Jump to content

OK406

Člen klubu
 • Content Count

  14,411
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

OK406 last won the day on August 24 2018

OK406 had the most liked content!

About OK406

 • ID člena
  4390
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Péťapokud by si chtěl po okolí Týna nad Vltavou, tak lze si pronajmout loď s kapitánem. Jinak na internu jsou lze najít lodní společnosti. @Charlie 607ohledně splavnosti, tak kde vzít vodu, když na Lipně moc není a zimy jsou teplé, aby bylo dostatek vody? Ohledně splavnosti Vltavy, tak osobně nejsem velký zastánce pro velké lodě. Raději, kdyby udělali ,,průplavy" pro ryby na přehradách a vyrovnávačkách. Ohledně servisu pro lodě, tak by v Týně nad Vltavou měli údajně dle přání radních, postavit v prostorách ,,kanálku" a bývalých Benešových mlýnů marínu pro lodě s možností čerpání PHM + další servis (občerstvení, technika a pod.) Dříve byli v Týně tři funkční jezy, které díky Hněvkovické přehradě zaplavily a částečně srovnaly se dnem. Ale pokud někdo nedodrží plavební dráhu, tak ouha. Pokud se splavní Vltava, bude zákaz koupání v řece! A to není zrovna skrze pár lodí perspektivní vyhlídka. Jinak ať si lodě plují. Na druhou stranu se na řece objeví ,,idioti" kteří plují ,,letí" po hladině velmi rychle! Pokud by si tedy byl u nás v Týně, tak se klidně ozvi. Předem děkuji. Byl jsem svědkem, když pluly po řece vory. Nádhera. Byl se se podívat v Purkaci ve Vorařském muzeu?
 2. Souhlasím s vámi, že nová lednička by měla být úspornější, ale i praktická. Co jsem koukal, tak moc prostoru v některých není. Beru cenovou hladinu okolo + - 13000,-Kč. Osobně se mi zdá mrazák o objemu menší než 100l malý. Nemluvě o velikosti šuplíků. Co se týká referencí, tak jsem někdy u některého typu volně stojící kombinované lednice na rozpacích, co se o píše.
 3. Na věku nezáleží, jako je to například u auta. Záleží, jak se o danou věc staráš a pečuješ. Plně s tebou souhlasí a i jsem to psal, že je problém skrze vodu ve Vltavě. A to chtějí plně Vltavu splavnit až do Prahy! Hrůza! Kde chtějí vzít vodu, když není kde jí vzít?! A Lipno se upouštětstále nebude. Navíc, u nás skrze splavnění, předělávají (ničí) Starý most, aby zvedli průplavnost. Už si vyzkoušel plavební komoru na Hněvkovické přehradě? Pokud ano, jak se Ti líbila plavba na Hlubokou nad Vltavou? Co okolí řeky? Dá se plout vlastně až do Českého Vrbné, pokud se nemýlím.
 4. Úžasná. Pokud by si byl s ní v Týně, byla by prosím možnost ji vidět naživo? Pokud ovšem bude ve Vltavě dostatek vody. Což je někdy problém!
 5. @Charlie 607 máš pravdu, že příroda okolo Vltavy je pěkná. Ať je to po levém nebo pravém břehu Vltavy a směrem k Hněvkovické přehradě (velmi dobrá cyklostezka) nebo na Kořensko (vyrovnávací přehrada). Mohu doporučit taky pěšky okolo Lužnice do Bechyně a zpět. Pokud je počasí, tak se lze i vykoupat. Od postavení Hněvkovické přehrady, se čistota vody zlepšila. Lze se vykoupat v Týně Na Valše u Nového mostu a nebo na nábřeží. Lze si plout lodí (ceny nevím). Na týnském hřbitově jenapříklad pochovaní český loutkař Matěj Kopecký a dalšší čeští buditelé a významný osobnosti. Návštěvu na Otáčivém hledišti, nebudete s dětmi litovat. Hrají i dětská představení viz program. I cesta na soutok řek Vlatvy s Lužnicí je příjemná. Milan F1 by mohl vyprávět, když byl před lety u mě na návštěvě. Tak jsem ho vzal pěšky na ,,poučnou" procházku. To měl jen Peugeot 306. Co se týká autobusové nebo vlakového spojení do Protivína, tak je velmi špatný od roku 1989. Sama o sobě je Krokodýlí farma v Protivíně velmi zajímavá a poučná. Mohu doporučit ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou a nebo i ZOO Větrovy u Tábora. Obě ZOO jsou velmi zajímavé+poučné a děti si užijí. Věř mi. Nezáleží na věku dítěte.
 6. @proreoo značce Bosch též zvažuji. Od Bosche mám objednanou myčku nádobí SMV46MX03E z Mall.cz. Tak uvidím, jak je to s kvalitou. Měla by být vyrobena v Německu (vnitřek nerez), na rozdíl od plastového vnitřku, který se vyrábí v Polsku. K ledničce jen doplním, že by měla být v barvě nerez. Co se týká funkcí, tak jaký uvádí @Pacho69.
 7. @Péťamyslíš Krokodýlí farmu v Protivíně. Taky jsem tam byl a úžasné. @Charlie 607kousek od rozhledny bydlím. Přiznám se, že jsem lodí z Týna ještě neplul, ale příroda okolo Vltavy je velmi pěkná a zajímavá. Přeji příjemný počasí. A Otáčivé hlediště neláká?
 8. Myčka nádobí je objednaná (zn. Bosch). Ted zbývá ještě volně stojící kombinovaná lednička s mrazákem dole v barvě nerez. Co jsem letmo koukal, většina lednic má šuplíky (zásuvky) ze zadní strany dost zešikmené, čím se zmenšuje úložný prostor. Výška do 200cm. Co se týká značky, tak zřejmě Whirlpool. Ale nejsem na 100% rozhodnut. Otevírání bez madel. Máte někdo zkušenosti s lednicemi značky Beko?
 9. Jako každý rok, rád bych pozval členy P-C na návštěvu otáčivého hlediště v Týně nad Vltavou. I když se představení konají v pozdním odpoledni hodinách a večer, lze během dne navštívit v okolí mnoho zajímavých míst. Samozřejmě, že nemyslím JETE. Mám namysli například ZOO Hluboká, zemědělské muzeum v Netěchovicích, technické (auta) v Pořežanech, vorařské muzeum v Purkarci, muzeum v Týn n/Vlt., zámek Hluboká a mnoho dalších velmi zajímavých míst. V okolí města, jsou velmi dobré cyklotrasy. Lze se podívat na místa, kde se natáčel film režiséra Zd. Trošky Kameňák. Taky je možnost plavba lodí po Vltavě. Pokud je někdo rybář, tak může si zachytat na Vltavě nebo na Hněvkovické přehradě. Neberte prosím můj příspěvek jako reklamu, ale jako tip na celorodinní letní výlet.
 10. Petře, ale já jsem nikde nepsal o vlivu ceny, ale o adrese sídla P-C, která je stará (není aktuální).
 11. V sobotu jsem byl v AK v Č. Budějovicích nakupovat a na prodejce za hotové, je uvedena stará adresa P-C. Viz příloha:
 12. Pomalinku to bude rok, kdy jsem dal dotaz, ohledně změny sídla + vedení P-C na internetu = google, ale k dnešnímu dni, je vše beze změny. U městského soudu v Praze, je vše řádně zapsáno pod spisovou značkou, tak nic nebrání k ke změně na google a pod. .
 13. Chce to trpělivost a důvěru k přírodě. Samozřejmě, že v tomto slunečním počasí, voda pomáhá. Za chvíli budeš mít na zahradě hustou zelenou ,,džundli" jakou vidím za plotem.
 14. Nebylo by lepší, dodatkovou tabulku, konec úseku dát po dopravní značce (dále jen DZ) Zákaz zastavení a poté dát DZ Parkování podélné částečně na chodníku? Spíše by měli dát DZ samostatně. Platnost DZ končí buď DZ nebo křižovatkou. Na druhé fotografii je vidět přenosná DZ, která má před svislou DZ ,,přednost".
×
×
 • Create New...