Přejít na obsah

Šalda

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11 575
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Šalda

 • ID člena 8540
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 31.8.1980

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostopovice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Šalda

  peugeot 406 red vulcain by čakom

  Tohle mám na kapotě taky, na Partnerovi. A s tím člověk asi nic neudělá
 2. Šalda

  Peugeot partner tepee

  Tak do partnera dám 12 palet, tehdy ještě do 406 jsem dal jen 8 Ale to je jasný, 5008 prostě není pracovní auto, já potřebuji vozit cement, dlažbu, ztracený bednění, prostě všechno.
 3. Šalda

  Peugeot partner tepee

  P607Olda, ono 5008 a Partner jsou 2 úplně rozdílný auta. Ale je fakt že jsem nad ní taky přemýšlel, už jen kvůli tomu je pohodlnější. Ale pořád opravuji barák, z práce vozím každý den palety, a navíc jezdím na stavby, dělám bokem hodinového manžela a podobně, takže pro mě je tohle ideální auto. Dám tam vercajk, žebřík a prostě všechno, ona ta vnitřní výška 110cm je prostě paráda.
 4. Šalda

  Peugeot partner tepee

  Mám to do práce 25km, z toho 15km mimo Brno, takže fap by se měl stihnout regenerovat, i když s ním zkušenosti nemám. Je jasný že hodně záleží co za kus koupím, když jsem tehdy kupoval současného Partnera, tak mě taky dalo hodně práce najít pěknej kus. Jinak na délku je kousek 5008 delší, to je jasný, ale ten obrovskej vnitřní prostor co má Partner, zvlášť po oddělání zadních sedaček, tak to prostě 5008 nemá. Šel bych i do Experta tepee, ale ten si ještě drží cenu. Takže zatím partner tepee a časem se potom uvidí. Právě jsem pročetl x webů co se týče těhle motorů, a všude psali jak jsou strašný a podobně. Je jasný že když se kupuje ojetý auto tak to vždycky chce nějaký servis, a počítat s tím že něco odejde, ale spíše bych rád, že to co opravím, tak abych už od toho měl klid, abych to za 20tkm nemusel řešit znovu.
 5. Šalda

  Peugeot partner tepee

  Honza měl 55kw. Jinak na 5008 jse se taky díval, ale je to pro mě malý, kdo jednou zkusí partnera tak jiný už nechce Je mě jasný že když se kupuje ojetý auto tak to bude chtít X věcí udělat, ale spíše mě jde o to, abych to udělal vždycky jen jednou, že jo. Možná bych šel i do té 66kw, i když to asi pojede o něco hůř než to co mám teď, a spoustu problémů nebudu muset řešit. Stejně to mám jen do práce a do obchodu.
 6. Šalda

  Peugeot partner tepee

  Ahoj, uvažuji o koupi Partnera, rok cca 2008-2010, a teď otázka, jaký motor? Benzínů moc není, a když už je tak má většinou 66kw, což je prostě na benzín málo. Takže připadá v úvahu 1. 6hdi, ale vzít 66kw, která má jednohmotu, a nemá fap, takže na servis levnější, ale zase bude asi lenoch, teď mám partnera taky 66kw, ale 2.0hdi a ten má 8v, takže jede docela slušně už odspodu, ten 1.6 hdi je 16v, a prý se musí více točit aby jel. Ale myslím že bude celkově pomalejší než to co mám teď. A nebo vzít silnější 80kw, ale tam se bojím toho servisu, fap, dvouhmota, i když tohle člověk mění na autě jen jednou. Ale co jsem četl, tak špatně dělaná olejová vana, motor karbonizuje, netěsní vstriky, problémy s egr a podobně. Chci se zeptat zkušených co tyto motory mají do kterého by bylo lepší jít.
 7. Šalda

  Lidl - uzitecne veci pro motoristy

  Tuhle přímočarku jsem koupil, dovezl domů, dal do zásuvky, jela asi 3 sekundy a pak se z ní zakourilo a bylo po ní. Brácha ji má taky, a mu asi po půl roce začala řezat "z úhlu", je to pro mě první zklamání co se týče Parkside. Koupil jsem za 1500 Makitu a naprostá spokojenost.
 8. Šalda

  Nová TV

  Dneska už je úplně jedno co koupíš za značku. Máme 2 roky Samsung a sem tam, asi jednou za měsíc zamrzne, a pomůže jen úplně vypnout na televizi. Kamarád má tu stejnou a jede mu zatím v pořádku. U Samsungu se mě líbí Menu a ovládání smart TV. U LG mě to nějak nesedlo. Ale třeba už mají jiný menu. Spíše je to asi o tom co všechno od televize chceš. A podle značky už jen tak na okraj vybírat. Já bych už do Samsungu nešel, buď LG a nebo Panasonic či Sony. Philips jsem chtěl kdysi, když to ještě byla dobrá značka hlavně co se zvuku týče, teď co tak slyším že všech stran tak kvalita šla do kytek. Philips už jen na potřeby pro osobní hygienu, tam na něj nedám dopustit.
 9. Šalda

  John - máme si pomáhat, nebo okrádat?

  Já jsem s Johnem nikdy problém neměl, známe se už nějaký čas. Vždycky mě nebo kamarádovi vyšel vstříc. Většinou ohledně diagnostiky. A ohledně komunikace taky nikdy nebyl problém. A od Huga jsem bral taky nějaký díly a taky nikdy nebyl žádný problém. Nechci se Johna zastávat, jen jsem chtěl napsat že já jsem s ním problém zatím neměl, ale možná je to taky tím že jsme oba z Brna, takže se potkat nikdy problém nebyl. Je docela škoda že se k tomu tady zatím John nevyjádřil.
 10. Šalda

  folie na okna

  Já mám od B sloupků 5% a super. Chtěl jsem 15 nebo 20, ale přes to bylo hrozně vidět dovnitř. U dalšího auta půjdu opět do 5%. Ale zase beru že Partner je jako výkladní skříň, u kombi nebo podobných aut by 15 mohlo stačit.
 11. Tak hlavně že je Radka v pořádku. Pořád tady vidím jezdit žlutý v pořádných autech, ještě kdyby se aspoň naučili řídit. Tam se to na té křižovatce pořád celý opravuje, ne? Jsem tam jel před týdnem. A auta je škoda, takovej mazel.
 12. Šalda

  Kamera do auta

  Díky za info, já sem o ní viděl už X recenzí na netu, i videa, ale právě si říkám že je dělaná spíše na normální auta s normálním sklonem okna. Tady ty dodávky co mám já mají prudsi sklon, a právě se bojím že na kameře nebude vidět přesně to co tam má být vidět.
 13. Já jsem kdysi zkoušel 2 nějaký brusky, a nakonec obě šli do popelnice. Já jako truhlář/tesař si myslím že nejsem takový kopyto, ale nakonec jsem uznal že je pro mě lepší si to nechat nabrousit u nás v servise Stihl za 50 korun kus a mám klid, vždycky před zimou tam dám všech 5 řetězů co mám a mám na celou zimu pokoj, pořežu s tím cca 500 palet a nějaký to kulatý. Jinak to stačí během zimy jen lehce přejet pilnikem. Ale jsem sám zvědav co tady kdo napíše za postřehy, kdysi jsem chtěl zkusit i brusku z Lidlu.
 14. Šalda

  Kamera do auta

  Ahoj, dej mi prosím potom vědět ohledně nastavení kamery co se týče sklonu, tuhle kameru moc chci, ale díky těm magnetům prý nejde nastavit sklon, a když mám na Partnerovi nižší sklon skla, tak se bojím že by ta kamera čuměla moc nahoru,nebo spíše dolů. Ale jinak je tahle R1000 přesně to co bych chtěl, jak cenou, kvalitou obrazu, způsobu uchycení tak i vzhledem.
 15. Šalda

  IQOS - prý zdravější kouření

  Přesně s tímhle u nás zavedli že si musíme stipat pauzy na kouření, že ti co nekouří udělají víc práce. Jenže tak to vůbec není, kde je dáno že udělá někdo víc práce za 8 hodin než já za 7. Ale chápu že klasický kouření škodí i lidem kolem mě, proto jsem přešel na e-cigaretu, vypouštím ven jen páru, respektive aerosol, úplně čistý. Ale vím co jsi chtěl napsat.
×