Přejít na obsah

Marcel505

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  7 514
 • Registrace

 • Poslední návštěva

6 Sledujících

O uživateli Marcel505

 • ID člena 1023
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 4.6.1985

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 505
 • Rok výroby
  1986

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 10 - Malešice
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Pokud vím, tak tý káře neschází vůbec nic.

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  jaroslav.ringl@seznam.cz
 • Webová stránka
  http://www.peugeot-club.com?clen=1440

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Marcel505

  Silentbloky stabilizátoru 205/309

  Mám ty plechové, matice zespodu. Nestačí to, plech narazí na nosník. A ještě ke všemu tlačí stabilizátor dopředu, takže ta guma nejde stáhnout, protože tam drží díky těm "proužkům", které se schovají do toho plechu při utažení. Zkoušel jsem stabilizátor tlačit dozadu, ale to taky moc nejde. Možná kdyby tyč stabilizátoru netlačila, ale byla uprostřed, tak by to šlo. A povolení od ramen si myslím že taky moc nepomůže. Možná by pomohlo odmontovat ten tlumič vibrací, ale nemám moc info, jak se tam pak vrací - vzdálenost, natočení. Leda to zkusit povolit na nápravnici a pak vrátit, bez povolení na tyči stabilizátoru. Já už na tohle koukal na 205 a tam je podle mě místa ještě méně.
 2. Co ta Hradecká, pojede to? Pokud vím, tak se na ní teď nedá z čerňáku najet, ale nějak se to objíždí...
 3. Má někdo nějaký podrobnější návod, jak se mění silentbloky stabilizátoru na klasické přední nápravě? Mám na mysli ty vzadu, u nosníků. Povolení matic zespodu nestačí. Případně, probíralo se to tu už někde? Hledal jsem, ale nic moc...
 4. Marcel505

  Gravírování - zabývá se tím někdo?

  Ptal jsem se v GravoExpress a tam se na to netvářili zrovna dobře. Prý se jim tím hodně opotřebovávají nože atd. KoukaK: Je mi to jedno na čem to bude udělaný...
 5. Marcel505

  Praha 9. Je tu někdo?

  KoudaK: dnes jsem to mohl okouknout... Ale tak když Véna může v sobotu, tak ok.
 6. Marcel505

  Gravírování - zabývá se tím někdo?

  Klasický plech, např. 0.8mm jaký se používá na opravu karosérie. Gravírování je v každém městě, ale do plechu to nikdo nenabízí.
 7. Není tu někdo, kde se zabývá Gravírováním, případně by jej mohl zrealizovat? Nejlépe tel.číslo do SZ, abychom to lépe probrali a co bych byl dlužen. Díky
 8. Marcel505

  Do "křivek" (přenos, překreslení)

  Ok, díky za pomoc, jo jo s tím podložením jsem to tak myslel. Zatím to řeším s urdemala, a patrně to vyjde...
 9. Marcel505

  Do "křivek" (přenos, překreslení)

  Ok, chápu. Pokud se dá stáhnout něco bezplatného, tak super. Šlo by to udělat i tak, že bych znak naskenoval, a pak jej použil jako "vzor" a podle něj bych si i případé vady upravil do verze do křivek?
 10. Marcel505

  Do "křivek" (přenos, překreslení)

  Takhle to vypadá docela snadno, že bych to i zvládnul. V prvním případě tedy zjistit, jaký formát bere gravírování, v druhém jaký výrobce potisků na podložky RZ... Péťa: Ve firmě, kde Gravírují, mi řekli za překreslení jednoho znaku do křivek 500 Kč. :-/ Corel Paint Shop Pro X - to asi umět nebude co?
 11. Nemá někdo odzkoušené, jak dlouho trvá cesta z letiště (Orly nebo CDG) na nádraží v Paříží? Jedno, nebo druhé... Myšleno přes autobus z letiště, pak metro a RER. Na SNCF se to dá zadat, našel jsem z Orly bus za 23 minut na Montparnasse, ale když jej vypustím (bude patrně hodně drahej), ukazuje mi to 43 minut (Metro+Rer+Metro). To by šlo, ale domníval jsem se, že se stejně z letiště musím na metro dostat autobusem. V tomto případě to ale ukazuje z Orly-SUD procházku 1 minut na metro... :-/ Díky za postřehy a rady.
 12. Mohl by mi někdo trochu osvětlit problém přenosu znaků a obrazců (i obrázků) do křivek? První problém je, že bych potřeboval "do křivek" pro gravírování znak, který se v počítači (znakových sadách) běžně nevyskytuje. Asi bych jej neskenoval, dokázal bych jej nakreslit - jde mi jen o to zachytit jeho charakter... Lze toto udělat v Corelu nebo něčem podobném? Druhým je obrázek, který bych "v křivkách" potřeboval pro výrobu podložek pod RZ. Naskenovat jej a přenést do křivek je velký problém? Prvotně se to provedlo prostým textem (jenže font nebyl přesný), speciální úpravy byli udělány na něm. Díky za zasvěcení.
 13. Marcel505

  Těsnění Topení

  Buď je to špatnej kus, nebo jsi to moc utáhnul. Pro utěsnění stačí O-kroužky, které koupíš dle rozměru (vnitřní-trubka, vnější-plast). Nicméně to musíš trochu naddimenzovat - na 309 jsem koupil přesně 2 mm, ale až s 2,5 mm to bylo ok. Najdi si mé téma, kde jsem tohle řešil právě na 405. Nakonec se zjistilo, že radiátor-topení (a ne jen jedno!) bylo vadné z výroby. A jelikož jsem jiné nesehnal, tak jsem to s menší vadou zalepil červeným silikonem, a bylo vyřešeno. Další možností je, že Ti špatně funguje termostat. To byl i můj případ a ty plastové trubky byli popraskaný, to prostě nevydržej.
 14. Kdyby měl někdo cestu z Frýdku-Místku do Prahy, mohl by mi vzít ve Frýdku plato do 205ky? Nebo někdo z Frýdku, že by si plato vzal k sobě a pak mi ho vzal na sraz? Nemusím ho mít hned, ale kdyby se vyzvedlo, zaplatilo, tak pak je jedno kdy se ke mě dostane. Díky
×