Jump to content

oddie

Uživatel
 • Content count

  22,735
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

oddie last won the day on July 24

oddie had the most liked content!

About oddie

 • ID člena 16
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika
 1. StibTova P407 sedan 2,2 120kw

  No jo, tak hodinová sazba, která má uživit servis, je prostě zhruba taková. Při běžné činnosti se většina schová do dílů a marže na nich, ale když maj účtovat čistou práci a neprodělat... Vždyť jen plat solidního mechanika vč. všech odvodů je tři stovky jen to fikne, i když ten z toho uvidí s bídou půlku.
 2. StibTova P407 sedan 2,2 120kw

  Za 1400 se klidně taky hlásím
 3. Ale tak aspoň někoho trefil. Vlastní gól - taky gól
 4. Jaké topidlo na chatu?

  Mám 2kW kostku s větrákem, připojenou přes gsm ovládání k zatopení předem. Připojit to na spínací hodiny v ceně dvou stovek to jde taky...
 5. To je otázka, co by stačilo a co ne. V zásadě je taky klidně možné, že časem nebudu mít vůbec žádné auto a prostě si ho v případě potřeby budu jen půjčovat.
 6. Hm, ten Nissan nevypadá úplně špatně. Jako náhradu 806 bych si ho velikostí představit dokázal...
 7. Co jste dnes udelali...

  No tvl, ještě abych někomu svěřil moje kola
 8. Hlavně teda ženské mají víc na výběr, protože kromě k nabíječce mohou zajet ještě i k nabíječovi
 9. Co má co pětatřicetiletá panička ve dvě ráno courat někde u Villachu? Ad káva, to nemá v kufru plnohodnotný presovač? Při tom příkonu při nabíjení se jedno kafe ztratí - to není jak do obyčejný pixly, když se člověk musí spokojit s 12V verzí a čekat několik minut http://www.escape4x4.cz/kavovar-handpresso-auto-hybrid-12v/d-70989/
 10. Tak po necelém roce jsem se dokopal a vyměnil tu hadici, co je vyfocená o 4 stránky zpět... Nějak jsem z toho neměl úplně dobrý pocit, navíc jsem na další části našel pár prasklinek zvenku, tak aby mě to nenechalo zrovna někde v Rakousku apod., tak jsem včera udělal servisní den. Vyměněna hadice za novou a nová kapalina K12 Extra. No a pohled na tachometr signalizuje, že mám s 806 od koupi doteď najeto hezkých 99tis km Ještě objednat novou baterku, ta předchozí se nějak nevydařila.
 11. Když to dopadne tak, že se bude dražit dolů, tak mi tam jeden kousek tak za 150 ohlídej
 12. Hm, 8 kousků po půjčovně a furt za skoro čtvrtmega... Kdyby se dražilo směrem dolů
 13. Co dělat při takovém vyjádření o vrácení zboží?

  Od pořízení manželky ale již zřejmě uběhla jak klasická 14-denní lhůta, během které by ji bylo možno vrátit, pokud by nebyla použita, tak i dvouletá záruční doba, během které možná šlo reklamovat některé závady, které se před uzavřením manželství neprojevily, ale které se obávám by stejně byly označeny za vlastnost, nikoliv chybu. Nyní tak lze, pokud je to opravdu na vrácení, leda využít nějakou podobnou akci, jako kdysi inzerovala škodovka "vyměňte starou za novou"
 14. Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC

  Řekl bych, že po přesednutí z 607 do Octavie budeš hodně nas*anej...
 15. Není na žádném skladu = AK se to pokusí objednat, když si to u nich objednáš. Nikde není psáno, že se jim to fakt podaří, takže těch 48hod bych bral jako velmi orientační... Plus sleva je to prd, já to na registraci, kterou používám, vidím za furt skoro 7tis - je tam dolů jen asi 12%.
×