Jump to content

Marcel505

Člen klubu
 • Posts

  7,589
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Marcel505

 • Birthday 06/04/1985

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 505
 • Rok výroby
  1986

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 10 - Malešice
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Pokud vím, tak tý káře neschází vůbec nic.

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  jaroslav.ringl@seznam.cz
 • Webová stránka
  http://www.peugeot-club.com?clen=1440

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marcel505's Achievements

Inventář Peugeot-clubu

Inventář Peugeot-clubu (6/6)

51

Reputation

 1. Mám možnost 2x volných lístků na FebioFest, který v Praze trvá do tohoto pátku 24.9. v kině CinemaCity ve Slovanském domě (poblíž Náměstí Republiky). Pak Festival pokračuje do dalších měst, tam bych musel prověřit zda je možnost zajistit lístky i tam. Pokud někdo má opravdový zájem, prosím o info, na jaký film ve který den a čas. Případně SZ, pokud nechcete veřejně. První požadavek zkusím zajistit. Lístky bych pak patrně poslal mailem, nebo nechal na kase. Na dnes a zítra už to asi nevyjde, já si zadal na zítra a čekám na zajištění. Můj tip je třeba Bertův deník v pátek v 16:30, viděl jsem, je to sranda. Všechny zahraniční filmy mají české titulky. Je potřeba potvrzení o očkování/testu/prodělané nemoci.
 2. Každopádně to vypadá jako dost velká místnost, která se jen tak nevidí, oproti sklepním kójím které jsem zatím měl možnost vidět. Medvěde, už přijímáš objednávky na předělání sklepa na dílničku?
 3. Tohle ale nevypadá jako exkrementy... Zajímalo by mě jak by pták udělal to z pravé strany. Ok, kdyby to byl pták, nápad na vyplašení? Pytlík, alobal?
 4. V pátek jsem jej opět pozorně sledoval v Profesionálovi, a na konci mi ho bylo líto. A dnes je to bohužel skutečností. Mrzí mě to. Opravdu velká filmová hvězda nás opustila.
 5. Na autě se mi objevuje něco těžko popsatelného, můj tip je že to způsobuje nějaký hmyz. Strom tam nikde není, lampa je daleko, ale nedaleko je pole. Má někdo podobnou zkušenost? Ten objekt je pod kamerami, nemyslím si že by to někdo dělal úmyslně, ale i kdyby, čím by to způsoboval? To na pravých dveřích mi přijde jak nějaký kokony...
 6. Rozdělovač paliva se sehnat pokud vím nedá a jen tak bych ho nesundaval a nerozebíral. Spíš bude problém v palivu. To nynější palivo je problém. Než sundavat tenhle rozdělovač, zkusil bych lepší benzín, nějaké aditivum. Jsou to jen názory co jsem slyšel obecně ke starším autům. Co svíčky, jsou nové, se správným odtrhem? Palec rozdělovače ok?
 7. Zkus to profouknout vzduchem zpět - po rozpojení aby se ti to nevrátilo do čerpadla. Psali o tom ve Světě motorů, dost časté, ale prý jen s nekvalitní ostřikovací kapalinou.
 8. @RichVa To je ještě dobrý! To kdybys viděl u mě, tak to je skoro vždy super exot, někdy nafotím, ale pošlu radši SZ, nechci... @Vena garážmistr Nedávno jsem jel s odtahovkou a vlekem, a tam kde jsem měl auta vyzvedávat, na mě pán mával abych tam zajel popředu... :-) No nevěřil jsem mu (domeček na vesnici) a dobře jsem udělal, za domem byl kopec a vycouvat by pak byl nesmysl... Už zacouvat tam bylo trochu těžší... Foto z května, proč nezacouval/a víc dozadu???
 9. Nebylo to tak že stříbrné zastavilo, červené nedobrzdilo? A pak až Mercedes a náklaďák protože na tu nehodu koukali? Aneb, proč je náklaďák v levém pruhu?
 10. Medvěd - asi by to šlo, ale čím to potáhneš? Musí to být něco stejné nebo větší hmotnosti, a na Prosek nic moc cesta. Psal jsem mu že se dá sehnat odtah v paušálu za 1200 Kč, to je lepší než zničit spojku na jiném autě.
 11. Nebude mít někdo cestu do Zlína? Potřeboval bych tam dopravit koloběžku, délka cca 100 cm. Děkuji
 12. @DriverAuto :-) Můžu složit u Tebe, pokud se nudíš :-) @ScratchV Praze, tak to se mohl @adraj ozvat a mohli jsme to udělat dnes večer. Napsal jsem mu sms.
 13. Díky za info, zejména příteli na telefonu. :-)
 14. Ahoj, mohl by někdo poskytnout informace jak to vypadá s uzavírkou Náchodské v Hronově a Velkém Poříčí? Je to silnice 303, objížďka je značená přes Červený Kostelec. Jde to objet Poříčskou ve Velkém Poříčí a Husovou v Náchodě? Nebo je tam nějaké omezení průjezdu? Nicméně když na to koukám, vzít to přes Dolní Radechovou po silnici č. 14 a pak do Hronova přes Slavíkov a Studénku by nemuselo být asi tak hrozné. Děkuji
 15. Kdyby někdo chtěl převézt auto, je to v tomto týdnu možné z Prahy do Hradce Králové a dále (patrně Česká Skalice a možná i dál).
×
×
 • Create New...