Jump to content

HonzaZ

Člen klubu
 • Posts

  10,640
 • Joined

 • Last visited

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 6
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HonzaZ's Achievements

Inventář Peugeot-clubu

Inventář Peugeot-clubu (6/6)

965

Reputation

 1. Pokud je to Peugeot, tak musí být při tankování vypnuté zapalování a také nejlépe vytažený klíček ze zapalování, jinak zůstane stav palivoměru na původní výši.
 2. HonzaZ

  Nový Peugeot 308

  To už bylo na staré 508, ale mě to zrovna nevyhovovalo. Na nové 508 je zase zpět na páčce pod volantem, která se, aspoň mě, lépe obsluhuje. Na volantu jsem tlačítka hledal a musel se kouknout, zatím co páčku pod volantem ovládám intuitivně.
 3. rico207, v návodu k obsluze je docela přesně popsána deaktivace automatického zatahování el. ruční brzdy. Na výměnu zadních brzdových destiček potřebuješ origo diagnostku, která uvede el. ruční brzdu do service módu. Je rozdíl mezi ručním ovládáním el. ruční brzdy a mezi servisním módem. V servisním módu je brzda úplně uvolněna a jde bez problému zamontovat nové destičky.
 4. HonzaZ

  AD BLUE

  Tak to je spotřeba AdBlue dost velká. Já mám cca 1l/1000 km a euro 6.2
 5. HonzaZ

  AD BLUE

  Nech si tady na klubu ve vláknu "výbava podle VIN" vyjet charakteristiku auta a tam je uvedena emisní norma.
 6. Dnes přechod na zimní provoz. Přehozeno na zimní kola.
 7. HonzaZ

  Za kolik tankujete?

  Obávám se, že se musí dolít minimálně 5 l AdBlue aby se to zaregistrovalo, pokud se objeví hláška dojezd 2400 km. P.S.: Tak ne, 5 l se musí doplnit při úplném vyjetí AdBlue do nemožného nastartování.
 8. HonzaZ

  Mazel 3008

  To tě někdo špatně informoval. Aditivum pro FAP se vstřikuje do nádrže při tankování, ne AdBlue.
 9. 508 dobrá volba. Měl jsem ji 6 let a nalítal na ní cca 120k km. Motorizace HDI 103 kW, převodovka manuál. Měnil jsem na ní jenom spotřební díly. Jediná závada byla vyhřívání řidičovy sedačky (vypálený konektor). Osvětlení bylo halogeny, byla bez navigace a head up displeje. Jediný minus jsou ostřikovače čelního skla. Nejsou nastavitelné a v dálniční rychlosti stříkají do půlky skla. Řešil jsem to úpravou a výměnou za ostřikovače z faceliftového modelu. S tím těsněním pod hlavou bych byl opatrný. Mohlo dojít k přehřátí motoru a může být také mimo jiné poškozená hlava.
 10. HonzaZ

  Mazel 3008

  Petr 3008, druhé tankování AdBlue jsem měl cca po 11,5k km a doléval jsem cca 12 l, takže ty jsi to už asi měl za nějakých 1,5 k km.
 11. Vše nejlepší Lukášům
 12. HonzaZ

  chuckova 508 SW GT

  Mám to taky tak, včera jsem to umyl a ještě nejel.
 13. HonzaZ

  Za kolik tankujete?

  Když máš 10k km od doplnění, tak to asi brzy bude potřeba zase doplnit. Mě to hlásilo cca po 11k km. Včera jsem viděl v Lidlu 10l kanystr AdBlue za 199,-
×
×
 • Create New...