Jump to content

OK406

Člen klubu
 • Content Count

  14,652
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

OK406 last won the day on February 10

OK406 had the most liked content!

About OK406

 • ID člena
  4390
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OK406

  obsiti volantu kuzi

  Vím, že mám dotaz v jiné sekci, ale ten smaži, jelikož je větší pravdopodobnost, že v sekci Pokec někdo odpoví, než v sekci Modely ,,306". Žádné firmě nechci dělat reklamu. Klidně můžeš jako Moderátor smazat původní příspěvek v sekci Modely ,,306". Nestalčil jsem hned jej smazat = napsat o smazání. Byl si Radku rychlejší.
 2. OK406

  obsiti volantu kuzi

  Oživil bych téma. Zvažuji, že bych si u své 406 nechal obšít volant + bicepsy, popřípadě zesílit věnec volantu u www.volanty.cz . Nechával si někdo prosím, takto obšít (nebo podobně) volant u 406? Jaký je Váš názor na bicepsy? Nikdy jsem je neměl u vozidel, které jsem měl nebo řídil.
 3. Dobře mu tak! Snad se poučil a příště už bude v pohodě řidič Fordu! Řidič Peugeotu má ode mě ...
 4. Hlavně, že se vše vyřešilo k plné spokojenosti. Bez klimatizace se v tomto počasí (zvláště dnes) nedá jezdit.
 5. @Vena garážmistr máš pravdu. V současné době už je výuka pro skupinu ,,A" jiná, než byla dříve. Nejdříve se musí splnit jízdy ,,zručnosti" a pak se teprve jede do provozu. Ale dá se zvládnout. Jen se nesmí člověk podceňovat a nebo si na druhou myslet, že vše umí a zvládne. Je nutné používat hlavu a i umět koordinovat činnost ovládání plynu+brzdy+spojky. Více by nám k tomu napsala nejpovolanější osoba @Weri 605. Bohužel, i zde se zdražuje. Jsem rád, že to mám za sebou. @Vena garážmistr nic neodkládej a udělej si ,,A" co nejdříve. Na věku nezáleží. Ničeho se neboj. Učit se má člověk v každém věku.
 6. Dnes jsem si splnil jeden ze svých snů a úspěšně absolvoval zkoušku řidičské skupiny ,,A". I když již patřím do dříve narozených, tak nikdy není pozdě, si splnit své sny. Časem se pořídí nějaký motocykl. Tak už mám kromě sk. ,,D", všechny kolonky vyplněné.
 7. Bylo mi dobře Dnes ráno jsem seděl na lavičce vedle bezdomovce. Zeptal jsem se ho, proč takhle skončil. On řekl: "Do minulého týdne jsem měl ještě všechno!!! Měl jsem střechu nad hlavou, kuchaře, moje šaty byly prané a žehlené, měl jsem TV, internet, chodil jsem do posilovny, bazénu, knihovny, do školy, pokud jsem chtěl... " Zeptal jsem se ho: "Co se stalo? Drogy? Alkohol? Rozvod???" "Ale ne, nic takového," řekl. ".... Pustili mě z vězení, hajzli!
 8. Není uvedeno, jak velká plocha se seká. Zdali by se nevyplatila místo elektrické sekačky benzinová s pojezdem. Máme benzinovou sekačku s pojezdem z Mountfildu a spokojenost. V současné době jsou slevy v Mountfildu na sekačky.
 9. Poslední snímek je moc pěkný = sluší to 406. Prahy jsem měl ,,více" prorezavělé, ale i tak je to velmi smutný pohled.
 10. Co nového s 106? Už je v plné kráse a jezdí?
 11. @Hafitytaky mi chutná ,,syrový" květák. Ale smažení (obalovaný) je ještě lepší.
 12. V porodnici položili vedle sebe tři novorozence - chlapce Čecha, Němce a Rusa. Ale zapomněli je označit, takže se jim popletli. Přijdou matky a teď, babo raď, jak je od sebe odlišit, který je čí? A tak Němka zařvala: "Heil ....!" A skutečně - jedno novorozeně vyskočilo do pozoru a zvedlo pravici. Němka k němu šla a vzala si ho do náruče. Najednou přistoupí i Ruska a bere si na ruku jedno ze zbývajících dvou dětí. A Češka se ptá: "Hej, Rusando, jak jsi poznala, že tenhle je tvůj? "Ruska odpovídá: "To je jednoduchý - když Němka zařvala, tak ten můj zaťal pěstičky a ten tvůj se posral. A tak je tomu i dodnes v unii...
 13. A co počasí? Užij te si to a v pořádku se vrať se domů. Přeji Vám pohodový pobyt.
 14. @antik chci se Tě prosím zeptat, zdali je něco nového ...?
×
×
 • Create New...