Jump to content

Roman Bazi

Člen klubu
 • Content count

  3,668
 • Joined

 • Last visited

About Roman Bazi

 • ID člena 33051
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/01/1975

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Blansko
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Už je zase dobře, a bude líp
 1. Potkal jsem klubáka...

  Schreek dnes v Brněnci jako spolujezdec v Citroenu? Pokud ne, tak má dvojníka.
 2. Dojezdovka Peugeot 5008

  Tak s tímhle jsem dnes opravoval už sedmou pneumatiku a zatím všechny v pořádku. Dnes měl kamarád kolo sundané a tak to bylo za tři minuty hotové. Mám k tomu namíchanou v mechanickém spray nemrzku do ostřikovačů s jarem a s tím hledám, kde to uchází. Pěkně to pění a v zimě nezmrzne.
 3. Schreku, nádherná práce. Myslíš, že někdy využiješ ten katapult k rychlému opuštění stroje?
 4. Výměna orig. rádia za 1DIN Pioneer 307 F/L

  Mám otázečku. Máš externí GPS anténu. Pokud ano, kam jsi ji umístnil?
 5. Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

  Díky moc, pokusím se to podle toho zapojit.
 6. Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

  Prosím o radu. Mám v 307mě nainstalované 1din radio s výsuvným displayem. Na žlutém drátu, který je přiveden k originálnímu rádiu je proud po vypnutí klíčku asi ještě dvě minuty. Rádio se tedy vypne až po této době. Originální rádio se vypnulo okamžitě. Je nějaká možnost, aby na něm proud po vypnutí klíčku nebyl? Třeba přehozením některé pojistky? Nebo budu muset přivést k rádiu jiný drát? Máte někdo nějakou radu?
 7. Mě u Cabria čerpadlo netlačí pokaždé. Jen když delší dobu stojí. Klidně mě druhý den čerpadlo nezavrčí a auto chytne na drc.
 8. Kdo pomůže s baterií do kamery?

  Charlie, vrácení je domluveno, tam je to v pohodě. Jsou od MotoMoto. Ozzy, dám na Tvou radu, a vyzkouším menší kapacitu. Snad to půjde.
 9. Kdo pomůže s baterií do kamery?

  Tak vyzkoušeny dvě baterie T6 Power 2640mAh a obě dvě hlásí po každěm asi patém zapnutí "tato baterie nemůže být použita". Asi má v sobě originální baterie čip, a kamera nepřijme neoriginální baterii. Setkal jste se s tím někdo?
 10. Poděkování za pomoc

  Děkuji Pepito za leštící pasty . Děkuji Gabriel307 za krytky šroubů a omlouvám se za zdržení platby . Děkuji MotoMoto za baterii do kamery .
 11. 306GTi-6 by Béďa

  Budu si ji moci prohlédnout na velkém srazu?
 12. 307 SW HDi 135 thorr001

  Potah pěkný, ale mě se nelíbí ta červená nit. Tobě se líbí, a to je důležité. Proč v mílích? Jak se to tam dostalo? Jak se jezdí v UK s volantem v levo?
 13. Kdo pomůže s baterií do kamery?

  Dobře, díky.
 14. Kdo pomůže s baterií do kamery?

  Charlie, díval jsem se na model kamery, a je v popisu baterie, co jsi doporučil. Promiň, že jsem Ti nevěřil . Tak ji koupím. Mě zmátlo, že označení baterie je jiné. Díky všem za rady.
 15. Kdo pomůže s baterií do kamery?

  MotoMoto, dobře díky. Charlie, nějak jsem na ten Tvůj odkaz špatně koukal. Přehlídl jsem baterii a myslel jsem, že jsi dal odkaz jen na obchod. Pak jsem zadal model baterie do vyhledávače obchodu a tam mi vyskočily baterie max 1320mAh. Myslíš, že ta Tebou doporučená půjde do mojí kamery? Model baterie je jiný. Zítra kouknu na označení kamery a porovnám to se seznamem kamer v Tvém odkazu. Zatím díky.
×