Šalda

Uživatel
 • Content count

  11,522
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

About Šalda

 • ID uživatele 8540
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/31/1980

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostopovice
 • Stát
  Česká republika
 1. To je jasný, nebudu ho brát už nikam Konečně z něj mám zase radost
 2. Tak mobil je doma, opraveno, a vše zadarmo, jen ta pošta za odeslání do servisu, jinak zadara Takže zlatej Huawei. Teď už jen nesmí spadnout znovu
 3. Jestli máš na mysli ten poslední díl, co se jmenuje poslední kapitola, tak jsme se na to dívali večer se ženou a je to teda pěkná ****** , čekal jsem o hodně více, tenhle typ filmů mám rád, ale tady je vidět že čím více dílů tím je to horší. Pro mě ztráta 2 hodin života.
 4. Ten samý problém má kamarád na 407 2.0Hdi, dosud jsme to ještě nevyřešily, dával tam nový termostat a nic, ale docela by to už rád měl vyřešený , snad někdo napíše co by s tím šlo dělat.
 5. To poznám podle Imei, že jo, a určitě jinej mobil nebude, a když jo, tak mě určitě dají P10+
 6. S tímhle jsem v pohodě, protože, a teď si tedy pamatuju jen první údaj, tak mě to podle androbench ukazuje cca 575mb, což je slušný, protože třeba kamarádův Samsung A5 2017 za 12 tisíc ukazuje cca 230mb a moje M4 aqua jen 75mb, takže já su spokojenej.
 7. Zatím čekám, v pondělí jsem to posílal, a zatím když se podívám na Britex tak mě to píše že se zakázka vyřizuje. Nicméně o té výměně zdarma mě to bylo potvrzeno tak přímo servisem, tak i Huawei čr, takže by neměl být žádnej problém, spíše jsem zvědav jak to kvalitně opraví, abych potom zase nemusel řešit reklamaci. Hned jak bude P10 doma tak podám info. Ale když teď zase používám tu m4 aqua, tak si všímám jak je to zase všechno pomalý, a nic to neumí
 8. Taky se přidávám ke gratulaci
 9. To chápu,ale třeba příští rok dají i manuál Ale docela se těším
 10. Já nejsu moc srazovej typ, poprvé sem byl na vánočním někdy ve 2011, potom ještě jeden vánoční, pár srazů na Slovensku, jeden v Černé hoře a pár tady v Brně.
 11. Tak už jsem se díval na auta a trochu zklamání, chtěl jsem 3008, 5008 a Traveller, což o to, tyhle všechny tam jsou, ale 5008 je jen automat, a Traveller taky jen automat, a navíc ve verzi Long, raději bych ten střední, ale to mě až tak nevadí, spíše ty automaty jsou na prd.
 12. Tak to vypadá že budu mít výměnu skla na P10 zdarma, protože Huawei dává 1 rok záruku navíc a do 3 měsíců od koupi telefonu výměnu skla zdarma při aktivaci zlatého členství klubu Huawei přes aplikaci Hi Care, tak jsem zvědav jak to dopadne, už jsem psal do servisu, tak mě držte palce
 13. Když du rano přiložit tak si tam dám i kafe a špinky, takovej ranní rituál
 14. To by asi šlo, ale díval sem se na t-mobile a nabízí taky tuto možnost, ale podmínek je tam na 10 stran co a jak se tomu vlastně může stát, sem právě přemýšlel že si to honem udělám i já, ale třeba na prasklý touchscreen se to nevztahuje, musel bych mít prasklý displej, a nesmí to mě spadnout, mobil musí spadnout sám, a takový nějaký dodatky tam, hodně zajímavý počtení
 15. Jinak kolegovi taky spadl teď 2 měsíce novej mobil, Samsung A5 2017,a má celý záda na kaši, má u toho i pojistku u O2, tak jim to tam šel dát, a oni že se to vztahuje jen na nefunkční mobil, takže odešel s neporizenou domů.