Jump to content

Charlie 607

Člen klubu
 • Content Count

  1,013
 • Joined

 • Last visited

About Charlie 607

 • ID člena
  28110
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 05/15/1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Cerhovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  695274571

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dnes při procházce prahou potkáno: Mercedes s RZ: KVA 88888 Volvo XC60 s RZ: FAT CAT1T Genesis s RZ: APS 6R0UP Mercedes s blondýnou a RZ: VDE CN0ST BMW X6 s RZ: BA0 88888 Mini Cooper s RZ: INR ERI0R
 2. Jo jsou to dobré stroje, já mám 3,0 160hp a taky max spokojenost. Mám ho teda teprv zajeté - necelých 200tis km. Jen kdyby na ten motor neteklo z čelního skla.
 3. Tak zas na druhou stranu pěkná porce kilometrů na původní vstřiky. To Ducato je X250tka, nebo už novej čumák?
 4. Pěkné vozítko, v elektrice bych ho bral na courání kolem komína
 5. Jako jo, vypadá to hezky, bohužel tyhle koncepty na silnici nikdy nebudou. Už bylo ve stejném stylu Ducato s 4x4 Dangel. Ale jestli budou tuhle masku dávat i do sériového boxera, tak to bude super.
 6. Tak půjčoven vestaveb je spousta a tohle má navíc jen pohon 4x4. Tak pokud se bez něj obejdeš, není problém si podobné auto vypůjčit.
 7. No na palubáku u toho C-Maxe je dlouhodobá 5,2 a nejezdí s tím zrovna lážo plážo. Ale dneska je to už asi jedno, benzíňáky už maj taky Fap, vstřikování, egr, si už nevybereš.
 8. ozzy56: stejná zkušenost, 1,6HDi sice bez Fap (ve Fordu C-Max), ale taky převážně jen krátké trasy, většina kolem 2km do práce. O víkendu 75km tam a 75km zpět. Nad 100km jelo málo kdy a za 11let / 90tis km žádný problém - zatím se měnil jen olej a filtry. Na jaře bude první větší servis - rozvody, přední destičky.
 9. Pěkné, kluk se tam taky vyřádil. Nejvíc ho bavil revolver.
 10. Přesně tak, nesehnal jsem nikoho jiného kdo RustStop používá. Možná že jsou další místa, ale neprezentují se na webu, nebo neumím hledat. Hodně aplikačních míst je v polsku a i se nechá v polsku koupit v různých balení, od sprejů po několikalitrové kanystříky, tak zvažuju že koupím pistoli na kompresor a příště to stříknu sám. První 3 dny to různě odkapávalo a vyvzlínávalo, ve čtvrtek (po týdnu od aplikace) jsem zajel na bezkontaktní myčku abych to zvenku umyl, tak auto je čisté. Ještě to teda porůznu vzlíná, ale nic už z auta neteče. Podvozek vypadal jak když byl mokrý, teď už to na podvozku zaschlo, ale na omak je to mastné - ale nelepí to, jako že by se na to chytal prach a tak. Uvidíme časem.
 11. Když si vybere neoriginální kola a budou určená pro dané vozidlo tak k nim bude mít typový list a s ním si pak může nechat zapsat do TP jiné rozměry kol, tedy i ET
 12. Záleží co máš zapsáno v TP, takynse zapisovalo variabilní počet sedadel třeba 5-7 nebo 5/7 i když se dodalo jen 5 sedadel. Jinak s papírovým navýšením obsaditelnosti bude problém.
 13. Dnes jsem obsolvoval nástřik podvozku a dutin přípravkem RustStop v Autocentru Boura - Činěves (Dymokury). Měl jsem to sice kus cesty, ale nikoho jiného kdo by RustStop aplikoval jsem nenašel. Při objednání po zjištění rozměrů auta jsem byl upozorněn, že jim dovnitř sice projede, ale nejsou schopní ho zvednout, takže podvozek udělá kam se dostane a dutiny prý komplet a motor taky. Při předávání auta jsem jim aplikaci na motor zakázal - protože součástí mělo být i mytí motoru a to jsem nechtěl. Aplikace trvala 5hodin, jánsi auto vyzvedl po 7mi hodinách od předání. Chlapík prý pod auto zalehl a nastříkal podvozek celý - podlaha, nosníky, nápravy, výfuk, no prostě komplet. Dutiny se zdají také všechny nastříkané. Je to nějaký řídký olejíček, takžebto všude vzlíná, různě odkapává a jako bonus to docela příjemně voní. No za mě zatím spokojenost, ale ukáže až čas jestli to funguje. Obnova by se prý měla dělat po 2 až 3 letech. Prý už ale takhle velké auto dělat nechtějí - protože se v to oleji musí válet. Ale.do rozměru L2H1 prý bezproblému. No doufám že na to za ty 2 roky zapomenou a stříknou mi to znova. Rád bych aby to auto vydrželo co nejdéle.
×
×
 • Create New...