Roman Bazi

Člen klubu
 • Content count

  3,468
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

About Roman Bazi

 • ID uživatele 33051
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/01/1975

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Blansko
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Už je zase dobře, a bude líp
 1. Milane, ano, chtěl jsem dvoulitr s automatem a s klímou. Že nemám dvoulitr mi nevadí, ale automat a klíma mě chybí. Klíma proto, že auto používám s hardtopem. Automat proto, že na kochacích výletech bych si pohodovou jízdu ještě více užil. Já už nekoupím auto s manuální převodovkou. Milane, nejezdíš do Nymburku? Potřeboval bych tam prohlédnout 306ku
 2. Přesně, motor nezadře, maximalně čerpadlo. Poradil jsem mu VIF, tak je na něm, jestli ho tam dá.
 3. Jestli se něco stane motoru, to neřeším. Dělam to, o co mě poprosí. Jak jsem se dozvěděl, auto je firmy, a brzy má dostat k užívání jiné, tak tohle neřeší. S vycucnutím bych si nějak poradil, ale zatím nechce.
 4. Dobře díky. Já bych to taky vycuc, ale majitel auta nechce.
 5. Tak jsem mu na jeho prosbu pomohl vyčistit palivový filtr a odstranit benzín z potrubí. (Samozřejmě jsem mu vysvětlil, co vše se mohlo provozem na benzín stát a co by se mělo udělat). Filtr byl čistý, ani náznak nečistot. Pokud je auto pod plynem, jede dobře, pokud se jede zvolna, auto lehce cuká. Máte někdo nápad, čím by to mohlo být? Kolik VIF by se mělo přidat do nádrže, když je tam 15l benzínu a 45 litrů nafty?
 6. Dobře, asi se pokusíme proplachnout potrubí a vyměnit filtr. Díky za rady.
 7. Kamarád do skoro prázdné nádrže svého auta Mondeo TDCI natankoval asi 15l benínu. Po ujetí asi 10 km auto začalo cukat. Uědomil si chybu, zastavil, zavolal mechanika a na jeho radu doplnil nádrž do plna naftou. Ale už nenastartoval. Poradíte, jestli se s tím dá něco dělat bez mechanika?
 8. 275kč + pošta?
 9. Nikdo nechce?
 10. Quashqai neni kombi, ale moc se mě líbil. Asi by mě nevadilo ani SUV, ale né moc velké. Ano, chci LPG.
 11. Použiji toto vlákno. Začal jsem přemýšlet o výměně 307my. Kupce už mám. Ikdyž se zatím jedná o předběžné hledání vhodného auta, ne hned o koupi. Auto musí být kombi, musí mít motor nejméně dvoulitr benzín bez turba, automatickou převodovku a po sklopení zadních sedadel musí vzniknout naprosto rovná plocha. Musí mít komfortní měkký podvozek pro pohodovou jízdu. 307ma je na mě moc tvrdá a hodně mě to vadí. Silnice kolem Blanska jsou snad ve stále horším stavu. Když sednu do 306ky, jsem spokojen. Peugeot pro mě nic nemá, tak chci zkusit japonské auto. To jsou parametry, na kterých trvám. Cena kolem 150000kč. Nemusí mít navigaci ani zadní parkovací senzory (pořídím kameru). Takže z výběru vypadl Quashqai, nemá rovnou podlahu. Asi nejvíce mě láká Toyota Avensis II 2.0 108KW. Podvozek je údajně hodně komfortní. Máte někdo zkušenosti s touto automatickou převodovkou? Nebo i s jinými výrobci, Mitsubishi, Mazda, Nissan, Suzuki. Který kombi by od nich splňoval moje požadavky? U Mazdy 6 jsem nenašel, jestli má rovnou podlahu po sklopení zadních sedaček.
 12. Návštěva takovéto akce by se mě také líbila. Vědět to dříve, asi bych neváhal jet.
 13. Přesně tak, podle fotek se vybírat nedá. Prodejci to často fotí tak, aby vady nebyly vidět. Cabrio se bez klimatizace obejde, pokud neplánuješ pevnou střechu. Mě klíma chybí, jen když mám hardtop na autě. Pokud najdeš v inzerci auto, které Tě zaujme, můžeš poprosit tady na foru, třeba se najde někdo, kdo bydlí blízko, a auto by Ti prohlédl.
 14. Nádhera, nádhera . Originál 306 je pro mě nejkrásnější.
 15. Gratuluji. Když jsem se nedávno dozvěděl, že čekáte mimčo, vůbec jsem netušil, že to přijde tak rychle.