Jump to content

RichVa

Člen klubu
 • Content count

  814
 • Joined

 • Last visited

About RichVa

 • ID člena 4235
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 08/30/1964

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  Ing.
 • Město
  Strakonice
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  další lev v rodině

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  rica@post.cz
 • Google+
  richva@gmail.com

Recent Profile Visitors

2,718 profile views
 1. Podložka s úložným prostorem je snad jen tato https://notebook.cz/clanky/prislusenstvi/2007/Belkin-CushTop ale na eshopech jsem ji už neviděl - nebo lépe řečeno, je už nedostupná. (např. https://www.mironet.cz/belkin-cushtop-case-podlozka-pod-notebook-hneda+dp83673/ ) Ovšem nedovedu říct,jak se tam bude dařit externímu disku - chlazení asi nebude super. Prodejci udávají, že je prostor určen pro napájecí zdroj nebo myš.
 2. Prosím o cenu koberečků DO GZ156 03 329 9 a vany do kufru DO NOVCARCRN00026 Děkuji
 3. Dočasné soubory ve W10 a nemožnost je smazat

  Další možností je zkusit postup z https://support.microsoft.com/cs-cz/help/10164/fix-windows-update-errors Zde buďto můžeš pustit tvrdý update stažením Windows 10 update asistant (objeví se po zaškrtnutí, že máš Win 10), nebo dále zaškrtnou,t že jsi aktualizoval a problém se nevyřešil a stáhnout Windows Update Troubleshooter. Ten by měl, mimo jiné, promazat stažené aktualizace.
 4. Řádné členství

  Také u nás dnes vhodil pošťák obálku s kartičkou a nálepkou. Děkuji. Jen jsem myslel, že dorazí i s objednaným vykrajovátkem z eshopu, ale to jde asi jinudy..
 5. problém s topením u 307 SW

  Asi to nepatří do sekce FAP Ale abych poradil:
 6. Jaký motor zvolit ?

  U té 1.1i benzín je třeba dát pozor a nekupovat auto bez posilovače řízení. Ne že by to až zásadně vadilo, ale řízení ve městě je nic moc. Jinak motor v pohodě, jediné na co trpí je praskání těsnění pod hlavou. Ale oprava je v podstatě párset korunová položka. Motor jsem měl dlouhé roky ve své 205ce a nic špatného nelze říct. Za mě by byla lepší 1.4i - přece jen 55 kW je lepší než 44 kW u 1.1i Každopádně po koupi počítej s výměnou rozvodů (pokud se nepletu tak interval byl 10 let nebo 150 tis km - co nastane dříve) a pro jistotu i řemen příslušenství.
 7. Pěkně prosím Citroen Grand C4 Picasso VIN VF7UARHE8AJ806870 Děkuji
 8. Už to vidím, v bazaru špatně opsali VIN. Správně VF7UARHE8CJ524430 Děkuji
 9. Včera jsem diskutoval se sousedem, který dělá u nás na "ČSAD" mechanika tachografů. Měli zde půjčený na testování elektrický městský autobus - měl jezdit místní MHD. Podle mě optimální využití pro tento typ pohonu (bez emisí ve městě). Jeho základní problém byl, že nevydržel šichtu pro autobus určenou. Potřebovali, aby jezdil od rána do cca 22:00, kdy se stahuje na noc do garáží. Ovšem v 16 mu končily baterky a musel domů. Asi to je infrastrukturou - potřeboval by na konečných nabíječky (otázkou je co by udělalo lehké čtvrthodinové dobití s životností akumulátorů). Podotýkám, že u nás jezdí MHD jako když nejezdí, ze 4 linek tři okružní, takže převážně prázdně. Ale budou volby tak je na letošek první pásmo zdarma pro všechny (ale to sem nepatří). Uvidíme co to udělá s naplněností.
 10. Rady a tipy

  Na tak nízkou čásku asi nepůjdou, protože nemají takový obrat pojistek jako ten srovnávač tak nemají prostor pro další snížení. Alespoň tak mi to vysvětloval borec i nás v Generali. Ale zkusit to můžeš.
 11. Rady a tipy

  Pro mě bývá impulsem na "průzkum" dopis z pojišťovny s částkou na další období. Chodí to akorát tak abys měl cca 14 dní na případný výběr jiné pojišťovny a stihl jsi podat výpověď ke konci pojistného období u pojišťovny staré (to musí být nejpozději 6 týdnů před koncem pojistného období). Jindy to nemá smysl řešit, dost blbě se ukončuje stávající smlouva.
 12. Rady a tipy

  Používám epojisteni. Vždy s chci hovor s makléřem, neberu to nejlevnější co vyjede na stránce. Mám sepsáno co chci a s makléřem na drátě pak porovnáváme nabídky. Nakonec posílají návrh emailem a poštou, nikdy nekývnu po telefonu, že je to definitivní. S cenou se dostávám podstatně níž, než je nabídka místních zastoupení pojišťoven (kolem - 30%). Bohužel takto dost často měním pojišťovny, ale asi to tak má být. Očekával bych, že pojišťovna si bude hledět udržet klienta, ale ona se ho snaží získat. Dává slevu za nového klienta, ale ne za věrného bez nehod.
 13. Květoňova P207 ENVY 1,4HDi

  je v kufru
 14. Ahoj pěkně prosím o historii Citroen C4 Picasso Grand VF7UARHE8CJ52443X Děkuji
×