Jump to content

VojtouNerCZ

Uživatel
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

About VojtouNerCZ

 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 04/26/1998

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Starý Kolín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

604 profile views
 1. Jasně, v pohodě Mě spíš zajímal stav, už se mi jednou stalo, že na mě zapomněli xD
 2. O záslepkách jsem už slyšel, že prý existovaly i socka verze bez PP, ale nereknu na 100%.
 3. Myslím že bez šance vrakac, nebo sehnat nějaký co jr OK a těch je málo. Ještě by šlo jistit typ displeje, ten někde sehnat, starý odpájet a napájet nový.
 4. Ahoj. Omlouvám se, jestli jsem něco přehlídl nebo nepochopil, ale před nějakou dobou (konkrétně 30 března) byla přijata platba objednávky č.#4003, a mě by zajímalo, kdy se ke mě ta samolepka dostane? Přijde mi to už docela doba Neberte to jako výčitku, každý má nějaké své povinnosti a starosti, co jsou důležitější, ale zajímá mě, kdy s tím asi mohu počítat kvůli jistým úpravám na autu. Dík za odpověď.
 5. Samozřejmě Budu měnit komplet xD Ale zatím mám cenu takovou, pumpu, kladky a řemen mi vybere podle VINka. Vybírá mi to kolega Badisáka, takže nemám důvod nevěřit.
 6. Zatím mám rozvody za 800. Uvidíme kolik bude pumpa, klinak a kladky. Ale spíš myslím cenu práce že napíšu.
 7. S prací bych tipl tak do 5k. Teď budu dělat u 2.0 RFN, tak můžu napsat.
 8. S tím bych souhlasil Osobně jsem s 307 sw naprosto spokojen, ale 308 sw je lepší volba. Mně se ale 308 urputně nelíbí, talže milerád zůstanu u své 307
 9. Každé SW ji má zatahovatelnou. Na teplotu to nemá vliv, je-li zatažená, je jasné, že když ji otevřeš, bude tam víc šajnit slunko nebo naopak více táhnout mráz, ale ani v zimě ani v létě jsem neměl problém, klima je slušná. A na co koukat? Hlavně se podívej na prahy, konkrétně zadní část, zda nejsou shnilý, tam to chytá nejčastěji. To je tak nějak zatím jediná bolest co na té své mám.
 10. Rezne. Hezky od zadu, dle slov klempíře je to bolest těchto aut. Holt daň za to, že většina lidí nemá zástěrky. Ale pokud to podchytíš hned, bude to cajk. Jak mi ale zrezl ten spoj nosníku si vysvětlit neumím xD
 11. Tak ten papír a kartička, toje všude. Buď rád že víš o papírku, většina lidí ví jen o kartičce protože v pugu jim řeknou jen o ní xD Jinak v okolí KH a Kolína hodně štěstí, osobně jsem nikoho s dia nesehnal xD Leda ChouLu, ale ten spíš Praha. Možná dej dotaz na FB, tam se mi už kdysi někdo ozval.
 12. Šlo to rychleji než jsem čekal, sehnal jsem ho i ve zlaté. Prosím lock
 13. Ahoj, zkouším na FB, zkusím i tady. Sháním zadní nárazník na 307 sw, ideálně zlatej, ale pokud nebude (protože se v týhle barvě blbě hledaj díly), nepohrdnu i jinou barvou, pokud bude v pěkném stavu. Ideálně kolínsko, nymbursko, případně i Praha jsem schopen dojet. Pokud možno, i s příchytkama které ho drží na karoserii, ta je taky kaput. Díky za nabídky. A pro zvědavce-vysranej černej kontejner ve tmě za autama na parkovišti bez jakéhokoli označení
 14. Mně právě 2002 2.0i RFN 4 kvalt a 40km/h.
×
×
 • Create New...