Přejít na obsah

VojtouNerCZ

Uživatel
 • Počet příspěvků

  67
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli VojtouNerCZ

 • ID člena 70576
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 26.4.1998

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Starý Kolín
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. VojtouNerCZ

  hmlovky predfacelift verzia

  Jak To zapojit je snadné. Nicméně co mám dělat když je ta parabola jakoby zaslepená? Lze to nějak překopdt nebo mám smůlu? Jinak já bych to zapojil tak že bych di sehnal např relé které sepne při startu motoru a na to napojil světla podle schématu.
 2. VojtouNerCZ

  Čelní sklo 307 sw 2002

  AKastle je v pořádku, auto celkově je na svůj věk v top stavu, poprvé mi sklo rozbil debil se žebříkem který dělal na protějším domě fasádu ale samozřejmě vše popřel i když to viděl tchán... Teď nám dělají střechu, nedivil bych se kdyby to byla jejich chyba, už tak mi vytopili dům protože střechu udělali blbě... Při koupi auta bylo sklo ještě původní. Tak nevím.
 3. VojtouNerCZ

  Čelní sklo 307 sw 2002

  Nevím nevím, zkusím ale pochybuji... Hlavně mi nejde do hlavy proč to prasklo zevnitř. Navíc auto mám necelý rok a za tu dobu budu po druhé měnit sklo. Chjo.
 4. VojtouNerCZ

  Čelní sklo 307 sw 2002

  Kéžby, bohužel jsem to debil nechal vyměnit bez dokladu a měl tak o cca 4k levnější výmenu, což pro mě tou dobou bylo celkem dost peněz... Moje blbost. Kdyby to bylo alespoň z venku tak to zalepím, i když je to celkem velká puklina do několika směrů... A že se to při těhto výkyvech počasí nebude šířit více nevěřím.
 5. VojtouNerCZ

  Čelní sklo 307 sw 2002

  Zdravím. Mám na to štěstí a dnes jsem našel zase prasklý sklo na autě, tentokrát u dolního lemu uprostřed, ale zevnitř kabiny Nemá někdo na prodej za normální cenu? Před 5 měsíci jsem za to dal 7k, nechce se mi do toho zase cpát taková částka. Mám bez senzoru, ale pokud bude s ním, nijak mi to vadit nebude. Díky. Kolína okolí nejlépe.
 6. VojtouNerCZ

  Odpočet

  Výchozí hodnota je 30k
 7. VojtouNerCZ

  Svetlomety

  Osobně spíš přemýšlím o výměně, levé světlo již vyměněno bylo a jde to poznat. Otázka zda půjdu do origo nebo koupím angel eyes. Ale ještě to má čas, i ten původní světlomet ještě pěkně svítí.
 8. VojtouNerCZ

  Parkovací senzory + kamera = kabeláž

  U originálu může být obraz a čáry nastavené tak, aby vše sedělo. Tuto informaci o kameře umístěné na středu mám přímo od výrobce parkovacího asistenta druhé strany. A je to i logické. Ono když kameru zakryješ tak zjistíš, že ony čáry na displeji nejsou kamerou nijak ovlivněny, takže na pozici opravdu záleží. Kdybych dal kameru úplně na bok auta, tak se podle čar které počítají s umístěním uprostřed řídit nedá a hned bych do něčeho narazil. Ono zase tak daleko od středu to není... Je to cca 4cm, to už při parkování do užšího prostoru může znamenat hodně.
 9. VojtouNerCZ

  Parkovací senzory + kamera = kabeláž

  U 307 sw jr kamera nad značku místo světla blbost, kamerka musí být na středu auta wbx ukazovala jeho "reálnou" trasu na vyznačené lajny na displeji. A na střed umístit nelze díky tlačítku. Mám objednaný rámeček ns značku s integrovanou kamerou, tak dám vědět až přijde. Jinak ten držáček kamery do tapce jsi sehnal kde? Já to mám zatím jen přidělané Stahovací elektrikářskou plastovou páskou. Nebo je to vlastní výroba?
 10. VojtouNerCZ

  ukazuje malu spotrebu 1.6 hdi

  Mně ukazuje palubák naopak o litra více.
 11. VojtouNerCZ

  ABS ,ESP

  A pojistka je v pořádku?
 12. VojtouNerCZ

  Palivový filtr.

  Nejsem expert, autům nějak moc nerozumím, ale tohle mi to občas dělá taky a vypozoroval jsem, že když jakoby auto "ztrácí výkon", při přidání plynu chvíli trvá než se zvednou otáčky (cca 2 sekundy než auto zareaguje) a slyším, jak to někde syčí. Pokud auto akceleruje normálně, tento jev ani zvuk nepozoruji. Nicméně nemám čas na to hledat kde to uchází, tak to zatím neřeším. Být tebou si najdu v okolí šikovného mechanika, nejlépe takového, co se věnuje francouzům.
 13. Prosímtě, repro JBL, jaké jsou rozměry? Děkuji.
 14. VojtouNerCZ

  Palivový filtr.

  To může mít na svědomí spousta věcí, já bych začal kontrolou hadic, zda pevně drží a někde neuchází.
 15. VojtouNerCZ

  P 307SW Ostřikovače

  @P607Olda ti k tomu určitě řekne víc, má tu i návod na opravu páček i kam je zaslat.
×