Jump to content

HonzaZ

Člen klubu
 • Content Count

  10,377
 • Joined

 • Last visited

About HonzaZ

 • ID člena
  22393
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 6
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, to by mě také zajímalo. Všude jsou prostředky na kůži a na látku, ale na umělou kůži (koženku) nic. Podle výrobce tomu říkají látkové potahy dekor IMILA, ale podle mě látka je pouze uprostřed. Výrobce nikde neuvádí čím se mají ošetřovat.
 2. Aha, tak to se těchto amatérů nezastávám. Mají manuál normálně dostupný v Service boxu.
 3. A co jsi měl kromě tohoto za problém, že tam bylo auto tři dny?
 4. No, asi bych se jich trochu zastal. Na veškeré úkony mají normohodiny. A v dnešní uspěchané době nemá mechanik čas si s tím hrát až to bude dokonalé. To by si asi nevydělal ani na slanou vodu. Nastavil to tak, aby okno sedělo. Ovšem už to asi netestoval jízdou vyšší rychlostí, kde se právě projevil hluk vzduchu.
 5. Jj, a při jízdě na nerovnostech budeš slyšet zvuk jako když se tře těsnění.
 6. Pokud vím, tak jsou výrobcem stanoveny a doporučeny běžné servisní úkony jak výše píšeš. O termínech preventivní výměny náhradních dílů jsem nikdy neslyšel. Měníš je normálně dle opotřebení příp. poškození. Aditivum do FAP se doplňuje po hlášce, že je potřeba doplnit nebo při problémech s FAP. Kdyby jsi ho měnil preventivně, tak budeš mít bordel v čítači zanesení FAPu apod.
 7. Krásné auto. Ať dobře a bez problémů slouží
 8. Gratulace k výběru. Budeš mít stejnou barvu jako mám já
 9. Je na to přímo servisní návod. Zespoda dveří jsou dvě záslepky. Po stažení okna dolů se dírami po záslepkách dostaneš na štelovací šrouby výšky okna. Práce max na půl hoďky na jedny dveře, když si s tím hraješ.
 10. Tak samozřejmě, pokud se provádí programování po rozebrání jednotky, tak určitě jde udělat všechno, ale musí to dělat opravdu člověk, který ví co dělá. Psal jsem o kódování pomocí diagnostiky.
 11. Nejde to vypnout někde v nastavení např. v i-cocpit amplify?
 12. Doufám, že se moc nehřejí, aby náhodou nepoškodily plasty okolo.
 13. Určitě ve výrobě neplní nádržku adblue plnou. První hlášku jsem měl v 7500 km, dolil cca 12 l a druhou v cca 18 500 km a dolil také 12 l, takže z výroby nemohla být plná.
 14. Braver, pokud drhne sklo pouze v horní poloze u sloupku, tak je náprava poměrně jednoduchá. Už jsem nastavoval dojezdy obou předních oken. Nastavuje se na přední a zadní straně okna. Pokud je třeba ten zadní níž, tak dochází k tomu co tam máš. Pokud by ale sklo drhlo po celé délce u sloupku, tak se musí demontovat tapec a nastavit uložení skla ve stahovačce a usadit stahovačka.
×
×
 • Create New...