Přejít na obsah

Charlie 607

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  875
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Charlie 607

 • ID člena 28110
 • Hodnost
  Kecka
 • Datum narození 15.5.1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Charlie 607

  peugeot 607

  Některé žárovky jsou na podsvícení, některé jsou na kontrolky. Taky jsem jich už pár měnil.
 2. Charlie 607

  peugeot 607

  Uprostřed nahoře je otvor, do toho strčíš tyčku patřičného průměru a budíky vytahneš ven, pak už žárovky vyměníš raz dva.
 3. Máš nějaký odkaz kde jsi to objednával přímo? Díky
 4. Charlie 607

  Offroad PickUp

  Jo to sezení je pravda, na to že jsou to poměrně velký auta, tak kabina je malá. Mám zkušenost s Navarou předchozí generace, půjčuju si ji na tahání 8m vleku s lodí - 3,5t. Dopředu se se svými 190cm v pohodě vejdu, za mě má ale problém 7mi letej kluk na podsedáku se vejít, navíc zadní dveře úzké. Ale jinak svezení v tom není špatné. U Navary mi ale chybí mezinápravovej diferenciál, 4x4 je natvrdo, takže jen na nezpevněném. Zas ale redukce a uzávěrka zadního diferenciálu.
 5. Charlie 607

  STK a FAP

  Nemůžu, homologováno je to jako euro 3 a plaketa je oranžová, řešil jsem i s homologačním odd. Peugeotu, protože v TP nebyl dostatečný zápis emisní normy.
 6. Charlie 607

  STK a FAP

  Já bych se také přidal s dotazem. Píší že auta s FAP musejí nově splňovat kouřivost do 0,25. Třeba u 607 mám ale v TP zapsánu maximální kouřivost 0,5. To opravdu můžou zmenšit kouřivost na polovinu oproti tomu s čím bylo auto homologováno? Nebo prostě nepočítali s tím, že částicový filtr mají i 15cti letá auta s euro3.
 7. Charlie 607

  Tak už i Peugeot...

  Nevím jak velký lodě ale u malých lodí to nejde do luftu, ale do vody.
 8. Charlie 607

  Partner 2.0hdi zavzdušňuje se

  Známý mě požádal o radu s Peugeotem Partner 2.0HDi - je to starý model s těmi většímy světly. Pokud má natankovávo mezi plnou a polovinou nádrže tak auto jede úplně normálně, jak mu ale klesne nafta v nádrži podle palivoměru pod polovinu, tak se motor zavzdušní a nejede. Musí napumpovat balonkem a pak dojede na volnoběh, jinak prý nejede. Jakmile ale dolije zas naftu, napumpuje balonkem, tak zas auto jezdí normálně dokud neklesne k polovině. Říkal ještě že než ztratí tah, tak se rozsvítí kontrolka motoru, zapípá a hotovo. Nesetkal jste se s tím už někdo? Čím by to mohlo být? Díky
 9. Charlie 607

  Charlie 607 2.2HDi - náhlá smrt

  Tak vývoj situace. Auto jsem si dotáhl domů, zaparkoval do garáže kde zatím bude čekat na opravu. Opravu mám už tak nějak zajištěnou, takže určitě bude jezdit dá. Jelikož se mi ale naskytla nabídka která se neodmítá na jiné auto, tak budu muset s opravou chvíli počkat než na ní zas budou peníze, ale nechci to zakřiknou.
 10. Charlie 607

  Charlie 607 2.2HDi - náhlá smrt

  Tak verdikt mechanika - potkaný motor. Nemáte někdo tušení co stojí oprava potkané 2,2HDi a na jaký servis se nejlépe obrátit? Nemám problém auto naložit na podval a v rámci ČR ho někam dovézt. Po letos proinvestovaných cca 60tis kč se mi moc nechce to vzdát a auto odepsat a ty prachy jen tak vyhodit z okna.
 11. Charlie 607

  Charlie 607 2.2HDi - náhlá smrt

  Tak dneska mi auto vypeklo, zůstal jsem s ním 30km od domova, tak pro něj pojedeme s vlekem. Nastartoval jsem, rozjel se a po chvíli zdechlo, nastartovat nejde, točí jak když nemá naftu.
 12. Charlie 607

  Charlie 607 2.2HDi - náhlá smrt

  Tak další problémy s autem, letos se to teda valí. Začla mi téct chladící kapalina, vždy když s autem přijedu tak je kapalina cítit. Prolézal jsem motorový prostor a našel jsem politý rám pod motorem, na pravé straně kolem převodovky. Je tam ale blbý přístup a nevidím odkud to jde, kape to ale dost. Další věc je že motor, táhne do 3tis, pak tah umře a i pod plným plynem se nechce dál roztočit, dnes kouknu na dia jestli něco nehlásí a uvidíme. Vzduchový filtr jsem vyměnil, zlepšil se tah motoru odspoda, ale v otáčkách pořád stejné. Dole mi rosí intercooler, je pod ním olej, tak nevím jestli to nebude tím. Kolem 2tis je ale citelně znát zátah jak turbo foukne. No a pak poslední věc, od pravého předního kola se ozývá divné cinkání, jak řetízek. Zvyšuje se to s otáčkama kola ale s motorem to nemá souvislost, dělá to i při zhaslém motoru. Takže mi zas čeká návštěva servisu. A i u komplet nové spojky se potýkám s problémem, že se auto při rozjíždění z volnoběhu brutálně klepe, což začlo dělat když odcházela spojka a po výměně pořád stejné. Jinak v otáčkách se rozjíždí plynule.
 13. Charlie 607

  Charlie 607 2.2HDi - náhlá smrt

  Doplňoval jsem prvně ve 170tis km. A hláška na mě žádná nevyskočila, jen regenerace probíhala každých 200km, tak jsem koukl přes diagnostiku co se děje a tam byla načtená závada že je málo aditiva. Teď už zas regeneruje co 800km.
 14. Charlie 607

  Peugeot Boxer 3000 Blue HDi H1L2

  Na vodu se dělají normálně pumpovací baterie, u dřezu je baterie, která má na sobě tlačítko, mačkáš a tím si pumpuješ vodu. Nebo se dělají nožní pumpy, kdy stojíš u dřezu a nohou si pumpuješ vodu do baterie. Dává se to do lodí aby byla nižší spotřeba vody, ono třeba na umytí rukou si každý pustí kohoutek a nechá vodu téct, když pumpuje, tak si to rozmyslím kolik vody vlastně potřebuje. Ve druhé lodi jsem pumpovací baterii měl. Ale i ty čerpadla na 12V nejsou pofidérní, dávají se jak do karavanů, tak do lodí. To mám teď. Mám čerpadlo, no bude mu okolo 10let, možná víc a funguje spolehlivě, má v sobě tlakový spínač, natlakuje systém a vypne, pak se spíná podle odběru. Případně vložíš expanzku aby nespínalo tak často. Baterii v lodi mám 105Ah, jak startovací na diesela, tak zároveň servisní na spotřebu, přístroje. Letos je jí 15let a funguje naprosto bez problému. Až doslouží, koupím za 130Euro novou a bude zas 15let klid. (Dobíjím jí jen alternátorem, ale na příští rok přijde na řadu solár)
 15. Charlie 607

  Skok z 806 na 5008

  Krásné auto a chválím ten automat.
×