Jump to content

RichVa

Člen klubu
 • Content Count

  1,151
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RichVa last won the day on December 27 2018

RichVa had the most liked content!

About RichVa

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  Ing.
 • Město
  Strakonice
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  dokud nám to jezdí, tak je dobře

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  rica@post.cz
 • Google+
  richva@gmail.com

Recent Profile Visitors

5,051 profile views
 1. @BuntaFujiwara tady http://www.nerezove-vyfuky.cz/peugeot/106/?p2=55&p3=73 jsi se díval? Mslím, že ceny jinde budou + - stejné. Je to ale za standardní provedení (koncovka na straně), budeš-li chtít jiný konec (přetažení na střed), tak to bude cenově výše.
 2. Dnes od brzkého rána pohodový (zastávka v Alpách apod.) přesun na koupačku ke "špinavému" moři v Itálii (Lido di Jesolo) a tam setkání s neteří s rodinou (co jeli kvůli dětem noční přesun bez kochání). Jel jsem průměr 94km/h za 5,0 l/100km. Na to, že jsme jeli 4 dospělí (a dobře vykrmení i s bagáží) to považuji za pěkná čísla. Zpět to bude horší (přece jen víc do kopce). PS: Takto nás na chvíli postavil borec z hotelu než jsme vyložili bagáž a odvezli auta na parkoviště.
 3. Zkus pokoukat v přibližně v čase 4:26 - tam se dostává k mechanismu. Sundavat ho zřejmě nemusíš.
 4. @OK406 kdyby jsi měl cestu do Strakonic - https://www.strakonak.cz/provozovna-524-logus/ Má snad všechno a ceny podstatně lepší než v kdejakém super marketu. Vezmeš kroužek nebo ještě lépe samotný ventil s drážkou, oni vezmou šupleru, změří a dostaneš ten správný kroužek v ceně jednotek korun. Pak má veškerý spojovací materiál (šroubky, vruty ...). Pokud Ti doma dochází zásoby věř, že se Ti návštěva vyplatí. Máš to pár km.
 5. S HDi bych ho vzal, pokud má slušnou servisní historii, spolehlivý původ (pro mě nejlépe CZ), doložené km, není havarovaný (nepočítám parkovištní lišej), ve zkušební jízdě, kterou začínáš se studeným motorem se Ti líbí a především Tvůj dvorní mechanik specialista na PSA ho napíchne na diagnostiku a nenajde nic, čeho by se bál nebo co by ocenil na raketu. Pokud bude nájezd kolem 200 kkm pozor na FAP. S TDi ho neber ani náhodou Podle Tvého popisu to je věštění z křišťálové koule.
 6. Ještě větší síla byl komentář dnes v hlavních zprávách na ČT1 - komentovali to, že řidička se nestačila včas zařadit do pravého pruhu aby mohla odbočit a ten borec v bílém autě se nevěnoval řízení a narazil do ní. Reportáž vyzněla, že ona je v tom nevinně. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/219411000100711/obsah/707636-nehoda-na-d11
 7. Na pravé straně něco občas drnčí - většinou pomáhá rána do dveří a je klid. Tak to zatím tipuju na uvolněný plast. Ale asi to pro klid v duši rozdělám. Dám si to do pořadníku prací.
 8. To mě strašíš - to abych se podíval u dcerunky do její 207
 9. dnes v Českých Budějovicích bílý Mercedes Benz ML - NOS TRESS
 10. jo proto s ní zametám aby náhodou nezametla s někým nezkušeným
 11. Není zač a dík za "palivo".
 12. RichVa

  Lidskej nevkus

  Asi ji hned tak neodveze https://www.lidovky.cz/domov/tramvaj-na-poli-u-d1-snaha-obejit-zakaz-billboardu-mysli-si-novy-ministr-dopravy.A190515_093707_ln_domov_form
 13. @Klemoň Až budu vědět čas, tak napíšu či zavolám
 14. Vítej v domovině. Tvá hláška mne doufám v Itálii neodstihne .. tedy u sebe jsem ji ještě neviděl. Rezervu nekonzervuj, stejně zase skončí pod autem jak uplynulých 10 let V příští týden úterý jedu do hlavní vsi tak se zastavím (jak jsme se domlouvali) - jen to bude o něco později, tentokrát počítám, že budu tak do tří na Žižkově.
 15. Dnes jsem s 308 navštívil svého mechanika, aby se podíval diagnostikou na auto. Nějak se mi zdálo, že občas pokuřuje víc než dříve. Dia bez chyb, FAP regeneruje po cca 430 km. Na to, že je původní a auto má za sebou 212 kkm dobrý výkon (je pravda, že loni na podzim prošel emisemi bez závad), Naftu tankuji převážně na ONU bez aditiv a přidávám pár víček VIF (letní/zimní). Tak prý slyším trávu růst. Mno a pak jsem přivezl na chalupu, abychom se o nadcházejícím víkendu nenudili, něco málo meruněk
×
×
 • Create New...