Jump to content

Roman Bazi

Člen klubu
 • Content count

  3,621
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Roman Bazi last won the day on January 15

Roman Bazi had the most liked content!

About Roman Bazi

 • ID člena 33051
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/01/1975

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Blansko
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Už je zase dobře, a bude líp
 1. Rady a tipy

  Pěkná cena.
 2. Rady a tipy

  Dal jsem tam 306ku. Platil jsem 4500 KČ. Porovnávač hlásí ČPP 2800 kč, Kooperativa 2250. Docela rozdíl. Když k tomu připočtu Fiata a jednostopá vozidla tak docela ušetřím.
 3. Rady a tipy

  Chápu, máš pravdu. Zeptám se a uvidím. Času do konce pojištění mám dost. Asi 3 měsíce.
 4. Rady a tipy

  Tak jsem si to zadal do porovnávače toppojištění (bez zadávání tel.čísla,) a docela překvapil. Minulý rok jsem platil na 307 5800 kč u ČPP. Vyhledávač mě nabídl u ČPP 4000 kč a u Kooperativy 3000 kč. Vše s připojištěním čelního skla a střetu se zvěří. Příští týden zajdu do Kooperativy. Jsem zvědav, kolik nabídnou. Alespoň uvidím, jak je ten vyhledávač pravdivý. Chtěl bych pojišťovnu, která má pobočku v Blansku.
 5. Rady a tipy

  Díky, kouknu na to. To je to, co mě překvapuje. Např. za 5 let u jedné pojišťovny by měl klient dostal slevu. Místo toho pojišťovna postupně navyšuje pojištění, a když přijdu na pobočku, a řeknu že přecházím jinam kvůli levnější nabídce, najednou sleva jde. Mám 3 auta a 3 motorky, tak už by nějaká sleva u pojišťovny být mohla. Nejde mi o to, mít nejlevnější pojištění za každou cenu, ale chci mít přehled, jaká je cena za pojištění, abych neplatil zbytečně moc. Ležím po zákroku v posteli a nudím se, tak se tím zabývám, jindy bych na to neměl čas.
 6. Rady a tipy

  Koukám, že skuci tady dlouho nebyl. Chci zjistit, jestli neplatím moc za pojištění. Máte zkušenosti s nějakým porovnávačem pojištění?
 7. Výměna pružiny bez stahováku pružin

  Tady je foto první zkoušky. Po ní jsem uřezal přečnívající pásoviny, aby se dala pružina ještě více stáhnout (červeně označeno). I když nevypadá nic moc, funguje lépe než originál, který je moc velký a pružina s ním nešla na 307mu namontovat.
 8. Výměna pružiny bez stahováku pružin

  No, a já si koupil originál stahovák, stáhl jsem pružinu, a na auto ji nedal, stahovák to svojí koncepcí nedovoloval, byl moc velký. Tak jsem si udělal stahovák podle svých představ, a funguje lépe, než originál.
 9. Výměna pružiny bez stahováku pružin

  Také jsem takto jednou měnil zadní pružinu, ale stáhl jsem to asi osmi velkými plastovými stahovačkami. Je lepší, když jsou dva. Vyměňoval jsem to s kamarádem, tak to šlo.
 10. Životnost vstřiků LPG

  Tak mám na vstřiky najeto 130000km a zatím vše šlape.
 11. Nevím, jak to vypadá ve skutečnosti, ale podle fotky bych to taky neleštil.
 12. Četl jsem názory, že když světla jednou rozleštíš, tak že už velice rychle zajdou a musí se leštit stále. Ale vlastní zkušenost nemám. Ty o tom něco víš?
 13. Milane, překvapil jsi mě s koupí takového auta. Ale přeji Ti, ať Ti dělá jenom radost. A opatrně s tím výkonem, ať vždy dojedeš v pořádku .
 14. Škoda ho. Tak přeji šťastnou ruku při výběru nástupce.
 15. Daruji Lapovací pasty

  Až budu doma, kouknu do kalendáře. Možná pojedeme lyžovat do Jeseníků, tak bych se mohl stavit.
×