nemá dálkové ovládání rádia. Podle charakteristik nemá ani tempomat. Ovládání by mohlo jít dodělat, tzn. mechanicky vsadit a povolit pomocí diagnostiky. Otvory v krytech dělej, až když bude fungovat pomocí diagnostiky. Charakteristiky vozidla.pdf
 14. P607Olda

  nový majitel-ka - ovládání rádia?

  Konzola tam zřejmě je, jen se podívej, jestli je tam díra v krytu, zda někdo páčku nevyndal.
 15. P607Olda

  nový majitel-ka - ovládání rádia?

  Nevyndávej, jen se podívej z pravé strany. To snad ani není možné, že by tam od výroby nebylo ovládání.Servicebox momentálně nefunguje. VIN správně je VF34C5FWC55138237
×