Jump to content

Šalda

Uživatel
 • Content count

  11,543
 • Joined

 • Last visited

About Šalda

 • ID člena 8540
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/31/1980

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostopovice
 • Stát
  Česká republika
 1. Partner a přední náprava

  Taky mě pořád vpředu něco mlátilo, vyměnil jsem postupně pomalu všechno, kromě tlumičů, a pořád to mlátilo, nakonec jsem dal to uložení stabilizátoru a hotovo. Ale taky jsem se s tím pěkně trápil.
 2. Kolik mate najeto?

  Celkem slušnej výkon, na to že minulýmu majiteli přeskočili rozvody a já to utopil v řece
 3. Kamera do auta

  To že by se při nárazu uvolnila je asi její největší slabina. Ale ani nevím co jinyho za tyhle peníze vzít, tohle je asi maximum co bych byl ochoten dát.
 4. Kamera do auta

  Ten Navitel r1000 mě docela zaujal, líbí se mě i to že ji lze oddělat a napájecí kabel zůstává v držáku. Chtěl jsem True cam a4, ale tohle bude lepší volba.
 5. PF 2018

  Také přeji všem hodně štěstí a lásky do nového roku 2018
 6. Peugeot Traveller

  Ta písková barva je nádherná, sluší mu. Zajímavý je že jsem je zatím na silnicích moc neviděl, spíše jen užitkový verze expert, ale Travellerů moc ne.
 7. Je nás o jednoho víc.

  Já jsem se z té fotky vzpamatoval až teď Ale napíšu jen stručně a trochu kulantně, a sice to že je Vašík pořádnej chlap.
 8. Přání k narozeninám...

  Moc díky
 9. Bazénový koutek(úprava vody)

  Rocada, moc díky za info, chlor doplním, to není problém, ale co s tím Ph, když tam dám pH minus, během 3 dnů mám pH opět vysoký, kyselinu solnou jsem taky zkoušel, je to o něco lepší, ale taky je to jen na pár dní, nemůžu tam přece dávat každých 5 dní něco na snižování pH. Tu kyselinu sírovou jsem našel tu akumulatorovou, ale to ani není ono.
 10. Bazénový koutek(úprava vody)

  Já mám právě vodu čistou, ale vidím tam mírný zákal, mléčný. A při napouštění jsem jen dal skalici, dal tablety 5v1 a pokoušel se snížit pH, což se daří jen na pár dní, potom jde opět pH nahoru. Jinak jsem četl, že pokud je pH vysoké, že skalice cosi uvolňuje, a to může způsobovat zákal vody. Ještě se zeptám, ten chlor šok je při nové vodě důležitý? Já vždycky jen dám tabletu a za pár dní mám chlor tak jak má být. Ale asi to chce ten šok, že se voda nějak upraví, nebo co. Jinak Milane takovou kdybych měl vodu tak su šťastnej jak děcko
 11. Bazénový koutek(úprava vody)

  Tak konečně jsem měl trochu času a koupil zatím aspoň papírky na test vody, přikládám fotku jak to dopadlo. Není tam žádnej chlor, což vím, protože mě došli tablety, ale to Ph a alkalinita vody je teda velká bída, ta alkalinita je docela modrá, to ani na stupnici není. Co tedy s tím?
 12. Alza a Nový Samsung každý rok

  Měli ho za 16 tisíc, já ho mám za necelých 11 tisíc, první nabídka od nich byla 14 tisíc, tak jsem jim řekl že je to škoda, že si neumí vážit věrných zákazníků, a že všechno přenesu ke konkurenci, no a za půl hodiny přemlouvání to bylo, a to jsem mu ještě na konci řekl že chci ještě tu power banku co dávali o vánocích, řekl mě že už ji bohužel nemají, ale že má jednu doma, že mě ji dá, tak jsem jsem se ještě pro ni druhej den stavil
 13. Alza a Nový Samsung každý rok

  Mě dává T-mobile slevu pokaždé, mám tam jen 2 paušály a internet, ale mám hubu, a pokaždé to ukecam, i když to někdy trvá třeba půl hodiny, žena tam už se mnou nechce jezdit Ale mám to tak pokaždé, protože pokaždé před podpisem prodloužené smlouvy chci odejít jinam Ale je fakt že ty slevy teď už moc nejsou, dříve to bylo mnohem lepší.
 14. Alza a Nový Samsung každý rok

  Já teda mobil mám pokaždé na 2 roky, pak si vezmu od operátora za výhodnější cenu novej. Takže pro mě by to určitě nebylo. Dávat třeba jen 690 měsíčně, to máš za rok cca 8500 tisíce, takže ten mobil si téměř koupíš, když novej stojí 10 nebo 11 tisíc, a když si ho koupíš za 11 tisíc, tak za rok ho stejně prodáš za 3-4 tisíce, takže to vyjde na stejno. Jen se musíš řídit jejich požadavky ve smlouvě. To si raději koupím mobil co stojí 16 tisíc, od operátora za 11 tisíc a mám ho 2 roky, pak ho dám do skříňky a vezmu si zase novej. Ale pro toho kdo chce každej rok novej, by to mohlo být dobrý, podle mě je to kravina.
 15. Bazénový koutek(úprava vody)

  Moc děkuji za info, tu kyselinu sírovou určitě zkusím, co jsem teď četl na netu, tak se má lít přímo do bazénu po obvodu, bez zaplé filtrace, aby došlo k tomu působení té kyseliny, a píšou 0,5 L na 10m3,takze když mám cca 4m3 tak dám něco přes 200ml. A ta alkalita vody se měří čím? To jsou takový ty papírky, ne? V případě vysoké alkality vody se s tím potom dá něco dělat? Respektive, kolik je optimální alkalita vody?
×