Jump to content

P607Olda

Člen klubu
 • Content Count

  15,279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

P607Olda last won the day on February 24 2019

P607Olda had the most liked content!

About P607Olda

 • ID člena
  2001
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Šumperk
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. P607Olda

  Dveře

  Budu držet palce. Ještě pozn.: od hlavních pohonů jednotlivých dveří jsou pojistky 40A, viz manuál. Pro mírné pohyby motorem doporučují na těch stránkách mít po ruce pomocnou baterii 12V (stačí malá, např. 12 Ah.) Předpokládám, že auto jsi koupil lacino se závadou. A tu nastane čas pro pravého kutila - z nefungujícího udělat fungující. Začni tím, že si koupíš to lanko. Jakmile ho budeš mít v ruce, vše půjde dobře.
 2. P607Olda

  Traveller

  Háček: jj, bejvávalo, když ještě lidi měli rozum. Nyní je inteligentní dobíjení, které dobíjí jen když je splněno asi 5 podmínek, např. jízda z kopce. ... přeháním, ale tak jednoduché to nyní opravdu není. Já bych to viděl na změnu servisu. Ten servis je neschopný. U Valmezu neumím poradit, tady chodím do Zábřeha nebo do Bludova, spokojenost.
 3. P607Olda

  Dveře

  Výborně! Přesně tato stránka popisuje demontáž toho motoru! Přelož si komplet popis, vyplatí se.
 4. P607Olda

  Dveře

  Byl jsem se podívat na ten vymontovaný motor z 807, je dost jiný, než na videu. Až to budeš opravovat, tak foť, opravy tohoto motoru nejsou uveřejněny.
 5. P607Olda

  Dveře

  https://www.youtube.com/watch?v=I4hKtKVWBVc Video nic moc, ale aspoň naznačuje, jak se k motoru dostaneš. Vypadá to pod podlahou za sedačkou. Možná bude vhodné demontovat sedačku, možná se tam dostaneš.
 6. P607Olda

  Dveře

  Až z dalekého Šumperka (na mobilu se to nezobrazuje). Když přijdeš do servisu, tak nikdo nebude chtít to "opravovat", protože by musel vzít záruku. Takže navrhne výměnu. Takže, krom výměny jsou možnosti: - vrakáč (nevím, jestli levé a pravé jsou stejné) - nějaký šikovný známý, který se ničeho nebojí - ty sám Abych tě trochu "nadzvedl", tak cena toho lanka v obchodě je asi 30 Kč Zkus nejdříve zjistit (např zde na fóru), zda díly\ pro 1007 a 807 jsou podobné, nebo shodné. Vyráběly se ve stejné době, mohly by být. Dokážeš ten motor vytáhnout sám? V garáži?
 7. P607Olda

  Dveře

  Když přijdeš do opravny, tak to vymění celé, prý asi za 16 t. Mám tady komplet do 807, což je v principu stejné. Lanko jsem vyměnil, jediná potíž je s přesnou délkou, to by se doladilo při montáži (z původních kusů jsem přesnou délku neodvodil). Pokud by se ti to hodilo, mohu poslat. Zkus ještě youtube, hledej anglicky či francouzsky, na 1007 i na 807 - je tam přesný návod. Začni tím, že změř průměr starého lanka a kup si (v železářství) asi 5 m stejného (existuje pozink anebo nerez). Případně, jestli bylo s PVC nebo teflonovým obalem. A pak se do toho pusť vlastníma rukama
 8. Pokud tam máš jednu baterii, asi máš svod, tzn dostala se tam špína, vlhkost. Může být také vadný kondenzátor. Pokud tam máš dvě baterie, často se stává, že sklouznou šikmo a jedna má zkrat přes ty plíšky. Změř odběr klíčku z baterií. Měl by být v mikroampérech.
 9. Rychlost větráku je a 2 nebo 3? Podle popisu to vypadá, že do kabiny vhání málo vzduchu, až rychlá jízda pak vhání dost vzduchu.
 10. Takže ručka ukazuje. Tak vyndat do dílny na stůl, zkusit vrtačkou pohánět (1 ot = 1 metr), případně promazat. Pokud je tam něco vychozené a otáčení se nepřenese, tak jiný z vrakáče.
 11. Neodpověděl jsi, zda ručička ukazuje? Jestli máš mechanické počítadlo ujetých km, tak i náhon bude mechanický, tzn. bowden. Vyndej tachometr a koukej na bowden, zda se při jízdě točí. Případně ho rukou (kleštěmi) protoč od strany tachometru, neměl by jít protočit. A ten konec co jde do tachometru, není ohlodaný, nebo ulomený? Zkus i zahrkat nulovátkem kilometrů, zda se tam něco nešprajclo.
 12. P607Olda

  Svetla

  Stala se mi stejná věc, na 307 odešla žárovka takovým způsobem, že se natavil držák vlákna a dráty se spojily, odešla pojistka. Máš svůj návod, který by měl být aktuální k tvému vozidlu. Já jsem našel toto. F10 droite je vpravo pojistky v motoru
 13. Mřížka je někde - u stropu nebo na přístrojové desce, už jsem zapomněl. Šumí tam malý ventilátorek.
 14. Na boty jsou "teplouše", příkon 8W, např. https://www.decathlon.cz/vysousec-lyzarskych-bot--id_8375022.html?gclid=CjwKCAiAi_D_BRApEiwASslbJ3VLHVJAsDhB0pQNS0kob29zCRAk-1v7nEYizGs4AIurqvqGaZUR8RoCTEoQAvD_BwE a krom toho mám v chodbě sušák na troje boty, příkon asi 150 W, který temperuje chodbu.
×
×
 • Create New...