Jump to content

OK406

Člen klubu
 • Content Count

  14,454
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

OK406 last won the day on August 24 2018

OK406 had the most liked content!

About OK406

 • ID člena
  4390
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Změnila se Krvavica od doby, kdy jsem tam byl naposledy. Znám ji z druhé strany.
 2. OK406

  Lidskej nevkus

  Asi neví, co s penězi. Chtěl být výjmeční. Chudák auto.
 3. @Scratch bydlení nebylo špatný. Hluk z magistrály nebyl tolik slyšet, jak si myslíš. Za to ,,řvaly" cikády nebo co to bylo za havěť! Měli jsme lepší bydlení, než známý u pláže, kde byl rušný noční život. Já byl spokojený. @radim.1008 místo, kde jsem byl v Krvavici ubytovaný, si asi nevyfotil, jak si psal. Docela by mě zajímalo, jak to tam ted vypadá a co se změnilo, od doby, kdy jsem tam nebyl. Hlavně, že jste dobře dojeli. Jednou jsme cestou domů, taky stály v cca 7 km koloně na dálnici z Chorvatska do Slovinska. Naštěstí, to bylo z kopečka. takže u 406 otevřené dveře a jen se popojíždělo na ruční brzdu.
 4. Vím, že už je to delší dobu, ale zatím žádný příspěvek, který by pomohl k zprovoznění mp3 modulu na rádio Philips 4050.
 5. Děkuji, jsem zvědavý, zdali se tam něco změnilo.
 6. OK406

  Willy

  Opravdu nemám slov. @Radek Hurvajz, zachoval si se jako rozumný a moudrý člen P-C a člověk. Ve vší slušnosti, si odpověděl na velice silně a společensky urážlivé napadení. Nemám facebook, tak nevím, jak se daný člověk (lze ho ještě takto řadit mezi homo sapiens sapiens) tam. Bohužel, dnešní doba, je plná takových to lidí, kterým dané chování prochází bez potrestání. Co vedlo daného bývalého člena P-C k náhlému chování a napadání? Nikdo jej verbálně nenapadl. Pokud někdo něco neví, tak se stačí zeptat a nikdo se zlobit nebo posmívat nebude zde na fóru. Mohl použít vyhledávání k vyřešení daného problému u ,,své 406". Závěrem chci napsat, že se admini i moderátoři zachovali skrze bývalého člena P-C Willy velmi operativně a důsledně. Je vidět, že konají dobře a jsou na svém místě!
 7. @radim.1008děkuji Ti za fotku, ale přiznám se, že se to za tu dobu, co jsem tam nebyl, hodně změnilo. Nepoznal bych to dle fotky. Možná, až přímo na mostě. Je tam krásná příroda. Doporučuji, si udělat výšlap na Bivakovo. Ale i tak je krásný výhled na okolí i moře.
 8. Při mém pobytu, byli sprchy zdarma! Ano, je tam kemp. Chodili jsme okolo něho, když jsme šli na pláž. @radim.1008z tvé fotky je patrné, že jste asi ubytovaný hned na začátku Krvavice. Podobné ,,bytovky" jsou i na konci obce. My byli v klasickém apartmánu v 1.patro. Parkoval jsem jak je vidět na fotce pod stromy, takže sluníčko na 406 nesvítilo. Osobně jsem byl spokojen. Až na delší cestu k pláži, ale to nevadilo. Občas byl problémeček vyjet na silnici (makarská magistrála). Po Krvavici jsme moc nechodili. Tedy, skoro vůbec. Pouze na pláž a pak do přístavu. Spíše jsme chodili po okolí a nebo jeli na výlety. Benzin jsem tankoval v Makarské nebo Omši. Na nákupy se jedilo do Makarské do marketu. hned na začátku vlevo. Pokud byli nějaké nákoženské slavnosti, tak bylo lepší nevyjíždět a počkat, až skončí. Ještě jezdí podél pobřeží výletní lod, plná ,,hudby" a řevu?
 9. Léčebny je škoda. Byl si se podívat vevnitř? V době, kdy byla funkční, musel být pobyt příjemný. Jednalo se o vojenskou ubytovnu, co nám říkala paní domácí. My jsme chodili na pláž na fotce. Byla trošku dál, ale to nevadilo. Na pláži byli sprchy se sladkou vodou. U přístavu jsme se taky párkrát koupali. Podnikali jsme pěší výlety podél pobřeží do Makarský a nebo Pronajma, kde byl člen Roky. Jezdili jsme do Splitu i do Dubrovníku, který je sice cca 200 km, ale cesta podél pobřeží byla nádherná. O kvalitě silnic nemluvě. Mám plno fotek z cest + videa. Mohu se dotázat, kde jste v Krvavici ubytovaný? Vím, že na internetu je to č.p. 51, myslím. Jinak za humny jsme měli plno fíků. Lezl jsem i po pohoří Bivakovo a pořizoval fotky. Hned bych jel znovu!!! Přeji příjemný pobyt.
 10. A zde je důkaz, jak je svět malý a členové P-C se setkají i daleko za hranicemi vlasti. Se členem Roky jsme se potkali v Chorvatsku a společně vyjeli na výlet do Mostaru. Jak ten čas ale letí. Že to ale našim 406 sluší:
 11. Ano, na konci obce směrem na Makarskou (město). Hned na mostem v pravotočivé zatáčce vlevo. Snad je to poznat z fotek. Je tam i pláž, kam jsme chodili se koupat.
 12. @radim.1008 ty jsi v Krvavici? Tam jsem jezdi. Apartmán jsme měli na konci obce za můstkem vlevo.
 13. 307 přední náprava dle servis boxu:
 14. Zúčastníš s 605 se letos srazu youngtimerů?
×
×
 • Create New...