Jump to content

Charlie 607

Člen klubu
 • Content Count

  965
 • Joined

 • Last visited

About Charlie 607

 • ID člena
  28110
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 05/15/1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No do Zoo Hluboká bych taky rád doplul, ale moc se mi nechce pokládat stěžeň, tak to pořád odkládáme.
 2. Jo příroda okolo Vltavy moc pěkná. U otáčivého hlediště jsme se byli také podívat, ale v provozu jsme ho ještě neviděli - snad až budou děti větší, tak vyzkoušíme. Do Protivína na krokodýli jsme chtěli z Týna busem a vlakem, ale loni nám to nevyšlo, letos uvidíme.
 3. Přepážka je plastová a na zimu ji budu vracet zpět, je to pár samořezných šroubků. STK neřeším. Obložení stropu kartonplastem je v plánu, ale zřejmě až na příští sezonu. S teplem to není zas tak strašné, když zaparkuji ve stínu, tak pohoda. Když auto stojí na slunku, tak se to v pohodě vyvětrá šoupačkama a zadníma vratama. Pak už je to dobré a než se půjde spát, tak plechy vychladnou - vyzkoušeno. My letos máme v plánu couračku přes HK, Bouzov, Olomouc, Ostravu do Polska a pak na Slovensko. Teď pracuju na moskytierách, do zadních vrat to už mám skoro hotové a ještě šoupačky. Pak se vrhnu na "kuchyňku".
 4. @OK406 do Týna se chystáme první týden v červenci, lodí z orlíka - hlavně na plovárnu s dětma na skluzavky. Jinak podzemí, muzeum, rozhlednu jsme už navštívili a líbilo se.
 5. V sobotu jsem zas trošku zapracoval. Vymontoval jsem vrchní část plastové přepážky Snoeks, takže teď se dá krásně větrat (šoupačky - zadní vrata) a prostor je takový vzdušnější. No a postavil jsem si takovou jednoduchou postel. Nic převratného, je to z přebytků co bylo doma, takže vlastně zadarmo. Účel to ale plní a aby jsme si vyzkoušeli co a jak než do toho narvem peníze je to ideální. Rozměr 185 x 120cm, výška nad podlahou 110cm. Ještě musím udělat zábranu dozadu a stupínek pro snažší nalézání. Bude sice hlavně pro děti, ale manželka se tam v pohodě taky vejde. Já budu stejně spát na podlaze, protože se napříč nevejdu. No a v neděli jsme vyrazili na Šumavu. Přes Klatovy do Srní - tam procházka k Vlčímu výběhu. Moc hezky udělané, ale spatřili jsme jen jednoho spícího vlka. Pak přejezd na Kvildu na Jezerní slať a odtud ještě procházka do výběhu jelenů a k výběhu rysa. Domů pak přes Strakonice. Jinak spotřeba podle palubáku klesla že zimních 10.2 na krásných 8.7litru.
 6. Ale klasickej 13ti pin do toho připojit nejde, nebo se pletu? Popravdě jsem to nikdy nezkoušel.
 7. Přesně tak. Zatím jsem ale neviděl přívěs, který by tu west zásuvku měl, vždy klasický 13ti kolík s malými kolíky. A ani redukci z west na klasický 13ti kolík jsem nenašel.
 8. Tohle je West zásuvka - jde do toho připojit klasický 7mi kolík a nebo 13ti kolík West - mám to na 607 taky.
 9. V sobotu konečně dokončena podlaha. Ošetřovaná místa stříknutá do barvy, překližkové desky v rámci možností vyčištěné - prokoukly hodně. A položené lino. Už chybí jen lino slepit (dělal jsem z dvou kusů co zbylo z pokládky doma) a nalepit folii na nákladovou hranu aby se neodíral lak od těsnění dveří.
 10. My včera vyrazili na kopec Kotel - mazi Rokycany a Kamenný Újezd. Na kopci je 25m vysoká rozhledna, volně přístupná. Pod rozhlednou posezení, ohniště. Od parkoviště cca 2km procházka. A pak jsme přejeli do Ejpovic k zatopenému lomu u kterého jsou tunely kterými byla v 60tých letech odkloněna řeka Klabava kvůli těžbě železné rudy. A přítok Klabavy do lomu:
 11. A ještě bych poprosil o výbavu k VIN VF3ZBPMNB17290375 Díky
×
×
 • Create New...