Jump to content

oddie

Uživatel
 • Content count

  22,880
 • Joined

 • Last visited

About oddie

 • ID člena 16
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika
 1. P306 HDi - MilanF1 - 427 tkm - nové přední brzdy

  To to máš doma teda skvěle zařízený, když musíš žádat o "povolení na nákup"
 2. 7 dní Peugeot odstartuje 15. ledna 2018

  Tak že jsi to ty, za 60tis bych ti postavil docela hezké kolo
 3. 7 dní Peugeot odstartuje 15. ledna 2018

  No já se po něm neptám A jak to vím? Vždyť jsi to psal sám, že se nechceš zadlužovat...
 4. 7 dní Peugeot odstartuje 15. ledna 2018

  Vždyť si stejně nic nekoupíš, tak na co ti bude?
 5. No tak co, no, tak když nebude stát vám, bude žena holt muset zaskočit k sousedovi
 6. Přesčasová práce a zákoník práce

  Zrovna sociální "pojištění", což není vůbec nic jiného než sprostá daň a žádné pojištění, bych si neplatil ani korunu, kdybych nemusel. Jako zaměstnanec se tomu bohužel ale nevyhnu. Ad a) za těch víc než 20 let, co by se mě důchodový věk mohl týkat, už dávno žádný takový systém jako je tu dnes nebude, a ad b) se dokážu zajistit sám mnohem lépe než stát dávající almužnu.
 7. Přesčasová práce a zákoník práce

  On tuším psal o čistém, ale to je asi fuk... Já si i dovedu představit dělat tady za 30 čistého. Tak za dva dny v týdnu a zbytek volno. Do toho bych asi šel.
 8. Přesčasová práce a zákoník práce

  Tak každý svého štěstí strůjcem... Až je to dožene, budou už moct tak akorát fňukat.
 9. Co jste dnes udelali...

  Dneska bylo fakt krásně. Dopoledne ke kamarádovi do dílny, protože mně už lezou krkem ty pneuservisy okolo, takže i tu píchlou gumu jsem si radši opravil sám, pak oběd v Únětickém pivovaru, procházka na první letošní slanění , a ještě jsem stihl na zahrádce vykopat jeden stromek. Zítra asi ráno s dětma na stěnu a pak si dám tu výměnu manžety na poloose...
 10. Přesčasová práce a zákoník práce

  To měl bejt asi vtip, viď?
 11. Bruntál a okolí obhlídka auta?

  No jestli za to ten kámoš nabídl 10tis a ten prodávající mu to nedal, tak teď může být akorát tak smutnej
 12. Přesčasová práce a zákoník práce

  Zlatý doby, když jsem měl přesčasy, vybíral jsem si za ně místo peněz náhradní volno Kdyby to šlo, klidně si dám třeba 3x12h, pak půlden a zbytek volno... ale na to bych musel změnit působiště. Tady se bohužel ani neplacený volno nedává. Holt všude je něco plus a něco mínus.
 13. Stará, páč mu to nabourala.
 14. P: 406 combi RHZ

  Z hlavy, hrubým odhadem: Orig. sada LUK dvouhmota + spojka cca do 10tis, já za ni dal 7, když ji před léty Godzila vyprodával, Badišák ji měl v tu dobu asi za 8,5, takže někde +- okolo toho. Náhradová sada s pevným setrvákem asi o 2tis míň. Řemenice, tlumič a volnoběžka jsou každé do litru, takže celkem do 3 i s řemenem Čerpadlo v nádrži komplet Bosch asi 2,5, dá se vyměnit i jen samotné čerpadélko asi za litr Turbo repase asi 7-8tis, vstřiky test 300-500/kus, výměna špičky asi litr, velká oprava vstřiku se asi nevyplatí, spíš zase vzít jiný z vraku a vyměnit jen špičku...
 15. Vstřiky 2,0 Hdi Peugeot 807 - náklad na opravu

  Pružiny na tomhle docela praskaj, když se mě někdo na tohle auto ptá, rovnou mu říkám, ať předem započítá výměnu VŠECH 4 pružin i tlumičů, že to stejně nikdy nikdo neměnil a bude mu to sedět a chovat se úplně jinak. A že by je stejně jednou dělal, tak ať je udělá rovnou. Pozor, že i tady jsou v cenách dost rozdíly, i v těch poloosách, nech si napočítat, co za to chtějí a co tam hodlají dát, a klidně to tu napiš. K tomu automatu, nech si udělat výměnu oleje, co nejdřív. Pořádnou, u servisu, který ty automaty přímo dělá a má na to vybavení, ne jen jako že vypustit co vyteče a odhadem tam to samý dolít.
×