Jump to content

VojtouNerCZ

Člen klubu
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

About VojtouNerCZ

 • ID člena
  70576
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 04/26/1998

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Starý Kolín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,215 profile views
 1. Jenže tady se bavíme o 307...starém autu, ke kterému karta ještě byla.
 2. Já třeba PIN mám. Na origo kartě.
 3. Je sice pěkné, že klíč je tvůj (respektive PIN) ale také je to tvoje blbost (nebo předchozího majitele) že jsi ho někde ztratil... Když ztratím peníze, taky nejdu fo banky aby mi je vrátili, protože jsou defacto moje. Je to prostě moje blbost. A když koupím auto bez PINu, je to také moje chyba, přímo v manuálu mám výslovně napsané že karta s PINem má být součástí prodeje jak nového, tak bazarového auta
 4. Hele, ať se snažím jak chci, tu hadici od výparníku stále nevidím xD
 5. Ahoj, zatím předběžně sonduji zda sr dají sehnat a vůbec za kolik černé koberce do 307 sw (myšleno čalounění v autě na podlaze, v kufru, pod sedačky... Snad si rozumíme.) Kdyby někdo likvidoval 307 sw a měl by tam ony černé koberce v pěkném stavu, dejte mi prosím vědět, děkuji.
 6. Hlavně si řekni o papírovou kartičku je tam velký cenový rozdíl, pokud o papírové verzi nevíš, oni ti to neřeknou.
 7. Bejt tebou to jdu hned vrátit...
 8. Díky za kontakt, hned jsem napsal Však se toho zas tam moc nestalo, jen jsem nevěděl, s kým mám být tedy v kontaktu. Díky moc za info.
 9. Mně normálně funguje Zvláštní. Ale díky To je už pěkná sleva. Teď jen kdyby mi už poslali tu kartu... Asi to nakonec vezmu u badisáka, potřebuju to mít do příětího víkendu vyměněný. Po dnešním příjezdu z vejletu mi to ložisko ječí jako soustruh.
 10. Ahoj, prosímtě, objednávky stále směřovat na kolegu? Řešil jsem s ním před pár měsíci rozvody, po zaslání VIN aby mi upřesnil veškeré díly se mi už nikdo neozval. To vem čert, rozvody naštěstí mají čas, ale nyní nutně potřebuji spojku (sadu) na 307 sw 2.0i RFN.
 11. Prosím LK 623304300, dekuji:) Edit-vidím, že teď chcete odkaz-https://www.autokelly.cz/Product/LK-623304300/1006916/39849642;39850140;16;145985;167586;34248264;34300230
 12. Letovat doma to jde, se speciálním nástavcem a s určitou teplotou (pokud nástavec nemáš, jde to i mikropájkou, hůř, ale s opatrností to jde) Osobně jsem letoval již spousty flex kabelů a úspěšně. Jak s nástavcem, tak s obyč hrotem.
 13. Plus přidávám pár nových fotek (původně kvůli pojistce na čelní a havarijní, ale co už) A ten předfacelift je stejně hězčí, z boku má agresivní výraz a ze předu se tak krásně chechtá
 14. To by mě furt zajímalo, proč mluvíte o dvou saharách? Ať na to svoje koukám jak chci, vidím jen jednu, klímu samo sebou mám, automatickou na předface.
 15. Tak, dnes jsem se konečně dostal k opravě pomalu stírajících stěračů. Původní idea byla taková, že to dře o plastový kryt na skle. Nakonec se ukázalo, že závada je obdobná jako se stává u zadního stěrače-zarezlá hřídel stěrače u spolujezdce (v zadu jsem již řešil že mi do hřídelky natrkla voda a zarezla-stěrač nejdříve stíral pomalu, pak vůbec). Vyndat celý mechanismus nakonec nebylo tak těžké, i když to chtělo pevné nervy a hlavně NIC NEUSPĚCHAT-nebo si uděláte ďouru do skla-pokud by někdo řešil, doporučuji vyndat baterku. Stačí sundat stěrače, plast na spodní hraně okna, který drží na dvou plastových cuplících, demontovat expanzku brzdovky, pak plastovou vzpěru motorového prostoru- 10 ořech. Na každé straně kde je stěrač opět 10 ořech a pak pod čelním sklem uprostěd také 10 jedna matice. celý mechanismus se následně vytočí a vytáhne spod skla-pozor, ať si ho nerozkřápnete Následovalo vyklepnutí hřídele, obroušení a promazání. Na foto lze vidět měděnou trubičku na hřídelce, ta má být usazena v mechanismu táhel a hřídelka se v ní má volně otáčet-byla zarezlá takže to nešlo. K nasazení stačí použít opačný postup-doporučuji si před demonží úplně sundat expanzku brzdovky-stačí z ní odpojit konektor trubičky, mně se při manipulaci zlomila vývodka na samotné nádržce na brzdovou kapalinu, tak jsem musel narychlo sehnat jinou, naštěstí mi ji dovezl ochotný kluk z Chvaletic Stěrače teď jedou jako za mlada.
×
×
 • Create New...