Jump to content

VojtouNerCZ

Člen klubu
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

About VojtouNerCZ

 • ID člena
  70576
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 04/26/1998

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Starý Kolín
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Pracovní

Recent Profile Visitors

1,321 profile views
 1. Konečně jsem se dokopal a zapojil automatický zpětný zrcátko. Paráda, konečně mi nevypalují kukadla xD A navíc dnes trasa Starý Kolín - Zábřeh s krásnou spotřebou na dvoulitr.
 2. Taky pravda, to co mám já jsou obyčejné sedačky 1500 kus, no.
 3. Vejdou. Pásání dětí sice nic moc, ale s trochou cviku to jde snadno
 4. Tak mě zřejmě čeká těsnění pod hlavou . Olej vyměněn před cca 5k, a jsem skoro na minimu. Dokázal by mi někdo poradit, co vše si na to připravit? Koukal jsem a těch těsnění jsou 3 prdele druhů a každý vypadá jinak... + gufera ventilů. Olej jinak neteče a auto ani nekouří, nechová se divně, jezdí naprosto normálně, chytá na drc. EDIT:Tak nakonec ne. Měrka neukazuje "reálný" stav oleje jak jsem si myslel, ale mezi riskama je litr, takže mi auto za 5k km "sežralo" (nebo spíš mi přes víko ventilů vykapal) 1 litr oleje, takže to zatím řešit nehodlám. Olej měním co 10k, takže ten litr holt doleju-stejně tyhle motory prej žerou trochu olej, tak uvidíme jak se to vyvrbí.
 5. Dnes auto vyzvednuto. Podlaha komplet obroušená, natřená odrezovačem a dále plastem, sežraný prah vzadu vyměněn, vepředu srovnán, přidány výztuhy, udělané dutiny, vyměněn nosník, druhý opraven, ošetřen. Celková cena krásných 8800 i s lakováním, které také udělal pán. Tak snad mám na nějakou dobu klid
 6. Čau. Asi poslední měsíc pozoruji toto. Vyšlápnu spojku, zařadím nižší kvalt a pouštím spojku do záběru-jakmile spojka zabere (respektive brzdím motorem, chcete-li), slyším ze spod auta střílení do výfuku. Ne že by mi ten zvuk nějak vadil, naopak, ale normální to není, tak bych rád zjistil, co vše to může být, než se něco ještě domrví. Je to 307 sw 2.0i. Kdyby někdo věděl na co se zaměřit, budu rád Celkově je výfuk na můj vkus hlučnější než by měl být, je tam od roku 2014 (není nikde prorezlý, koroze absolutně žádná), byl jsem za uplynulý rok 2x v servise-jednou tam vyměnili nějakou část výfuku- oprava cca 2k, podruhé přivařili tepelný štít který drnčel (a po týdnu drnčel vesele dál xD). Takže v servisech zatím na nic nepřišli, proto to chci řešit radši sám.
 7. Vyplatí se ti do toho rvát 2k euro? To radši kup jiný auto, co pojede xD
 8. Zatím se připravuji na návrat mazlíka, sehnal jsem zlatý nárazník, který byl mírně prasklý viz foto. Zevnitř jsem si udělal pomocí drátků výztuhy, ty zatavil do nárazníku a ještě to zalil dalším plastem. Ano, někdo kdo to umí nebo to už dělal by to určitě opravil lépe než já, ale já to dělám poprvé. Důležité je, že to drží Pro jistotu však ještě vnitřek vezmu laminátem. Ještě zakituji menší nerovnosti vzniklé svařením (jak to bylo prasklé v těch ohybech, byl dost problém plasty přidělat do roviny) a pak striknu. Uvidíme, jak moc to půjde poznat.
 9. Dnes auto předáno klempíři. Bude se dělat kus levého prahu vzadu, celý spoj nosníku na pravo, ošetření dutin, oprava spoje nosníku v levo, ošetření a odstranění povrchové koroze na podlaze u řidiče a vzadu (jednak tam teklo přes prasklé sklo, druhak přes dodělávané kabely na bufíka), u spolujezdce prorezlá dírka v podlaze cca 5mm.Tak uvidíme, jak to dopadne.
 10. @ChouLu bude určitě vědět Co tak koukám, tak ví skoro vše. Nicméně z toho co vím, tak jelikož máš rok 2005, je tu šance, že už nemáš CAN ale VAN, takže možná problém v páčce pro starší model... Počkej, až se vyjádří poučenější Tak podle VIN máš VAN, takže moje odpověď je mylná.
 11. Vidíš, jak jsem slepej xD 2k14 je datum přihlášení xD
 12. Prosím cenu tlumičů, děkuji https://www.autokelly.cz/Product/MO-LA495/242104 https://www.autokelly.cz/Product/SA-315167/11912780
 13. Super xD Pážo dostane novej podvozek xD
×
×
 • Create New...