Přejít na obsah

Charlie 607

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  916
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Charlie 607

 • ID člena 28110
 • Hodnost
  Kecka
 • Datum narození 15.5.1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. A k čemu by mi veteránský atest asi tak byl? Já mám lvíčka pro radost, a když na něm nebudu jezdit do práce tak bude jen zavřený v garáži a bude se na něj prášit.
 2. Charlie 607

  Autochladnička

  Chladničkuns peltierem jsem taky zkoušel, dácal jsem do ní vychlazené věci a ktomu 2x 1.5l pet lahev z mrazáku - pak to fungovalo obstojně a i ten led v petkách jakš takš zůstal, auto bez klimatizace. Teď bych šel jedině do kompresorovky, kamarádi na lodích používají IndelB cca 17litrů, dá se vzít přes rameno, cenově kolem 9tis a jsou spokojení. Jen se tam teda vevejdou velké petky, ale mi třeba pití v létě vůbec nechladíme. Ale dělají se i větší samozřejmě.
 3. Charlie 607

  Co jste dnes udelali...

  Já dneska také první pracovní den tohoto roku, fuj po 3,5 týdnu volna se mi moc nechtělo. Jinak můj děda ten pracuje pořád, letos mu bude 83 a pořád stojí u soustruhu 7hod denně. Prý by doma s bábou nevydržel
 4. Charlie 607

  Řádné členství

  Označení na seznamu na chvíli pomůže, ale po čase to tam padá zas. Vyzkoušeno.
 5. Charlie 607

  Za kolik tankujete?

  EuroOil Zdice - OptimalDiesel 33,50
 6. Charlie 607

  Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - ekoplakety D a FR

  Tak ekoplakety nalepené, sněhulák ze známek. Naštěstí Rakouská plaketa přijde do pravého horního rohu :-). Až nám časem zavedou i českou, tak už nevím kam to budu lepit, asi druhou řadu
 7. Charlie 607

  Peugeot Boxer 3000 Blue HDi H1L2

  Pod kapotou jsou dva body pro nabíjení baterie, které slouží i pro stratování přes kabely. Plus pól je před řidičem pod takovou plastovou klapkou. Mínus pól je vedle světla před řidičem, takový trčící šroub. Alespoň já to tak u 250 mám, ale počítám že tvoje 290 to bude mít stejně. Baterku mám ještě originál z výroby, takže vyndavat ji asi není třeba. Pozor ale s tím mínusem, pod čelním sklem před řidičem trční plech který svádí k tomu tam tu mínus svorku připojit, ale tam kostra nesmí, jde to pak přes motorek stěračů který se pak rád odpálí, hlavně tedy při startování přes kabely. Edit, tak tvoje 290 nemá kostru u levého světla, ale uprostřed pod sklem trčí ten samý šroub pro připojení kostry.
 8. To je Bosch CP1? Já ho nechával celé přetěsnit plus dával nové ventilky. Taky mi to odtud teklo. Dá se na to koupit díly a udělat sám, já to raděj dal fachmanovi na čerpadla. Řekl si o 4tis plus jsem dával 500 za demontáž a montáž z/do auta.
 9. Charlie 607

  Citroen Berlingo - stříbrná metal

  Pěkné, ať slouží, s Partnerem jsem se něco najezdil, jen s 1,9D.
 10. Charlie 607

  Co jste dnes udelali...

  Taky skládám, 1860 dílků, čínské lego, ale staví se s tím docela dobře i když titěrné to je a trpělivost to chce. Ještě tak 2hod a bude hotovo.
 11. Charlie 607

  Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - ekoplakety D a FR

  Tovární repas Fiat se zárukou.
 12. Charlie 607

  Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - ekoplakety D a FR

  Jasné, mají to jinak zpřevodované aby z toho tu sílu dostali. Já mám 6stku hodně těžkou a aby se ne...vila převodovka tak na 6stce potřebuje mít přes 2tis otáček. Ono to táhne jak lo***iva od volnoběhu, ale převodovka ty rázy v nízkých otáčkách dlouhodobě nezvládá. Mě čeká do budoucna repas převodovky a pak už od ní bude navěky pokoj.
 13. Charlie 607

  Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - ekoplakety D a FR

  Jo o tom praskání dveří vím, prý slabé plechy. Ale také jsem byl poučen, že je třeba pravidelně kontrolovat jestli zavřené dveře jsou tuhé, pokud nedrží pevně tak je potřeba doladit středové zámky nahoře a dole. Tak uvidíme.
 14. Charlie 607

  Hláška economy mode

  Tak jestli to jde aspoň diagnostikou, tak si s tím pak v servisu snad poradí. V garáži mi to nijak nevadí. A ještě jeden dotaz, jde zadní baterie u 607 nabít i jinak, než že se dostanu k jejím svorkám? Nebo zvládne několikaměsíční odstavení bez problému? Startovací jsem dnes dobil, ta je v pohodě.
 15. Charlie 607

  Hláška economy mode

  Dá se Economy mód nějak obejít aniž by se nastartoval motor? O co mi jde, mám auto s KO motorem, nejde tedy nastartovat a při odtahu bohužel něco zůstalo zapnuté, aktivoval se economy mód, tak mi zajímá jestli se ho nějak dá zbavit. Nastartováním bohužel nemůžu.
×