Jump to content

Dave_k

Člen klubu
 • Content count

  6,779
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Dave_k

 • ID člena 572
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 01/10/1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Holice + Brno
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  603315844

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  dave_k@email.cz
 • ICQ
  327149729

Recent Profile Visitors

2,658 profile views
 1. Nový Peugeot Rifter

  No nevypadá věru zle. Jen ten centrální displej tam tak nějak čučí a čekal bych už digibudíky jako u 3008 místo analogu. Já vím, má to tak i traveller. No odzkoušíme třeba na dalších emotiondays.
 2. zesilovač v anténě

  Řešil jsem podobnej problém na 206SW. I po odstavení zesiku co je v základně antény stále špatnej příjem. Nakonec jsem koupil jinou anténu se zesikem a natáhl i s kabelem až k rádiu. Příjem se hodně zlepšil ikdyž je to stále horší než u 406, ale už můžeme rádio poslouchat celou cestu z Holic do Brna. Před tím to na víc jak polovině cesty nic nechytalo (ani Impuls, F1 a jiný silný stanice).
 3. Plať a my ti to zdražíme...!

  Taky, když jsem byl mladej a hloupej, jsem platil povinný jak došla složenka. To bylo ještě v době kdy přebíhání mezi pojišťovnama neexistovalo a nebyl bonusovej systém. Hned jak to začalo jsem si došel na jinou pojišťovnu a nevěřím svým očím, že můžu platit o 3000,- míň. Došel jsem na kooperativu, že dávám výpověď a paní se ptá proč. Říkám: "Jste drahý". A ona, že tyhle pojistky už dávno nedělaj (bylo mi jasný proč) a že mi to přepočítá. Dostala se na podobnou částku co jsem měl v ruce. Jelikož nedokázala odpovědět proč mi to sami nenabídli, tak jsem smlouvu s nimi zrušil. A už mě tam víckrát neviděli. Dneska jak přijde složenka o 500,- vyšší než rok před tím už hledám jinou pojišťovnu.
 4. Co jste dnes udelali...

  Nechápu, že když to auto následně ztratilo signál od klíče tak zase nechcíplo nebo přes GPS nevyslalo SOS signál. To je nachytávka jako prase. Soudruzi v BMW někde asi udělali chybu.
 5. Automatický kotel

  Napiš si plusy a mínusy co by Ti sedělo a co ne. Např. Mám už v baráku něco dalšího na plyn (sporák), komín, příprava dřeva (sehnat, naštípat, skladovat, zatápět), likvidace popela, revize atd. Třeba dnešní kotle na tuhý paliva musí mít kolem sebe už dost příslušenství jako jsou záložní zdroje nebo schlazovací smyčky kvůli přetopení apod. Dneska se nebojím doporučit třeba elektrokotel: mínusy-silnější jističe s tím vyšší platby; plusy-nestarám se o komín,popel apod., mám nízkej tarif pro celej barák (byt). Zabírá minimum místa. P.S. přemístěním bojleru se Ti prodlužuje potrubí. Tím pádem stoupne spotřeba teplé vody, protože budeš odtáčet. "automatickým" napíšeš správně a za to "kombinovaní(ý)m" To si to po sobě nečteš?
 6. Odskakující zadek

  Když mi to dělalo na sedanu, tak jsem vyměnil vodorovný tyčky, udělal geometrii a vše bylo zase OK.
 7. Jakého výrobce autobaterie?

  Před 7,5lety a asi 60t.km jsem za odešlou origo dal Vartu Silverlajn 54Ah za cca 1500,-. Do dneška jsem na ni nešáhl a ikdyž auto stojí několik dní venku, tak vždy start na brnk. ŤUK ŤUK
 8. Co jste dnes udelali...

  No dobrej kaskadér.
 9. vyválená 206ka

  Tak další 206 na odpis. Chlast a drogy za volant nepatří. https://www.novinky.cz/krimi/459087-opily-ridic-v-praze-prevratil-auto-na-strechu.html
 10. Zapojení rádia

  Když rozlikneš nick tak tam má 406 r.v. 2000 takže neMUX, ale už s BSI. To připojení na osvětlení sedí. Interiérové světlo zhasíná po zamčení vozu. To musel připojovat nějakej odborník. Ale je fakt, že pravidla si přečíst mohl.
 11. Co jste dnes udelali...

  Díky. Na ambulanci v HK byla šikovná paní (slečna) doktorka. Říkám si, že to mohlo skončit i hůř. Člověk bude mít aspoň v důchodu na co vzpomínat.
 12. Co jste dnes udelali...

  Dneska jsem si pěkně nabil na kole. Náledíčko v zatáčce a už jsem letěl. Výsledek: naražený rameno, odřený ruky a 3 stehy pod nosem jak jsem "ochutnal" silnicu. Zuby naštěstí vydrželi.
 13. Taky bych tipoval podle vybrání na tom vnitřním kroužku, že to tak bude. Jinak k těm krádežím: Známý "pražák" má manželku z Ostravy. Přijeli k nim na návštěvu na víkend tchán s tchýní asi rok starým Hyundajem a ráno měli auto na cihlách. Takže celý víkend nedělal nic jinýho, že sháněl kola a šrouby, aby náhodou nezůstali dýl.
 14. Vyndani radia Blaupunkt

  Přesně jak píše Radek. Ustřihni 2 proužky třeba pozinkplechu širokých cca jako jsou otvory na rádiu a asi 10cm dlouhé. Ty tam zasuneš vodorovně až ucítíš, že jsou nadoraz (jdou zlehka a pak jakoby jsi je někam zasouval) a potom za mechaniku rádio vytáhneš. Občas to chce s ním jemně dostran zalomcovat. Jde to i pomocí jednoho plechu.
 15. 18 disky na 406 coupe

  Sákryš, to je ale starej kostlivec.
×