Jump to content

OK406

Člen klubu
 • Posts

  14,960
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

OK406 last won the day on February 10 2020

OK406 had the most liked content!

7 Followers

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

OK406's Achievements

Inventář Peugeot-clubu

Inventář Peugeot-clubu (6/6)

1.6k

Reputation

 1. OK406

  Dotaz k objednávce

  Dnes zásilka v pořádku dorazila.
 2. Dnes jsem se po x-té zůčastnil Emotion day Peugeot 2021 v Českých Budějovicích (HS Peugeot ČB). Počasí vyšlo na jedničku. Samozřejmě, i když jsem nejezdil s @Verýsek, tak byl čas si popovídat. Vyzkoušel jsem si všechny vozidla, které bylo možné projet. Vyzkoušel jsem i jízdu na eletrický pohon. Musím přiznat, že odezva na plynový pedál, byla okamžitá a zrychlení udivující. Ale nějak mimo jiné ,,vadilo" ticho motoru. Škoda, že současný trend plyne k automatické převodovce. Jediný manuál byl u Peuget 208. U 5008 i 3008 mě nemile překvapilo, jak je řešen prostor u spolujezdce. Měřím 186 cm a vadilo mi málo místa pro levé koleno, kde se palubní deska lehce zešikmuje. Středový panel je dost mohutný (široký). Taky umístnění usb zásuvky není dobře přístupná. U 508 mi na místě spolujezdce chybělo madlo nad dveřmi. U všech modelů je nevhodné otevírání dvířek odkládací příhrádky u spolujezdce. Závěrem musím pouze přiznat, že se Emotion day 2021 se vydařil a vybraná dovolená byla na 100% využita. Už se těším na Emotion day 2022, pokud se opět neobjevý nějaká nemoc či vláda ,,něco" nezakáže. Jedinou výtku bych měl, že jsem neviděl či nepotkal žádného člena P-C. A ani @Verýsek se s nikým v ČB nesetkala. Parkovat se dalo hned vedle koncecionářa HS Peuget na parkovišti před stadionem J. Pouzar. Místa bylo dost.
 3. OK406

  Dotaz k objednávce

  Děkuji, napsal jsem @ChouLu SZ.
 4. OK406

  Prasklý pero

  Jak píší a doporučují ostatní členové, je velmi vhodné, aby se vyměnila pravá i levá strana a to i s horním uložením. Investice se vyplati a bude to znát i v řízení. Velmi dobře znám a vím, co znamená prasklá pružina. I já jsem v ,,klubu", kterým u jejich 406 praskla přední pružina. Na své 406 mám pružiny značky KYB a horní uložení mám složené z SKF a Monroe. Ale lepší je koupit kompletní horní uložení.
 5. @Radek Hurvajz děkuji za odpověď. Už jsem ji taky objevil. Měl jsem namysli ,,velkou" šipku", kdy při kliknutí na ni, došlo k okamžitému přesunu nahoru. Držím palce, aby v brzké době opět fórum bylo plně funkční jako před ,,nehodou".
 6. Nenašel jsem ,,šipku", umožňující rychlý přesun na začátek stránky (nahoru).
 7. OK406

  Dotaz k objednávce

  Chci se prosím zeptat na objednávku číslo 5240. Dorazí do 20. 7. 2021? Děkuji
 8. @Pepitovypadá to tak a nebo začal čas dovolených. Ale pravdou je, že zde dlouho @Suzanne Dzupik nebyla. Vlákno nejak ,,usnulo".
 9. @EronixHD jak říkáš, čas ukáže.
 10. Dnes jsem byl konečně s přívěsným vozíkem na STK (platnost do 9/20). Prošel bez ztráty kytičky.
 11. @HonzaZTo se příjemně čte.
 12. Vždy si se zájmem přečtu i prohlédnu tvé vlákno. Musím jen a jen pochválit tvoji precizní práci a i s jakou ,,láskou" pečuješ o auta. Jak pokračují práce na 205 GTi Maxi?
 13. Velmi dobrá péče nejen o 205 rally. Už je hotová 205 rally?
 14. Nestává se často, aby byl v mediích chválen Peugeot, zvláště jednáli se o ojetinu. Proto mě ,,potěšil" článek, který vyzvyhuje ojetinu Peugeot 508 SW před WV Passat, Škoda superb či Ford Mondeo. Otázkou je, zdali s článkem souhlasí i majitelé 508 SW.
 15. @MotoMoto jaképak ,,stařecké" sny? Právé naopak, ve stáří a věku jsou letité zkušenosti, zodpovědnost a i určitá moudrost. Takže věřím, že si své sny splníš a budeš se ,,kochat" v jedné stopě. Zde je důležité i počasí! A taky, zdali cestuješ sám či za tebou někdo sedí. Přeji Ti mnoho pohodových kilometrů s motorkou....
×
×
 • Create New...