Přejít na obsah

Míla72

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  129
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Míla72

 • ID člena 51259
 • Hodnost
  Pozorovatel
 • Datum narození 31.7.1972

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Benešov nad Ploučnicí
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Hormony řídí růst :-D

Návštěvy profilu

1 243 zobrazení profilu
 1. Míla72

  Za kolik tankujete?

  http://m.tank-ono.cz/cz/index.php?page=cenik
 2. Míla72

  Ztráta p.... !!

  Jsi ženatý? Ano, jsem ženatý. Tak to musíš být šťastný... Ano, musím. Novomanželatům přeji vše nejlepší a to co Bůh spojil, člověk nerozpojuj. Všem přeji krásný, pohodový život.
 3. Míla72

  Bazénový koutek(úprava vody)

  Ahoj lidi, odebírám skrblik.cz a dočetl jsem se toto, snad to pomůže: https://www.skrblik.cz/rodina/domacnost/jak-levne-vycistit-bazen/?utm_source=newsletter236&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter236
 4. Míla72

  praskle panoramaticke sklo

  Souhlas s RichVa. Pokud někdo chce vyměnit panoramlu na pojišťovnu, pojištění obvodových skel je mu k ničemu. Nevím proč, ale je to tak. Řeší to připojištění proti živlu. A snad proti vandalům ... Až bude mít někdo zkušenost s likvidací škody panoramy, mohl by dát vědět.
 5. Než jsem stačil po nálezu editnout, byla tu odpověď. Díky.
 6. Hloupý dotaz, je nabídka ještě aktuální?
 7. Míla72

  Jakou nabíječku autobaterie?

  Ahoj všem. Nebudu psát román, je to zbytečný. Mám doma jednu starší nabíječku a není špatná ... Akorát když si škrtnu vzájemně krokodýlkama, můžu ji rozebírat a měnit automobilovou pojistku. Tak že je to jako nouzovka, nebo pomoc pro přátele. Před 3 lety jsem si pořidil 307 sw, 2.0 hdi. Samozřejmě že se špatnou baterií. Pomohla Varta Česká Lípa. Baterka nová. Něco jsem si nastudoval, chtěl jsem baterii rozmazlovat jako motor a objednal v tý době asi nejlevněji snad ze Slovenska CTEK MXS 5.0. Stála balík, koukám zpět ... 1550 + poštovný 140, ale nelituju a doporučuju. Mám dojem že je to nabíječka, která opravdu splňuje to, co slibuje v návodu a ve videu.
 8. Míla72

  Noční hlídání

  Tak kolik jich v sedm ráno přišlo?
 9. Míla72

  Zase jeden nepoučitelný

  Já když lezu pod auto, mám to na zvedáku, kozičce nebo dvou a ze strachu tam dávám ještě sundaný kola a stejně mám lufta a cvaká mi prdel, zda jsem udělal pro svoji bezpečnost dost.
 10. Já objevil něco tady: Ale určitě tu najdeš přínosnější pomoc.
 11. Míla72

  Co jste dnes udelali...

  Ahoj vendelinek. Před dvěmi lety jsem do auta koupil novou baterii. Snažím se ji dávat 2x ročně na nabíječku. Ale zvhledem k tomu, že se v rodině rozšiřují Fordy, koupil jsem do kufru startovací kabely. Tak že až odejde baterie mne, powerbank bude asi marný a v tu chvíli budou stačit jen ty kabely v kufru. Asi bych do toho nešel. A to jsem loňskou zimu nastartoval při -17°C na jedno cvrnknutí. Podle mýho, kabely jsou levnější. Jen si vem, kolikrát v životě to použiješ. A časem se kapacita snižuje. Tak mne napadá ... jaká ztráta asi bude. U power bank pro mobily se odečítá cca třetina od skutečný hodnoty.
 12. Míla72

  Kráječ - nejen na chleba

  Jo a dodám, že stiskneš první na čele, to tě pustí k druhému nahoře a jak rozjedeš disk, můžeš to první pustit a po dobu práce držíš jen to druhé. Neztrácíš nějaký komfort krájení.
 13. Míla72

  Kráječ - nejen na chleba

  No, držet to musíš. Zmačkneš jedno a současně druhý. Je to vlastně bezpečnostní pojistka a nebránil bych se tomu. Nevím zda jsou kráječe bez této pojistky. Já tenhle princip vítám. Stejné je to u vrtačky, flexy ... Jde o zvyk. A navádět někoho jak to vyřešit = obejít určo nebudu. Určitě víš o čem mluvím.
 14. Míla72

  Kráječ - nejen na chleba

  Pokud jde o elektrický kráječ, několik let máme doma podobný tomuto(MAS6200 za 1149,-), přesněji od 11.2.2016: https://www.euronics.cz/krajec-bosch-multicut-mas6151m-stribrny-bosmas6151m/p418472/ Pořídili jsme ho hlavně kvůli tomu, že jsem si začal vařit svojí domácí šunku. Jinak popis sedí velmi přesně a doposud jsme nůž nebrousili. Umí krájet jak chléb, tak salámy, šunku, sýry(jako je běžná 30 z kaufu)... Rozsah stupnice nastavení tloušťky je perfektní. Jediná nevýhoda je v tom, že nemá vlastní záchytnou misku. Ale to je asi ten nejmenší problém. Nakrájet šišku salámu není problém. Ale kdo by jí za večer snědl, žejo? A krájený salámy mne v některých obchodech přímo rozčilují a tak šiška může v klidu buď viset, nebo ležet doma a nakrájíte si pouze potřebné množství.
 15. Míla72

  Fotím,Fotíš, Fotíme

  Most 22.01.2018 v čase 22:29 z hotelu CASCADE před úpravou a po úpravě pomocí google fotky.
×