Jump to content

Charlie 607

Člen klubu
 • Content count

  608
 • Joined

 • Last visited

About Charlie 607

 • ID člena 28110
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 05/15/1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571
 1. jaky mobil?

  Já včera objednal pro manželku k Vánocům Sony Xperia L1. Vybíral jsem celkem dlouho a nemohl se rozhodnout. Bude to její první chytrý telefon, doposud má stařičkýho Siemense CT65. No tak snad bude spokojená. Je v tom android 7, 2GB ram, 16GB úložiště, NFC, škoda že nemá ještě čtečku. Xiaomi jsem zavrhl kvůli MIUI, nějak mi to nesedí. A sám mám Xperii Z2 s kterou jsem spokojený až na pár výhrad, ale to jsem si naběhl já s koupí u blbé firmy. Druhý den mi při vyndavání z pouzdra křuplo sklo na zádech, přitom nešlo o nijak velké namáhání. Potom jsem zjistil že nejede GPS kterou jsem předtím nezkoušel, nefunguje konektor na sluchátka a nejde konektor na rychlodobíjení - magnetický. Reklamace neuznána, telefon po pádu. Cena opravy jak za novej telefon, tak jsem si objednal zadní sklo, vyměnil sám, přitom zjistil nezapojený konektor rychlodobíjení, tak jsem kablík zacvakl a telefon šoupl do LOVE MEI pouzdra. Ta GPS mi sice štve, ale jinak spokojenost. A až kapku spadnou ceny tak chci zkusit Doogee S60
 2. Aditivum FAP - Peugeot 5008

  1l bude asi málo ne? Když doplnit tak doplna tak jak se má, jinak tam cmírneš trochu, vynuluješ počítadlo a příště ti to už správně nenahlásí že došlo.
 3. Pomáhat a chránit

  No za 15 let na silnici zatím jen jedna pokuta, 2tis ale bez bodů - předjíždění na plný čáře, plazila se předemnou š120 30tkou na 90tce a tady ji šlo zrovna předjet, vidět daleko, jen ty pomahači byli schovaný. Dneska už tam ta plná čára není. A pak dvě namátkový kontroly, jen doklady a čau ty byli gratis :-D
 4. Charlie 607 2.2HDi - náš pepé

  Dneska výměna oleje, Total Ineo ECS 5W-30 a originál filtr. A zjistil jsem, že mi někde uniká kapalina do ostřikovačů, naplnil jsem nádobku a u pravého předního kola louže, tak to budu muset rozhodit a mrknout kde to teče.
 5. Mohl bych poprosit o prověření jednoho Citroëna? VIN: VF7YDPMFC12403630 Děkuji
 6. Můžu taky poprosit? AT 410272 AT 654010 AT 580837 AT 580838 Děkuji
 7. Nefunguje platební karta KB

  Já mám s KB taky sem tam problém, už té kartě prostě nevěřím. S kartou platím celkem dost, je pravda že dost nákupů je do 500kč, běžně obědy atd. Pin je jasnej, nevadí mi, že ho to chce, ale proč potřebují strkat kartu do terminálu nechápu, nad 500kč to chce taky pin a stačí to bezkontaktně. Ale párkrát mi odmítli platbu a to mi celkem vadí. Ještě v poho u nákupu zboží, to se tam dá nechat (i když nechat jim u pokladny vozejk s nákupem třeba za 3,5 tis) ale až to jednou neproběhne třeba u benzínky po natankování, nevím nevím jak se to z nádrže vycucnou zpět, nebo třeba útratu v restauraci. Já naštěstí mám kartu k druhýmu účtu u FIO a tam nikdy nebyl problém. Dřív jsem měl účet u GE Money a tam taky nikdy problém s platbou, využíval jsem jak kartu, tak nálepku. A na účtu byl vždy dostatečný zůstatek. Ptal jsem se i v bance, nebyli schopný říct proč se to stalo, kde byl problém - poškození karty, chyba u banky, chyba u obchodníka. Vyměnil jsem tedy kartu MC za Visu, ale tu mám krátce tak nevím jak se bude chovat. Ale platit čipem chce taky.
 8. Co jste dnes udelali...

  Dneska jsem vyměnil u tchána parabolu k satelitu, s obyč levnou parabolou byl pořád problém, tak jsem mu objednal Fuba Daa 850 co sám mám, trošku mu posílil držák, namontoval a naladil.
 9. Za kolik tankujete?

  Zdice EuroOil Optimal Diesel 29,90, zas jsem si sosnul svých 75 litránků.
 10. VIF, jak ho dostavate do nadrže

  Taky jsem si koupil jedno jednorázové balení a přelévám si do něj, aplikace jednoduchá. Jen to chce si odměřit množství, protože v těch jednorázovkách je to zředěné, takže se toho pak do lahvičky dává míň. Jo a nevím jak ostatním, ale mě ta jednorázovka moc netěsní, tak si ji beru sebou až když jedu tankovat.
 11. Peugeot 607 - Problem s DO

  No tím bych začal, pak teprv hledat dál. Co druhý ovladač?
 12. Peugeot 607 - Problem s DO

  Pokud chceš zamykat bez alarmu, musíš zamknout klíčem, ne DO, tak se alarm neaktivuje. Polud zamkneš DO a odemkneš klíčem, tak se spustí alarm, deaktivuješ ho tak, že buď zmačkneš otevírací tlačítko DO, nebo tuším nastartuješ a zhasneš motor. Zkoušel jsi vyměnit baterku v ovladači?
 13. Ford Mondeo 2,2 TDCi v paketu Individual by Scratch

  Tedu koukám na ty sedačky, nekopou ti nohama do opěráku? Moc místa tam nezbývá. Také jsem měl Mondeo 2.2 v hledáčku, tehdy kvůli 2t na tažném. Svezení v něm co si pamatuju parádní ale vzadu mi přišlo málo místa na nohy.
 14. Peugeot Boxer 3000 2,0 Blue HDi jako camper

  Na boudu k vestavbě je Boxer/Jumper/Ducato asi nejlepší. Je široký, tudíž dost místa na spaní napříč, nezužuje se směrem nahoru. Motorově nevím, tenhle motor neznám, ale na motory Puma od Fordu jsou vesměs negativní ohlasy. Co tam ale montují teď nevím. Taky plánuji vestavbu, jen takovou lehkou, páč bude auto v denním provozu, ale do L4H2 s motorem 3.0 Iveco. Zatím tedy čekám až se objeví vhodné auto, jelikož chci kvůli tažnému zesílenou verzi maxi, 3.0 motor euro 4 (nemá fap) a navíc verzi s druhou řadou sedadel a řidičova sedačka na měchu. Těch moc v nabídce není, ale občas se nějaká voňavka objeví. Nejspíš to ale bude Ducato. Přidej pak fotky až budeš vestavbovat.
 15. Charlie 607 2.2HDi - náš pepé

  Nevím, byl jsem pro ní ve Svitavách u kluka co je fanda do Citroenů, měl tam krásný zrenovovaný náklaďáček a předtím měl 2CV. Jen tu na fóru vlákno i přímo k téhle 103jce v sekci moto. Přes zimu ji chci dát trochu dokupy a přes léto už snad bude v každodenním provozu.
×