Přejít na obsah

Marcel505

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  7 521
 • Registrace

 • Poslední návštěva

6 Sledujících

O uživateli Marcel505

 • ID člena 1023
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 4.6.1985

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 505
 • Rok výroby
  1986

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 10 - Malešice
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Pokud vím, tak tý káře neschází vůbec nic.

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  jaroslav.ringl@seznam.cz
 • Webová stránka
  http://www.peugeot-club.com?clen=1440

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. DOMANSKÝ ČERNÝ MOST ŽÁDNOU SLEVU NA KLUBOVOU KARTIČKU JIŽ NEDÁVÁ
 2. Nějaký bídák prostrčil ruku skrz "plot" a sundal mi z 604ky na díly plastový monogram GTI, tak kdybyste jej někde potkali, budu rád za info... Je to ten široký, používaný na 505 a 604 od roku 80... Díky
 3. Marcel505

  Ulomený výstup HDMI z GF

  Z DVI ale nepůjde zvuk... Je někdo, kdo to opravuje? Znáte někoho? Potřebuji nějaký náznak ceny, pak se asi kolega rozmyslí lépe :-)
 4. Marcel505

  Bočný polep ĽZ blatník Graffic

  Tohle "budeme muset" nějak vymyslet, koupit samolepky v roli a vyřezat ručně. Reklamka si napočítá i materiál který nevyužije a to je moc drahý.
 5. Marcel505

  Silentbloky stabilizátoru 205/309

  Nápravnici jsem vzadu povolil, ale trochu se bojím, kdybych ji povolil úplně abych tam pak šrouby chytl... Měl bych, ale co kdyby ne. :-( Hledat pod kobercem kostku a nastavovat ji... Ale ona je asi jedna na každé straně se dvěma otvory, takže to by mohlo být ok. Stejně jsem ale plechy přes gumy nesundal. Problém je v tom, že jak je to zvednuté, tak stabilizátor tlačí dopředu a nejde gumy stáhnout, ani sundat plechy. Jámu nemám, jedině najet na něco, aby nebyli vyvěšená kola. Bez zvednutí se tam dostanu, ale blbě... Poprvé to byl rychlopokus (asi na 4 hodiny), tak to někdy zkusím pomaleji, pečlivěji a když to nepůjde, nafotím a dám to sem.
 6. Marcel505

  Ulomený výstup HDMI z GF

  Zapojoval jiný kabel a ten měl tu kovovou zasouvací část delší. Proto se stalo toto. Podle mě jsou ty kontakty z desky v polovině případů vytržené, tzn. že kontakty z konektoru není kam přiletovat. Já když to zkoumal, jsem si všiml, že je tam použito stejně jen pár linek, asi 8, co koupit konektor nový nebo s kabelem a naletovat to mikropájkou na nejbližší součástku, kam linky vedou?
 7. Marcel505

  Ulomený výstup HDMI z GF

  Kolegovi se povedlo nechtěně ulomit z Grafické karty výstup HDMI. Je nějaká šance to opravit?
 8. Marcel505

  Silentbloky stabilizátoru 205/309

  Mám ty plechové, matice zespodu. Nestačí to, plech narazí na nosník. A ještě ke všemu tlačí stabilizátor dopředu, takže ta guma nejde stáhnout, protože tam drží díky těm "proužkům", které se schovají do toho plechu při utažení. Zkoušel jsem stabilizátor tlačit dozadu, ale to taky moc nejde. Možná kdyby tyč stabilizátoru netlačila, ale byla uprostřed, tak by to šlo. A povolení od ramen si myslím že taky moc nepomůže. Možná by pomohlo odmontovat ten tlumič vibrací, ale nemám moc info, jak se tam pak vrací - vzdálenost, natočení. Leda to zkusit povolit na nápravnici a pak vrátit, bez povolení na tyči stabilizátoru. Já už na tohle koukal na 205 a tam je podle mě místa ještě méně.
 9. Co ta Hradecká, pojede to? Pokud vím, tak se na ní teď nedá z čerňáku najet, ale nějak se to objíždí...
 10. Má někdo nějaký podrobnější návod, jak se mění silentbloky stabilizátoru na klasické přední nápravě? Mám na mysli ty vzadu, u nosníků. Povolení matic zespodu nestačí. Případně, probíralo se to tu už někde? Hledal jsem, ale nic moc...
 11. Marcel505

  Gravírování - zabývá se tím někdo?

  Ptal jsem se v GravoExpress a tam se na to netvářili zrovna dobře. Prý se jim tím hodně opotřebovávají nože atd. KoukaK: Je mi to jedno na čem to bude udělaný...
 12. Marcel505

  Praha 9. Je tu někdo?

  KoudaK: dnes jsem to mohl okouknout... Ale tak když Véna může v sobotu, tak ok.
 13. Marcel505

  Gravírování - zabývá se tím někdo?

  Klasický plech, např. 0.8mm jaký se používá na opravu karosérie. Gravírování je v každém městě, ale do plechu to nikdo nenabízí.
 14. Není tu někdo, kde se zabývá Gravírováním, případně by jej mohl zrealizovat? Nejlépe tel.číslo do SZ, abychom to lépe probrali a co bych byl dlužen. Díky
×