Jump to content

Gabriel 307

Člen klubu
 • Content Count

  9,784
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Gabriel 307 last won the day on February 10

Gabriel 307 had the most liked content!

About Gabriel 307

 • ID člena
  21598
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 01/21/1979

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Milovice-Mladá
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Go Duster !

Recent Profile Visitors

5,622 profile views
 1. Opět se připomínám,je důvod na tak velké prodlevy ve výrobě?Za chvíli to bude 2 měsíce od připsání platby.
 2. Ja 3D nechtěl,bál jsem se čištění kdyby to obrostlo řasou.
 3. Včera po údržbě. . . prostřiháno. 1.bez pozadí-matná fólie 2.svěltá modrá 3.tmavě modrá 4.pokus s černým (jestli se do toho mám pouštět)
 4. minimaxa: to neumíš nastavit tak pro to je to u tebe šmejd edit: hele ty máš všeobecně s tím Chihirosem celkově problém to bude asi rukama edit2: na první obrazovce se to dělá blbě(u světla. . . nevím jak se dělá u doktora ale ty máš stejně manuál ) . . . světlo se pohodlně nastavuje přes quick set. Ja si chci přes víkend trochu vyhrát se stmíváním,tak to prubnu přes první obrazovku-v quick setu je nejmenší-nejkratší krok(časový úsek )0,5h a to je pro mě moc-potřebuji to plynulejší(jsem rozmazlený od Juwelu tam to funguje nádherně).
 5. miník: když změníš jazyk v mobilu na anglický,tak se tam hodí angličtina.
 6. Když jsem ji prvně nainstaloval tak tam byla angličtina.Jinak apka si pamatuje si registrován mailem?(jinak to asi ani nejde) edit @Klemoň 2x 3x si proklikáš apku a budeš to dělat aitomaticky
 7. minimaxa: mě ta apka funguje normálně,co už jsem testoval minule,tak nefunguje simulace v reálném čase-na časové ose běží čas-mění se hodnoty v % ale světlo nereaguje podle toho co dělá simulace ale svítí jak je nastaveno.To předchozí apka nedělala. Druhy obrázek je,že je někde online uložen profil/graf co mám. edit: miník,to co vytvoříš tak dej uložit
 8. Tak to neumím porovnat,jelikož jedu jen přes bluetooth. . . pravdou je,že je škoda,že při výpadku proudu a opětovném zapnutí,už světlo nenaběhne. Juwel to má přes wifi a to už je super,uděláš to pohodlně přes domácí síť v tabletu,notebooku nebo PC.Hlavně drží paměť a zapne se i po výpadku proudu.(i když už se mi taky jednou stalo,že nenaskočil-pak jsem ho na 2h odpojil a normálně naběhl-chtěl jsem nasimulovat výpadek).
 9. @Klemoň máš chihiros (světlo) nebo budeš kupovat,nebo máš doktora přes bluetooth?Jinak nová aplikace je tady https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.chihiros.chihiros_magic_new
 10. @Klemoň . . . to nikdo neříká . . . svítit musíš podle rostlin a hnojení.Kolik-jak dlouho ti nikdo neřekne je to hodně individuální.Můžeš svítit i 10h mě jen zarazilo že to víš,že Pokud zvládneš svítit 10h a nebude se ti tvořit řasa,tak je vše OK ,rostlinám ani rybám to nevadí.Někdo dělá přestávku a psal,že to dělal z důvodu aby neměl řasu.Ja přestávku nemám. Když nepočítám rozednívání a stmívání,tak svítím 6h v 240L a rovných 6h v 54L akva.Rostlinám to očividně stačí.Teď o víkendu budu dělat rozednívání a stmívání i na 54L-Chihiros udělal novou aplikaci do mobilu kde by to mělo být lépe udělané než v předchozí-tak to chci otestovat.
 11. @Klemoň Kolikrát zapadá sluníčko přes den? Kde si našel,že bys měl svítit 10h? Jednu přestavku na svícení,to už jsem slyšel,dvě ještě ne.
 12. Tak od včerejška jsou "torpéda" doma. 20190910_195914.mp4
 13. Tabulky jsou hezké teď ale najít tu rovnováhu mě vždy pomohlo regulovat světlo. . . koukni na GSA a GDA https://www.vitaplant.cz/blog/prehled-ras-a-jak-se-jich-zbavit/ Jinak už napouštím taky jenom z kohoutku,tvrdost a vodivost neměřím,osmózu nechci tak to stejně nezměním.Jinak každý týden měním 30-50% vody.
 14. teplota je ok,myslel jsem nějak ztlumit. . . koupit nějaky stmívač. . . nebo pořídit plovoucí rostliny,které budou na hladině a budou trochu stínit. Ja mám hnědou řasu,ale to se srovná-v novém akva to je normální-už mizí-žerou ji gary které když strčim ruku do akva,tak mám hned dvě na ruce.
 15. Souhlsím s Davidem,rybu vyselektovat a máknout na údržbě.Máš tam taky zelenou řasu-kup nějaký stmívač a reguloval bych světlo.
×
×
 • Create New...