Jump to content

HonzaZ

Člen klubu
 • Posts

  10,523
 • Joined

 • Last visited

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 6
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HonzaZ's Achievements

Inventář Peugeot-clubu

Inventář Peugeot-clubu (6/6)

889

Reputation

 1. Sawoy, také oceňuji nekouření. Já přestal v padesáti a už je to víc jak patnáct let co nekouřím. S pitím jsem také ubral. Už to není co zamlada.
 2. Ahoj, chyba víčka nádrže by mohl být problém. Při zavření nádrže po tankování se spustí čerpadlo aditiva pro FAP a vstříkne patřičné množství aditiva do nádrže. Mimo jiné nejde také vynulovat (diagnostikou) počítadlo aditiva při doplnění. Jinak na ty emise to chce origo diagnostiku a měřit dynamické parametry.
 3. Zdravím, pokud se po týdnu dělal výpis závad a s autem se jezdilo, tak se těžko na diagnostice něco zjistí. Když se chyba dále neobjeví, byla přechodná a dojde po několika startech k výmazu závady. Jediná možnost je jít do deníku závad a tam by se mělo něco objevit. Chce to ale origo diagnostiku Diagbox.
 4. No, vidím to spíš na lak. Rozleštit by určitě něco šlo, ale při podrobném pohledu to stejně bude vidět. Je to dost hluboké a myslím že u zadních dveří je chycená trochu hrana a u předních je tam možná i mírná deformace plechu. Jelikož máš auto v záruce, tak bych to určitě nechal na autorizovaný servis. Pokud to bude jen lak, tak to vidím tak na 60k Kč.
 5. Tak pokud je to jen povrchové, žádné díly na výměnu pouze lak, tak by s pojišťovnou neměl být problém. Určitě to bude do 100k Kč. Důležité ale je, aby viník oznámil pojistnou událost své pojišťovně.
 6. Tak to je teda radost. Držím palce ať to dobře dopadne!
 7. U studeného motoru a převodovky nedojde k přemostění měniče dokud olej v převodovce nedosáhne teploty 15 st. Celsia. Při záběru dochází k prokluzování a při brždění k jízdě jako na volnoběh s vyřazeným kvaltem. Je na to TSB v Service boxu.
 8. Tak čidla OK, není problém
 9. Ta podložka je stejná jako byla ta originální od prodejce, tak snad nebude problém. Ještě jsem s tím nejel, tak dnes uvidím.
 10. HonzaZ

  Peugeot 807

  U 807 často odchází BSM - pojistková skříňka v motorovém prostoru s relátky. Bývají problémy s chcípáním motoru a se startováním. Na dia se nic nezjistí.
 11. Konečně vyřešena klubová příslušnost.
 12. HonzaZ

  P 208 kodovanie

  Toto nejsou kódy na odemknutí BSI. Kód je čtyřmístný a získáš ho jedině v Peugeotu. Budeš tam muset osobně s velkým TP a občankou kvůli ověření že jsi opravdu majitel vozidla.
 13. HonzaZ

  chuckova 508 SW GT

  Je to asi rok a půl co jsem kupoval zástěrky na současnou 508 od Číňana, ale bohužel nepasovaly. Tak proto se ptám.
 14. HonzaZ

  chuckova 508 SW GT

  Teď jsem si teprve všimnul že máš zástěrky. To jsou z origo příslušenství?
 15. Jj, je to schované. Nárazník nesmí být kovový. Nad LEDkou v zrcátku jsem také uvažoval, ale problém je v tom, že je tam dvoubarevná LEDka a ještě je v tom trojúhelníčku beeper.
×
×
 • Create New...