Jump to content

VojtouNerCZ

Člen klubu
 • Posts

  1,418
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About VojtouNerCZ

 • Birthday 04/26/1998

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Starý Kolín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

5,332 profile views

VojtouNerCZ's Achievements

Toto forum je můj domov

Toto forum je můj domov (5/6)

642

Reputation

 1. Jo, to by mělo sedět.
 2. Prodám dětské kolo, staré 2 roky, dcera na něm jela dvakrát, takže jako nové. Ještě k němu máme košík na řídítka. Na velikost si teď nevzpomenu ale dostala ho k sedmým narozeninám, kdyžtak zjistím. Kolo má zadní přehazovačku. Po okolí Kolína možný dovoz, případně na trase Kolín - Zábřeh Cena 2000
 3. No jo, pěší zóna. Jako jo, já když vidím tramvaj tak radši dávám bacha, on neuhne.
 4. Také 3, a také nechápu tu tramvaj, nějak tam nevidím z mého pohledu značku, která by to upravovala. Pak to Z, no, já to znám jen jako Z v trojúhelníku, tak mě dostalo to kolečko a pak zase tramvaj xD No, jsem zase chytřejší.
 5. Klidně i předem Přecejen je to pro mě dálka. Hatchback je už přítelkyni malý, no. A automat je podmínka. Nějaký základ poznám, věci jako čepy atd neřeším, to beru jako spotřební věc, ale hlavně motor a převodovka a tyhle důležité věci, aby to nebylo shnilý.
 6. Máme tu někoho poblíž, kdo by byl ochotný ns to se mnou mrknout? Samozřejmě ne zadarmo. Máme okouknutý ještě jedno, ale tohle takhle na fotkách vypadá taky fajn... https://www.sbazar.cz/paulie12/detail/150113845-peugeot-307-sw-automat-nova-stktaznenavicombi
 7. Osobně mám sundavací od brinku a nemůžu si stěžovat. Příprava bejvá u levého zadního světla, ale jelikož nemám origo tažné, mám povit, že to není v mém případě využité, ale nechci kecat.
 8. Tak to je super, to bych nechal samotný displej na chodbě. Ale za ovládání přes telefon si klidně připlatím.
 9. Samozřejmě by se mi líbila regulace v každé místnosti. Sle bydlíme v obecním bytě, který nám vytopili když dělali střechu, škodu neuhradili, takže jsem ho dal do kupy sám za své, nehodlám investovat další tisíce do chytrých termo hlavic Otopná soustava je tu ale navržena dobře, dá se říct, že teplota je všude podobná, až na koupelnu. Jde jen o to, aby onen článek (tchán co tu s námi bydlí) neplácal teplem při jeho chlastání piva v trenkách a otevřeným oknem. Prostě aby neměl možnost na termostat sahat.
 10. Čau. Nemáte někdo zkušenost s nějakým chytrým termostatem na plynový kotel? Idea je taková, že původní termostat nahradím pouze spínací jednotkou, která bude bezdrátově ovládána nějakým panelem a hlavně přes telefon. Chci, aby ovládací prvek byl mimo určité osoby, která mi tu pak topí jak blázen v zimě na 25 stupňů Nějaké možnosti jsem už prošel, ale spíš mě zajímají zkušenosti s konkrétními řešeními. Cenovku bych si představoval okolo 3k, což je myslím i reálné.
 11. Tak rozměry mi skoro sedly Celková délka 102mm, vejška 29. Tisknutelné to je tedy v celku. Udělal jsem to modré, ostatní barvy jsou teď u mě mimo hru. Zůstala mi tam teda podpora pod tou pohyblivou částí, drží na bocích a trochu se bojím toho, že když zaberu, něco ulomím. Nicméně zase díky tomu ta pohyblivá část pěkně drží... Kdyby ti tahle odchylka stačila a nevadí modrá (případně přestříkat), tak ti to pošlu. Kdyby ne, můžu ještě poupravit model
 12. Jde to z jednoho kusu, bude tam malá mezírka a ono se to odlomí. Bohužel nemohu zkušebně vytisknout pro kontrolu rozměrů (nejsem v 3D modelování úplně zdatný, tak tam možná bude malý rozdíl), protože jsem dlouho netiskl, navlhl mi veškerý filament a vysoušečka ještě nedošla. Tak kdyby někdo chtěl zkusit... https://mega.nz/file/1ChSlTZJ#31vCNN3S4j_pwOG3DZ4cGilZ2mehUoTCYAJO21kH828 https://mega.nz/file/hLAT2ARb#YiJFtE_VcbQq3-Nc-aSfxR5DvKARp0aBuTpFkJTnF3g
 13. To první bych tak nějak navrhnutý měl, zkusím vytisknout, jestli jsem udělal správně ty rozteče Mezitím zkusím to druhý. Když to vyjde, klidně to sem i upnu pro ostatní... Ale trochu se obávám, že z klasických materiálů (PLA. PETG, ABS) to úplně složit nepůjde.
 14. Vyřešeno. Asi nějak blbě seděl vejfuk.. Sundal jsem dolů kat a přestalo to, po opětovné montáži vše OK.
×
×
 • Create New...