Jump to content

Dave_k

Člen klubu
 • Content Count

  7,140
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Dave_k

 • ID člena
  572
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 01/10/1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Holice + Brno
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  603315844

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  dave_k@email.cz
 • ICQ
  327149729

Recent Profile Visitors

4,755 profile views
 1. Dave_k

  Kod radia

  Při montáži jiného rádia (neorigo) je třeba přehodit na napájecím konektoru tvalé se spínaným napájením.
 2. No ten silničář měl štěstí, že ta cirkula mu nepřistála na kebuli. https://auto-mania.cz/pracovnik-technickych-sluzeb-na-posledni-chvili-uskocil-pred-autem-ktere-ho-malem-smetlo-ze-silnice/
 3. https://cs.wikipedia.org/wiki/AGP_Inline_Memory_Module Modul pro navýšení paměti GK. Na těch fotkách je to PC? Kde to má ten AGP slot?
 4. Asi australská verze. https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/3008/18735119?goFrom=list
 5. Dneska při cestě do HK jsem si všiml něčeho lesklého na silnici. Než jsem bezpečně zastavil a došel pro onu věc tak už tam leželo jen toto: Po asi půlhodině dokonce ještě vibroval, ale to bylo asi to poslední co dokázal. Uvnitř SIM od O2. Odhaduji na model Xiaomi Mi 8 Lite podle špatně čitelnýho potisku na zadní straně. Majitele asi už možné dohledat nebude.
 6. Na odpad existuje spojka. Má těsnící gumy z obou stran. Normálně uřízneš trubku a pomocí toho dílu nasadíš tu přivětrávací hlavici, popřípadě jen zátku. https://www.alcaplast.cz/vyrobky/wc-prislusenstvi/privzdusnovaci-hlavice/aph110-detail https://www.pemtrade.cz/osma-htmm-spojka-dvouhrdla-dn110-17300
 7. To věřím, že to je cítit, když to máš u střešňího okna.
 8. Jo přisávací hlavicí se to dá řešit. Jen je nemám moc rád z důvodu, že když nedotěsní tak začne být v těch místech cítit kanál a taky ty výpary mohou slušně podporovat růst plísní a hub na dřevě. Pokud je prostor trochu slušně odvětráván tak by asi problém nebyl. Dříve se to dělalo i tak, že byl dost velký kus trubky nad nejvyšším bodem napojení a ten vzduchovej polštář v trubce eliminoval podtlak. Takže pokud bude přisávačka dostatečně vysoko tak možná její funkce nebude nikdy ani využita. P.S. Vyvedení nad střechu preferuji spíš.
 9. Bohužel ničím takovým nedisponuju.
 10. Je to integrovaná zvukovka s chipem ALC887. Našel jsem ovladače a po nainstalování zmizela i přední zdířka. Předtím alespoň byla, ale nereagovala na připojená sluchátka. Teď tam je jen HDMI a zadní zdířka. Ve W7pro s tím nebyl problém.
 11. Však jsem psal, že FF jsem předělal v pohodě. Šlo mi o Edge vs IE. Tam jsou zase jiný záložky (jinej uživatel)
 12. Děkuju za nakopnutí. Jsem právě nevěděl, že IE ve W10 je. Už se vše zdárně povedlo. Díky. Tak snad bude na delší dobu klid. Ještě akorát vyřešit proč přestala fungovat přední zdířka na sluchátka.
 13. Když dám import v edge tak nabízí buď svoji zálohu v html formátu (bohužel jsem ve W7 neudělal), nebo FF (ta se povedla a FF provozuju dál) anebo z IE, ale ten už jaksi není nainstalovanej ve W10 takže smolík. Mám prostě ty záložky z IE vykopírovaný, jelikož ještě na disku leží složka "Windows.old" ve který jsou. Tak se ptám jestli je lze jen někam do edge nakopírovat nebo jak s tím?
 14. Tak dnes úspěšně nainstalovány W10pro přes boot flashku a vše vypadá, že funguje jak má. Jen jsme zjistili, že na funkci bankovnictví má vliv Adblock. Pokud je zapnut tak v určitý části stránky padají. Takže Adblock v bankovnictví vypnut. Ještě momentálně řeším převod záložek z IE do Edge. Bohužel jsem to před instalačkou W10 ve W7 nepřevedl a následně neuložil jako u FF a záložky mám jen vykopírovaný ze souboru "Favorites". Nevíte někdo jestli to jde někam ve W10 jen prostě nakopírovat, aby to fungovalo?
×
×
 • Create New...