Přejít na obsah

Dave_k

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  6 857
 • Registrace

 • Poslední návštěva

6 Sledujících

O uživateli Dave_k

 • ID člena 572
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 10.1.1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Holice + Brno
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  603315844

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  dave_k@email.cz
 • ICQ
  327149729

Návštěvy profilu

3 262 zobrazení profilu
 1. Ukázali by jsme se, když to máme za humny, ale bohužel ten víkend budeme na moravě.
 2. Dave_k

  Městské kolo LeaderFox

  Díky už tam je.
 3. Dave_k

  Městské kolo LeaderFox

  Mám na prodej městské kolo LeaderFox Mary. Kolo je téměř nepoužívané, jako nové ač datum nákupu je 2.6.2016 tudíž už po záruce. Kožené sedlo a ručky, přehazovačka Nexus, 3 rychlosti. Bylo jako dárek, bohužel zůstalo nevyužito. Cenu bych si představoval 5500,-.
 4. Tak už máme Stockholm za sebou a můžeme jen doporučit. Naprosto nádherný město. Za 4 dny jsme toho nestihly prohlídnout ani polovinu co jsme chtěli.
 5. Dave_k

  Ošetření topných systémů....

  Černej "šlem" jsou převážně usazeniny, který prodící voda nasbírá z potrubí (převážně železo), radiátorů (litina, ocel) a kotle (litina, ocel). Vždy tam něco z výroby zůstane. Proto se dělá proplach, aby se to nejhorší vypláchlo. Pokud se do kotle vrací příliš studená voda tak se orosí, tím začne reznout, může i prasknout. Zabraňuje se tomu směšovacím uzlem, jak je výše popsáno. Nejdříve se natopí kotel a až potom se začne teplo pouštět dál. To se používá hlavně u litinových a ocelových kotlů na tuhá paliva, štěpky, pelety apod. Proti bludným proudům se dá bránit je kvalitním ukostřením systému. Viděl jsem nádrž bojleru jako by ji někdo propíchal špendlíkem a za tím jsou ty bludný proudy.
 6. Dave_k

  Ošetření topných systémů....

  Ono na to má vliv víc věcí, nejen kvalita vody. Těsnost systému, přetápění, vyšší vlhkost prostředí, kombinace materiálů, kvalita zařízení atd.
 7. Dave_k

  Ošetření topných systémů....

  Není asi moc co řešit. Proti kalům se udělá prvotní proplach a pak už vodu neměníš a tudíž ta trocha usazenin neplechu nedělá a jelikož systém je uzavřen a bez vzduchu tak i ta vnitřní koroze nehrozí. Při použití nových materiálů (PEX, PPR, Cu apod.) ani koroze moc nehrozí. Jedině nějakej ten minerál by mohl zlobit.
 8. Dave_k

  Ošetření topných systémů....

  Abych pravdu řekl, tak napouštím surovou vodou z vodovodu. U nás je asi celkem dobrá i k těmhle účelům. Problém bych viděl u nějaký vody ze studny apod. Pitná už je většinou nějak upravená.
 9. Nabaluji se na toto téma. Chystáme se na 3 dny do Stockholmu a řešíme místní dopravu. Máte někdo zkušenosti? Ze stránek jsme vyčetli, že nejvýhodněji vyjde 3denní jízdenka, ale není nám jasné jak to myslí s poplatkem z a na letiště Arlanda příměstskou dopravou. Za každou radu díky.
 10. Čidlo je jen čidlo. Vezme kód od klíče a pošle do BSI a ta dál do řídící jednotky motoru. Snímač imo (kroužek na spínačce (u peugeotu cca 500,-)) jsem taky měnil a dia k tomu nebyla třeba. Vše by mělo být na konektorech a tudíž by se dráty ani neměli pomíchat. Tak nevím jak to tam máš dobastlené.
 11. Co tahle napsat alespoň rok výroby. Jestli rádio je origo nebo neorigo.....
 12. Dave_k

  Problem s radiem

  To už máš auto s BSI? V roce 1999 se začali dělat 406 s BSI. Rádio je Philips nebo Clarion?
 13. Dave_k

  Nefunkční budíky peugeot 406

  Budíky neukazovali nic. Tachometr ukazoval 999999, kontrolky svítili tuším všechny, rádio nehrálo, jen svítil displej. Docela zpočátku šok. Motor, ale normálně běžel.
 14. Dave_k

  Nefunkční budíky peugeot 406

  Taky bych tipoval na tu kostru. Když mi nateklo do konektoru changeru tak palubka svítila jak pouťovej kolotoč. Po vysušení vše OK.
×