Jump to content

Roman Bazi

Člen klubu
 • Content count

  3,474
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Roman Bazi last won the day on January 5

Roman Bazi had the most liked content!

About Roman Bazi

 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/01/1975

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Blansko
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Už je zase dobře, a bude líp
 1. Nemáte někdo cestu z Děčína. Jedná se o převoz 4 ks plechových disků. Odměna samozřejmostí.
 2. Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Splnil jsem si sen

  Ještě jsem Ti to nepochválil. Je to krasavec . Tak ať slouží k plné spokojenosti .
 3. Starkův - J.A.R.V.I.S - KONEC auto umřelo

  Tak to mě mrzí, že jsi takto dopadl. A to se říká, že blesk autu neublíží. Přeji pevné nervy.
 4. Koupím na Peugeot 307 plechové disky R16 ET31
 5. Peugeot 306 Break Relé zapnutých svetel

  A nebude vadný dveřní spínač?
 6. Jen doporučení, pokud to máš do kopce tak bych doporučil pohon zadních kol. My máme na přední a je to na levačku. Už bych chtěl jen na zadní. Nebo 4x4
 7. Pomoc s výběrem 306 cabrio

  Milane, ano, chtěl jsem dvoulitr s automatem a s klímou. Že nemám dvoulitr mi nevadí, ale automat a klíma mě chybí. Klíma proto, že auto používám s hardtopem. Automat proto, že na kochacích výletech bych si pohodovou jízdu ještě více užil. Já už nekoupím auto s manuální převodovkou. Milane, nejezdíš do Nymburku? Potřeboval bych tam prohlédnout 306ku
 8. Benzin místo nafty

  Přesně, motor nezadře, maximalně čerpadlo. Poradil jsem mu VIF, tak je na něm, jestli ho tam dá.
 9. Benzin místo nafty

  Jestli se něco stane motoru, to neřeším. Dělam to, o co mě poprosí. Jak jsem se dozvěděl, auto je firmy, a brzy má dostat k užívání jiné, tak tohle neřeší. S vycucnutím bych si nějak poradil, ale zatím nechce.
 10. Benzin místo nafty

  Dobře díky. Já bych to taky vycuc, ale majitel auta nechce.
 11. Benzin místo nafty

  Tak jsem mu na jeho prosbu pomohl vyčistit palivový filtr a odstranit benzín z potrubí. (Samozřejmě jsem mu vysvětlil, co vše se mohlo provozem na benzín stát a co by se mělo udělat). Filtr byl čistý, ani náznak nečistot. Pokud je auto pod plynem, jede dobře, pokud se jede zvolna, auto lehce cuká. Máte někdo nápad, čím by to mohlo být? Kolik VIF by se mělo přidat do nádrže, když je tam 15l benzínu a 45 litrů nafty?
 12. Benzin místo nafty

  Dobře, asi se pokusíme proplachnout potrubí a vyměnit filtr. Díky za rady.
 13. Benzin místo nafty

  Kamarád do skoro prázdné nádrže svého auta Mondeo TDCI natankoval asi 15l benínu. Po ujetí asi 10 km auto začalo cukat. Uědomil si chybu, zastavil, zavolal mechanika a na jeho radu doplnil nádrž do plna naftou. Ale už nenastartoval. Poradíte, jestli se s tím dá něco dělat bez mechanika?
 14. Výběr Kombíku

  Quashqai neni kombi, ale moc se mě líbil. Asi by mě nevadilo ani SUV, ale né moc velké. Ano, chci LPG.
 15. Výběr Kombíku

  Použiji toto vlákno. Začal jsem přemýšlet o výměně 307my. Kupce už mám. Ikdyž se zatím jedná o předběžné hledání vhodného auta, ne hned o koupi. Auto musí být kombi, musí mít motor nejméně dvoulitr benzín bez turba, automatickou převodovku a po sklopení zadních sedadel musí vzniknout naprosto rovná plocha. Musí mít komfortní měkký podvozek pro pohodovou jízdu. 307ma je na mě moc tvrdá a hodně mě to vadí. Silnice kolem Blanska jsou snad ve stále horším stavu. Když sednu do 306ky, jsem spokojen. Peugeot pro mě nic nemá, tak chci zkusit japonské auto. To jsou parametry, na kterých trvám. Cena kolem 150000kč. Nemusí mít navigaci ani zadní parkovací senzory (pořídím kameru). Takže z výběru vypadl Quashqai, nemá rovnou podlahu. Asi nejvíce mě láká Toyota Avensis II 2.0 108KW. Podvozek je údajně hodně komfortní. Máte někdo zkušenosti s touto automatickou převodovkou? Nebo i s jinými výrobci, Mitsubishi, Mazda, Nissan, Suzuki. Který kombi by od nich splňoval moje požadavky? U Mazdy 6 jsem nenašel, jestli má rovnou podlahu po sklopení zadních sedaček.
×