Jump to content

Šalda

Uživatel
 • Content Count

  11,664
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Šalda last won the day on January 31

Šalda had the most liked content!

About Šalda

 • ID člena
  8540
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/31/1980

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostopovice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Šalda

  FILMový koutek

  Já teda sem musel vidět celou první sérii, pak mě to dostalo, po prvních pár dílech nevím zda bych se díval dál, ale po celé první sérii sem musel vidět všechno. A pána prstenů a podobně miluju, ale tohle je pecka.
 2. Šalda

  FILMový koutek

  Za mě úplně super, jen teda musím říct že 7 a 8 série taková moc zrychlená. A o konci se ani raději nebudu bavit.
 3. No jo, auta na pi. u tak holt i kola pi. u Ale tohle ještě neviděl, to bych čekal u nějakých noname kol, tady si myslím že holt to byla výrobní vada při odliti kol.
 4. Kamarád si teď před měsícem měnil pružiny vpředu, a rozdíl je hodně velkej, má teď čumák stejně vysoko jako já na Partneru, a je to stejně vysoko jako vzadu, mám na mysli prostor mezi vrchem kola a blatníkem. Má taky 2.0 hdi, ten motor je taky sám o sobě těžkej, má rok 2005
 5. Děkuji za pochvalu a taky děkuji @Hafity za perfektní domluvu a obchod. Nicméně co jsem se díval tak pošta už dnes nejede ani tak na váhu jako na součet všech stran balíku. Jen na 15kg musí být balík upravený tak aby to mohli vzít 2 lidi. Což u tohoto oleje nebude, že jo. A i celkový součet stran bude menší, asi půlku než jsem to měl já u nabíječky, takže si myslím že pošta by mohla vyjít na 100.
 6. Tak prodáno, může se zamknout nebo smazat. Děkuji.
 7. Šalda

  Kamera do auta

  Díky za nabídku, já jsem přesně tyhle 2 krabičky kupoval, jednu mám v práci a jede pořád, ale druhou co jsem dával do auta, tak mě to rušilo signál rádia, bylo to napojený přímo na zapalovač.
 8. Šalda

  Kamera do auta

  Tohle bych někde našel, jen teda musím najít mini USB. Ale to už si najdu, díky za rady, ještě že jsem zeptal, jinak bych jí tu kameru asi spálil
 9. Šalda

  Kamera do auta

  Aha, no vidíš, to ani nevím. Budu to dělat kamarádce, a ona má k tomu jen nabíječku do zapalovače. Takže sehnat mini USB na 5V a mělo by to být fajn? S tím že kabel bude mít jen dva dráty, plus a mínus?
 10. Šalda

  Kamera do auta

  Zeptám se tady jako lama, ale když koupím kabel mini USB - USB, a chci to napojit na stropní světlo, tak jen odcvaknu USB, a napojím plus a mínus na světlo a hotovo?
 11. Děkuji za nabídku, filtry se hodí, nicméně musím si to promyslet, akorát teď řeším problém s Fapem, jestli budu muset měnit a nebo bude jen jakési čidlo u Fapu v háji, takže momentálně musím počkat, co a jak, i když nabídka je to hodně lákavá.
 12. Ahoj, zeptám se, tohle by měli být ony, že jo? Pak právě ještě mají číslo 9616xa, ale ty jsou jen na Partner/Berlingo se skleněnou střechou. Tyhle co máš ty mají být právě jen na pevnou střechu, a o těch bych docela uvažoval, za tyhle peníze je už nikdy nikde neseženu, i když momentálně je teď vůbec nepotřebuji
 13. Nikomu se nehodí? O ceně se v případě zájmu můžeme pobavit.
 14. To nevím jestli nějak více pomůže nicméně díky za nabídku, v případě zájmu se ozveme Je možný že to zatím prodám zvlášť, čím dřív to bude pryč tím líp, zatím jsem to nabídl jen na klubu, čekal jsem že to tady zmizí hned.
 15. Tak tam bych to mohl dovézt, a podívat se na kluky. A někomu to tam dát.
×
×
 • Create New...