Jump to content

OK406

Člen klubu
 • Content Count

  14,493
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

OK406 last won the day on August 26

OK406 had the most liked content!

About OK406

 • ID člena
  4390
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vybraná lokalita na 53. celorebublikový sraz Peugeot Clubu v Choceradech vypadá velmi dobře. Alespoň na mě to dělá první dojem velmi dobrý. Pokud nebude v daný termím Peugeot Roadshow v Českých Budějovicích, tak bych uvažoval, se ukázal (byl by to můj třetí sraz P-C). Nelze předvídat dopředu, co bude. Nechci se nikoho doknout, ale od té doby, co má organizování srazů P-C žena (Weri 605), tak to je i poznat. Nemusí te se mnou prosím, souhlasit, ale takový to dělá na mě dojem.
 2. Chci se prosím zeptat, jak si dopadl skrze nastavení kilometrů na tachometru.
 3. Ať slouží k plné spokojenosti. To mu se říká štěstí. Na fotkách vypadá zachovale. Jak je na to vnitřek a spodek (koroze)? Jistě si 405 zasloží kvalitný pravidelnou péči (výměna oleje, filtrů a pod.).
 4. @Almanil o možnosti odvodu vody jsem četl a zamlouvá se mi. Sice by to bylo malinko komplikovanejší, ale šlo by to. Je to velká výhoda. Prosím tě, žebrováním žeber? Samozřejmě, že chci A+++, účinost A.
 5. Uvažuji o značce AEG, LG ..... . Sušičku umístním do sklepa. Bude mít i svůj vlastní jistič.
 6. Otevřu toto starší téma. Zvažuji pořízení sušičky. V létě suším venku, ale za deště nebo podzimním či zimním počasí, je to problém. Mohu dát prádlo na půdu, ale to trvá 1-2 dny. Tak se chci zeptat, kdo z vás má doma sušičku prádla a jaké má s ní zkušenosti. Děkuji
 7. Nedá mi to, abych jako řádný člen nereagoval na zdražení členského příspěku a i celého dění, které se skrze to vyskytlo. Ano, souhlasím se zvýšením o 100,-Kč členského příspěvku. Bohužel, veškeré služby, které P-C využívá (pošta, IT a další) podražili, ať se nám to líbí nebo nelíbí. Je pravda, že měl předseda od začátku reagovat na příspěvky, ale již se k celé věci vyjádřil. Co se týká odlivu členů, tak to je jejich věc. Oni musí sami nejlépe vědět, co chtějí a proč to chtějí. Jsme dospělí lidé. Je pravda, že jsem několikrát slyšel názor, že už není P-C co býval. Moc se tu již neradí a starší auta (106, 205, 306, 206, 406 605, a další typy peugetů pomalinku mizí a pokud je problém u nového auta, tak vše řeší diagnostika a elektronika. Něco na tom je. Jsem na P-C nějakou dobu (díky bývalému členu komisar) Co se týká kartiček, tak já osobně jsem za ní rád. Pokud ji někdo nechce, tak je možnost, při prodloužení (obnovení) členství v P-C, jednoduše napsat, nechci kartičku. Tato možnost tu je! Tak proč diskutovat o tom, zda kartičky zrušit nebo nezrušit. Zrovna dnes mi přišla kartička P-C + samolepka. Ať jsem již bohužel starší ročník, měl jsem z ní radost! Tolik ke zdražení členského příspěvku.
 8. Mohu poprosit o fota 406 do příspěvku? Děkuji
 9. Škoda, že jsem se o výstavě Glasurit Classic Expo nevěděl. Byl jsem dnes v Kolíně - Štítary na výstavě králíků chovatelů beranů, které jsem dříve choval a měl i výzkumný chov na MaB čin. . Zajel jsem za členem Roky do Přelouče. Příjemně jsme si popovídali + viděli po mnoha letech.
 10. Držím palce, aby vše dobře dopadlo. Bohužel, aroganti jednání a úředníků, je někdy až zavádějící. Hlavně, jestli dané věci rozumnějí.
 11. Pokud probíhají servisní prohlídky, jak je uvedeno na videu, tak je to ,,paráda". Osobně bych motorový olej + filtry měnil po 10000km. Ale to je můj osobní názor a i tak to dělám u 406 i 106 .... Zeptám se, kde že byl náš předseda P-C k vidění?
×
×
 • Create New...