Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  14 202
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  1

OK406 vyhrál naposled 24. srpen

OK406 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli OK406

 • ID člena 4390
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Týn nad Vltavou
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  415452793
 • Webová stránka
  http://ok406.webovastranka.cz

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Diagnostiku na 406 má bývalý člen P-C komisar (Honza406).
 2. Problém se vyřešil. Na závadě byl nekvalitný benzin. Natankovalo se u jiných benzinových stanic a motor si opět přede. Tak snad bude vše v pořádku.
 3. @Pepito, máš pravdu, poznávačka k P-C chybí. Jinak nádherné auto
 4. Nevím, zdali tento čánek Peugeot 406 Coupé 3.0 V6 – Ferrari pro chudé je někde na fóru. Článek mě zaujal svým osobitým rukopisem o Peugeot 406 coupé 3.0i V6.
 5. Přijde chlap do masny a pozdraví: „ Čest práci!“ Je na řadě. Co si přejete, ptá se prodavač. Kilo bůčku. Prodavač mu jej podá a říká: 22 korun. Objednává dále. Dvě kila hovězí zadní. Prodavač: 48 korun. V tom se velice vehementně ozve zákazník, co nakupoval před ním. Pane vedoucí, co to má znamenat, já jsem platil za kilo bůčku 90,- korun. A za 2 kila hovězího skoro 500,- korun. Na to mu prodavač odpoví: Jo pane, starý pozdrav, starý ceny!
 6. Opravdu se nová 508 povedla.
 7. Po delší době se ukázalo sluníčko a na teploměru příjemných 18 st. Celsia.
 8. Podle schcématu v servisboxu i zde, by mělo být zapojení správné.
 9. Jaké je prosím zapojení zapalovacích kabelů u vozidla Peugeot 106, 1.0i, 37 kW, motor CDZ, r.v. 1997, VIN VF31CCDZE51986966 ? Je v příloze správné zapojení, nebo je tam chyba? Děkuji
 10. Konečně se prosadilo, co se léta říkalo a to hlavně lékaři i příslušníci IZS, že nezáleží na tom, zdali je lékarnička nová a jak je stará, ale hlavně, aby byla po ruce a v ní náležité věci (obvaz, stahovadlo a další). Hlavně, aby řidiči u DN zastavili a poskytli první pomoc!!! I mě několikrát upadl obvaz na zem u DN, ale dál se použil. Sterilita jde stranou. To vám potvrdí každý lékař (nemyslím lékaře z kanceláře = administrativa). Záleží na rychlosti a správném ošetření. Jen bych dodal, že bych trojcípý šátek nechal na fixaci např. zlomeniny ruky (pravý úhel a pod.). Co se týká náhradního kola, tak za mě, já ho v 406 mám a i syn v 106. Ale u dnešních moderních aut jsou místo rezervy spreje na opravu pneu. Osobně si myslím, že bude záležet na každém řidiči, co bude sebou vozit a co nebude.Věřím, že starší a rozumní řidiči budou vozit ve výbavě vozidla vše, co doposud. I nu, nová doma, nové věci. Nejlepší je, když se nemusí lékarnička vyndavat z auta a použít.Jelikož mám žárovky H7, tak náhradní vozím. Místo u rezevy v 406 jem, tak proč je tam nením. Nelze spoléhat na asistenční služby. I když je pravda, že u některých aut vyměnit žárovku je umění! Náhradní pojistky taky vozím sebou.To jsou zase změny. Raději, kdyby toho rychleji a kvalitně dodělali dálnice a opravy silnic!
 11. Sexuálně aktivní žena středního věku informovala svého plastického chirurga, že chce zmenšit své stydké pysky, protože se věkem poněkud zvětšily. Z důvodu studu ale trvala na tom, že se o její operaci nesmí nikdo dozvědět. Chirurg samozřejmě souhlasil. Když se žena probrala z anestezie, našla vedle sebe na posteli položené tři nádherné růže. To ji rozčílilo a okamžitě si nechala zavolat chirurga. \"Mám pocit, že jsem vás požádala, aby se o mé operaci nikdo nedozvěděl!\" Chirurg jí řekl, že splnil její přání důvěrnosti a že první růže byla od něj. Za její odvahu a důvěru v něj jako v lékaře. \"Cítil jsem s vámi, protože jste si tím prošla bez jakékoli podpory blízkých.\" \"Druhá růže je od zdravotní sestry. Asistovala mi při operaci a cítila s vámi, protože před nedávnem prošla touto procedurou sama.\" \"A co ta třetí růže?\" zeptala se pacientka. \"Ta je od muže z oddělení popálenin. Chtěl vám poděkovat za své nové uši.\
×