Přejít na obsah

HonzaZ

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  9 296
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli HonzaZ

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 6
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. HonzaZ

  Diagnostika Lexia 3

  Ať je to tak nebo tak, nejdříve se spustí diagbox a až po výběru auta je volba DB nebo PP2000. Instaluje se také pod diagboxem. Ale o tomto toto vlákno není. Jde o to, že se sice nainstaluje DB, PP2000 i Lexia, ale pod W10 64 bit se spustí pouze DB.
 2. HonzaZ

  Diagnostika Lexia 3

  Ano PP2000 je součástí DB, ale jenom pokud budeš mít Windowsy 32 bit. Na 64 bit to prostě nejede. Ber to jako skutečnost se kterou nic neuděláš, jedině DB nainstalovat na W7, 10 ale pouze 32 bit.
 3. HonzaZ

  Diagnostika Lexia 3

  Na 64 bit bude chodit pouze Diagbox, Lexia ani PP2000 ne.
 4. HonzaZ

  Diagnostika Lexia 3

  Leos, jaké W10 máš? 32 bit nebo 64 bit?
 5. HonzaZ

  Parkovaci asistent porucha?

  Nejdříve diagnostika a pak se uvidí.
 6. Ahoj, nejdříve jde o to, zda máš u brzdového pedálu dva spínače. Pokud ano, tak potom zkusit na dia zda půjde aktivovat. Teď už si ale nejsem jistý, jestli u Siemensu jde tempo vůbec nakonfigurovat a aktivovat. Pokud máš ty dva spínače, tak ti mohu na to dia mrknout.
 7. HonzaZ

  RT6 vs RT5 v peugeote 407

  Ahoj, pokud vím, tak RT6 ve 407 nikdy nebyla. RT6 má v konfiguraci pouze digi zesilovač. BSI a radia v 407 podporovala analogový zesilovač a po jeho nakonfigurování došlo ke snížení hlasitosti cca na polovinu. Pokud nebyla provedena konfigurace zesilovače, tak docházelo k velkým lupancům v repro při zapnutí radia. Možná je to tvůj případ.
 8. HonzaZ

  Přesný kód barvy podle VIN

  Není zač, ano KMU je základní odstín barvy.
 9. HonzaZ

  Přesný kód barvy podle VIN

  Ahoj, KMU - LAK MODRÝ NEYSHA
 10. Schemata jsou, ale myslím, že tato funkce není nutná a spíš se ti může podařit zamknout klíče v kufru. Jinak když podržíš tlačítko zamykání, tak se okna také zavřou.
 11. HonzaZ

  Nastavení palubního PC

  Tempomat - nejdříve otočit kroužkem nahoru, tím se zapne. Potom musíš mít zařazen minimálně 4. rychlostní stupeň a rychlost minimálně 40 km/h. po dosažení požadované rychlosti zmáčkneš na přední straně páčky horní nebo spodní tlačítko, tím tempomat aktivuješ. Pokud přeřadíš nebo šlápneš na brzdu, tempomat se deaktivuje a aktivuješ ho tlačítkem na konci páčky (tím ho také můžeš deaktivovat).
 12. HonzaZ

  407 ESP Fault

  Nejdříve zkontroluj brzdový spínač, zda správně spíná.
 13. HonzaZ

  Doplnění aditiva 407 2.OHDI

  Klidně si tam dej co chceš. Ovšem FAP je dost drahá sranda na experimenty. Předpokládám, že výrobce auta to má dlouhodobě vyzkoušené a proto doporučuje konkrétní aditivum. Univerzální aditivum se mi ale nějak nechce libit. Samozřejmě může fungovat, ale jak to bude do budoucna se životností FAP je otázka.
×