Přejít na obsah

Gabriel 307

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  9 704
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  4

Gabriel 307 vyhrál naposled 10. únor

Gabriel 307 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli Gabriel 307

 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 21.1.1979

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Milovice-Mladá
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Go Duster !

Návštěvy profilu

4 979 zobrazení profilu
 1. Hurá do důchodu Jedu z práce. Je mi 75 let. Musím vlakem, protože jsem o řidičák přišel jako zdravotně nezpůsobilý. Poté, co mi ve vlaku štípne lístek průvodčí s naslouchátkem a silnými dioptriemi, vystupuji. Vystupuji velice opatrně. Mám totiž jen jedno oko. To pravé mně vypíchl 70 letý oční chirurg při odstraňování šedého zákalu, když se mu třásly ruce, protože měl Parkinsonovu nemoc. Z lokomotivy vytahují strojvedoucího na invalidním vozíku. Procházím nádražní halou, kterou hlídá hrbatý policista, který se pomočil. Opět to nestihl. Vycházím ven a jdu na tramvaj. Řidička žádá cestující, aby jí řekli, kde má zastavit, protože trpí ztrátou paměti. Vystupuji a mám hlad. V restauraci mi číšník oznamuje, že jídlo dostanu, jakmile se podaří dostat kuchaře z komatu. Objednávám si pivo, ale číšník kvůli třesu rukou půlku vylije, než dojde k mému stolu. Chci zaplatit, ale číšník nerozezná stovku od tisícovky a nemůžeme přijít na to, kolik má vlastně vrátit peněz. Jdu domů. Děti ve věku 48 a 50 let se mě ptají, jestli bych jim nepomohl najít nějakou práci. Ne, děti moje, na to jste ještě příliš mladí. Ještě pracujeme MY. Večer jdu do Národního divadla na Labutí jezero. Beru si raději Pampers, abych to vydržel. Představení je hned v prvním dějství zrušeno, protože 68 letá baletka, představitelka hlavní role, padá a láme si krček kyčelního kloubu. Vracím se domů. Odložím obě zubní protézy. Pustím televizi a sleduji celostátní oslavy narozenin prezidenta, který se k naší radosti v plné síle, zdraví a svěžesti dožívá 120 let a nabádá vládu aby zvýšila věkovou hranici odchodu do důchodu.
 2. Co je vrcholem diplomacie? Když muž přesvědčí ženu,že nemá erekci pro to aby ji to netlačilo.
 3. Gabriel 307

  renovace alu kol vč změny barvy

  . . . asi budu jediný kterému se ta barevná kombinace nelíbí (na autě to je super) . . za mě by byl super jak je na 3. fotce
 4. Ortík: jo má. . .dokonce i to obyčejné co nemá tak velký display pro kamery a navigaci. Co jsem naladil Pigy,tak jsem dostal vyhubováno od kluků,že to nemám přepínat.
 5. Tak dnes otestováno DAB v okolí. . .Milovice,Lysá nad Labem a Benátky nad Jizerou. . . docela to šlape zdá se,že budu poslouchat Pigy rádio. Tohle je seznam co jsem naladil v Lysé nad Labem. V Milovicích a v Benátkach toho bylo ještě víc. Žraločí ploutev je snad lepší než originál anténa.
 6. Gabriel 307

  Co jste dnes udelali...

  byl na horách z práce. . . aktuálně se hlásím z Dětenic
 7. Péťa: bude tam jenom když budu potřebovat hodně naložit auto-dnes už jsem ji nesundaval.
 8. Pe.Tr. : no tady toho sněhu nikdy moc není.
 9. Jinak zjišťuji,že mě to čím dál víc táhne mimo silnice. Tady je ještě ta pecka na pásech,klíčenka na zakázku ze Slovenska-ruční práce+tady jsou ještě fotky ty antény a mříže. Uplatněn další poukaz od Dacie na mříž a anténu-celkově faktura 5363,- . . doplatek 363,- no neber to.
 10. Tak aby to tady nezapadlo do historie tak přidám nějaký update. Auto jezdí jak má,namontována kamera která byla v 307,nahozené deflektory a příčníky(abych je otestoval),přidán jediný tuning z ali-krytky zámků,přidána jedna "pecka" na bezpečnostní pás aby nesjížděl až dolů,dnes namontována mříž do kufru a žraločí ploutev(je to komplet anténa-ne nějaká atrapa v aliexpressu).Příjem rádia je dokonce lepší.
 11. Gabriel 307

  Koupě skútru

  Pro to,že motorkář nikdy neuzná,že z praktické stránky je skútr do města lepší než motorka.Jediný jeho mínus je akcelerace a maximálka.
 12. Gabriel 307

  Koupě skútru

  . . . ale no ták,klidně se dá udělat na 125 ccm výlet 300km jako nic(taky jsem byl).Jezdím po okreskách i po dálnicích jak se mi to hodí a jak spěchám.Je pravda,že na extra rýchle zrychlení to není,ale jezdím na kochačku ne nějakou pilu.Na to ta 125ccm bohatě stačí(pokud je člověk limitován papírama).Po okruhu a po Praze je 125ccm ideál,je jasný že pokud se plechovkář rozhodne,že tě nepustí a bude zrychlovat,tak má 125ccm nějaký limit.Taky jsem stál před rozhodnutím zda Satelis,X-Max nebo Forza.Vyhrála to Forza.Novější model než Satelis,LEDky,větší batožinový prostor,nastavitelný plexi . . nebylo co řešit.Spotřeba cca 2,5L/100km. . . když jedu po dálnici a peru to 110 tak kolem 3L/100. . . když jedu do Prahy a courám se 50 nebo 80 po okruhu tak se jezdí kolem 2,1L/100km. . . ale záleží kdo jak jezdí a kudy jezdí. Velká motorka/skútr. . . pokud začínáš koupil bych skútra-má větší výhody a je praktičtější.Jediná výhoda motorky je že má větší zrychlení a rychlost. . . to je všechnoJinak plusy mluví za skútra-pohodlí,krytí před počasím,úložný prostor. Motorkáři a teď do mě
×
×
 • Vytvořit...