Přejít na obsah

Dave_k

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  6 903
 • Registrace

 • Poslední návštěva

6 Sledujících

O uživateli Dave_k

 • ID člena 572
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 10.1.1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Holice + Brno
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  603315844

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  dave_k@email.cz
 • ICQ
  327149729

Návštěvy profilu

3 430 zobrazení profilu
 1. Dave_k

  Dotaz nováčka

  Pokud je to na obrázku číslo 16 tak u peugeotu 637,- s DPH/ks.
 2. Dave_k

  Majnekupé 406

  Na autě mám flaty z globusu a nemůžu si stěžovat.
 3. Dave_k

  Peugeot 207 1,6 VTi 88 Kw Allure 2011

  Jestli Ti jde jen o svíčky tak by mohlo pomct toto:
 4. Dave_k

  Majnekupé 406

  Mám v potkávacích světlech xenony (5000K) a svítí to luxusně a díky 35W místo 55W nehřejou tolik do paraboly.
 5. Dave_k

  Vymena autobaterie,prosim postup

  Zkusil jsi pana googla?
 6. Dave_k

  Nová TV

  Máme Philipse 6 řadu asi 6 let a naprosto bez problémů a obraz naprosto super. Hlavně HD. Když jsem u jiných TV přepínal mezi SD a HD tak u naší TV ten rozdíl byl nejmarkantněji viditelnej. Ovládání a SW už se jim ale moc nepovedl.
 7. Co za přesnej typ (model) aku jsi měl? Pokud to nemělo SDS upnutí tak se nedivím, že se tomu do betonu nechtělo vrtat. Máme v práci milwaukee a beton ji problém nedělá. Je fakt, že má 5Ah baterku. Makyta je takovej střed a pokud už má něco za sebou tak už výkonu moc nedá. Pokud baterka dostane záhul, tak se holt hřeje.
 8. No zareaguji naposled na dzavel:. Nechápu tvoji reakci, když má někdo jinej názor. Opravdu to tu nechcu zasírat. Vše beru z praktického hlediska. Profi a domácí kuchyň je malinko rozdíl. To je jako napsat, že do WRCčka by jsi HDi nedal. Jak jsem výše psal jednu indukci máme už víc jak 9 let (Amica), vaří se na ní často a až na pár škrábanečků je stále jako nová. O čištění ventilátorů výrobce v návodu nemá ani zmínku. Máme samozřejmě 400V bez toho to nemá moc smysl. To ostatně podle mě žádnej el.sporák. Že dno musí být rovné jsem tu taky psal a píšou to u každé desky (indukce i sklokeramika). Používáme jak hrnce a pánve na indukci (žádná super značka) i smaltovaný hrnce a za 9 let žádnej neodešel způsobem co popisuješ. A ani jinak. Tchán má v paneláku sporák na plyn a když vidím na vyúčtování, že dá víc za pronájem plynoměru než co propálí... Je dobré brát v potaz stálé riziko nějakého úniku plynu nebo když se něco hořlavého dostane do blízkosti zdroje tepla apod. Velký plus u plynu je, že uvaříš i když nejde proud, ale nevím jak u moderních desek. Vše má svá pro a proti a je na každým z nás aby zvážil co je pro něj nejlepší. Nikomu nic nevnucuju jen jsem napsal (stejně jako ty) proč je pro mě danej typ sporáku nejvhodnější.
 9. No ekonomicky jak pro koho. Pokud by jsi měl platit plyn a plynoměr jen kvůli sporáku tak to se opravdu nevyplatí a z hlediska bezpečnosti je na tom indukce taky líp. Dneska indukční desky oproti plynovejm nejsou o moc dražší a nádobí na indukci taky nestojí svět. A chceš říct, že se po vypnutí plynovýho hořáku o nic nejde popálit? Nic nevydrží věčně. Plyn zase potřebuje čištění hořáků a při přetečení s čištěním je taky pěknej opruz. Na indukční desce se nic nepřipálí a úklid je otázkou chvíle.
 10. Jde, ale musí být magnetická. To je podmínka indukce. RichVa byl RychLejší. Jo a samozřejmě rovný dno pro dobrej kontakt s plotnou. A nelíbí se jí moc když používáš magnetický náčiní jako vidličky, lžíce, naběračky apod. Máme Amicu 9 rokem a bezproblémů.
 11. Indukci taky vřele doporučuju zvážit. Aluška byla zvyklá na plynu, ale teď by za indukci neměnila. Může na tom dělat věci, který na jiných musíš jen ve vodní lázni kvůli připálení a hlavně se Ti nikde nic nepřipálí na plotně. Teplo se vytváří ve dně hrnce a ne na plotýnce. Plotýnka se ohřeje až od hrnce. Když jsme ji pořizovali tak ceny byly docela vysoko, teď už je za pusu. A jak bylo psáno, co je magnetický tak funguje. I smaltovaný nádobí. Jen je podle mě dobrý mít 3fázy (400V). Jde i na 230V, ale musíš hlídat co všechno zapínáš kvůli jističi. Ale to platí i pro sklokeramiku.
 12. Dave_k

  Ako doliať Adblue pri RXH?

  Jinak příručku k autu ve tvém jazyce můžeš nalézt zde. Jinak stále platí: "Kdo chce mít opičku musí mít aj na banánky."
 13. Dave_k

  Ako doliať Adblue pri RXH?

  Jakej je rok výroby?
 14. Dave_k

  Co jste dnes udelali...

  2MilanF1: Koupelna vypadá pěkně, ale o co máš pod umyvadlem jako sifon je taky jen dočasný jako ty hadičky? Tohle mi dát někdo do koupelny či kuchyně tak ho ženu svinským krokem. Jak tu někdo nerezovou flexi trubku nazval "trubkou líného topenáře", tak tohle je "trubka líného instalatéra". Klasickej sifon vypadá 100x líp (může být i chromovej) a hlavně je daleko stabilnější. Pro mě to je časovanej problém. Zrovna 22.12. u nás zvonil soused, že mu teče něco pod umyvadlem a co myslíš, že tam měl? Je mi i jasný proč to tam je. Nízko založenej odpad. Odhadem 45cm od podlahy. Umyvadlo 85cm. Na to už je kdejakej sifon krátkej. Na umyvadlo se dává dneska minimálně 55-60cm. Kdyby jsi měl umyvadlo s půlnohou tak to neschováš. P.S. Baterie ve sprše byla asi původně myšlena podle výšky na vanu?
 15. Dave_k

  Majnekupé 406

  Ta červená packa zajišťuje krytky předních světel jak se mění žárovky. Je to tam 4x. Po 2 na každým světle. Na obrázku je to trochu vidět.
×