Jump to content

VojtouNerCZ

Člen klubu
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

About VojtouNerCZ

 • ID člena
  70576
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 04/26/1998

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Starý Kolín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,917 profile views
 1. Řidič ještě než jsme zastavili zavolal sanitku, přijela PČR, hasiči i záchranka a převzali si to. Nicméně RZ kamionu není. Klasika při dnešním počasí-RZ nečitelná kvůli bordelu, kor na kamionu. Je dost možné, že si toho ani nevšiml, protože se to stalo v zatáčce, no. Je tam z jedný strany rozkopaná silnice a díra jak do prdele, kdo neví, tak tam najede a pak si na poslední chvíli všimne a strhne to, no.
 2. No, dnes asistence u první nehody. V Kolíně u přejezdu ke kovošrotu, 307 break, vjel mu kamion do cesty, tak to chudák strhl do plotu a nabral všechny betonový patníky. Kamion ujel. Auto na pěkně zmuchlaný zepředu, řidič OK, ale schytala to strana spolujezdce a nějakým způsobem mu vlítlo zpětný zrcátko do auta a rozrazilo mu hlavu, k tomu vykloubená ruka. Dokonce ani bagy nevystřelily. Je ovšem k nevíře, kolil lidí přede mnou projelo a jen se koukli, jak mu valí krev z hlavy. Přítelkyně má naštěstí nějaký kurzy, tak se toho pěkně chopila. Byli to romové, no, ale i tak... Člověk nikdy neví, co se mohlo stát. Je to smutný.
 3. Já proti kelly nic nemám Jak již bylo zmíněno, pohodlí to je. Navíc s klubovou kartičku není co řešit + když mám kód OEM dílů, v Kelly mi ho většinou do 2 dnů splaší, když je potřeba, většinu základních dílů mají ihned na skladě i v sobotu. Psal jsem to proto, že v úvodu byla zmíněná sada LUK za 2.8 a v AK za 5+. Bohužel se mi na telefonu neukázalo, že je dotyčný člen klubu tak jsem netušil, že vlastní kartičku. Toť vše. Jinak teda nevím jak ostatní, ale já nedávno dělal spojku LUK a už se mi občas ozývá ložisko Pokud nesešlápnu spojku, mírně píská. Co jsem četl, nejsem jediný s tímto problémem, no. Tak nevím.
 4. Mohu taky poprosit? Díky https://www.autokelly.cz/Product/TO-148650/8460012 https://www.autokelly.cz/Product/MF-W716-1/1391235 https://www.autokelly.cz/Product/PA-JM5139/11895206 https://www.autokelly.cz/Product/PA-JM5283/11895246 https://www.autokelly.cz/Product/NG-LFR5B-10/12368664 https://www.autokelly.cz/Product/AC-G013/1928952
 5. Kelly má díly přestřelený... Mrkni na autorozvody. Tam jsou příjemné ceny.
 6. Dnes opět. - 2 a auto chytlo na 250 rpm, nicméně po 3 sekundách se samo zmátořilo. Takže z toho usuzuji, že občas při startu vynechá jeden válec. Zvuk by tomu odpovídal. Zkusím nejdříve svíčky. S jakými máte dobré zkušenosti?
 7. Pokud ho tam máš, o čemž pochybuji, tak když koukneš pod auto na straně víčka nádrže, uvidíš tam váleček ze kterého vedou 2 hadičky. Ale spíš tam nebude. Leda bys měl dovoz z nějaký země, kde mají horší kvalitu paliva (např Ukrajina a podobne...)
 8. Tak dnes již podruhé. Teplota - 2. Auto normálně startuje na drc, dnes asi na 4 otáčky startéru, ale naskočilo na 200 otáček. Dokud jsem nesešlápl mírně plyn, drželo si to 200 a bručelo to fakt hodně. Na dia žádná závada. Někdo nějaký tip na co se zaměřit? Ne každý start to udělá, zatím co začaly zimy tak asi po druhé během měsíce a půl. Díky.
 9. Ještě, že na to u nás kálí Jsem mu tam minulej rok dovalil 2 sady z opel kadet, sadu z feldy, z 307, ZX, 2 sady z 309 a jedny z malucha Navíc ano, když nejsou blbí, vemou to, lepší než aby tu zase někdo zakládal skládku (což bych teda neudělal). Nicméně v každým JZD nebo prostě na statku se po tom vrhnou jako po uzeným. A abych udržel téma-dnes jsem komplet domaloval dětský pokoj Teď už jen navrtat lišty na navou plovoučku a mám klid, než koupíme ten barák.
 10. Takovej technickej, to na STK jako nikdy nikdo nekoukal na podvozek, že se na ten chybějící kus přišlo až teď, při výměně motoru? Druhá věc je, že i netechnický typ člověka podle mě musí poznat, že mu tam zrovna takovýto díl chybí při běžné jízdě. Jiný zvuk, projev motoru, jinak to táhne, ona zvýšená spotřeba... Prostě mi to smrdí. STK do 9/2021, to musela bejt dělaná relativně nedávno (9/2019, nepletu-li se?). To tam ten díl musel buď bejt, nebo se na to technik vysral (a že o druhé variantě pochybuju vzhledem k dnešní situaci na STK), a že by to byla taková náhoda, že od data provedení technické k dnešku ho někdo šlohnul... No, nevím nevím. Navíc fakt, že o dalších problémech informoval až při předání vozu (nebo to tak alespoň z textu vypadá) je zvláštní. Sice si dělám na autě vše sám, ale když už jsem byl v servise na něčem a našlo se něco navíc, servis mě vždy informoval telefonicky předem a domluvili jsme se na postupu. EDIT:dost by mě zajímal stav oné trubky a svárů...
 11. Mně to dělalo hlavně špatné horní uložení s kombinací s vymlácenýma stabilizačníma tyčema a vymláceným uložením stabilizátoru. Jestli se ti kolo nemele když za něj chytneš, tak bych se zaměřil na tyto věci.
 12. Zlatý RFN. Šroub naboku, takže stačí jen na opačné straně zvednout heverem. Ale taky bych ji někdy rád shodil abych viděl, zda tam něco není. Nicméně řešení pěkné
 13. Za dvojku bych takto běžně opotřebené disky bral
 14. Jak je to teda vlastně s předložením klubové kartičky? Onehdá jsem v Kelly v Kolíně kartu předložil, pán notnou dobu hledal v počítači a nakonec jsem tu bral normálně s tím, že nemůže najít tento konkrétní klub, protože jich tam je zapsaných několik. Jak jste takovou situaci případně řešili?
×
×
 • Create New...