Jump to content

Weri 605

Vedení
 • Content Count

  2,439
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

Weri 605 last won the day on December 2

Weri 605 had the most liked content!

3 Followers

About Weri 605

 • ID člena
  27682
 • Rank
  Srazový koordinátor
 • Birthday February 25

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2010

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Praha 4
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  vždycky veselá :)

Recent Profile Visitors

10,476 profile views
 1. Však vás taky je 5... Díky a pozdravuj...
 2. Děkuju... vím, že jsem to pos... ale už s tím umím.... a o to jde především... bohužel těch nekolik kliknutí na uložit se nedá už vrátit zpět... mrzí mě to, ale vzhledem k tomu, kolik vás tu je, tak zas tolik nazlobených vás není... Za což jsem vděčná... A ještě jen jedna taková velice podstatná drobnost... to PF dělal letos SV24... a na to, jak o sobě tvrdí, že je přes počítače úplně mimo, takt se mu fakt povedlo...!
 3. Akceptuji, udělala jsem chybu, omlovám se ještě jednou za toto nedopatření... krásné Vanoce....
 4. No ty jí máš s tou vlaječkou taky moc pěknou...
 5. Zapadlo to v ostatním textu.... omlouvám se a připisuji si to do seznamu na poradu... Oldo promiň, ale to že tu někdo hekne neznamená že hned svoláváme konzilium... jasně jsem uvedla, že se tomu budeme na poradě věnovat.... ano..., u prvních plateb to tak je, u prodloužení zřejmě ne. Omlouvám se, asi jsem udělala chybu.... a určitě né první ani poslední.... (akorát mi tedy pak samotné není jasné, jak je možné že z 16.5. se stalo 23.4. - ten matrix.....) A k té faktuře... - nic nezlečuju! Normálně jsem se mile Franty zeptala, jestli to tak myslel a pokud chce správný doklad, kvůli proplacení, tak mu ho výstavníme, tak jak má být... a k rozvinuté následné debatě jsem se vyjádřila myslím dost jasně - budeme se tomu na poradě věnovat.... Pepito, Olda nic neschytal... psaný text bohužel prostě ihned čtenář bere, že na něj někdo útočí a je nasranej... Víš sám, že u mě to tak není... řeším věci v klidu Jinak děkuju...! Nevzdám to..! A i tobě přeji hezké svátky...! Offtopic to je a divím se modům, že pod tématem zdražení členského, akceptují debaty o kartách a fakturách.... hmmmmmm.....?
 6. Weri 605

  Noční hlídání

  Dobře... Tak já jdu teda spát.......
 7. A neb - už to umím.... nebude to potřeba... je to vlastně jednoduchý.... chceš-li odeslat email, tak ho hotový vlož, neupravuj a klikni na uložit... @Veverka tobě nic nepřišlo...? ani ve spamu...?
 8. Já myslím, že MJ je velice fundovaný v oblasti tisku kratiček. Dále se domnívám, že není potřeba řešit jakékoli změny atp., protože po již dohodnutých a odsouhlasených úpravách, se tisk určitě zase trochu zjednoduší... pokud se pletu MJeji, prosím oprav mě... @P607Olda Mám čas psát, jsem tu denně několikrát.., ale před Vánoci jsem od clubáků očekávala mír a klid... Aby nevznikaly další zbytečné dohady: Zrušení karet - zamítá se... Tisk jednou za rok - zamítá se... Změna kartičkáře - navrhnu na další poradě (ale pochybuju v ano)... Faktury a objednávky - probereme na další poradě... A celkem je to tu už dost
 9. Jenže my sme Peugeot Club.... ne Aixam laminát...
 10. Mě 3x... zatím... nebojte.. večer na to kóknu a uložím to zas...
 11. Právě že tam není absolutně žádné tlačítko odeslat... takže takový neznalý dement jako já, netušíc si klikne na uložit (protože mu do hlavy vtloukali, ať si furt všechno ukládá, kdyby to "spadlo"), aby nepřišel o dosud vykonanou práci. Načež koukám a políčka Příjemci: 0 registrovaných uživatelů. Čas potřebný k odeslání: 0 Debil si řekne co...? Aha, chybějí mi tam příjemci...! Tak to znova otvírám... hledám co kde dělám blbě... znova ukládám a znova a znova a znova protože to nedělá to co od toho OBSLUHA očekává.... a s každým kliknutím na ULOŽIT se to okamžitě začne odesílat @Péťa to je totiž to, co bys od toho dle odpovědi nečekal ani ty... takže teď čekej - letos tu desítku porazim.. A nebudu se omlouvat za zku... program, kterej vyráběl ňákej bezmozek.... ajťák co ani nezná význam slov... ULOŽIT jako ODESLAT... a není to jen tohle, tam je takovejch blabolů.... Učím se s tím už rok a půl a dycky u toho kvetu...!!! A komu sem to poslala.. no jak je vidět tak členům určitě... a několikrát.... a pak - si na to klikni a podivej se @Schreek a pak dej hlavně ULOŽIT protože jinak se z toho nedostaneš a zmizí ti to celý..., to už mám taky za sebou...
 12. Mě taky ne.... Ale neboj..... to dopadne.... aspoň 5x....
 13. protože ten kdo vytvářel ten program, by se měl nechat vyšetřit...!!!!! Schválně komu to kolikrát příjde.... Zeptám se... co se stane, když u rozepsanýho mailu kliknete na tlačítko ULOŽIT.........?
×
×
 • Create New...