Přejít na obsah

Míla72

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  138
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Míla72

 • ID člena 51259
 • Hodnost
  Pozorovatel
 • Datum narození 31.7.1972

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Benešov nad Ploučnicí
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Hormony řídí růst :-D

Návštěvy profilu

1 359 zobrazení profilu
 1. Míla72

  Co jste dnes udelali...

  Se nedivím ... ten kravál doma ...
 2. Míla72

  Co jste dnes udelali...

  lucnikonik, proč si myslíš že ČD jsou druhým peklem a v čem? To mne docela zajímá....
 3. Míla72

  Co jste dnes udelali...

  Jako že ta cibule má víc jo? Znáš tu slovní hříčku ... Kup 10 rohlíků a chleba ....
 4. Tyjo, docela dilema tady Po přečtení otázky mi automaticky bliklo, že studenou máme doma vlevo. Instalater nejsem, elektrikář prej ano. Ale tak fázi bych nemíchal s teplou vodou. Nicméně bych řekl, že tam kde je teplá, je idnividuální a každý si to může určit sám. A klidně otočit onen modročervený terčík na baterii. Ale také lze odmontovat argusky a prohodit je. Pokud nejsou, musí se kopat. Bude někdo kopat kvůli prohození teplé vody? Ti domácí si sami vytvoří návyk. Kdykoliv někam přijdu, musím tápat kde je teplá ... A běda, aby tím tunelem vedly věškeré inženýrské sítě, páč se téměř opařím .... Třeba v zaměstnání ve sprše. Ten přede mnou měl nastavenou akorát ... Přijdu, pustím a teplota se zvyšuje... Na chvíli ... tak že tam pákuju jak vzteklej a čekám až odteče teplejší voda ...
 5. Míla72

  Už máte přezuto na zimu

  Ještě jsem nepřezul, je dost nad 10°C
 6. Míla72

  Zimní nebo letní čas?

  Jsem minutový - turnusový zaměstnanec. Změna času se mnou nic nedělá, řídím se hodinami. Jsem pro letní čas, déle světlo. Radši dospávám, déle užívám. Jsem také pro, aby v EU a Evropě všeobecně byl úplně stejný čas. Nikoliv aby každý stát to měl jinak. A když jsme při tom, jsem pro jednotné ceny Eura v EU. Tedy, aby stálo všude stejně všechno.
 7. Míla72

  Dentální trápení

  Zuby sou fuj ... Těžkej byznys. Myslím si, že když tě to bolelo, měls to vydloubnout a pokud možno vysávat. Do 15 let sem zuby nečistil = ani jeden kazík. Pak sem šel na intr, začal si leštit zuby kartáčkem a po 17 roku života první kaz. Věřím že to bylo tím, že sem si je fakt začal čistit a tím sem si narušil jakousi bakteriální ochrannou vrstvu. Ale dokažte to.... Jinak nedávno mluvili o nějaké rodině která má jediného zubaře ... museli s dítětem k jinému, náhle ... a ten zjistil že zuby pod plombou byly všechny zkažený a tak maminka chce žalovat rodinného zubaře. No a pak chtějí trestat ty, kteří se o zuby nestarají. Přitom těch příčin může být nesčetně. Například ve mne vyvolali strach ze zubaře moje rodiče a moje první zubařka v zaměstnání. Hrozná čůza ... Na pohotovosti před dvěma lety mi připoměla svoji praxi před 20 lety. Mizerná zubařka.
 8. pavelu96, děkuji za nástřel. kurka, tvá trasa se blíží mé slabé představě a začínám ji pilovat. Pokud tento "výstup" uskutečním, úspěšně, podám report ... super Děkuji. Jediné co by mohlo zradit je počasí a síly naší pětileté vnučky. Věřím v úspěch
 9. Zdravím všechny, chci podniknout jednodenní výlet do Tater a jako neaktivní turista bych potřeboval poradit. Náše tůra by měla vycházet z následujícího: Tři dospěláci neznalí Tater a dítě 5 let, které umí pochodovat. Představa je, že ve Štrbě odstavíme vozidlo, zubačkou Na Štrbské Pleso a odtud bych potřeboval napovědět, kudy, kam se dát a něco vidět. Vzdálenost od zastávky tipujeme max. 5km někam a 5km zpět. Električkou se svézt do Popradu, tam dát pravděpodobně pozdní oběd a vlakem do Štrby k vozidlu. Uvítám jakékoliv info ohledně parkování ve Štrbě, v blízkosti železniční stanice a tip na tůru ze Štrbského Plesa a zpět. Příjezd do Štrby asi mezi 9 a 10 hodinou.
 10. Míla72

  Za kolik tankujete?

  http://m.tank-ono.cz/cz/index.php?page=cenik
 11. Míla72

  Ztráta p.... !!

  Jsi ženatý? Ano, jsem ženatý. Tak to musíš být šťastný... Ano, musím. Novomanželatům přeji vše nejlepší a to co Bůh spojil, člověk nerozpojuj. Všem přeji krásný, pohodový život.
 12. Míla72

  Bazénový koutek(úprava vody)

  Ahoj lidi, odebírám skrblik.cz a dočetl jsem se toto, snad to pomůže: https://www.skrblik.cz/rodina/domacnost/jak-levne-vycistit-bazen/?utm_source=newsletter236&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter236
 13. Míla72

  praskle panoramaticke sklo

  Souhlas s RichVa. Pokud někdo chce vyměnit panoramlu na pojišťovnu, pojištění obvodových skel je mu k ničemu. Nevím proč, ale je to tak. Řeší to připojištění proti živlu. A snad proti vandalům ... Až bude mít někdo zkušenost s likvidací škody panoramy, mohl by dát vědět.
 14. Než jsem stačil po nálezu editnout, byla tu odpověď. Díky.
 15. Hloupý dotaz, je nabídka ještě aktuální?
×