Dave_k

Člen klubu
 • Content count

  6,748
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Dave_k

 • ID uživatele 572
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 01/10/1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Holice + Brno
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  603315844 + nasraná

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  dave_k@email.cz
 • ICQ
  327149729

Recent Profile Visitors

1,983 profile views
 1. K: P406 sedačka ridiče

  2RH: Je z Pardubic.
 2. K: P406 sedačka ridiče

  Sháněj spolujezdcovu, ale z anglána. Je větší pravděpodobnost, že bude málo prosezená. Takhle jsem nakupoval pro bráchu do 307 a jak si to pochvaluje. Teď koukám na příspěvek na vrakáčích. Zkus toho HUGA BOSSe. Má vrakáč v Kocbeřích. Sedačku jsem kupoval od něj.
 3. Parkoviště = vrakoviště

  Tak nárazníky a světlo jsou doma. Zavařeny, nalakovány a já o pár tisícovek lehčí. Proběhla taky oprava spodního držáku světla.
 4. Zakódované origo rádio

  Proto ten velkej techničák, že jsi majitel vozu. Pokud rádio nikdo neměnil tak PIN rádia musí podle VINka sedět. Rádio by jsi tam měl mít Philips na kazety s displejem na sobě.
 5. Zakódované origo rádio

  No vzhledem k tomu, že rádio jinam než do 406 nenamontuješ (tvarově) tak ten PIN v dnešní době je k ničemu. Pokud ho bude nějaká smažka chtít ukrást tak ho ukradne i bez znalosti PINu.
 6. Zakódované origo rádio

  Jak bylo psáno výše. Vezmi velkej techničák a zajeď do peugeotu. Pokud je rádio původní tak dle VIN by to nemělo pro ně být problém kód zjistit. Případně můžeš VIN napsat i sem. Tuším, že tu je i na toto téma vlákno. Řešilo se to i u 306 nebo 206.
 7. Snímač venkovní teploty

  Ono se občas stane, že při vyndavání skla prostě to sklo nečekaně povolí a spadne na zem. Proto to sundání zrcátka a rozborka někde na stole.
 8. Snímač venkovní teploty

  Většinou je postup takový: Sundat celé zrcátko z auta, vyndat sklíčko a pak už tam bývají šroubky, nebo jde vycvaknout lakovaný kryt.
 9. Potkal jsem klubáka...

  Dnes odpoledne obec Sebranice před motorestem "Zlatá studna" viděno oranžové 206CC s nálepkou PC na zadním skle. Tipujeme to na Pepita.
 10. Žeby 307 co neabsolvovala svolávačku kvůli vadnému ABS? https://www.novinky.cz/krimi/445234-pozar-auta-uzavrel-tunel-mrazovka-v-praze.html
 11. 2parizov: Myslíš bývalý Peugeot/Citroen? Teď je tam tuším "hnůjdéj", ale za plotem v bazaru peugeoty mají. Aj RCZ.
 12. Vtipy

  Nastoupí chlápek do nového zaměstnání a pošlou ho za mistrem ať mu dá práci. Mistr: "Ty jseš ten novej?" Chlápek: "Ano mistře. Máte mi dát práci" Mistr: "Vidíš támhle to koště?" Chlápek: "Ano." Mistr: " Tak si ho vezmi a zameť pro začátek dílnu." Chlápek chvíli na mistra nechápavě civí a pak povídá: "Ale, ale, já jsem inženýr." Mistr si povzdychne a říká: "Co mám s Tebou dělat? Tak pojď, já Ti ukážu jak se to dělá."
 13. Peugeot 208 1.2 Pure Tech 60Kw Active

  Zdravím Holičáka. Můžeme se někdy sejít a pokecat. Vídám bílou 208 na Mušce, ale tuhle jsem tu ještě asi nepotkal. Tak ať slouží ke spokojenosti.
 14. Vymena svetiel P206 za cire

  To je proto, že u H7 jsou 2 paraboly a mohou svítit oboje najednou (světlo je tak i postaveno), kdežto u H4 kdyby svítila obě vlákna tak okamžitě shoří nebo poškodí žárem parabolu. U 306 a starší 206 (neMUX) to šlo úpravou v páčce světel. Fotky tu tuším někde dával ChouLu. U MUXu s H4 netuším jak to předělat. Ani jsem netušil, že byly 206 MUX s H4.
 15. Volant sám kmital ze strany na stranu

  Zkontroluj gumy, jestli na nich není boule.