Jump to content

Dave_k

Člen klubu
 • Content Count

  7,003
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Dave_k

 • ID člena
  572
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 01/10/1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Holice + Brno
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  603315844

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  dave_k@email.cz
 • ICQ
  327149729

Recent Profile Visitors

4,067 profile views
 1. Měl bych sadu origo liťáků na 406 "OPALE". Gumy na tom jsou letní na 306 (195/55 R15)na dojezd.
 2. Podle mýho ho minimálně za 20t. prodáš v tom stavu co je. Motor se nechá sehnat za 5t + práce. Dal bych si někde inzerát a začal na 30t.
 3. Díky za reakci. Ovladače tam byli z roku 2017, takže volba byla jasná. Po nainstalování klid. Akorát ještě řeším samozvírání oken. Prostě se mi sama zničehonic začnou zavírat okna na který koukám. Většinou se to děje chvílo po probuzení z hibernace nebo spánku. Zabírá odhlášení a opětné přihlášení. Mám v PC ESETa, ale ten za to asi nemůže.
 4. Mám od poslední aktualizace systému problém s hlavní plochou. Mám danou tapetu, která při startu je normálně vidět, ale jakmile kliknu na jakoukoliv ikonu (program, start atd.) tak plocha zčerná. Zmizí veškerý ikony a zůstane jen spodní lišta. Programy normálně běží, ale tapeta zmizí a ani na pravý myšítko plocha nereaguje. Když dám "zobrazit plochu" tak obrázek o5 naběhne a pravým myšítkem vyvolám nastavení. GK Saphire hd7870 xt 2GB Dual. Jedu na 2 LCD (rozšířená plocha (DVI, HDMI) a zčerná to na obou současně. Máte někdo zkušenost? Bude to v nastavení woken nebo mám zkusit jiný ovladače?
 5. Regulace je jen v chladničce a tam to mají tuším na 3 (kolik to je stupňů nevím). Mrazák nejde sólo nastavit. My už máme samsunga s displejem, kde se dá nastavit oboje. Máme (+6 a -20) a naprosto v pohodě, ale tam je "no frost" dělanej trochu jinak. V tom AEG je jen ventilátor co honí vzduch. U samsungu je ještě rozmrazovací spirála + odtok kondenzátu do nádobky na kompresoru.
 6. U rodičů zamrzla AEG "nofrostka". Tak jsme rozmrazovali. Docela nářez co tam bylo ledu. Před a po. Pomohl fén a kastrol s horkou vodou.
 7. 2pecino: takže to na horizontu bude Kefalonie a Ithaca že? Tam je taky moooc pěkně.
 8. No rozhodně to je pořád komplet "zelenější" než ty milióny čmoudících a smrdících pixel, který v zimě čmoudí a smrdí ještě víc a všeho co je kolem potřeba (ze země taky nerostou že?). Kdežto ty elektrárny musejí elektřinu vyrábět i pro ty co jezdí spalovákama. A rozhodně se líp kontrolují emise na pár komínech (TE) než na miliónech vejfuků, který Ti to cpou přímo pod nos. A co se dotací týká, tak bohužel je to většinou s nima tak, že velká část je stejně pod nějakou chytrou záminkou odkloněna úplně jinam než kam jsou určeny. Ale proto se dotace vymýšlejí, aby si pár zasvěcených nahrabalo bezpracně ze společnýho. A co říkáš třeba na takový "kotlíkový" dotace? Taky Tě tak žerou, nebo jsi je využil? Dneska se bez dotací už nic nepostaví ani neopraví. Jo a k tomu článku: Četl jsem zběžně. LiOn technologie se stále vyvíjí a nehody se stávají. Je to stejné jako vybuchující parní kotle na parnících, lokomotivách apod., explodující nádrže, hořící motory spalováků atd. atd. Nikdo Ti dneska nepotvrdí, že za pár let se energie bude skladovat nebo vyrábět jinak. Momentálně tohle je asi zatím nejlepší řešení (cena/výkon).
 9. No ten vzduch neotravuje(me)š jen těm uvědomělým. Na plicním a alergologii by Ti to vysvětlili líp. Ono to dosavadní myšlení "po mně potopa" už je docela znát všude. A nejde jen o posra.ý auta. Ale ji mi jasný a taky tady dost lidem, že prostě jen popichuješ a máš z toho srandu. Ale až Ti z rodiny začne někdo chodit nejdřív na plicní a pak na onkologii tak už to pro Tebe taková prd.l nebude. Za mě je prostě potřeba vyměnit tu valnou většinu smradlavýho a uřvanýho autoparku co denně jezdí do práce a z5 z průměrným denním nájezdem do 80km, ale zatím cenová politika tomu nenahrává a jak bylo psáno výše někde se začít musí. Taky si před 30i lety nekoupil spalovák s ABS, ESP apod. v elektrice, s klimou apod. za to co dneska. To byla výsada aut pro horních 10 tisíc.
 10. Co to znamená "lehká noha na dálnici"? Pokud jezdím na spotřebu tak nesmím jet víc jak 90km/h plynulou jízdou. Ne brzda-plyn. Co mám zatím zkušenosti tak při rychlostech nad 110 km/h (po rovině) si všechny motory pápnou více paliva.
 11. To do toho kola používali na tour de france ne? Tuším, že tam nějaká taková aféra byla. Když ne bobule tak elektriku. "Férovej sport". Koukal jsi kolik za tu přestavbu chtějí? Za to mám velice slušný elektrokolo. To by to moje muselo stát minimálně stejně a nevím jestli bych chtěl aby do toho ještě někdo vrtal. Nápad asi dobrej, ale za tuhle cenu si myslím, že moc zákazníků nebude.
 12. Můžu ten smrad potvrdit. Zrovna dneska jedu na kole a kolem mě projel opel vivaro. Musel jsem zastavit a počkat až se vzdálí, protože to co mu šlo z výfuku (a řidiči to bylo asi šumák) to by udusilo i slona.
 13. Myslel jsem fotku zepředu. Jak je zadělaný v přístrojovce. Má rádio rámeček nebo třeba výklopnej panel? Případně napiš konkrétní typ rádia.
×
×
 • Create New...