Přejít na obsah

Charlie 607

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  863
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Charlie 607

 • ID člena 28110
 • Hodnost
  Kecka
 • Datum narození 15.5.1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Charlie 607

  Charlie 607 2.2HDi - už zas jezdí

  Doplňoval jsem prvně ve 170tis km. A hláška na mě žádná nevyskočila, jen regenerace probíhala každých 200km, tak jsem koukl přes diagnostiku co se děje a tam byla načtená závada že je málo aditiva. Teď už zas regeneruje co 800km.
 2. Charlie 607

  Peugeot Boxer 3000 Blue HDi H1L2

  Na vodu se dělají normálně pumpovací baterie, u dřezu je baterie, která má na sobě tlačítko, mačkáš a tím si pumpuješ vodu. Nebo se dělají nožní pumpy, kdy stojíš u dřezu a nohou si pumpuješ vodu do baterie. Dává se to do lodí aby byla nižší spotřeba vody, ono třeba na umytí rukou si každý pustí kohoutek a nechá vodu téct, když pumpuje, tak si to rozmyslím kolik vody vlastně potřebuje. Ve druhé lodi jsem pumpovací baterii měl. Ale i ty čerpadla na 12V nejsou pofidérní, dávají se jak do karavanů, tak do lodí. To mám teď. Mám čerpadlo, no bude mu okolo 10let, možná víc a funguje spolehlivě, má v sobě tlakový spínač, natlakuje systém a vypne, pak se spíná podle odběru. Případně vložíš expanzku aby nespínalo tak často. Baterii v lodi mám 105Ah, jak startovací na diesela, tak zároveň servisní na spotřebu, přístroje. Letos je jí 15let a funguje naprosto bez problému. Až doslouží, koupím za 130Euro novou a bude zas 15let klid. (Dobíjím jí jen alternátorem, ale na příští rok přijde na řadu solár)
 3. Charlie 607

  Skok z 806 na 5008

  Krásné auto a chválím ten automat.
 4. Charlie 607

  Co jste dnes udelali...

  Dneska užíváme s dětma v Churpfalzpark Loifling v Německu. Super počasí, hodně málo lidí, atrakce volné. Cestu nám zpříjemnila polizei kontroll hned po překročení hranic za Folmavou, sledovali provoz, vyrazili za náma. Předjeli 3auta až před nás přes plnou čáru, chvíli jeli, pustili majáky a ať je následujem. Stáhl nás na parking, zkontroloval řidičák, techničák, občanky - ty lustroval přes vysílačku. Druhý jukl do kufru (strašně se mu líbilo otvírání kufru u 607) ptal se kam jedem, jestli má kluk (7) prázdniny. Vrátili občanky a rozloučili se. Doklady dětí vůbec nechtěli. Musím uznat že byli velice slušní a naprosto v pohodě. Tenhle park doporučuju, děti 2,5 a 7 se tu perfektně vyřádí, dospělí celkem taky, zatím vše v ceně vstupenky včetně čtyřkolek.
 5. Charlie 607

  Sraz historických vozů Peugeot

  Nejsem žádný fotograf, ale nafotil jsem co šlo. Galerie tady: Akorát motorkář mi nějak proklouzl a asistenčního Boxera s podvalem jsem nestihl vyfotit :-)
 6. Charlie 607

  International L’Aventure Peugeot Meeting by Charlie 607

  Fotky z průjezdu historických vozidel Peugeot, foceno kousek za Zbirohem.
 7. Charlie 607

  Sraz historických vozů Peugeot

  Krásná auta. Fotili jsme kousek za Zbirohem. Doufám, že se tahle akce bude ještě v ČR někdy opakovat. Bohužel, tenhle krasavec mi zepředl unikl, jak jelo více aut za sebou, tak alespoň zezadu :-) .
 8. Charlie 607

  Volby do vedení klubu 2018-2021 - hlasování

  Mě se ze schránky na seznamu mejl normálně odeslal, ale potvrzení nedošlo. Odesláno 4.6. ve 22:00
 9. Charlie 607

  Sraz historických vozů Peugeot

  Super, díky za info kudy povedou trasy. Nakonec se půjdu podívat v neděli na odjezd ze Zbiroha.
 10. Charlie 607

  Emotion Day(s) 2018 - Peugeot Roadshow

  Podle oficiálních info byl do 7.6. na ED Rifter a od 8.6. do konce ED 3008DKR Maxi. Tak to uveřejňoval Peugeot na FB
 11. Charlie 607

  Emotion Day(s) 2018 - Peugeot Roadshow

  Hele nebál, ale ono moc nebylo kde a když už bylo, tak byl docela provoz. Ale užili jsme si to.
 12. Charlie 607

  Emotion Day(s) 2018 - Peugeot Roadshow

  U Dneska jsme pojezdili v Příbrami. Nejdřív 5008 s 2.0HDi 180 EAT8, aisin řadí pěkně, zkusili jsme i sport režim a řazení pod volantem, prima. Pak 5008 s 1.2PureTech 130 MAN6, motor mi překvapil, jeli jsme 3 + kluk 7let (jako ve všech autech), motor táhnul pěkně, jen to chce trochu točit, ale na normální ježdění to vůbec není špatné. No pak 308GTI, to je peklo na kolech, svezli jsme se nádherně, téměř pořád ve sport režimu, krásný zvuk, ještě když si střelí do výfuku, paráda. Torsen a odklon předních kol dělají v zatáčkách své, jede to jak po kolejích. Podle ukazatele na budíkách jsme z toho dostali 230hp. Brzdy jsme taky vyzkoušeli, no rychlost sem raděj psát nebudu. Zakončili jsme to Travellerem Long 2.0HDi 150 MAN6, svezení příjemné, na cestování pěkná kára, výhled z auta moc dobrý, ale raděj bych do toho automat, budou tam také montovat 8st aisin, takže to bude prima. Prolezl jsem si i Riftera a je to žhavý kandidát na další auto. I-cocpit v něm super, prostoru všude dost a to tam byla krátká verze, já bych raděj prodlouženého. Doufám že na příštích ED už bude k poježdění. Pojezdili jsme s klukem i na dráze z RC autama, kluk si zaskákal na hradě a lev maskot tam bavil lidi. Za mě prima akce.
 13. Charlie 607

  Charlie 607 2.2HDi - už zas jezdí

  Tak už zas jezdím. Vyměněna komplet spojka, setrvák, váleček, nějaké simerinky. Jak jsem se obával aby šli povolit šrouby na rámu, tak se jim moc nechtělo, ale nakonec to zmákl. Mám tam spojku Sachs. Cena celkem 25tis. A první poznatky, spojka zabírá dole, pedál jde lehčeji, dřív šel víc ztuha. Zmizeli vibrace od motoru a to dost výrazně, na volnoběh se to hodně uklidnilo a v otáčkách není ani znát že motor přede. Rozjezdy po rovině na volnoběh jsou trošku trhavé, ale jak se trošku roztočí je záběr plynulý. Musím si na tu novou spojku trochu zvyknout.
 14. Charlie 607

  Sraz historických vozů Peugeot

  No já se pojedu zřejmě mrknout na příjezd k zámku Zbiroh.
 15. Charlie 607

  Peugeot Boxer 3000 Blue HDi H1L2

  V tom Jumperu měl origo sedačky, jen dodělal otoče, u toho dvousedáku to zajišťoval na jízdu šroubama aby to drželo pevně. Jinak samostatné sedadla se dají objednat už z výroby otočná. A i přepážka z výroby být nemusí. Alespoň Fiat to v konfigurátoru u Ducata nabízí. A na STK beztak máš jezdit prázdnej, takže pokud to neotypuje na obytné, stejně by měl všechno vymontovat, tak to pak přepážka je nejmenší problém.
×