Jump to content

Charlie 607

Člen klubu
 • Content Count

  986
 • Joined

 • Last visited

About Charlie 607

 • ID člena
  28110
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 05/15/1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dneska si zas jedu pro 100litrů OptimalDieselu bez bio k EuroOil Zdice, mají za 32,50/litr
 2. Dnes proběhla výměna sedadla spolujezdce. Dvoulavici jsem vyměnil za samostatné sedadlo, tak už bude mít manželka pohodlí. Samostatná sedačka jde posouvat, nastavovat opěradlo a bederní opěra a navíc má područku - dvoulavice je napevno a nesedí se na ní zrovna pohodlně. A taky teď jde prolézat zpředu dozadu a opačně a ze zadních sedadel je vidět dopředu. Takže děti nebudou čučet do opěradel. Ještě budu dávat otoče sedadel, chci pouze originál od Fiatu. Zatím se mi podařila sehnat pro řidiče, ale skloubit ji s odpruženým sedadlem je trošku oříšek, ale zdá se to na dobré cestě. 
 3. Tak třeba to bere tak, že je to sekce Fakt Akutní Problém
 4. Prodám originální nový EGR ventil na 2.2HDi včetně nové podložky. Objednací číslo egru 1628NN, podložka 1628LW. V originál krabici. Odběr Cerhovice 41.km D5 Cena 2600kč
 5. Další update auta. Nechal jsem dát tmavé folie na boční a zadní okna. Chystal jsem se na to už delší dobu a konečně se zadařilo. Přemýšlel jsem i nad výměnou bočních oken za otvírací, ale nakonec jsem to odložil na neurčito a okna zatmavil. Folie jsou od Infrasol, propustnost 5%. Dovnitř teď není skoro vůbec vidět, ven je vidět dobře. Až doma jsem si všiml že v kartě k foliím píší, že mají homologované i folie na přední boční okna které nezatmavují okno, ale dost snižují prostup tepla. Tak možná časem.
 6. Kontroluješ, jestli tam při výrobě dali vše co měli?
 7. Kotlíkové dotace, no původně jsem jí chtěl když jsem měnil kotel. Dávali 40tis, ale musela na to být firma která novej kotel dodá, zapojí a starej zlikviduje. Tak jsem to poptal a to co jsem chtěl by vyšlo na 120tis - mínus 40tis dotace tak bych byl na 80ti a bez starého kotle. Takže jsem si kotel koupil sám, nakoupil co bylo potřeba pro zapojení, ustavil, zapojil, kvůli záruce ho nechal odborně spustit (spustil jsem ho sám, chlapík se pak přišel podívat jak to šlape, jestli tam je vše co má být a potvrdil záručák a zapojení). No stálo to celkem taky 80tis a starej kotel zůstal tam kde je ( ručně přikládanej na samotíži - až přijde blackout, budu mít doma aspoň teplo) a nemusím se podřizovat podmínkám dotací. Pak přišli s dotacema na dešťovku, prý i na malé nádrže na zalévání, když si člověk o tom zjistí víc, tak je lepší si tu nádrž koupit za svý a na dotace se vykašlat. Takže za mě dotace nee, akorát se na tom napakujou ostatní.
 8. Včera jsem 607 dočasně vyřadil z provozu, odevzdány RZ a za rok mám přijít znovu nahlásit adresu umístění auta a účel. Jakiby to nemohli udělat hned a vyřadit to na neurčito. Takže i zrušené povinné ručení o co mi hlavně šlo. Jinak auto zaparkované v garáži ale opravy se časem dočká.
 9. Já lepil mamutem a drží spolehlivě. Nejdřív jsem přilepil držák a po zaschnutí jsem nacvakl zrcátko.
 10. Dnes na D0 BMW X5 M s RZ: ANT 33333 A na Zličíně octavia Duvenbecku s RZ: DUV CZ013
 11. Moře mi zatím neláká, možná časem.
 12. Jo je to pecka, ale týden je málo. No bez lidí, ono třeba na orlíku je na vodě tolik lodí, že je pořád někdo okolo. Ale máme svá místa kde kotvíme sami a máme pláž jen pro sebe.
 13. Tak tento víkend došlo na lámání chleba, prověrka auta jako tahače přívěsu, což byl jeden z důvodů jeho koupě. Tahl jsem loď na vodu a musím říct že spokojenost. Vlek mám dvounápravovy 8,5m dlouhý, s celkovou vahou 3500kg a naložený se tomu bude dost přibližovat. Ducato s tím jede celkem klidně. Nejel jsem teda přes 90, ale 80tka.naprosto v pohodě, ale samozřejmě závisí na cestě. Myslím že po dálnici by ta 100vka byla v pohodě. Rozjezdy díky pomalé jedničce taky bez problému. Vyjížděl jsem i poměrně prudký vršek na příjezdu k marině s jeřábem a na roztočenou 1čku ve 3tis ot si s tím auto poradilo a 3litr táhl jak lokomotiva. Kopec byl poměrně táhlý, tak jsem si netroufl tam najíždět s nižšíma otáčkama. Takže jsem s vyběrem spokojený. Nedovedu si to ale představit s menším objemem motoru, to bych měl velké obavy jestli tam vůbec dojedu.
 14. No požadovat FAP u auta co plní euro3 mi přijde na hlavu. Já jsem rád, že jsem sehnal euro4 bez filtru s povolenou kouřivostí 1,54 a můžou si kontrolovat jak chtějí.
×
×
 • Create New...