Jump to content

dýzl

User
 • Content Count

  855
 • Joined

1 Follower

About dýzl

 • ID člena
  8875
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jindřichův Hradec
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  xantiakmira@seznam.cz

Recent Profile Visitors

1,661 profile views
 1. Na 1,4 neměla (typ 150J,taky monoblok.žel mám foto motoru ale čerpadlo tam není vidět!
 2. Co se stane máš napsáno,jen doplním na 1,1 40kW typ HDY -jsem toto absolvoval 2,5 roku zpět.-rozvody (INA -kladka ,VP, řemen)těsnění pod hlavu,víko, svody,šrouby, hlavy gufírka ventilů vše Victor Reinz, těsnění pod sání Corteco-cca2500 hlava do servisu-otlakování, srovnání,zabroušení ventilů a sedel výměna gufírek -cca2500kč servis.Celkem za 5000kč ,svoji práci nepočítám.
 3. David 106s16 - ventil u motoru 1,9TD (HDX a HDY). Nevím ale syn má motor HDY v malém Peu 106 a je bez EGR ventilu a je to BENZÍNOVÝ motor-1,1i 40kW!! nesplet jsi se v typech TD motorů spíše v záměně písmenek označení - jde o typy DHY a DHX.
 4. dýzl

  stahovačka okna.

  No když máš tolik úložného prostoru jako je ve sklepní kóji paneláku a musíš tam mít dvě sady pneu (zimní na a ještě zimní na mazdu tak je to opravdu dilema
 5. dýzl

  stahovačka okna.

  Byť pozdní odpověď a zároveň pozdní poděkováni za pokus o poradu!Po odvrtání nýtů držících mechanismus jsem nakonec zjistil že je oska na kterou se nasazuje klika je asi vevnitř strhlá-celý se točí ovšem nic víc-při pokusu stáhnout okno dolů a vyměnti plastový jezdec jsem také neuspěl a tak jsem nakonec za hubičku koupil prý modré dveře -ve skutečnosti stejný odstín zelené metly-a celé je vyměnil. k tomu jsem ještě měnil kabelová svazek ve dveřích a doplnil motorek centrálu. nakonec kosmetika-vyměna lišty na dveřích. A přemýšlím co s dveřmi a oním oknem.jestli nechat nebo vyhodit.
 6. Neutahuji momenťákem ale v obou autech máme tento (viz obr.ale z kauflandu) http://www.proteco-naradi.cz/klic-na-matice-kol-teleskopicky-19-21mm-g39731.html dotáhnu rukou bez vysunutí a na povolení musím vždy vytáhnout a "zabejčit",utahuju s citem bo na druhém autě jsem strhnul závit a šroub tam bal pak jen na oko ,než jsem vyměnil těhlici.
 7. žárovka v palubce to není tak kabel k čidlu a pak čidlo. O pojistkách ani neuvažuji (nwn jak to tam je )ale pojistky kontroluji vždy jako 1. variantu
 8. dýzl

  čep zadního kola P106

  Skopčáci měli Tlustou Bertu..no budiž ale tu máme také v Jindřichově Hradci : http://www.tlustaberta.cz Jinak díky za odpo, normálně tomu říkáme palice, ale já takovým nástrojům říkám bác hamer
 9. dýzl

  čep zadního kola P106

  Ozzy, co je to valká barbora? s tímto názvem jsem se ještě nesetkal!! Předpokládám že je to místní název pro perlík nebo jinak těžké kladivo-palici?!
 10. dýzl

  čep zadního kola P106

  Ale dělají.v Humpolci- Autodomimhumpolec
 11. Jistě nechápeš Boční - stačí jen jej vyloupnout z blatníku myslím ten na obr,viz šipka!!! Blikač jako blikač! (jinak úplně stejný je taky na xantiích -X1 oranžový,X2 bílý)
 12. Vyhledal bych čísla záměnných filtrů-na každý motor lte najít snad 20? snad 5O filtrů?
 13. beru jako uzavřené téma,ale přesto si neodpustím-to je takový problém vymontit třeba boční blikač (přede dveřmi tu "kapku"! a vytáhne se se i s dráty-kablíky?!když je velmi těžké najít kabeláž k přednímu blinkru?Mně přijde že nejen tazatel tímto dělal z komára velblouda!!
 14. Možná trochu hloupý dotaz /nwn jak to tam je/ jsou měněny,pokud tam jsou i hadičky?Ony staré jsou trochu nabobtnalé a tím pádem špatně "odpouští"kapalinu zpět a pak to přibrzduje.Ale nevím jsetli jsou hadičky u daného modelu na zadku-na xantii mám jen trubky!!
 15. NE toto se běžně nemění,jen při závadě!
×
×
 • Create New...