Jump to content

PaKr

Člen klubu
 • Posts

  953
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

PaKr last won the day on August 31

PaKr had the most liked content!

About PaKr

 • Birthday 10/14/1988

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Libhošť
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PaKr's Achievements

Kecka

Kecka (4/6)

820

Reputation

 1. Ještě to doplním jednou fotkou. Jeden špinavý originální 16" elektron na hdi 100kW, tak můžou někteří posoudit, jestli je u brzdiče dost místa. Mmch @Radek Hurvajz čím byla Tvoje 406 speciální, že jsi musel mít nízké závaží? My máme na 1.8 napsané i 14", pouze 15" mám napsané u 2.0 a ani u jednoho jsem neřešil, jaké je na kole závaží.
 2. No nevím, ale kdysi jsme se (asi při přezouvání) na to dívali se švagrem a mezi diskem a brzdičem mu moc místa nezbývalo, takže zrovna u něj 15" by rozhodně nešly ani nasadit. Jinak teď jsem se díval na e-shop (kde běžně kupuji) a pro 66kW mi to hodilo průměr 283mm a pro 100kW průměr 302mm ( @ChouLu, je to tak?) @Hanzi17 Platí, co jsem včera - klidně přijeď a můžeš to vyzkoušet, i když vzhledem k napsanému, dost pochybuju o úspěchu, ale nechám to na Tobě
 3. PaKr

  lotus seven

  Je v horní řadě uprostřed
 4. @Hanzi17 jestli na těch 15" tak urputně trváš, tak přijeď a můžeš si zkusit nahodit originál plecháč ( případně i elektron ze 406)
 5. @Milan+ to nepopírám, ale fyzicky tam ty menší nemusí dát. @Hanzi17 jaký máš vlastně motor?
 6. Záleží i na motorizaci. Já mám u RHY ( HDI 66kW) povolené 15" i 16", ale švagr má u RHR ( HDI 100 kW) povolené jenom 16" - předpokládáme, že má brzdy o větším průměru, ale neověřovali jsme to.
 7. PaKr

  lotus seven

  Jj, přesně jak píše Lukáš. Zítra ( snad ) vyfotím, co tam je.
 8. @brixtr tu spojku jsem tipoval taky ještě jsem chtěl napsat barvu na fabii Dneska nic moc, v práci utrpení s náhubkem na ksichtě, odpoledne jsem objednal kostí na stabik na modrou 406 a navečer jsem něco málo na ní udělal, ať jí můžu v pátek mamce vrátit.
 9. PaKr

  lotus seven

  Jj, stačí to vyměnit Sorry za pozdní odpověď, ale označení jsem neměl v upozorněních
 10. Tak podle všeho problémy s elektrikou dělá buď servo nebo dráty k němu. Vyndal jsem pojistku a vypadá to, že je po problémech, najel jsem dneska tak 40 km v pohodě, akorát musím víc zabrat akorát zítra po krvi to bude trochu sranda, ale snad to půjde
 11. PaKr

  Za kolik tankujete?

  @Péťa na Olomoucku právě žádné ONO není. Nejbližší je u Kroměříže a (nově) u Studénky - ale pokud neměli v Mošnově, tak pochybuju, že na té druhé budou mít. @BubakGS a nezkoušel jsi za Hornbachem v areálu ČSAD? Teď nemyslím žlutou Vena-trade, ale přímo v areálu ( z druhé strany H.). Jmenuje se to Nickey ( asi) tady v NJ jsou taky, je to tady samoobslužné a Ad-B mají ze stojanu. Klidně bych ráno zkusil vzít, ale nemám vhodný kanystr.
 12. PaKr

  Za kolik tankujete?

  Nebral jsem, ale na Mollce LPG za 18,90 od neděle o 1,50 nahoru. Zbytek cen si z toho šoku nějak nepamatuju...
 13. PaKr

  lotus seven

  Ještě ji vlastním Něco vím, na něco mám chytrou knihu a něco se dá zjistit na netu Před zrušením se "bavím", tím, že přendavám centrál (včetně komplet zámků) a kabeláž k radiu ze svoji do kamarádovy holoverze (sorry za )
 14. @brixtr ty zimáky jsou ti podobně platné jako mě na 307. akorát já jsem přezul v pátek, najel jsem tak 20km a od té doby auto stojí se stávkující elektrikou Ale sednout ze 406 do Fobie, je ( aspoň pro mě) téměř utrpení, tak ti přeji, ať máš Coupé co nejdřív v pořádku
×
×
 • Create New...