Přejít na obsah

Moral3z

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 302
 • Registrace

 • Poslední návštěva

2 Sledující

O uživateli Moral3z

 • ID člena 37554
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Kolín
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  195862280

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Vyřešeno prodejem rádia. Ten bazmech ke kameře nefunguje...
 2. Aha, díky, teď už snad v pohodě
 3. Ahoj všem, Snad nevadí, že se cpu s VW,. Vím, že je tady hodně zručných lidí, kteří mi již nejedenkrát pomohli. Koupil jsem si nové autorádio. Ovšem nefungovali tlačítka na volantu, tak jsem koupil nějaký převodník viz dále. Mám parkovací kameru, která má VW konektor. Nové rádio však má vstup na AV a kamera je RGB. Takže jsem koupil další krabičku. Dnes jsem se chtěl pustit do montáže převodníku ke kameře, ale asi (asi určitě) je to nad moje síly. Aby mi fungovali tlačítka na volantu, mám tam toto (první obrázek). Je to vlastně prodloužení ISO konektoru s nějakou věcičkou navíc: Koupil jsem převodník na kameru a ten vypadá takto (druhý obrázek) Moje otázka je, jestli dokážu ten převodník přidělat přímo na ten první bazmech a jestli stačí dodržet barvy. Nevím, odkud se bere signál zpátečky. Ideálně, jestli není někdo v okolí Kolína, kdo ví, co dělá. Samozřejmě zadarmo to nechci. Díky moc za jakoukoli radu!
 4. Moral3z

  Mix z garáže

  @Scratch Tak ok v tom případě. Tak v 7 tam. 15 minut máš k dobru :)
 5. Moral3z

  Mix z garáže

  @Scratch Ok, pojďme to nekomplikovat. Pojedu po D11 a sejdeme se na myčce u Globusu (vedle Ikei). Nechám si fóra na tu spojku. Takže zvládl by si tam být 6:45?
 6. Moral3z

  Mix z garáže

  @Scratch Doufal jsem, že prolítnu D11 a jižní před špičkou, protože jsem minule na 12 stál. Další možnost by byla uhnout z D12 v Újezdu a jet kolem. Asi to vezmu po té 12 a vyjedu s předstihem a někde se můžeme potkat.
 7. Moral3z

  Mix z garáže

  @Scratch @Milan+ Tu neděli by to asi nějak šlo, pátek budu doma asi až večer. Nebo jinak Scratchi, co děláš v pátek ráno? V 7:30 mám být u OC Vivo na Praze 10. To máš kousek
 8. Moral3z

  Mix z garáže

  @Milan+ jasně. Nějak se dohodneme. Doma jsem po večerech nebo víkendy. @Havlicek.Lukas @MilanF1 skoda, Milan+ byl rychlejší leda si to nějak pořešte s ním
 9. Moral3z

  Mix z garáže

  Je to tvoje, jinak to jde na svozak.. Obavam se, ze tam na skodovku bude jen ten znak cs a praskla mlhovka..
 10. Moral3z

  Mix z garáže

  Děda se stěhuje a vše co je na fotkách půjde o víkendu zlikvidovat. Je to taková všehochuť viz foto (něco málo nářadí, různé šroubky, matky, oddělení pryže, řetěz na babetu, různá ložiska atd). Někdo si to třeba rád projde a zbytek vyhodí sám. Odvoz všechno nebo nic. Vyzvednutí v Kolíně po večerech (cca 20:00)
 11. Moral3z

  Rikic 407 coupe

  sedí to.. krásný povoz
 12. Moral3z

  Rikic 407 coupe

 13. Moral3z

  náhrada za C5tku?

  Přecházel jsem na něj z 307 a jsem do teď naprosto spokojen. Jo. B6 jsou od 2005, ale 2005 bych se určitě vyhl. Minimálně 2006 (mám já). Všechny mouchy, co to mělo z výroby už všechny určitě budou mít vychytané (elektrický zámek řízení odcházel, zadní elektrické brzdy). Vcelku je to jednoduché auto. 1.9 bych se nebál, 2.0 je potřeba už trochu vybírat a něco si přečíst. Jak jsem říkal. Mám 2006, najeto 204 400, 1.9tdi, 77kw a krom spotřebních věcí se muselo dělat: EGR ventil, elektrický zámek řízení, svíčky. Jinak jenom jezdíme a jezdíme. A myslím, že do 100 se vejdeš pohodlně. Na jaře půjde asi moje pryč a počítám cenu kolem 110, ale jelikož jenom v dodělávkách je určitě kolem 100 (komplet R-line spoilery, sedačky, interiér, parkovací kamera, elektrický kufr, atd.), tak se seženou i hezký kousky pod 100
 14. Moral3z

  náhrada za C5tku?

  Když ne Oktávku, co nějakého Passata B6? Za ty peníze už by se dal pořídit. Já mám 1.9tdi bez PDF z výroby a je to docela dobré auto. Nebo 2.0tdi. Ty 16V jsou v pohodě a většina už má udělané vyvažováky.
×