Jump to content

VojtouNerCZ

Člen klubu
 • Content Count

  669
 • Joined

 • Last visited

About VojtouNerCZ

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Starý Kolín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

3,091 profile views
 1. VojtouNerCZ

  Autokino

  A renault Jediné inteligentní řešení je nastartovaný motor. Můžeš teda rádio napojit natvrdo na baterku, ale ono to automatický vypínání má svůj důvod...
 2. Dnes proběhla výměna uložení stabilizátoru. Při té příležitosti jsem zkusil novou gola sadu z Lidlu. Musím říct, že za 2.3k paráda. No, uložení už chtělo vyměnit, vypadalo dosti nepěkně, snad to vyřeší bouchání od PP kola. Žádnou vůli jsem nikde nenašel (na STK mi o ní kdyžtak řeknou ). A zkoušel jsem ještě hledat díru ve výfuku a klepat s tlumičem, ale nic se z něj neozývá, tak už fakt nevím. Ale opět, jestli na technický něco najdou, tak mi to dají vědět. Tento měsíc mě to čeká tak uvidíme. Podle mě je auto na svůj věk v dobrém stavu, strach z toho že neprojdu nemám. Brzdy vypadají po 40k kilometrech docela dobře. Kotouče pohoda, desky taky, takže to snad bude OK. Jediný co tak se bojím o stav jednoho kola. 3 pneu mají asi 5.5mm, jedna je skoro na 1.5 (má okolo 1.7). Nevím proč (jsou už dost staré, možná jsem to tak s tím autem už koupil, nevím), tak přemýšlím, že tam radši plpnu rezervu aby nebyly kecy. Fakt by mě nasralo kdyby mě vykopli kvůli jendý pneu.
 3. Viděl bych to na páčky. Jestli tam jsou ty nejobyčejnější od výrobce DAV, tak budou v pytli ty plastový zobáčky.
 4. A já bych se na RT3 vybodl a koupil z číny android náhradu
 5. O Grand scenicu jsme také uvažovali, nakonec vyhrála 307 sw kvůli celkově hezčímu interiéru. Jak jsou na tom jízdní vlastnosti a pohodlí v porovnání s 307?
 6. Jo, nakonec bag volantu. Hrklo ve mně, protože páčky jsou po repasu, že se zlomil kabel. Jinak ta přepážka je kde? Výfuk je na autě stále původní, možné by to bylo. Sice už má pár puchýřů rzi, ale nic hrozného, nerad bych ho měnil. Zas když do něj říznu a svařím, nebude to už ono. Osobně mi ten zvuk nevadí, spíš aby nemleli na stk.
 7. O víkendu proběhl opět proplach chladící soustavy za pomoci TEC2000. Teda to co z toho vyteklo... Lepší nemluvit A asi mě to čeká ještě jednou. Po proplachu chemií jsem to ještě protáhl vodou ale teď asi po 3 dnech se v expanzce objevuje ještě bordel a pěna. Další věc jsou přípravy na STK. Vyřešil jsem svítící bag na sedačce řidiče-udělal jsem nové koenktory, nyní bez chyby. Dále jsem vyřešil bag na volantu který najednou přestal fungovat. Naštěstí jsem asi jen blbě zacvakl spodní konektor který vypadl (měl jsem páčky na repasu, ale do auta jsem si je dával sám). Takže auto jako takové bez chyby. Jediné co tak stále nevím co s výfukem. Už mám podezření na díru ve svodech, ale to by šlo vidět, kouřilo by to, potom něco stále mlátí u PP a ještě musím dodat svorky na manžety na poloosách aby mě za to nevykopli.
 8. Já ti závidím xD Hergot mít takhle garáž, to by se dělalo teď mě o víkendu čeká uložení stabilizátoru a dodat svorky na manžety poloos kvůli nadcházející STK, snad nebude o víkendu pršet. Jinak auto krásné. 406 mi nevyšla, tak přítelkyně už zase reje že si bude dělat řidičák, tak kdy jí dám 307 a co Budu chtít jako náhradu, tak 407 coupe by se mi líbila.
 9. Včera jsem zřejmě potkal @Moral3zovu bejvalou u bazénu v Kolíně. Černá 307 sw předface, facelift světla, černý interiér, zadek bez znaků ale byla bouchnutá na levý bok.
 10. So... Where should I start? XD After soldering those resistors (R3, R4) and plugging it to the car, something went wrong. Screen is not working, car could start but I think I am gonna start from the zero and I'll build another V2C bridge.
 11. Ahoj. Můžete mi někdo zjistit zapojení konektorů pod sedačkou? Svítí mi airbag a mám podezření právě na tyto spoje, bylo to od předchozího majitele naprasáka spojené krutisvorkou, tak jsem to nedávno předělal na pořádný konektor a nějakou dobu poté se mi rožla kontrolka airbagu a dia hází něco ve stylu zkrat na bočním airbagu/předpínači nebo sériově zapojený obvod. Chci si být jistý správností zapojení než se v tom začnu hrabat víc. 307 sw 2002, VIN VF33HRFNC82801078.
 12. So I builded another one WIFI board with a new transceiver and still same. If i connect both CANL and CANH, the screen goes off. Tomorrow I´ll try to find some resistors in work and solder them. But I starting to think that those transceivers are faulty... Because that problem appears even If I dont have arduino connected to the WIFI board...
 13. I just double checked all my wiring. Everything looks fine according to the schematic. Gona try device outside of the car. Maybe I´ll find something. And I gonna try another CAN transceivers. Then those resistors after they arrive.
 14. This is how i connected everything together (of course between V2C and WIFI I got connector so I can unplug it). It is the same schematic like you have, only difference is that I don´t need quadlock in my car because aftermarket radio, so I moved everything on the ISO connector.
 15. Strange thing is, that even after the screen goes black, WIFI point is still working. Gonna order those resistors. In addition, if I had a mistake in the cabling into the car, V2C and display, it probably wouldn't work at all.
×
×
 • Create New...