Jump to content

Charlie 607

Člen klubu
 • Content Count

  1,114
 • Joined

 • Last visited

About Charlie 607

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Asi takhle, na dodávce vyměníš tšeba zadní vrata nebo šoupačky z plechovejch za prosklený a nikdo to neřeší sklo je homologovaný tak je to ok. Zrovna tak když se dává další řada sedadel do plechovky tak se musí přidat i okna - ale ty se nikam nezapisujou, jen se mění počet míst. Takže bych to neřešil a vyměnil to za skla.
 2. Díky. Seženu modul pro Boxera a zkusím.
 3. Mám dotaz, co je nejlepší pro diagnostiku Boxera rok 2008 - PP2000, nebo Diagbox případně jaká verze? Díky
 4. No myslím že nic lepšího ohledně poměru stanic a ceny než skylink není. Sice to jde čím dál tím víc u Skylinku do háje, ale pořád je skoro zadarmo. Eurosport 1 i 2 má přes satelit třeba Telly
 5. Já se dneska pustil do výměny těles v troubě, už nám fungoval jen gril (no mě to stačilo, já griloval i perníčky) tak už to zas šlape komplet. Odpoledne úklid v autě, procházka a teď už gaučink.
 6. Když už, tak bych sěl taky do automatu, naši maj Saeco Lirika a spokojenost, navařil už spoustu kafí a údržba minimální. Já ale stále odolávám a kafe si melu ručně mlýnkem a pak jen french press. Dělám si 400ml hrnek.
 7. To ten zámek vyloženě ocení.
 8. Taky jsem letos řešil POV a díky Skuci úspěšně. Měl jsem pojištěno u ČSOB 200/200 a každý rok zvýšení o 1000kč - bez nehod. Letos přišel výměr na 6,5 a to už se mi dávat nechtělo. Tak přechod k AXA 140/140 a je to za 3,8 uvidíme co bude za rok.
 9. To z alzy 2kw je horkovzduch a do galaxy naprosto dostačující, 5kw horkovzduchy se dávají do velkých dodávek. Pokud to chceš jen na vytápění vnitřku auta (bez předehřevu motoru) tak je horkovzduch jasná volba, navíc s ním můžeš topit i za jízdy pokud to topení auta nezvládá. Číňana bych se nebál pokud by to bylo na topení přes den, ale asi bych v klidu nespal když bych s ním měl topit v autě přes noc. Na přespávání v autě bych šel mimimálně do planaru, ten používají i vestavbové firmy co staví obytňáky. Kam to namontovat je už horší, taky nad tím bádám u dodávky a to je to tam jedno
 10. Taky mam v autě 12 let origo baterku a šlape dobře, nedělá jí problém ani ráno 40 minut webasto a pak start. V lodi tam mám baterku na půl startovací/trakční a té je 17 let. A i po měsíční odstávce bez dobíjení bez zaváhání točí s menším dieselem. Výrobce na ní ale dává 15let záruku.
 11. Mě teda tyhle zprávy od zásilkovny chodí s každou objednávkou kterou mi dopravuje zásilkovna.
 12. Tak nakonec objednán z Conrad momenťák GoodYear 42-210Nm - po slevě za 1611kč s dopravou zdarma. Bude k Vánocům a jelikož nevyšel jinej dárek tak jsem se trošku rozšoupnul.
 13. Dneska EuroOil Zdice nafta 27,20 - tak jsem sosnul 103litrů
×
×
 • Create New...