Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  14 235
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  1

OK406 vyhrál naposled 24. srpen

OK406 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli OK406

 • ID člena 4390
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Bohužel, píšemi to: ,,tento formát videa není opodporován". Děkuji za snahu a vytrvalost.
 2. Tak to vypadá, že budu řetěz ,,lízat" pilníkem a koupím druhý řetěz.
 3. Pilníkem jsem to zkoušel, ale lepší je bruska. Pilníkem si nabrousím ruční pilu + udělam rozvod zubů. Ale u řetězu si netroufnu. Jak jsem psal, jedno nabroušení stojí 102,-Kč a to je docela dost. Řetěz mám jen jeden.Řežu kulatinu (kmeny, ovocný stromy, jehličnany) i palety.
 4. Chci se prosím zeptat, jakou používáte brusku na řetězové pily. U nás stojí nabroušení řetězu (el.pila Narex) 102,-Kč. Proto jsem se rozhodl, že se mi vyplatí koupit el. brusku na řetězové pily. Jistě jsou zde členové, kteří mají doma busky na řetězové pily a brousí si řetězy samy. Mohli by jste mi prosím doporučit značku? Nejlepší je zlatý střed.Děkuji
 5. Rusko, země neomezených možností. Ale nápad dobrý.
 6. Bohužel, nebyl jsem tam, ale jak si to napsal, tak to z toho vyplynulo.
 7. Dnes u nás přes den pršelo a teplota se držela na 2 st. Celsia.
 8. Asi měl důvod, takto jet.
 9. Taky se řadím do fronty na roční dálniční známku 2019.
 10. Zaměstnání ve státním sektoru Chlápek se uchází o práci na místním úřadě. "Máte na něco alergii?", ptá se úředník na pohovoru. "Ano pane, na kofein. Nemohu pít kávu." "To by neměl být problém. Dále mě zaujalo, že jste byl v armádě." "Přesně tak. 4 roky a z toho roční služba v Afghánistánu." "To vám pomůže v platebních tabulkách. Máte nějaké postižení?" "Bohužel ano. Díky střepině z bomby jsem přišel o obě varlata." "To mě mrzí, ale díky tomu vám můžeme přidat na základě dotací. No výborně - pokud byste měl zájem, tak pracovní doba je 8-16 a bylo by super, kdybyste mohl zítra přijít na desátou. A stejně tak i další dny." "Omlouvám se, ale ... pokud je pracovní doba od 8, proč mám chodit v 10?" "Tohle je státní sektor pane. První dvě hodiny se tu škrábeme na koulích a pijeme kafe."
 11. OK406

  Řádné členství

  @ChouLubohužel, opakovaně jsem se díval, ale žádný email skrze konce členství v P-C mi nepřišel a to ani v doručené a ani hromadné zprávě! Hromadné zprávě mám pouze pozvánku na večírek P-C. Neprezentuji členství v P-C, že bych na něm vydělával, jak je uveden v tvém příspěvku, ale pouze poukazuji na jednu z výhod, které se řádným členstvím získá a jak se dá využít. Takže o vydělávání nemůže být ani slovo. Tak výhody za řádné členství zruště, aby se nemohlo uvádět, že se na tom vydělává a jedná se o barbarství. Na druhou stranu, kdo využívá výhod, tak vydělává a je barbar?
 12. OK406

  Řádné členství

  Chci se prosím zeptat, zdali mi měl přijít upozorňovací email, že mi končí řádné členství v P-C. Žádný email mi nepřišel, tak jsem ,,žil" v domnění, že platnost řádného členství je uvedená na kartičce a ve zprávě nákupů, viz předchozí můj email. Díky Schreekovi je vše v pořádku a snad i platba došla na účet P-C. Osobně mohu napsat, že se řádné členství (prodloužení členství) vyplatí a vrátí se na slevách například v Auto Kelly.
 13. OK406

  Peugeot 106 II 1.6 rally 16v

  Možná ,,blbost", ale co kvalita paliva?
×