Jump to content

Míla72

Člen klubu
 • Content count

  114
 • Joined

 • Last visited

About Míla72

 • ID člena 51259
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 07/31/1972

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Benešov nad Ploučnicí
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Hormony řídí růst :-D

Recent Profile Visitors

1,071 profile views
 1. Fotím,Fotíš, Fotíme

  Most 22.01.2018 v čase 22:29 z hotelu CASCADE před úpravou a po úpravě pomocí google fotky.
 2. Ako vyudit december...

  Ten teploměr je luxusní. Kde a kolik koštoval?
 3. Přesčasová práce a zákoník práce

  Sice jezdím jako strojvůdce a pod PKS. Ale zákoník práce (ZP) praví: Část čtvrtá Pracovní doba a doba odpočinku Hlava V: Práce přesčas § 93 (1) Práci přesčas je možné konat jen výjimečně. (2) Práci přesčas může zaměstnavatel zaměstnanci nařídit jen z vážných provozních důvodů, a to i na dobu nepřetržitého odpočinku mezi dvěma směnami, popřípadě za podmínek uvedených v § 91 odst. 2 až 4 i na dny pracovního klidu. Nařízená práce přesčas nesmí u zaměstnance činit více než 8 hodin v jednotlivých týdnech a 150 hodin v kalendářním roce. (3) Zaměstnavatel může požadovat práci přesčas nad rozsah uvedený v odstavci 2 pouze na základě dohody se zaměstnancem. (4) Celkový rozsah práce přesčas nesmí činit v průměru více než 8 hodin týdně v období, které může činit nejvýše 26 týdnů po sobě jdoucích. Jen kolektivní smlouva může vymezit toto období nejvýše na 52 týdnů po sobě jdoucích. (5) Do počtu hodin nejvýše přípustné práce přesčas ve vyrovnávacím období podle odstavce 4 se nezahrnuje práce přesčas, za kterou bylo zaměstnanci poskytnuto náhradní volno. Pro tebe platí patrně bod č. 2), popř. č. 3). PKS mi říká, 8 hodin max průměrně za týden. Pak násobek týdnů, minus dovolená a jsem na svym. Dál bez komentáře.
 4. U koho tankujete naftu? A popř. jaká aditiva používáte?

  Co ten TEC? Neublíží motoru víc, než když ho tam nedám? Dobrá definice. V podstatě souhlas. Chlapi, máte opodstatněný důvod proč brát naftu přímo a jen u EuroOilu?
 5. U koho tankujete naftu? A popř. jaká aditiva používáte?

  Reaguji na aditiva VIF. Mám kamaráda, který pracuje pro firmu FORD. Dostali jsme se k VIFu. Tvrdil mi, že VIF není špatné aditivum, ale že těsně kolem otvorů vstřikovačů se vytváří tvrdá hmota z pryskiřice díky aditivu VIF a tím ničí v určité míře vstřiky. Zde na foru jsem dostal doporučení na aditivum nejen čisticí palivový system diesel a to jest TEC 2000. Čistil jsem způsobem "do zbytku palivové nádrže nalijte", bo jsem se čištění napřímo bál, tedy jsem dojel na minimum, nalil TEC 2000 do zbytku, nechal běžet do 12 mim .. neskutečný výkon za jízdy a dobral jsem plnou na Benzina. Můj subjektivní pocit je velmi dobrý. Mám za to, že motor reaguje mnohem lépe, je svižnější a má energii. Souhrn: Letní VIF opustím, zimní patrně dám. A v pravidelném proběhu dám "panáka" TEC 2000. Tedy, ampule na 10 000 km. Zkusme o tom diskutovat.
 6. Pokuta za otevřené okénko auta

  Já ti rozumím a chápu tě morepower. Ale zkus jmenovat svobodné, demokratické země bez komoušů, kde tvé tvrzení funguje. Grázlové mají svoje práva a oni to moc dobře vědí. Zejména zmíním náš stát, kde pachatel trestné činnosti má více práv než jeho oběť. Pak chápu, že se najde někdo, kdo vysekává lidi z průserů a baví je to ... Smiř se tím.
 7. zajímavé aplikace pro Android

  Wifi Analyzer Zobrazuje Wi-Fi kanály kolem vás. Pomůže vám najít méně přeplněné kanál pro bezdrátový směrovač. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer
 8. zajímavé aplikace pro Android

  Endomondo běh cyklistika chůze Jediný osobní trenér, kterého kdy budeš potřebovat, se Ti vejde do kapsy. Ať už běháš, provozuješ cyklistiku, chůzi, jízdu na kajaku, nebo něco úplně jiného, budeme tě motivovat a co je nejdůležitější - uděláme z tréninků zábavu. Sledování tras, zaznamenání statistik a sdílení tvých tréninků - vše z jedné jednoduché aplikace. Přidej se k 25 milionům uživatelů a začni uvolňovat své endorfiny. CO ZÍSKÁTE ZDARMA: SLEDOVÁNÍ KONDICE ● Sledování téměř jakéhokoliv sportu založeného na překonání vzdálenosti. Zobrazení doby trvání, rychlosti, vzdálenosti, kalorií a dalších hodnot ● Hlasová zpětná vazba v pravidelných intervalech ● Ruční zadání pro halové tréninky ● Měření tepové frekvence (spolupráce s monitory tepu s protokoly s BTLE, BT a ANT+) ANALÝZA VÝKONU ● Kompletní tréninkový deník ● Zobrazení denního tréninkového objemu ● Analýza výkonů s pomocí grafů a mezičasů pro každý trénink https://play.google.com/store/apps/details?id=com.endomondo.android
 9. zajímavé aplikace pro Android

  Flightradar24 Flight Tracker - Sledujte letadla pohybují po celém světě v reálném čase - Identifikovat lety administrace viz letové informační a obsahující fotografii skutečného letadla-pouhým ukázáním zařízení na oblohu - Podívejte se, co pilot letadla vidí ve 3D - Klepněte na letadle za letu detaily, jako je cesta, předpokládaný čas příjezdu, skutečný čas odletu, typ letadla, rychlost, nadmořská výška, fotografií s vysokým rozlišením ve skutečném letadle a další https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flightradar24free
 10. Pokuta za otevřené okénko auta

  Já nehodlám řešit to, kdo dal do médií informaci o tom, že za otevřené okno "může" hrozit pokuta. Jehé sorry, koukám že reakce byla na předešlý příspěvek. Ale i tak to sedí
 11. Pokuta za otevřené okénko auta

  Mám dva úhly pohledu. Po revoluci jsme začali vykřikovat cosi o svobodě a demokracii. Myslím si, že lidi jsou tou svobdou a demokracií tak trošku zblblí a tak si nepřipouštějí absolutně žádné povinnosti, které pro ně vyplývají ze zákona. A to co nám přijde jako absurdita, to považujeme za neplatné a nevymahatelné. V případě vědomě otevřeného okna... Jak psal Kluas ml. Vnímám to tak, že po vykradení vozu/ domu otevřeným oknem bude majitel jako poškozený požadovat sepsání. Tak že musí přijet policie v počtu dvou členů, a možná ještě techniků + třeba pes. A tak si myslím, že ty lidi + pes to nedělají z lásky k vlasti grááátis, ale jsou někým placeni. Tak že úmysl majitele nechat otevřená okna musí někdo zacálovat. To už Klaus neřekl. Nehodlám spekulovat co by dělali policisté v době, když by nebyli u vykradeného. S případě pána kterej venčil je to o to smutnější, že byl pouze upozorněn. Spousta věcí se dá vyřešit domluvou. Ale holt starší prudérní bručoun pán si postavil hlavu, že má pravdu on a tak udělal co udělal. Pak se ale nemůže divit že když si ho pozvou, ukáží mu paragraf, že bude muset rozbít prasátko. Podobných případů je spousta. Určitě to tu vyvrátí nebo potvrdí někdo od policie, nebo instruktor autoškoly. Kdyby se alespoň lidsky zeptal co porušuje s tím, že už se bude dopředu omlouvat, vybral si radši horší cestu. Mám také zajímavý příběh. Kecáme s kamarádem který byl policista u pivka o tom, že každý má povinnost prokázat svoji totožnost. Do té doby jsem měl za to, že stačilo místopřísežné prohlášení druhé osoby která potvrdí moji totožnost. Nikoliv, ůdajně musí být minimálně OP. Tak že když jen na pivko, tak zásadně s OP. Prošel jsem si pár článků na gůglu a je to patrně opravdu tak. Taky jsem si vzpomněl na jedno video které dávám ke zhlédnutí. Považuji to taky za masakr. Ale fakticky na druhou stranu chápu, že občan je povinnen prokázat svoji totožnost na požádání kdykoliv. Pakliže by ten pán na zemi vyndal OP z kapsy na zadku, na zemi by se nikdy neocitnul a zásahovka by také nepřijela.
 12. Cukání motoru při 1500-2000 otáčkách

  Říct to musím ...PAT12, nic proti tobě ... u spousty nastalých problémů mne zaráží to, že každý jako první vysloví kde bral naftu. A tímhle ta hysterie mezi lidmi začíná. Za mne, TANK ONO a Albert považuji za dobrý zdroj paliva.
 13. Olejova merka

  Možná bys měl začít s tím hodnocením hlavně u sebe. Nikdo učený z nebe nespadnul, ale třeba ti tohle pomůže: http://www.mojecestina.cz/article/2009072305-hold-x-holt Ano, lidé to vidí jinak. Komu není rady, tomu není pomoci.
 14. Parkoviště = vrakoviště

  Stejně bych to nahásil státňákům i za cenu, že to odloží. Škoda přeci vznikla. Nějakej lidumil, podezření mám, mi škrábnul po skle. Zajel jsem do firmy kde mění autoskla a bylo mi řečeno, že je to samozatmavovací sklo a že opravit nejde. Jedině výměna. Tak že jsem to nechal policií sepsat. Ten kdo to patrně udělal koukal za žaluziema a teď už ví, že se mnou není žádná sranda.
 15. Noční hlídání

  "Dobjej pane Kjob ... "
×