Jump to content

Šalda

Uživatel
 • Content count

  11,538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Šalda last won the day on March 13

Šalda had the most liked content!

About Šalda

 • ID člena 8540
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/31/1980

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostopovice
 • Stát
  Česká republika
 1. Peugeot Traveller

  Ta písková barva je nádherná, sluší mu. Zajímavý je že jsem je zatím na silnicích moc neviděl, spíše jen užitkový verze expert, ale Travellerů moc ne.
 2. Je nás o jednoho víc.

  Já jsem se z té fotky vzpamatoval až teď Ale napíšu jen stručně a trochu kulantně, a sice to že je Vašík pořádnej chlap.
 3. 407 SW 2.0 HDi na díly

  Ahoj, co by jsi chtěl za packy pod volantem? Komplet?
 4. Přání k narozeninám...

  Moc díky
 5. Bazénový koutek(úprava vody)

  Rocada, moc díky za info, chlor doplním, to není problém, ale co s tím Ph, když tam dám pH minus, během 3 dnů mám pH opět vysoký, kyselinu solnou jsem taky zkoušel, je to o něco lepší, ale taky je to jen na pár dní, nemůžu tam přece dávat každých 5 dní něco na snižování pH. Tu kyselinu sírovou jsem našel tu akumulatorovou, ale to ani není ono.
 6. Bazénový koutek(úprava vody)

  Já mám právě vodu čistou, ale vidím tam mírný zákal, mléčný. A při napouštění jsem jen dal skalici, dal tablety 5v1 a pokoušel se snížit pH, což se daří jen na pár dní, potom jde opět pH nahoru. Jinak jsem četl, že pokud je pH vysoké, že skalice cosi uvolňuje, a to může způsobovat zákal vody. Ještě se zeptám, ten chlor šok je při nové vodě důležitý? Já vždycky jen dám tabletu a za pár dní mám chlor tak jak má být. Ale asi to chce ten šok, že se voda nějak upraví, nebo co. Jinak Milane takovou kdybych měl vodu tak su šťastnej jak děcko
 7. Bazénový koutek(úprava vody)

  Tak konečně jsem měl trochu času a koupil zatím aspoň papírky na test vody, přikládám fotku jak to dopadlo. Není tam žádnej chlor, což vím, protože mě došli tablety, ale to Ph a alkalinita vody je teda velká bída, ta alkalinita je docela modrá, to ani na stupnici není. Co tedy s tím?
 8. Alza a Nový Samsung každý rok

  Měli ho za 16 tisíc, já ho mám za necelých 11 tisíc, první nabídka od nich byla 14 tisíc, tak jsem jim řekl že je to škoda, že si neumí vážit věrných zákazníků, a že všechno přenesu ke konkurenci, no a za půl hodiny přemlouvání to bylo, a to jsem mu ještě na konci řekl že chci ještě tu power banku co dávali o vánocích, řekl mě že už ji bohužel nemají, ale že má jednu doma, že mě ji dá, tak jsem jsem se ještě pro ni druhej den stavil
 9. Alza a Nový Samsung každý rok

  Mě dává T-mobile slevu pokaždé, mám tam jen 2 paušály a internet, ale mám hubu, a pokaždé to ukecam, i když to někdy trvá třeba půl hodiny, žena tam už se mnou nechce jezdit Ale mám to tak pokaždé, protože pokaždé před podpisem prodloužené smlouvy chci odejít jinam Ale je fakt že ty slevy teď už moc nejsou, dříve to bylo mnohem lepší.
 10. Alza a Nový Samsung každý rok

  Já teda mobil mám pokaždé na 2 roky, pak si vezmu od operátora za výhodnější cenu novej. Takže pro mě by to určitě nebylo. Dávat třeba jen 690 měsíčně, to máš za rok cca 8500 tisíce, takže ten mobil si téměř koupíš, když novej stojí 10 nebo 11 tisíc, a když si ho koupíš za 11 tisíc, tak za rok ho stejně prodáš za 3-4 tisíce, takže to vyjde na stejno. Jen se musíš řídit jejich požadavky ve smlouvě. To si raději koupím mobil co stojí 16 tisíc, od operátora za 11 tisíc a mám ho 2 roky, pak ho dám do skříňky a vezmu si zase novej. Ale pro toho kdo chce každej rok novej, by to mohlo být dobrý, podle mě je to kravina.
 11. Bazénový koutek(úprava vody)

  Moc děkuji za info, tu kyselinu sírovou určitě zkusím, co jsem teď četl na netu, tak se má lít přímo do bazénu po obvodu, bez zaplé filtrace, aby došlo k tomu působení té kyseliny, a píšou 0,5 L na 10m3,takze když mám cca 4m3 tak dám něco přes 200ml. A ta alkalita vody se měří čím? To jsou takový ty papírky, ne? V případě vysoké alkality vody se s tím potom dá něco dělat? Respektive, kolik je optimální alkalita vody?
 12. Co jste dnes udelali...

  Mě už palety pomalu dochází, tak se asi pro nějaký stavím Jinak jeden plot z palet už je zrušen a teď tam už je pletivový plot s podhrabovými deskami a béžovou stínící tkaninou, tak už bude mít sousedka lepší výhled
 13. Bazénový koutek(úprava vody)

  Koupil jsem novej bazén,Intex frame pool 3x2, k tomu pískovou filtraci Intex 4m3 za hodinu. Napustil jsem vodu, postupně dal skalici, přípravek studna proti tvrdé vodě, chlor a podobně, ale nemůžu se pořád zbavit vysokého Ph, když ho snížím na cca 7, tak to vydrží tak 2 dny a potom to mám zase vysoký, cca 8 a víc, měřeno podle kapkoveho testru. Proč se mě to pH pořád zvyšuje? Zkoušel jsem ho snížit jak pomocí té kyseliny chlorovodikove, a i přímo prostředkem na ph-. Navíc je voda trochu taková mléčná, nemá prostě takovou tu jiskru, už fakt nevím co mám dělat, tohle řeším už X let, myslel jsem si že za to může kartuš ale nyní mám konečně pískovou a změna žádná.
 14. Peugeot 407 SW 2,2i by Fredy

  Nic si z toho nedělej, je to především Tvoje auto, a dělej si s autem to co se Tobě líbí, nenech si do toho od nikoho kecat. Pokud se ptáš zda se někomu líbí co s autem děláš, tak musíš počítat s kritikou, tady jsou pomalu všichni konzervy a drží se hlavně toho, aby auto bylo v origo stavu, včetně mě, i když já na auto poslední dobou čas nemám, ale třeba 406 kterou jsem měl tak jsem se snažil ji udržovat v origo stavu. Ono pokud půjdeš někam na tuning klub tak tam pochodíš líp, tady když se podíváš co má kdo za auto tak si to každej jen decentně upravuje, třeba kola, fólie na okna a podobně. Hlavně v klidu, udělej si to co se Ti líbí a z čeho budeš mít radost, každýmu se líbí něco jiného.
 15. Je nás o jednoho víc.

  Moc velká gratulace a prckovi jen to nejlepší do života přeji
×