Přejít na obsah

oddie

Uživatel
 • Počet příspěvků

  22 880
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli oddie

 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. oddie

  P306 HDi - MilanF1 - 453 tkm - STK

  To to máš doma teda skvěle zařízený, když musíš žádat o "povolení na nákup"
 2. Tak že jsi to ty, za 60tis bych ti postavil docela hezké kolo
 3. No já se po něm neptám A jak to vím? Vždyť jsi to psal sám, že se nechceš zadlužovat...
 4. Vždyť si stejně nic nekoupíš, tak na co ti bude?
 5. No tak co, no, tak když nebude stát vám, bude žena holt muset zaskočit k sousedovi
 6. Zrovna sociální "pojištění", což není vůbec nic jiného než sprostá daň a žádné pojištění, bych si neplatil ani korunu, kdybych nemusel. Jako zaměstnanec se tomu bohužel ale nevyhnu. Ad a) za těch víc než 20 let, co by se mě důchodový věk mohl týkat, už dávno žádný takový systém jako je tu dnes nebude, a ad b) se dokážu zajistit sám mnohem lépe než stát dávající almužnu.
 7. On tuším psal o čistém, ale to je asi fuk... Já si i dovedu představit dělat tady za 30 čistého. Tak za dva dny v týdnu a zbytek volno. Do toho bych asi šel.
 8. Tak každý svého štěstí strůjcem... Až je to dožene, budou už moct tak akorát fňukat.
 9. oddie

  Co jste dnes udelali...

  Dneska bylo fakt krásně. Dopoledne ke kamarádovi do dílny, protože mně už lezou krkem ty pneuservisy okolo, takže i tu píchlou gumu jsem si radši opravil sám, pak oběd v Únětickém pivovaru, procházka na první letošní slanění , a ještě jsem stihl na zahrádce vykopat jeden stromek. Zítra asi ráno s dětma na stěnu a pak si dám tu výměnu manžety na poloose...
 10. To měl bejt asi vtip, viď?
 11. oddie

  Bruntál a okolí obhlídka auta?

  No jestli za to ten kámoš nabídl 10tis a ten prodávající mu to nedal, tak teď může být akorát tak smutnej
 12. Zlatý doby, když jsem měl přesčasy, vybíral jsem si za ně místo peněz náhradní volno Kdyby to šlo, klidně si dám třeba 3x12h, pak půlden a zbytek volno... ale na to bych musel změnit působiště. Tady se bohužel ani neplacený volno nedává. Holt všude je něco plus a něco mínus.
 13. Pružiny na tomhle docela praskaj, když se mě někdo na tohle auto ptá, rovnou mu říkám, ať předem započítá výměnu VŠECH 4 pružin i tlumičů, že to stejně nikdy nikdo neměnil a bude mu to sedět a chovat se úplně jinak. A že by je stejně jednou dělal, tak ať je udělá rovnou. Pozor, že i tady jsou v cenách dost rozdíly, i v těch poloosách, nech si napočítat, co za to chtějí a co tam hodlají dát, a klidně to tu napiš. K tomu automatu, nech si udělat výměnu oleje, co nejdřív. Pořádnou, u servisu, který ty automaty přímo dělá a má na to vybavení, ne jen jako že vypustit co vyteče a odhadem tam to samý dolít.
 14. Ono namaskované vraky zpravidla prodávají ti, co v tom umějí chodit, takže "vrať" se sice snadno řekne, ale podstatně hůř udělá... Obecně s variantou "vrátit" prakticky nepočítám, i když i to se mi už povedlo, ale většinou jak jsou prachy z ruky, tak jsou prostě fuč a smolík. Té kalkulaci servisu se na rozdíl od ostatních zas tak moc nedivím. Ten servis zjevně nechce riskovat žádné dobrodružství a překvápka, takže zřejmě suše napočítal variantu předek dolů, agregát ven, rezerva na vyndání vstřiků dodavatelsky vytahovákem a výměna všech za tovární repasi Bosch. Že to nějaký kutil možná zvládne tak, že mu ten vstřik půjde vyndat snadno, bude stačit vyměnit špička/špičky a celé se to, když to dobře půjde vejde do 10tis? Vždyť prosím, tak si takového kutila najděte... stejně to už je dávno kategorie auta pro něj.
×
×
 • Vytvořit...