Jump to content

Charlie 607

Člen klubu
 • Content Count

  938
 • Joined

 • Last visited

About Charlie 607

 • Rank
  Kecka
 • Birthday 05/15/1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pak teda oklikou přes jiná kola se stejným rozměrem ke kterým jde typový list obstarat.
 2. Dneska jsem se pustil do leptání VIN na skla auta, leptal jsem prvně tak jsem z toho měl kapku strach, ale dopadlo to na výbornou. Sice to není bůhví jaká ochrana, ale lepší něco než nic a popravdě jsem si to chtěl i zkusit
 3. Já teď zrovna řeším zápis kol do TP, sice né na 207 ale to je celkem jedno. Buď doneseš potvrzení výrobce co na to jd vše dát za kola a normálně ti to do TP dopíší. Nebo máš ke kolům (případně si obstaráš) typový list, nahodíš kola na auto, zajedeš na STK - tam ti to technik typu K zkontroluje, potvrdí typový list a s tím hurá na úřad kde ti kola zapíší.
 4. Charlie 607

  Skok z 806 na 5008

  Ono je to jak u kterého typu. Někdy když je auto z výtoby bez přípravy na TZ a pak se TZ dodělává tak se mění kopa dalších věcí - chladiče, ventilátory, atd. Nebo zapíší daleko menší váhu přívěsu. Myslím že zrovna Kodiaq může s origo tažným tahat 2,5t. Při dodatečné montáží jiného tažného jen 2t. Dneska šetří na všem.
 5. Na STK je už jedno jestli máš v TP 8, 5-8 nebo 5/8, důležitý je maximální počet míst. Když ti budou oproti zápisu nějaká sedadla kromě první řady chybět, tak do protokolu zapíší že nebyli v přítomné ale není to závada. Kontrolují se už jen úchyty sedadel. Je to od poloviny loňského roku.
 6. Tak to potom asi jo. Já si zpočátku taky myslel, že jaro a podzim pojedu na dřevo, ale lenost zvítězila. V září zatopím v automatu a v květnu ho vypnu.
 7. U toho peletovýho kotle akumulačku beru, sám se zapálí, natopí nádrž, zhasne a bude čekat dokud nádrž nevychladne. Ale k uhelnýmu automatu? Jaký tam má smysl? Když ten kotel stejně topí pořád.
 8. Tak já kdybych měl jiný auto na ježdění, tak s Ducatem přes zimu ani nejezdím, ale zatím ho mám jako jediné auto. Každopádně jsem si na něj tak zvykl, že si nerad sedám do osobáků, už se v nich nějak necítím.
 9. Plynem jsme taky topili 2sezony, ještě mi kotel vysí na stěně. Tehdy se protopilo 60tis a doma zima, páč ten pocit tepla od toho není. Teď v automatu projedu v uhlí max 30tis a doma teploučko, radiátory hřejí nepřetržitě, takže je i pocit tepla. V mrazech se tomu musím pověnovat 2x týdně půl hodiny, teď když už je tepleji tak 1x týdně půl hoďka a to mám uhlí složené venku v uhelně, tak se s uhlákama do kotelny trochu projdu. Je pravda že je z toho v kotelně bordel, holt to práší, ale sousedi nepoznají že topíme, z komína viditelně nic nekouří.
 10. Mám to stejně. Automat na uhlí, litinový Dakon FB25A. Mám ho připojený bokem do funkční samotížné soustavy. V odboče mám propojenou samotíž do čtyřcestného ventilu s radiátorovým čerpadlem a do toho napojený kotlový okruh s kotlovým čerpadlem. Funguje to parádně, kotel topí stabilně na 70st a do radiátorů si pouštím podle potřeby. V přízemí jsou ještě litinové článkové radiátory a v patře mám nové deskové plecháče. Termostatický ventily jsem dal samotížné, ale zatím je ještě nemám všude, jen v patře. Jinak původní kotel Rojek KTP30 jsem nechal na samotíži připojenej, pro strýčka příhodu. Kdyby byl nějaký delší výpadek elektřiny.
 11. Včera dorazili dvě nové pneu, tak odpoledne hned přezuty a na autě pěehozeno na letní. Nové (9mm vzorek) jsem dal dozadu a původně zadní které mají ještě 8mm jsem dal na předek. O víkendu jsem vypreparoval držák rezervy z podauta a budu si vyrábět nový. Nějaké jednoduché zavěšení, protože ty originál lanovody moc dlouho nefungují.
 12. Včera EuroOil Zdice OptimalDiesel bez bio 31,90
 13. Tak Ducato čerstvě po STK, bez ztráty kytičky - zas na 2roky klid. Také jsem objednal 2 nové letní gumy, přední už to mají za pár. Vzal jsem osvědčené Taurus 101 LightTruck. Vydrželi 60tis a na zadních ani není znát opotřebení. Příští týden by měli dorazit, tak přezuju a hurá zas na ALU kolech. Na těch plechách to vypadá hrozně. Experimentoval jsem trochu s vůněma do kabiny, zkoušel jsem California Scents 2plechovky - jako by tam nic nebylo, pak éterické oleje do difuzéru na ventilaci - taky nic moc. Až mi to naštvalo a včera jsem koupil stromeček, dal ho dozadu do nákladového prostoru a je to cítit i v kabině. Ale tyhle chemický vůně moc nemus, tak budu asi experimentovat dál.
×
×
 • Create New...