Jump to content

OK406

Člen klubu
 • Content Count

  14,378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

OK406 last won the day on August 24 2018

OK406 had the most liked content!

About OK406

 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chci se prosím zeptat, zdali mi přijde email skrze přihlášení. Poslední dobou přišel email na přihlášení opožděně a nebo vůbec nepřišel. Děkuji
 2. Kam ten vývoj spěje. Když už je V3 1.2, tak na nějaký čas bude V2 1.0.
 3. Neuveritelne nasranej kakadu1.mp4
 4. Krásná dáma vkročí do lékárny , jde rovnou k magistrovi a hledíc mu přímodo očí klidně říká: "potřebuji kyanid." Lékárník se ptá:" Na co proboha potřebujete kyanid?". Dáma odpoví: "Jdu otrávit manžela". Lékárník vyvalí oči a namítá:"Panebože!Nemůžu Vám dát kyanid na zabití manžela! To je protizákonné! Příjdu olicenci! Oba půjdeme do vězení Dáma sáhne do kabelky a ukáže fotografii manžela v posteli s lékárníkovou ženou. Lékárník koukne na obrázek a povídá: " No - to je úplně něco jiného."Neřekla jste, že máte recept."
 5. Nová 508 se mi taky líbí. Přeji mnoho kilometrů bez nehody a mnoho příjemných zážitků.
 6. Dnes bylo u nás sluníčko a teplo cca 18 st. Celsia. Až na ten nepříjemný větřík, se dalo venku pracovat.
 7. @Havlicek.Lukasve studni mám ,,piráta". Síťku bych skrze proreznutí nevěřil. Dnes jsem vyměnil nový vypouštěcí kouhoutek u šoupátky ve sklepě u vodovodního řádu. Za ta léta začal kapat, tak jsem jej lehce utáhl, ale zůstal mi v ruce. Poté jsem koupil a zasadil stromkový angrešt odrůdy Rixanta. Poté jsem vybrousil a znovu přelakoval stůl + poličku. Taky vyzkoušel televizi + dvd v novém obýváku.Vzhledem, k počasí a nehrozícím mrazíkům, jsem ,,odzimoval" nádrž na děšťovou vodu. Ze sklepa vyndal kytky a dal na zahradu na pařezy. Bohužel, na autíčko jsem se nedostal. Mezitím, byli další ,,drobné" práce.
 8. Od ArmorAll používám na ošetření přístrojové desky v matné podobě.
 9. Už se těším a snad mi to vyjde i v práci. A taky, aby bylo slunečné počasí. Škoda, že není opět žádné cabrio. I tak vím, na co se těším. V Českých Budějovicích to bude opět u Tesca? Tedn den, bude pro mě ,,svátek" a myslím, že nejen pro mě.
 10. Děkuji, ale zkusil byl sekci 106. I já jsem tam psal příspěvek například o otáčkoměru a pod. . Držím palce. Kluk má 106 r.v. 1997, tak snad bude záměn možná.
 11. Taky se přidám k dotazu. Pokud by byla možná záměna, provedl bych ji u synovo 106. Nebylo by vhodnější, přesunout dotaz (příspěvek) do sekce modely Peugeot 106?
 12. Přesně tak!!! Brambory. Ty sami ,,upraví" půdu. Dříve zemědělci (i sedláci) dělali, že po obilnině zasadili brambory, aby se půda neunavila a opět ,,zesílila. Omlouvám se, že mě to nenapadlo hned. Bude to sice vypadat divně, ale po sklizni se může použít travní směs.
 13. Pokud tam dříve rostla tráva, ale z důvodu vyrovnání pozemku, bylo použito ,,chudčí" zemina, tak podklad nebude plně jílovitý. Pokud máš, prosím možnost, aby ti někdo s traktorem rozrušil půdní škraloup (vršek), a poté použij kvalitní zeminu. V zahradnictví koupíš zeminu v pytlích a posyp znovu narušenou = vyrovnanou plochu. Zároveň posyp plochu travní směsí a nech lehce uválcovat. Poté jemně zavlažit, aby se travní semeno nevyplavilo. V současné době je vlhké počasí, tak stačí pouze zavlažit a o zbytek se postará příroda. Nejsou sucha , tak se nemusí tolik zavlažovat. Pokud bych mohl doporučit, doporučil bych zároveň posypal plochu hnojivem NPK. Ale to by si nemohl nějaký čas na pozemek pouštět žádné živé tvory a ani děti! Do doby, než se NPK vsákne. Výsledek se dostavý. Samozřejmě, že prospěji i v tomto počasí lehké zavlažení. Záleží na druhu travní směsy.
 14. Přikláním se k zavášce dobrou ornicí. Stačí 10 - 15 cm. Pro provzdušnění půdy, využít přírodní cestu a to za využití žížal. Není to prosím, vtip. Žížaly půdu ,,rozvrtají" a svým výtrusem zhodnotí (prohnojí). A to postupně i jílovitou zeminu. Co se týká osevu travinou, záleží, pro jaký účely bude trávník využit. Tipuji pro rekreační, tak podle toho vybrat směs travin. Vhodná by byla i luční travina.
×
×
 • Create New...