Jump to content

VojtouNerCZ

Člen klubu
 • Content Count

  1,152
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About VojtouNerCZ

 • ID člena
  70576
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 04/26/1998

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Starý Kolín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

4,797 profile views
 1. Maxi pojistky jsou u motoru, musíš vyndat celej ten pojistkovej blok (opatrně, já si zlomil ten plastový obal xD)-spolujezdec funguje? Pokud ano, závada není v pojistce, je společná co vím.. Jinak z 90% nefunkční výhřev=dečky KO->výměna sedačky. Nebo ještě pokud funguje spolujezdec, tak jestli po zmáčknutí tlačítka slyšíš pod sedákem cvaknutí a jestli tlačítko svítí (musí být nastartováno). Tlačítko by mělo jít proměřit snadno multimetrem. Nevím, kolik má dole pinů, ale buď bude 1 společný a zbytek nahoru/dolů nebo bude mít nahoru/dolů každý po 2 pinech. Tak na to píchnout mulťák a zkusit z
 2. Mně třeba ukazuje vesměs pravidelně 75-80 RFN. Druhá 307 NFU se krásně vyšplhá na 90 a drží se pro změnu tam. Termostat jsem pro klid srdce měnil, zda neotevírá brzo, ale nic mu nebylo, všechno funguje tak jak má.
 3. Proto vždy odvzduňuju přes ten ventilek na hadicích k topení. Asi nejsnazší řešení.
 4. To ti přeju. Já už mám za sebou spoustu servisů, dílů a peněz a stejně mi ta mrcha škube
 5. Já teda vždy odvzdušňoval pomocí odvzdušňováku Na trubkách topení co vedou do kabiny je ventilek.
 6. To je právě ono. Navíc tazatel tvrdí, že kabely od zapalovače prošel, jsou OK a podle jeho popisu na ten zapalovač není nikde nic jiného zapojeného, takže to vede jen na kostru a pojistku do jednotky... Proč se to pak tedy ovlivňuje? Buď je tam nějaký kraťas, nebo prostě nemáme veškeré info.
 7. Jenže to nedává smysl... Proč něco přepojovat? To fakt leda, že by na ten zapalovač bylo něco zapojený a není to zmíněný v manuálu... Prostě ten zapalovač by měl bejt úplně samostatná jednotka, tak není žádný logický důvod, proč by ta navi práskala pojistku od zapalovače, nebo aspoň já v tom logiku nevidím...
 8. No a když jsou zapalovače odpojené a je tam navi, práská to i tak pojistku? Koukám teď na to video, to tam je asi zapojená navi, co? Hergot, to je nějaký pošahaný xD Co zkusit propípnout multimetrem, zda není nějak spojený zapalovač a něco co vede do rádia? Je prostě divný, že když tam nejsou zapalovače a je tam origo RD4, tak to jde, a když tam dáš navi, tak to najednou nejde... To mi neleze do palice.
 9. Mně třeba auto taky víc hřálo. Pomocí diagnostiky (origo) tehdy tady Lukáš zkoušel sahary (psaly chybu, ale vše fungovalo). Jezdil jsem s tou chybou rok a najednou se sahary přestaly točit. Bylo to odporem. Pak jsem dělal v průběhu chladící kapalinu (asi 4x-výplach) a začalo mi to dělat podobný brikule jak popisuješ. Stačilo to pořádně, ale fakt pořádně odvzdušnit. Nebudu tu hanit servis, ale jsi si jistý, že to není zavzdušněný? Jen takový nápad, kterým bych osobně začal... Možná se mýlím.
 10. Hydra, špatné starty a zase hydra. Ale jinak je ten motor fajn odchází zapalovací lišty, může zlobit egr a ten sekundární vzduch.
 11. Blázen tenhle člověk xD Ať se daří. A 206 100kW... Počítám benzín? Tak užívej vrtochy RFN
 12. Já už jsem připraven xD (ne, fakt si to na auto dávat nehodlám, jen zkouším můj grafický um v blenderu)
 13. A jak to bude, když pracovně jezdím po celé ČR? Šéfa teď v práci nemám (bo má jeho manželka covid), tak mi ani nikdo nemůže vystavit nějaký prohlášení xD
 14. No, vypadá to, že záhadu zapalovače už asi nevyřešíme
×
×
 • Create New...