Jump to content

OK406

Člen klubu
 • Content Count

  14,898
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

OK406 last won the day on February 10 2020

OK406 had the most liked content!

7 Followers

About OK406

 • ID člena
  4390
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak píše @Radek Hurvajz, vyměnit vršek ventilu. Taky jsem měnil vršky. Cena je myslím do 180,-Kč, ale nevím ted přesně. Po výměně je uzávěr plně funkční. Pokud je v potrubí tlak, tak se musí pracovat rychle. Může se obtočit závit teflonovou páskou či koudelí. Pokud by se vyměnil ventil za pákový, bude tam dos místa pro páku směrem k dlaždičkám?
 2. Jezdím na kole, tak to vím, jak je nepříjemné i nebezpečné, když mě těsně předjíždí auto a nebo náklaďák! Na druhou stranu jsem i řidič, a tak jsem mnohokrát zažil, že jeli (šlapaly) po silnici vedle sebe 2-3 cyklisti. Nebo cyklista jel skoro v polovině vozovky jako by jel autem. Nevlastním elektromobil, aby nebylo vozidlo alespoň trochu slyšet. Tak pak nezbývá, než prověřit klakson. Pokud by dané ustanovení o vzdálenosti při míjení cyklistů prošlo, tak nevím, jak odhadnou danou vzdálenost ( normální vozovka 1,5 metrů a užší vozovka např. bez krajnic 1 metr např. horská nebo silnice nižší
 3. Chorvaté nakonec udělají ,,nějakou" vyjímku jako vždy. Ať to zní jakoliv divně, tak jejich ekonomika je z největší části tvořená cestovním ruchem. Různá potvrzení skze covid 19, jsou jen další výdaje. Už by se mělo pomalinku uvolňovat a vracet do ,,původných" kolejí. Včera (pátek 15.4.2021) jsem vezl otce na kontrolu do nemocnice v ČB. Celou dobu jsem parkoval kousek od testovacího místa na covid 19 a mluvil s kamarádem. Za celou dobu cca tři hodiny přišli na testování pouza dva lidé! Tak kde se berou ty čísla?
 4. Větší chuchvalce odstraním ručně a zbytek opatrně vysaji vysavačem. Používám vysavač na popel, který jsem původně koupil (akce v Lídlu-Parkside) pro tento účel, ale to nesplnilo moje očekávání, tak používám vysavač k tomuto účelu. Po nějaké době vyfoukám fitr ve vysavači kompresorem a opět plní svůj ůčel. Vysavačem vysávám nejen filtr, ale i těsnění, kde se vkládá filtr do sušičky. Žebrování čistím dle potřeby a to dětským zubním kartáčkem.
 5. Bohužel, to je pravda. Pouze se někdy ozve kamarád a tak něco poladíme. Ale už to není jako dřív, za éry Honzy406 (servisman,komisar...). Naúposledy byl u mě @EronixHD s Honzou406. Jiank jsem když je počasí sám v ,,garáži".
 6. Nakonec jsem vyměnil baterky ve zdroji. Objednal jsem na Aliexpressu silnější baterie. Zatím je vše v pohodě. Baterky drží a jsou silnější, než původní baterie (viz fotka v příloze). Cenově to vyšlo ,,levněji" + nemusím vyhazovat původní originální kryt zdroje.
 7. Bylo by to příjemný, pokud by se Emotion day 2021 konal. Záleží na covidu 19, zdali už bude ,,v pohodě". A taky na nasich volitelných zákonodárcích, jak se rozhodnou. Rád se projedu v 508 (jakékoliv). Pokud by se Emotion day 2021 konal, tak nám příjde email? Jeden čas chodil i s přihlášením.
 8. "Maminko, jak jsem se narodila?“ „Jednou nám s tatínkem bylo moc hezky, tak jsme se rozhodli, že spolu zasadíme malé semínko. Tatínek ho dal pěkně do hlíny a já se o něj starala a oba jsme chtěli,aby z něj jednou vyrostla velká zdravá kytička. A tak se stalo, že jsme jednoho dne uviděli malý lístek a pak další a další a za pár měsíců to byla velká rostlinka, která nám dělala velkou radost. A když nastal čas, s tátou jsme ji otrhali, usušili, smotali cigárko a zhulili se tak, že jsme při šukání zapomněli na kondom."
 9. Moc pěkná 5008 a barva jí moc sluší. Hodné příjemných zážitků a plno spokojenosti.
 10. Rád bych zde poděkoval @Pavel T. za jeho ochotu zaslat příčníky na 406.
 11. Ale nějak zdražili. Jinak s tebou souhlasím, počasí na letní pneu zrovna není ideální. Taky jsem zvědavý na utahovák + ořechy na alu kola.
 12. OK406

  Můj mazel

  Barva jí sluší. Přeji mnoho kilometrů bez nehod a problémů.
×
×
 • Create New...