Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  13 975
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli OK406

 • ID člena 4390
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. radim1008 do Krvavica jsem jezdil a byl ubytovaní u makarské magistrály v té pravotočivé zatáčce hned za mostem v pravo, směrem Makarská. 406 byla zaparkovaná pod stromy, takže sluníčko na ní nemohlo. A ani auta nebyla moc slyšet. Za humny rostly fíky a taky jsem byl na pohoří Bivakovo, které se táhlo za Krvavicí. Koupání parádní a okolí taky. Velmi příjemná procházka po pobřeží do Makarské a nebo opačným sněrem do Pronajma, kde byl ubytovaní člen Roki. Byli jsme spokojení. I cenově (45 €), což na Makarskou rivieru je slušná cena. Hned bych jel znovu!!!
 2. Dnes opět příjemných 30 st. Celsia. Okolo jsou mraky, ale ani kapička.
 3. Včera jsem začal a dnes dokončil výměnu katalyzátoru BM Catalysts BM 90120H, číslo EO 1705G7 + lambda sonda Bosch EO číslo 16289S + svíčky NGK. Největší problém byl, jak jsem předpokládal uchycení katalyzátoru k motoru (příruba). Velmi špatbý přístup ke šroubům s pružinami, které jsem musel plátkem pilky na kov odříznout. Při montáži byl problém uchycení matičky. Nebyl by to problém, kdyby byl závit delší o 6 mm, aby závit prošel pružinou s podložkou. Objednal jsem si soupravu na upevnění výfuku EO 179880. Věřím, že už nebudou žádné problémy na stk - emise. Celá výměna mě vyšla na 4417,-Kč. Co bych pro svoji 406 neudělal. Samozřerjmě, nepočítám svoji práci+pastu na výfuky, měděnou pastu ve spreji + grafit. Počasí bylo velmi příjemné. Musím přiznat, že při některých věcech by se jeden pár rukou hodil. Vyměnil jsem si taky prasklou přední levou mlhovku.
 4. OK406

  Nepojazdné Ulysse v Zadare surne

  Velmi nepříjemná zkušenost. Hlavní je, že jste dojeli domů. Může zkusit napsat na chorvatský peugeot club a napsat svoji zkušenost s daným servisem a tím mu ,,udělat" reklamu.
 5. Nakonec katalyzátor objednaný na e bay přes člena švejk, čímž mu tímto moc děkuji. Celková cena byla velmi příjemná, narozdík od českých.Dnes mi přišel.
 6. Prosím o smazání. Obchod proběhl v pořádku. Děkuji sponik za rychlý a příjemný obchod.
 7. Tak se omlouvám. Radek Hurvajz má pravdu. Cenu 500,-Kč i s dopravou. Souhlasíš? Platba předem?
 8. Děkuji za nabídku, ale na fotce je pravá mlhovka. Já potřebuji levou mlhovku (strana řidiče). Ale i tak se zeptám na cenu.
 9. Krásný pohled. Taky mám z tohoto místa fotky i video. Ty serpentiny stojí za to. Ale už je to dlouho, co jsme byl v Chorvatsku. Tenkrát jsme byli ubytovaný v Krvavica. Kousek od nás v Pronajma byl ubytovaný Roki. Vzpomínám rád na ty chvíle i výlet do Mostaru. Obě 406 jen pěly blahem na stavu silnic i kvalitou benzinu ( moje 406 dostala BA 98). Užijte si jistě příjemné počasí i čisté moře. Přeji příjemný pobyt na Makarské rivieře.
 10. Nechci jet na ,,slepo". To je hazard. Pořádají se různé jedno-dvoudenní zájezdy k moři. Nechce se mi jet busem. Přece jen autem je to lepší i pohodlnější a má to ,,něco" do sebe. Zvláště Peugeotem. Ted vážně. zkusil bych nějakou cestovku. Jen jsem chtěl vědět, zdali tím nemá někdo nějaké zkušenosti.
 11. Nechci zakládat nové téma. Chtěl bych zkusit jet na 1-2 dny do Itálie k moři. Je to blíž než do Chorvatska. V pátek nebo ve čtvrtek na večer vyjet a odjezd v sobotu či v neděli. Nechci jet autobusem. Může tě mi prosím něco doporuči ? Děkuji
 12. OK406

  Vyfuk vymena

  Používám výfuky zn. MTS u 106 i 406 a bez problémů. Vždy vše dobře pasovalo.
 13. Koupím na Peugeot old model nepoškozenou přední levou mlhovku.
×