Jump to content

chuck11

Člen klubu
 • Content Count

  5,918
 • Joined

1 Follower

About chuck11

 • ID člena
  2331
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostrava
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O tom jsem vůbec nevěděl Jsem se musel někdy ukliknout (nevím proč jsi se neozval dříve)
 2. Já netuším o čem mluvíš
 3. Gratuluji, pěknej kousek výběr barvy
 4. Chtěl bych poděkovat @HonzaZ za obrovskou pomoc při zprovoznění nové verze diagnostiky.
 5. @BraverTo mne celkem taky zajímá, diagnostiku sice mám (PeugeotPlanet,Lexii) je v ní ale max jen jedničková 508 po FL ,prozatím jsem neměl odvahu ji napojit na svou 508. @HonzaZNa co to "napícháváš". Čínská Lexie nebo Peugeot Planet má smůlu což ?
 6. Např. zase u Audi chcou za bílé ambientní osvětlení 9700,- a za barevné (asi 30 barev) 17200,- pravdou je,že si můžeš nastavit jinou barvu lišt bočních dveří a osvětlení bočních kapes dveří zase jinou,což ve výsledku vypadá fakt hodně dobře.
 7. Mě spíše štve,že udělali ambientní osvětlení dveří jen u řidiče a spolujezdce.Zadní dveře nemají vůbec nic,přijde mi to jako totální nedodělaná práce.Tuto úsporu ani význam nepochopím.
 8. chuck11

  chuckova 508 SW GT

  @HanysR Zase bych to tak neprožíval. Chtěl jsi znát důvod,ten jsem ti sdělil, nikomu včetně tebe nic nevnucuju, tudíž váš dovětek nechápu. Udělat si čas zkontrolovat pneu jednou za rok, během toho zbavit pneu veškerých věcí co tam nemají být pro některé nemá smysl, Já autem vozím celou rodinu a nechcu ohrozit je ani jiné účastníky provozu. Dál to již rozebírat nebudu.
 9. chuck11

  chuckova 508 SW GT

  Odstraněním kamínků,ocelových špon a jiných nežádoucích předmětů z části drážky minimalizuješ průnik hranatých, ostrých kamínků a jiných předmětů do pneumatiky. Tím se zvyšuje životnost pneumatiky, neboť to zabraňuje poškození kostry pneumatiky zejména při jízdě na nerovných površích. Není to tedy o nudě ale u mne hlavně o bezpečnosti.
 10. Nemám tak obrovskou garáž, při vysávání a čištění mám vždycky všechny dveře otevřené na maximum takže potřebuji hodně prostoru.
 11. chuck11

  chuckova 508 SW GT

  Na disky používám Collinite Marque D'Elegance Carnauba Paste Wax #915 osvědčila se mi odolnost i výdrž
 12. chuck11

  chuckova 508 SW GT

  @MJSytic vydíš to mne nenapadlo S takovou budu muset,ale pořídit přezovačku
 13. @vagiLetos jsem to bohužel taky ještě nestihl,počasí moc nepřeje.Jsem připraven i na očistu a impregnaci sedaček jen to počasí o víkendu nevychází
 14. Ten Poorboy's Natural Look jsem na 508 použil a žádné fleky mi nedělal
 15. chuck11

  chuckova 508 SW GT

  Jelikož počasí nepřeje, tak jsem aspoň umyl a navoskoval zimní kola na následující sezónu. Letos jsem mněl abnormální množství kamínků v gumách, takže jsem se dostatečně zabavil než jsem je všechny vyloupal . Vybírá je ještě někdo po sundání z pneu nebo na to prdíte
×
×
 • Create New...