Jump to content

Charlie 607

Člen klubu
 • Content Count

  1,041
 • Joined

 • Last visited

About Charlie 607

 • ID člena
  28110
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 05/15/1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dnes přezuto po 7145km na zimní gumy. Do jara musím sehnat novou středovou krytku do alu kola - praskla jedna packa.
 2. Tak dřív se vleky stavěli normálně doma, mám taky na malých kolech 2 vleky v TP vlastní výroba (vyráběno komplet včetně spojovacího zařízení - na excentr po otočení rukojeti, jen se koupila holá náprava a disky s pneu. I osy kol se dělali) a na STK teda žádný problém, koukne na číslo na oji, vezme za kola, za oj jestli na kouli nevaklá a koukne jestli svítí. Najeli už desetitisíce kilometrů a pohoda, jen je třeba dávat pozor na váhu, přetížené rádi bouchaj kola. Dneska ale v akci za pár šupů koupíš nový vlek na velkejch kolech a na takové to občas něco potáhnout to stačí.
 3. Přeci jen už se ochlazuje, tak jsem v sobotu vrátil do auta vrchní část přepážky, abych oddělil kabinu od nákladového prostoru. Zmenšil jsem tím prostor k vytápění, tak to na zimu bude komfortnější. Na příští zimu tam ale asi vymyslím nějaký izolační závěs. Takhle musím sundavat stropnici nad druhou řadou sedadel a sic to není moc pracné, tak u šoupaček se musí sundat vršek těsnění pod kterým je stropnice chycená. Těsnění časem nedrží a já bych ho už potřeboval spíš přilepit, než 2x za rok sundavat.
 4. Dneska ráno jsem jel pracovně autem, tak jsem si včera nastavil bufíka, no samozřejmě jsem zapoměl na něm přeřídit čas, takže topil podle letního o hodinu dřív. Dopoledne jsem doma asistoval při výměně wifi antény - nějak se nám ten internet loudal, teď už zas šlape. Předchvíli jsem se objednal na očkování proti planým neštovicím. Teď obídek a pak ještě jedu vyzvednout okna pro strejdu. Pak už bude snad jen válečka. A o víkendu bych rád vyrazil na orlík - je kvůli opravám dost upuštěný, tak jsou k vidění různé zatopené stavby - jez s novomlýnskou elektrárnou, vojenský bunkr, základy domů, atd. Tak snad to vyjde. Upuštěno bude do konce března, tak času dost, ale hlásí celkem hezké počasí.
 5. Jasně, ale i těch 0,05 dá za rok přes 18%
 6. No nevím, já teda na fakturách vždy měl 0,05% za každý den prodlení.
 7. Koukal si na těsnění dveří? Není některé poškozené nebo spadlé? Mě takhle zateklo dveřma do auta na zadní sedačky - uvolněné těsnění.
 8. Na FB skupině Taháme CZ/SK by se odtah dal sehnat jako vytěžovák v pohodě, dost kluků tam nabízí když jedou prázdní a když hodíš dotaz, někdo se ozve.
 9. Nevím, zatím můžu posoudit jen chování na suchu a mokru a bez problému, ale jo jsou nový. Já když s tím jedu, tak to zrovna nešetřím. Uvidíme v zimě jak se budou chovat. Ale určitě budou lepší než ty 11let starý Klébry co jsme letos přezuli právě za ty Barumky.
 10. Osobně na tak malej nájezd pokud to není někde v horách bych vzal Barum Quartaris5, celoročky, jedna za necelých 1100kč. Bral jsem je letos dědovi (83) na Ford C-Max a zatím max. spokojenost. A to najezdí ročně víc.
 11. No tak ať dobře slouží novému majiteli. Já se na toho svýho zatím moc nedostal, tak taky jen stojí v garáži.
 12. Černý VW Arteon RZ 777 7777F na D5 u Bavoryně
 13. Jo mě řekli za 50kč, ale je to už asi 1,5roku. 2021 mi ale končí platnost, tak to už nechám být.
 14. Jo jak teď mění řidičáky, tak vyplňují vše s čím můžeš jezdit, pokud někdo dělal C automaticky má vyplněno i C1. Já ještě vyměněno nemám, tak mám zapsáno třeba CE ale BE vyplněno nemám. Ani T nemám vyplněno i když v rámci CE se v tom rocenco jsem to dělal dávalo. Informoval jsem se na to na ouřadě a tam koukli do karty řidiče a že to T opravdu mám a že není v ŘP prý nevadí - při kontrole kouknou do karty řidiče a mají jasno. Ale že jestli to teď chci dopsat, tak že za 50kč výměna na vlastní žádost, nebo zdarma až vyprší platnost.
×
×
 • Create New...