Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  14 325
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  1

OK406 vyhrál naposled 24. srpen 2018

OK406 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli OK406

 • ID člena 4390
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. OK406

  Nefunkčn repro

  U mojí 406, originál rádio Philips 4050, mi taky nešel reproduktor u dveřích řídiče. Na vině byl studený spoj v rádiu. Člen koblih69 mi vše přepájel a od té doby vše plně funkční. Dříve jsem musel i lehce klepnout z boku na rádio a pod.
 2. OK406

  Koupím autorádio Philips 4050

  Bohužel, na polském allegro.pl, nevím, jak obchodovat a ani nemám žádné zkušenosti. Polsky neumím. Snad bude mít někdo z členů P-C.
 3. OK406

  Poděkování za pomoc

  Rád bych touto cestou chtěl poděkoval členovi MJSytic, za zprostředkování pc. Děkuji
 4. OK406

  Koupím autorádio Philips 4050

  Nikdo opravdu nemá plně funkční rádio Philips 4050?
 5. @Radek Hurvajz, máš plnou pravdu, že chce za to moc. Jinak Fiat 128 coupé 1300 znám z dob mládí. Jezdili se s ním soutěže. Je to krásné auto! Líbí se mi. A co potom Škoda 130RS.
 6. OK406

  Peugeot 406 výceprvková náprava

  Nechci zakládat nové téma. Taky se mi u mojí 406 ozývá bouchání ze zadní části. Vyměněno: tlumiče + uložení KYB, svislé stabilizační tyčky Meyle HD, silentblok ranemu, kterým se spojuje těhlice. Bouchání je pouze při vertikálníním (nahoru dolu) pohyb. Není při horizontálním (do stran). Byl jsem i na STK na klepadlu a nic. Nešlo zjistit, odkud jde klání. Ležel jsem pod autem mnohokrát. Kamarád mi ,,houpal" s autem a na nic nešlo přijít. I jsem se vezl k kufru, ale příčina a přesné místo bouchání nelze zjistit. Měnil jsem i katalyzátor, ale výfuk se nikde nedotýká! Bouchání začala až po výměně zadních ramen + tlumičů. Nejdříve to bylo slabé, jakoby od zadního pravého kola, ale postupně se bochání zesiluje!
 7. 1 stupeň Celsia = 33,8 stupňů Fahrenheita 1 °C = 33,8 °F
 8. OK406

  Partner tepee alias Šeďoch

  @Šalda, blahopřeji k novému Partnerovi Tepee. Pěkná zajímavá barva u tohoto typu auta. Moc takové barvy není. Přeji Ti mnoho příjemných kilometrů a bez DN a poruch. Ale hlavně, ať Ti dělá plno radosti a spokojenosti.
 9. @Weri 605, musím přiznat, že je to opravdu ,,síla", co si dnešní mladý dovolují ke starším. Nemají žádnou úctu k autoritě a nemají disciplínu! Kam to spěje. Dnešní době pracovat jako učitel ZŠ nebo autoškoly, tak to je hlavně o trpělivosti a pevných nervech! Myslím si, že někdy by opravdu místo argumentů, pomohla jedna pěkná facka.
 10. Kamarád měl vozidlo Talbot Horizont. Musím uznat, že to nebylo špatné auto.
 11. Rozumím a sdělím mu to. Děkuji
 12. Bohužel, předčasně jsem se radoval. Po týdnu se opět vyskytl ten samý problém a po kliknutí na ikoni souboru, který mám napsaná ve wordu, se mi objevili tabulky, viz příloha.
 13. Příjem pacienta do nemocnice na lůžkové oddělení:
 14. Děkuji všem, kteří přispěli svými příspěvky k vyřešení mého problému s pc. Syn si vše přečetl a výsledem je, že word opět mohu otevřít a dopisovat do něj.
×