Jump to content

oddie

Uživatel
 • Content count

  22,673
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

oddie last won the day on July 24

oddie had the most liked content!

About oddie

 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika
 1. Po okolí stylového klubového Iona, přeci
 2. Jezdím přes Bregenz, kde se vyplatí natankovat, ale pozor, ve špičce návratu z víkendu klidne kolona na 2 hod. Kontroly na hranicích jsou namátkové, limity samozřejmě platí.
 3. Až zas někdy budete fňukat, jak něco na západě "funguje", jak tam mají "pořádek" a jak se "starají", vzpomeňte si na tyhle svoje příšerné posty a postoje. Ten rozdíl proti tomu zdejšímu slzavýmu údolí je totiž právě a především v tom PŘÍSTUPU k vlastnictví. Ne v tom, jestli tam berou víc peněz. Plnou hubu keců, proč něco "nejde", na to je tu specialistů milión. Škoda, že tu není víc lidí jako @Radovanek, ale aspoň že nějaký.
 4. Nosne,profily pod vozidlem Pegueot 106

  Co je to za nápady, zvedat to za taková místa
 5. Dopravní značení - absurdity

  Rovně ani doleva přeci jet nemůžeš, stojí tam autobus, doprava nesmíš, takže je ta křižovatka neřešitelná
 6. Nissan Navara apod. Nebo velký Sprinter by to mohl mít.
 7. 807 má na kouli max nějaké 2t nebo ještě míň, 1,7-1,9t. Stará 806 má max 1300kg. Berlingo/Partner podobně - a to jsou všechno pořád větší auta než Leaf. Ten je cca jako 307? Tak jestli bude mít na kouli 1200kg, bude to tak max.
 8. U Leafa bys 2,5 tuny viděl čeho? Povolené hmotnosti přívěsu? Tak to ani ve snu, to nemá ani 807, natož takováhle pidiskořápka. Bude rád, když bude mít polovinu, dost možná ani to ne.
 9. LED projektor za par slupek

  Tak ono je to jaksi vidět už z těch parametrů, 50 lm a skoro 4 m je tak pro zasmání.
 10. Dobrej čipťůnink Battery managementu umožnit hlubší vybíjení baterek. Snadnej fígl, jak zvětšit dojezd za cenu snížení životnosti baterek... Dobrý to mít, ale využít jen v nouzi.
 11. Ferryho 306 cabrio - zlobí, ale já ho zkrotím

  To aby sis na STK bral materiálovej list, abys mohl argumentovat, že to není čistá měď
 12. Ferryho 306 cabrio - zlobí, ale já ho zkrotím

  Měď nesplňuje požadavek normy na min. pevnost, a nikdy nesplňovala, to že se to z ní někde dělá je kvůli tomu, že se snadno ohýbá a nerezne.
 13. Vzhledem k tomu, že nákupní centra mají vlastní trafostanice a jedou v režimu velkoodběru z VN, je toto asi to nejmenší.
 14. To vyřeší čas a trh. Příkladů třeba z Norska aj. znám dost. Na tu stávající infrastrukturu, co mají, se jen osadí příslušná krabička s ovládáním a komunikací, a lze si vybírat co hrdlo ráčí, v jakém režimu se to bude provozovat, kdo to bude provozovat, kdo to bude spravovat, kdo to bude kasírovat a jaký je model rozdělení tržeb. Funguje to i u nás - ty obchoďáky to mají zatím jako lákadlo pro zákazníky, ale pokud budou chtít přejít na placený model, mají z čeho vybírat i tady.
 15. Za nabíjení u stojanů se platí už dneska, a těch obslužných systémů je taky více. Funkčních, odolných, ověřených.
×