Jump to content

Dave_k

Člen klubu
 • Content count

  6,788
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Dave_k

 • ID člena 572
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 01/10/1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Holice + Brno
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  603315844

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  dave_k@email.cz
 • ICQ
  327149729

Recent Profile Visitors

2,713 profile views
 1. https://www.novinky.cz/auto/466229-obrneny-peugeot-205-gti-je-jediny-sveho-druhu-ted-je-na-prodej.html
 2. Pierre_V6 ( 406 coupe )

  Taková asi hloupá otázka k těm LEDkám. Když to má ten větráček na chlazení tak nevadí, že je světlo zavřený těma krytkama proti vlhkosti? To pak nemá kam odvětrávat ne?
 3. Grafická karta

  Základ je jak velikou máš case "bednu", aby se tam karta vůbec vešla. Pak taky jakej je zdroj, aby kartu ještě utáhl. Některé jsou dosti nenažrané.
 4. přístup do SERVICE BOXU

  Servicebox jede na FF v pohodě. Přihlášení si pamatuje. Francouzký text se mi objeví, když najedu na "bezplatné" nebo "placené" služby dál už zase čeština.
 5. Registrační značky na přání

  Brno. Ford Mustang 666 ALONZ.
 6. 306GTi-6 by Béďa

  Trochu všem napovím. Mám ten "vytahovák" pokliček taky. Jen bohužel packy pokliček rády praskají a z 6 pokliček mám už 4 polámaný.
 7. Akumulator

  Nevím co s těma baterkama děláte. Vyměnil jsem kleklou origo za Vartu Silver 54Ah (stejná jako origo, nevím proč někdo dává silnější). Už ji tam mám skoro 7,5 roku. Nikdy nedobíjená přes dobíječku. Auto parkuje venku a i při -15°C nastartovalo. Otočila startérem o jednu otočku víc. Někdy auto stojí i 14dní a starty v pohodě. Takže až klekne budu zase o VSD uvažovat.
 8. Tak tohle hlava nebere co jsou někteří jedinci schopný vymyslet. Zavřít a zahodit klíč.
 9. P406 Displej

  Roztekl se Ti?
 10. Nový Peugeot Rifter

  No nevypadá věru zle. Jen ten centrální displej tam tak nějak čučí a čekal bych už digibudíky jako u 3008 místo analogu. Já vím, má to tak i traveller. No odzkoušíme třeba na dalších emotiondays.
 11. zesilovač v anténě

  Řešil jsem podobnej problém na 206SW. I po odstavení zesiku co je v základně antény stále špatnej příjem. Nakonec jsem koupil jinou anténu se zesikem a natáhl i s kabelem až k rádiu. Příjem se hodně zlepšil ikdyž je to stále horší než u 406, ale už můžeme rádio poslouchat celou cestu z Holic do Brna. Před tím to na víc jak polovině cesty nic nechytalo (ani Impuls, F1 a jiný silný stanice).
 12. Plať a my ti to zdražíme...!

  Taky, když jsem byl mladej a hloupej, jsem platil povinný jak došla složenka. To bylo ještě v době kdy přebíhání mezi pojišťovnama neexistovalo a nebyl bonusovej systém. Hned jak to začalo jsem si došel na jinou pojišťovnu a nevěřím svým očím, že můžu platit o 3000,- míň. Došel jsem na kooperativu, že dávám výpověď a paní se ptá proč. Říkám: "Jste drahý". A ona, že tyhle pojistky už dávno nedělaj (bylo mi jasný proč) a že mi to přepočítá. Dostala se na podobnou částku co jsem měl v ruce. Jelikož nedokázala odpovědět proč mi to sami nenabídli, tak jsem smlouvu s nimi zrušil. A už mě tam víckrát neviděli. Dneska jak přijde složenka o 500,- vyšší než rok před tím už hledám jinou pojišťovnu.
 13. Co jste dnes udelali...

  Nechápu, že když to auto následně ztratilo signál od klíče tak zase nechcíplo nebo přes GPS nevyslalo SOS signál. To je nachytávka jako prase. Soudruzi v BMW někde asi udělali chybu.
 14. Automatický kotel

  Napiš si plusy a mínusy co by Ti sedělo a co ne. Např. Mám už v baráku něco dalšího na plyn (sporák), komín, příprava dřeva (sehnat, naštípat, skladovat, zatápět), likvidace popela, revize atd. Třeba dnešní kotle na tuhý paliva musí mít kolem sebe už dost příslušenství jako jsou záložní zdroje nebo schlazovací smyčky kvůli přetopení apod. Dneska se nebojím doporučit třeba elektrokotel: mínusy-silnější jističe s tím vyšší platby; plusy-nestarám se o komín,popel apod., mám nízkej tarif pro celej barák (byt). Zabírá minimum místa. P.S. přemístěním bojleru se Ti prodlužuje potrubí. Tím pádem stoupne spotřeba teplé vody, protože budeš odtáčet. "automatickým" napíšeš správně a za to "kombinovaní(ý)m" To si to po sobě nečteš?
 15. Odskakující zadek

  Když mi to dělalo na sedanu, tak jsem vyměnil vodorovný tyčky, udělal geometrii a vše bylo zase OK.
×