Jump to content

Roman Bazi

User
 • Content Count

  3,709
 • Joined

Everything posted by Roman Bazi

 1. Take přeji Milanům hodně zdraví.
 2. Škoda, že máš s novým autem starosti. Kvalita už není, jako dříve. Tak ať slouží k radosti
 3. Mohu Tě doprovázet na Jawettě. Jede i 40km/h.
 4. Ano Milane , mohl bych vyprávět. Na můj dvoulitr univerzální katalizátor pro dvoulitrové motory nestačil a neprošel jsem emisemi. Mechanik mi dal univerzální katalizátor na 2.4 a vše je v pořádku. Takže pro Peugeot dát katalizátor na vyšší obsah.
 5. Na doporučení jsem objednal tento alarm, + čidlo dveří, senzor kouře a klíčenku. Údajně výborný alarm za skvělé peníze. Až otestuji, tak písnu, jak jsem spokojen. https://www.j-shop.cz/cs/gsm-alarmy/399-bezdratovy-gsm-alarm-bentech-g06-cz-jazyk.html
 6. 10000 km za rok na skůtru, to je slušný .
 7. Lukáši, tak to mě mrzí, že jsi takhle dopadl. Bohužel, riziko koupě ojetého.
 8. Vzhledem k tomu, že nechci čidlo pohybu, tak mi byl doporučen tento alarm. Čekám ještě na názor kamaráda, který už má nějaké zkušenosti. http://www.eva.cz/zbozi/69547/alarm-domovni-gsm-crown-hf-gsm01b/
 9. Já v mládí jezdil na Jawa 20. V 17ti jsem chtěl 350ku, tak jsem si ji koupil. A asi po roce jsem zjistil, že je to policejní dálniční verze Californian, v TP nic takového nebylo. Jezdila skvělě. Nebyl internet, tak se informace a díly sháněly hůře. Vše bylo složitější. Nebo jednodušší???
 10. ozzy56, můj příspěvek nebyl odpověď na Tvůj. Tvoje zabezpečení se mě zdá skvělé . Sám mám vymyšlen systém, který zloděje varuje ještě před spuštěním alarmu. Můj příspěvek byl spíše odpověď na příspěvek pesastor, jestli je lepší alarm, nebo mechanika.
 11. Byl jsem na tom v pubertě podobně, ale poslepu bych to nedal . A drží mě to stále . A z internetových prodejen nahr. dílů na motorky stále něco objednávám.
 12. Nemyslím si, že mechanické zabezpečení je lepší. Mechanické zabezpečení zloděj překoná, a má spoustu času na vykradení, a nehrozí, že by někdo přišel. Ale alarm, když spustí sirénu, tak zloděj nemá jistotu, že za dvě minuty na něj někdo neskočí, nebo nevystřelí. Kamarád měl velký dům, zabezpečený bezpečnostními zámky, odjel na dovolenou, v noci se mu tam dostal zloděj, odnosil všechny cenosti do garáže do dodávky, a odjel. V klidu, měl na to celou noc, a sousedé si ničeho nevšimli. Kdyby měl alarm, tak zloděj nadělal mnohem menší škodu, možná by ukradl jen dodávku, protože by musel zmizet, jinak by sousedé volali policii. Takhle to vidím já.
 13. Moje poznatky - dva alarmy, jeden na chatě a druhý na chalupě, oba netopí a výdrž asi 1rok. Dva jiné alarmy doma + @minimaxa, výdrž asi dva roky. Ten rozdíl tam je asi 50%. Když mě vydrží jeden rok, budu spokojen.
 14. Včera jsem osoustružil zapalovací cívku a večer motor z Jawetty konečně zavrčel. Mám radost jak malý kluk.
 15. Nebyl by problém, natáhnout dráty, ale co jsem se ptal, tak každý je s bezdrátovým alarmem spokojen, a mění baterie po roce až dvou. Když tam dám Panasonic Eneloop, tak tam vydrží věky. Budu mít jen dvě dveřní čidla, nebude problém, jednou za rok vyměnit baterie. Jen do rodinných domů a do větších firem, kde je více čidel mi bylo doporučeno nedávat bezdrátový alarm. Falešné poplachy údajně vznikají méně kvalitními pohybovými čidly, které zaznamenají hmyz, ale to se mě netýká. Podle jednoho místního elektrikáře, který montuje alarmy, prý není ani tak důležité, mít kvalitní a drahou GSM jednotku, ale připlatit si právě na pohybových čidlech. Což mě potvrdil i jeden uživatel nekvalitních pohybových čidel. Odstranil pohybová čidla, nainstaloval dveřní, a falešné poplachy ustaly. Byla mi doporučena GSM jednotka za asi 1500kč (jednotka, siréna, 2x čip, jedenkrát pohyb. čidlo, 1x dveřní čidlo) + dveřní senzor cca 250kč, + požární hládič cca 500kč. Na odkaz od elektrikáře čekám.
 16. Oživím staré vlákno. Doporučíte bezdrátový gsm alarm do garáže, dvě dveřní čidla a sirénu? Pohybová čidla nepotřebuji, tím by odpadly falešné poplachy způsobené hmyzem.
 17. @Ferry , tak pásek mám přinýtovaný k rámu do druhé dírky od předu. První foto levá strana, druhé foto pravá strana. Kdyby Ti to nestačilo, napiš.
 18. V neděli jsem nasadil na Cabrio plátěnou střechu, ale dal jsem zase zpět hardtop. Pokud o vikendu hardtop sundám, vyfotím Ti to. Tyhle boční mě asi zatím drží.
 19. Péťo, tohle mě vadí. Podle mě peastor Radovánka vyprovokoval, ale nenapíšeš , pesastor neprovokuj. To je to, co mi vadí.
 20. Co to hulíte? Já to chci také. Tome, jestě jsem Ti Škodu nepochválil, tak ať slouží k naprosté spokojenosti .
 21. Péťa, upozorníš Radovánka, aby sem netahal politiku, ale že pesastor začal provokovat a narážet první, a o komančích začal také on, a Radovánek se jen bránil, to už nevidíš, a pesastora neupozorníš. Opravdu jde toto forum do kytek.
 22. Nám u jednoho autíčka hodně rychle odešly plastové převody. Jinak autodráha kvalitou dobrá, jen ty autíčka ... Už jsem se taky koukal, po nějakých jiných a kvalitních autíčkách, ale nenašel jsem nic, co by mě zaujalo a u čeho bych měl jistotu kvality a kompatibility.
×
×
 • Create New...