Jump to content

Dave_k

Člen klubu
 • Posts

  7,392
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Dave_k

 • Birthday 01/10/1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Holice + Brno
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  603315844

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  dave_k@email.cz
 • ICQ
  327149729

Recent Profile Visitors

7,401 profile views

Dave_k's Achievements

Inventář Peugeot-clubu

Inventář Peugeot-clubu (6/6)

484

Reputation

 1. Možná krokový motorek co řídí volnoběh. Dej si to hledat. Dost se to tu taky probíralo.
 2. Dneska nás to BMW předjíždělo mezi Sezemicema a Časama, ale myslím, že to byla bílá X7. Jelo jako prase a plný čáry ho vůbec netankovali. Jel jsem tachometrovejch 95.
 3. Vyřízeno. Plachta je už zabalená a připravena na expedici.
 4. Kdyby něco Pardubice prý ještě jeden kousek taky mají. Zítra (ne) odpoledne pojedu kolem.
 5. Tipuju délka L2 max L3 (do 6m). Jezdím s ní denodenně v práci a dostal jsem se z horšího bez ztráty kytičky. Mým odhadem dodávka cca 6m dlouhá, okta ho kreje tak 4m a k Medvědovu Fordu to je od rohu okty na straně dodávky víc jak 6m. Asi nevyjede napoprvý, ale dodávkářs takovou věcí musí počítat. Podle mě tam možná i takhle sám zajel. Malý rejpnutí: kdyby ten Ford stál rovně u obrubáku měl by to ještě jednodušší.
 6. U tý dodávky nevidím problém.
 7. Co to zkusit řešit tady?
 8. U nás si dost lidí myslí, že v obytné zóně když jedou rovně mají přednost a přednost zprava jim moc neříká.
 9. Mám 16" Dunlop wintersport, najeto 44t. km a už je budu muset vyměnit. Jdu asi zase do Dunlopu. Za mě s nima spokojenost, i v testech nejsou špatný a cenovka pro mě přijatelná.
 10. Pátek McDonald HK. Ještě tu po Holicích jezdí modré BMW s RZ 1AM MAJKL
 11. Mám takovej malej problém s aplikací mapy.cz. Asi po nějaké aktualizaci se mi v aplikaci nezobrazují uložená místa na mapách. Aktivity ano. Zvláštní je, že když si chci uložit nové místo tak mi to normálně nabídne moje složky s místama a napíše, že uloženo, ale složky jsou stále nedostupné. Nedostanu se tam ani když jsem online. Tak další poznatek: Na PC i v MT přes prohlížeč (FF) se do toho normálně dostanu (online), když jsem přihlášenej na seznam.
 12. @Vena garážmistr jen jsem si ze srandy v rychlosti spočítal co by to co popisuješ obnášelo. Základ je CityGo IV. Baterka 32kW, spotřeba 14kW/100km, nabíjení wallboxem (rychlonabíječku si asi těžko někdo pořídí) max.7kW. Baterka z "0" do 80% (za cca4h). V nouzi nejvyšší při tý 45min. pauze to bouchnout na rychlonabíječku (Při 22kW to nasype cca 150km). Takže při 5-6 autech, který by sloužili jako "přestupní", když dojde šťáva je odběr 42kW. Zásuvka 400V/32A dá max 22kW (3x wallbox). 230V/16A dá 3,5kW. Takže podle mě měly pokrejt 4x 400V/32A (12x wallbox) a 8x230V/16A zásuvky (jističe), když dáš nabíjet vše současně. Vychází mi Cca 112kW v opravdový špičce a ta by při používání mozku nikdy ani nastat neměla. Je to počítaný na 20 CityGoček. Snad jsem se nikde nesekl.
 13. No nevím odkdy si armáda a spol. hráli na eko. Jinak vozit přes 1/2 planety ropu, aby se s 40% účinností spálila tobě pod nosem je vlastně normální. @Medvěd na Dny NATO jsme se byli podívat poprvé a vstupné lidové. 15kč/osobu (pro všechny). Trochu jsme si na eko hráli, jelikož na cestu tam i z5 jsme použili vlak a v Ostravě MHD tramvaj nebo bus na CNG. Lidí tam bylo opravdu hoooodně. Na mě chvílema až moc.
 14. To nějak nechápu. Palivem pro EV je elektřina, takže jestli si ji načerpeš pomocí dieselagregátu, akumulátoru nebo jen natáhneš prodlužku už je podle mě nepodstatný. Fosilní palivo můžeš přinést v kanystru, v cisterně, ve vagónu nebo třeba lodí. Je to jen doprava paliva z bodu A do bodu B.
×
×
 • Create New...