Jump to content

Davidak79

Člen klubu
 • Content Count

  975
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Davidak79 last won the day on January 18

Davidak79 had the most liked content!

About Davidak79

 • ID člena
  74118
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 12/30/1979

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2014

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Litoměřicko
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Recent Profile Visitors

2,733 profile views
 1. Mě nešly kytky a tak jsem koupil hnojivo od eshy a uz to zveda i viko
 2. Já jel plechovkou kafe není problém , dokonce jsem celý týden od cca 8 - 15 hod v Radovesicích na úřadě , tak nemám problém odskočit do Libo na pumpu i v těchto hodinách .
 3. Návrat z maturitního plesu , sakra vždyť nedávno jsem jí vedl do první třídy. Jsou chvíle kdy mám co dělat, abych tu slzu dokázal zamáčknout.
 4. Však není důvod se na ně rozčilovat pokud ti ho nedají . Mě by jen zajímalo, zda by to jiná diagnostika načetla. Udělal si to nejlepší co si mohl, v časové tísni po tobě nikdo nemůže chtít zázraky.
 5. @Klemoň to je na tobě jak to udeláš, bohužel. Ten kluk kterého jsem citoval není automachanik ( znám ho ) akorát si pořídil diagnostiku pro zábavu. Před cca 6 lety se mě snažil přesvědčit emisak že nemám na aute výfuk Po nekolikatem hmatani na prázdno , několika pokusech na druhé straně , jsem vzteky zařval jestli se pořádně ohne, nebo jestli mám otočit auto na střechu. Hle, byl tam jak jsem tvrdil. Vrátím se k me citací , kdyby tu diagnostiku neměl, lital by asi jako Véna , a proto že se Vena hrabe v autech , jsem to citoval aby to zkusil napichnout na diagnostiku a popřípadě se tam vrátil ze je chyba u nich. Ptal se ,jestli někdo nemá podobnou či stejnou zkusenost , myslím že tahle je dokonalá. A pokud na to narazis ty jako neautomechanik , půjdeš stejně do servisu , tak že bych si s tim hlavu moc nezatezoval a otevřel si pěknej časopis
 6. budu citovat z jiného fora jedná se ale o naftový motor : Tak jsem byl dneska na technické prohlídce. Než jsem tam jej tak jako by mi něco říkalo,, vem sebou Clipa a noťas,, vzal jsem a dobře jsem udělal.Překvapení první....zdražili o 200,- platil jsem 2200,-Vjel jsem na emise. Pán přisunul k výfuku odsávání.Pak začal hledat pod palubovkou OBD konektor, chvíli jsem ho nechal a pak jsem mu poradil ať se koukne pod popelník. Připojil na OBD jejich slavnou diagnostiku BOSCH. Naklepal do počítače VIN a vybral typ mojí Laguny. Spustil test a ....... říká mi, nefunguje Vám měření teploty a měření otáček zajeďte si do servisu ať Vám to opraví.Začal jsem mu vysvětlovat že buď zadal špatně typ motoru nebo si ten BOSCH nerozumí s autem. Byl neůstupný. Vyjel jsem z emisí, připojil Clipa a noťas, zašel pro toho pána a ukázal mu na noťasu že Clip měří i teplotu i otáčky. Řekl Ok najeďte znova. Přizval si kolegu a začli laborovat, po půl hodině se jim podařilo že to měřilo otáčky a na baterku připojili nějakou krabici která jim měřila teplotu.Chybové hlášky jsem tam žádné neměl.Spustil měření......otáčky mu na obrazovce ukazovalo 750, test ale vyžadoval nejméně 800. říká mi zajeďte do servisu ať vám zvýší otáčky.Opět jsem připojil Clipa a ukázal mu že mi motor drží 870 otáček jak přibitý.Nastalo půl hodinové telefonování nevím s kým, radili mu asi různé nesmysly které zkoušel na počítači.Nakonec to dopadlo tak že, na pedálu plynu musel držet 800 otáček volnoběhu a udělat 5x test při 4000ot.tohle dělal celkem 6x protože BOSCH protestoval že volnoběžné otáčky kolísají, neuměl udržet pedál plynu. Nakonec mě pustil za volant a já mu napoprvé udržel 800ot. celkem jsem na emisích strávil 2 hod !!!No a technická proběhla bez ztráty květinky.Rada: nedejte se.
 7. Dnes zakoupen "krmnej" box pro hada, byl jsem nucen vyndat myš protože hadice asi nemá hlad , tak zatím myš bude "bydlet" v boxu. O víkendu zkusím hada dát k myši do boxu , naučím jí žrát jen v tom boxu , jak doporučují někteří chovatelé. Dále jsem pořídil větší nádobu na vodu aby se hadice mohla lépe chladit , už skoro hodinu se koupe Bohužel čuba zahlédla myš v terárku a od včerejška neustále skáče metrdeset do výšky a snaží se do toho terárka dostat Musel jsem odstranit vše z okolí aby se tam nedostala. Doufám že pochopí že už tam není a dá pokoj.
 8. to neni nooo , to mi stačí v práci. Doma si pak chci už jen užívat a proto automat
 9. Třeba u 508 se v manuálu píše, pokud při jízdě zvolíte režim N , zpomalte a zařaďte opět D o zastavení nic nepíšou ( né že bych to dělal , tu potřebu jsem neměl ani u manuálu ) K mojí příhodě proč mi vyhovuje nastavení režimů jak jsou. Přiletěl jsem s manuálem , zaparkoval a fakt jsem spěchal , skáču do nastartované 508 , řadím D a vyrážím , po pár set metrech křižovatka se stopkou , spěchám provoz jako kráva vidím mezeru , vyrážím "plnej " chytám řadičku , tahám k sobě a dávám dva dozadu prdnul jsem tam jen manuál Jinak někde se tu píše že při prudkém brzdění u 508 se spolujezdec chytil řadičky a vrazil tam P , nic se nestalo.
 10. jsem za to rád jak to je páč kdyby to bylo obráceně , tak bych v jednom případě tam narval něco špatnýho.
 11. Tak pokud to půjde prosím do SZ . Děkuji
×
×
 • Create New...