Přejít na obsah

Roman Bazi

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  3 683
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Roman Bazi

 • ID člena 33051
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 1.8.1975

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Blansko
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Už je zase dobře, a bude líp

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Roman Bazi

  Tipy na cabria a dotazy cabrioleťákům

  @Ferry , tak pásek mám přinýtovaný k rámu do druhé dírky od předu. První foto levá strana, druhé foto pravá strana. Kdyby Ti to nestačilo, napiš.
 2. Roman Bazi

  Tipy na cabria a dotazy cabrioleťákům

  V neděli jsem nasadil na Cabrio plátěnou střechu, ale dal jsem zase zpět hardtop. Pokud o vikendu hardtop sundám, vyfotím Ti to. Tyhle boční mě asi zatím drží.
 3. Péťo, tohle mě vadí. Podle mě peastor Radovánka vyprovokoval, ale nenapíšeš , pesastor neprovokuj. To je to, co mi vadí.
 4. Co to hulíte? Já to chci také. Tome, jestě jsem Ti Škodu nepochválil, tak ať slouží k naprosté spokojenosti .
 5. Péťa, upozorníš Radovánka, aby sem netahal politiku, ale že pesastor začal provokovat a narážet první, a o komančích začal také on, a Radovánek se jen bránil, to už nevidíš, a pesastora neupozorníš. Opravdu jde toto forum do kytek.
 6. Roman Bazi

  Půjde dve autodrahy do sebe

  Nám u jednoho autíčka hodně rychle odešly plastové převody. Jinak autodráha kvalitou dobrá, jen ty autíčka ... Už jsem se taky koukal, po nějakých jiných a kvalitních autíčkách, ale nenašel jsem nic, co by mě zaujalo a u čeho bych měl jistotu kvality a kompatibility.
 7. Roman Bazi

  Pomoc s určením broučka

  Díky.
 8. Roman Bazi

  Pomoc s určením broučka

  Kamarád má stovky těchto broučků doma. Jsou velcí 4mm. Na netu se mi nepodařilo najít, o jaký druh se jedná. Víte někdo, co je to za broučky?
 9. Radovanku, maš nějakou aplikaci na Android pro vyhledání nabíječek v ČR. Můžeš nějakou doporučit?
 10. Roman Bazi

  Co jste dnes udelali...

  Já dal do čmelína hnízdo křečka džungarského, a druhý čmelák zůstal, tak asi je ten pach myší opravdu láká. Čmelín jsem koupil na zkoužku plastový za 520kč i s klapkou, zateplil jsem prostor mezi stěnami a podlahu montážní pěnou, a jsem s ním spokojen. Asi jich koupím více.
 11. Roman Bazi

  Auto na stavbu?

  A v tom Jumperu je benzínový motor do 1.6? Píše, že naftu nechce!
 12. Roman Bazi

  Kdo pomůže s baterií do kamery?

  Jako pátou baterii jsem koupil "Power Energy Battery 2300mAh s čipem" za 680kč a baterie funguje. Takže mám kameru, která používá baterie s čipem. Kdybych tušil, že jsou baterie s čipem a bez čipu . . ..
 13. Roman Bazi

  Kdo pomůže s baterií do kamery?

  Tak jsem na mrtvém bodě. Vyzkoušeny dvě baterie T6 Power 2640mah, jedna baterie T6 Power 1320mah, jedna baterie Avacom 2640mah, a u všech se objevuje hláška "tuto byterii nelze použít". Tak zbývá koupit originál. Doplnění: Tady píší, že má čip, tak ji koupím. https://digikamery.cz/baterie-do-videokamer/2808-baterie-panasonic-vw-vbg130-vw-vbg130-k-vw-vbg260-vw-vbg260-k-2300-mah-s-cipem-8592399003004.html
 14. Roman Bazi

  Potkal jsem klubáka...

  Potvrzuji
×