Přejít na obsah

dýzl

Uživatel
 • Počet příspěvků

  827
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli dýzl

 • ID člena 8875
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jindřichův Hradec
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

1 178 zobrazení profilu
 1. dýzl

  Peugeot 306 1.8 16V vstřiky

  Co takhle zapalovací rampa ,teplotní čidla....Jaké máš svíce?
 2. dýzl

  Kapalina do posilovače řízení.

  Hm díky.Tak nějak jsem si toto myslel!!
 3. Dle lubrikantadvisor do posilovače ve 106 patří Fluide XLD FE nebo Fluide G3,výměna 12 měsíců nebo 15 000km . Skutečně je tam nějaká červená kapalina a ubyla,tak si říkám,že bych ji vyměnil,tím spíše,že nwn co to vlastně je. Jak často ji měníte, pokud vůbec.
 4. dýzl

  1.8 16V 81KW

  Ano je možné že spotřeba trošinku klesne-výfukové zplodiny mají lepší cestu od motoru ven. Billy, U motorů 1,8 a 1,9 benzín od PSA je ověřeno že projde emisemi i bez katu-ovšem pouzdro katalizátoru MUSÍ zůstat.pokud je uvnitř prázdný a pokud se vejde do dané normy co má mít pak nebude u emisí i přes zvýšení přísnosti problém!!
 5. dýzl

  1.8 16V 81KW

  Údajně u tohoto motoru bez kat sníží nepatrně spotřeba, emise zůstanou téměř stejné (projde emisní!!) a výkon půjde nepatrně nahoru ale ber to bez záruky neoivěřoval jsem zatím mám kat OK aql ejak dlouho nnwn výhledově plánuji asi likvidaci auta takže až to přijde kat by byl k mání ale z xantie ne z peu což je ale jedno! . Ale rozhodně kat nevyhazuj-pokud jej vyřadit z činnosti,tak jím prohnat trubku aby navenek byl kat nepoškozen a funkční ale uvnitř úplně průchozí!!
 6. dýzl

  Kouř z pravého blatníku

  Jen tak pro formu pravou stranou myslíš kterou?jak je řidič nebo spolujezdec? Pže jsem se setkal že bylo řečeno na pravé straně a skutečnost byla že to bylo na levé straně.Stoupnul si před auto a najednou byly strany auta opačně než po směru jízdy jak se skutečně určují strany vozidel lodí atd!!!
 7. dýzl

  Eko daň 406 1.8 16v 1996

  1,8i16V 81kW plní E2 což jsou 3 000kč,apokud není zápis v TP pak je to za desítku nebo další variant jako Dekra ,ta je prý za 2000,-kč
 8. dýzl

  Repase zadní nápravy

  OK406 dal odkaz na Humpolec repase zadních náprav v Humpolci. měj jsem od nich repasovanou nápravu na čtyřistašestém .Člověk od nějž jsem ho koupil tvrdil že to má 4 roky po.Než jsem jej prodal na ND tak zadek byl OK-nic nevrzalo nebouchalo,pružilo....kola kolmo k vozovce
 9. dýzl

  P106 blinkre - VYRIESENE

  Když neseženeš u kellyšové tak zkus u Boba : http://autozet.cz , pokud nemá v nabídce tak klidně po e-mailu nebo tlf vznést dotaz.V drtivé většině ND je levnější než autokelly a nemá-li pak sežene!
 10. dýzl

  Koupě 405 rady??

  Mám obě jedno je již (řidičovo) trochu vyrezlé a s motorky ale už jsou zadané inzeroval jsem to i zde a nic až se uspělo na FB skupině P405....Pokud by se něco změnilo-dám vědět .jinak už jsem je chtěl vyhodit.
 11. dýzl

  rozvody p106 1.1

  Nevím já to četl až po rozborce,ale hlava šla dolů dobře .bez násilí ale potom jsem raději na kliku nesahal abych s vložkami nehnul!K tomu napnutí napnul a vyzkoušel otočit o 90°až to šlo nafest ,tak jsem to nechal tak.
 12. dýzl

  rozvody p106 1.1

  Já to udělal dle rady manuál (tuším je to haynes a je zde ke stažení o trošku níže než toto vlákno!!) tj protočením od oka a už od té doby najel bez problémů přes 15 000km což sice nic neznamená s celkového nájezdu mezi výměnami rozvodů ale funguje
 13. Miiildo odkaz s názvem saxoclub stále funguje tak si stáhni. V odkazu p, Havlíčka Lukáše !!!Před chvíli jsem zkoušel!! Saxo=P-106 (od 96) Ps pro další (asi znalejší) mám nwn odkud stažený asi 3 různé "jak na to" a jen tuším v této -saxoclub je správně psané pořadí seřízení ventilů!!!
 14. dýzl

  nestartuje

  Nevím jak na 1,6HDi.Mně na xantii 1,8i16V typ LFY ,benál, blbě chytala sprej jsem nezkoušel,jen novou AKB ve 100% stavu nic, pak měl syn auto půjčené (svoje nepojízdné-P-106,jsme na PSA-Peu a Ctr!!) a domů nemohl natočit ani za nic,Kolegové že ho roztlačí a ejhle chytla nadrc,potvora Xantijka. Pak jsem koupil a hned vyměnil snímač otáče a zase chytala dobře. Zkuste to čidlo!!
 15. dýzl

  Letní "úprava"

  Nevím zatím jsem nezjistil jen to že jsou origo Peugeot.Předchozí je měl taky na 106 ale na SM (starší model).
×