Jump to content

Šalda

Člen klubu
 • Content Count

  11,926
 • Joined

 • Days Won

  4

Šalda last won the day on December 9 2020

Šalda had the most liked content!

About Šalda

 • ID člena
  8540
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/31/1980

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostopovice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, ptal jsem se ve svým vlákně o autu, ale tam asi moc lidí nechodí, tak to zkusím tady Potřebuji displej rádia plus palubní počítač, Peugeot partner tepee 2009, co jsem obvolal vrakoviště, tak nemají. Přitom by to měl být stejný displej jako třeba u 207,308, Expertu. Nebo se to v něčem liší? Koupil bych i nějakej v Číně, ale tam je toho tolik že nevím co vzít. Budu rád za každou pomoc.
 2. Taky by mě zajímalo, údajně by měl jít i z 308 atd.
 3. Odešel mě displej rádia plus palubního počítače. Už tam není téměř nic vidět. Může mě někdo poradit a pomoct s výběrem z Číny? Nejlépe Ali expres, kód displeje zezadu dávám foto.
 4. Asi budu za debila z Brna, ale že by naše zoo měla lvy? Tygry měla vždycky, ale lva sem tam ještě neviděl. I když je fakt že se tam dělal novej pavilon šelem, takže tam asi už je. Nicméně jak někdo psal, a v tom má asi pravdu, že velký zoo tuhle krizi zvládnou líp, než menší zoo, takže bude asi lepší dát peníze nějaké malé. Ale asi by mě prvně zajímala reakce zoo, když tam někdo napíše, že chceme dát třeba 10 tisíc, co oni na to řeknou. Jestli jen :jo, klidně můžete, nebo : jee, super, budeme moc rádi. Víte co myslím? Jinak je mě jedno asi které zoo to půjde.
 5. Asi bych udělal anketu. Nicméně mému srdci je taky Dvůr Králové, za mého dětství to byla nejlepší zoo kam jsem se vždycky těšil. Myslím že když nás bude hodně, a to by mohlo být, tak si myslím že každá částka se bude počítat, a bude z toho potom celkem slušná suma. A bylo by to lepší aby to bylo od klubu, od klubu lva lvům. Třeba se to někde i bude potom psát v novinách
 6. Já sem udělal na zkoušku kremrole, a nejsou teda vůbec špatný
 7. Já teda sem byl vždy zastáncem klasických analogových ručiček, ale když jsem dostal od T-mobile k mobilu Huawei watch gt (trochu sem je musel ukecat, už je neměli skladem) tak jsem klasický hodinky odložil, jsou to sice (blbý) hodinky, jak se všude píše, ale pro mě mají vše co potřebuji, což je přečíst si příchozí zprávu, nemusím vytahovat mobil, když třeba řídím atd, když mě někdo volá vidím kdo, a můžu hovor odmítnout, opět mě to dostačuje, novější verze už umí i volat přes hodinky, ale to vážně nepotřebuji. Jediný co mě chybí že nemají nfc, holt ty 3 kávy za den si zaplatím přes mobil, a ho
 8. Dneska jsem koupil na zkoušku stěrače Oximo, uvidíme co to bude zač, ale cena dobrá, a já je stejně měním každej rok po zimě. Teď jsem je zkoušel a super, ještě su zvědavej na jízdu, a časem i na výdrž.
 9. Může mě někdo vysvětlit proč to má jenom 14 sekund? Udělejte mě někdo z toho 20ti minutový video, prosím. Jinak já nejsem na prsa expert, jen se mě líbí, a neexistuje víc postiženej kozama než já A více méně u manželky jsem si taky všiml až asi za 10 let že za jejíma prsama ještě existuje i tělo, a ten další zbytek ženské postavy. Já se oženil jen s prsama, a protože jsem věrný, tak prsa miluju pořád, to že někdy za nima je jiná ženská to už nevidím
 10. Od T-mobile máme 2x hlasový paušál, 1x TV a 1x internet, a vždycky všechno bylo v pohodě. Co se týče internetu, tak ten máme vdsl, máme ho přes telefoní přípojku, máme mít 50Mbit a reál je cca 42Mbit. Teď chci vzít 100Mbit, tak uvidíme. Jinak výpadky možná tak jednou za rok, možná ani to ne. Ale tohle se určitě bude odvíjet stejně jako daná rychlost od lokace připojení a vzdálenosti přípojky. Osobně jsem s nimi nikdy neměl s ničím problém, a díky Magenta 1 máme na všechno 20% slevu, tak je to pro nás celkem zajímavé.
 11. Dneska to bylo hodně krutý, takovej led jsem na autě ještě nikdy v životě neměl. Na fotce to ani není poznat, ale komplet všude tak 0.5cm ledu.
 12. Tak balíček dnes došel, a mooooc děkuji, teda tolik jsem toho nečekal Moc dekujiiii
 13. @MJSytic, mě teda někdy oslňují i auta za mnou, i když mám tónovaný skla. Ale tady říkám, že jsem to viděl na vlastní oči, jak to svítí, jakej to má světelnej kužel, a je to úplně super. Jinak každopádně u těchto Led bude hodně, ale hodně záležet na každým světle, jak mě řešenou parabolu. Tam to bude hlavní problém. Věřím že přesně tento typ Led bude třeba v mým světle, kór když mám H4, svítit zase jinak. Jinak vždycky jsem byl odpůrcem Led místo klasických žárovek, právě z důvodu oslnění atd, ale tady se povedlo, i když myslím že až na třetí pokus, trefit ideální Led tak aby svítili jak mají,
 14. To co tady psal kolega Oto Janíček, ty led z Číny, je to mezi prvními články tohoto vlákna.
×
×
 • Create New...