Přejít na obsah

dýzl

Uživatel
 • Počet příspěvků

  821
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli dýzl

 • ID člena 8875
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jindřichův Hradec
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

1 134 zobrazení profilu
 1. dýzl

  Eko daň 406 1.8 16v 1996

  1,8i16V 81kW plní E2 což jsou 3 000kč,apokud není zápis v TP pak je to za desítku nebo další variant jako Dekra ,ta je prý za 2000,-kč
 2. dýzl

  Repase zadní nápravy

  OK406 dal odkaz na Humpolec repase zadních náprav v Humpolci. měj jsem od nich repasovanou nápravu na čtyřistašestém .Člověk od nějž jsem ho koupil tvrdil že to má 4 roky po.Než jsem jej prodal na ND tak zadek byl OK-nic nevrzalo nebouchalo,pružilo....kola kolmo k vozovce
 3. dýzl

  P106 blinkre - VYRIESENE

  Když neseženeš u kellyšové tak zkus u Boba : http://autozet.cz , pokud nemá v nabídce tak klidně po e-mailu nebo tlf vznést dotaz.V drtivé většině ND je levnější než autokelly a nemá-li pak sežene!
 4. dýzl

  Koupě 405 rady??

  Mám obě jedno je již (řidičovo) trochu vyrezlé a s motorky ale už jsou zadané inzeroval jsem to i zde a nic až se uspělo na FB skupině P405....Pokud by se něco změnilo-dám vědět .jinak už jsem je chtěl vyhodit.
 5. dýzl

  rozvody p106 1.1

  Nevím já to četl až po rozborce,ale hlava šla dolů dobře .bez násilí ale potom jsem raději na kliku nesahal abych s vložkami nehnul!K tomu napnutí napnul a vyzkoušel otočit o 90°až to šlo nafest ,tak jsem to nechal tak.
 6. dýzl

  rozvody p106 1.1

  Já to udělal dle rady manuál (tuším je to haynes a je zde ke stažení o trošku níže než toto vlákno!!) tj protočením od oka a už od té doby najel bez problémů přes 15 000km což sice nic neznamená s celkového nájezdu mezi výměnami rozvodů ale funguje
 7. Miiildo odkaz s názvem saxoclub stále funguje tak si stáhni. V odkazu p, Havlíčka Lukáše !!!Před chvíli jsem zkoušel!! Saxo=P-106 (od 96) Ps pro další (asi znalejší) mám nwn odkud stažený asi 3 různé "jak na to" a jen tuším v této -saxoclub je správně psané pořadí seřízení ventilů!!!
 8. 64 Draki -pojištovna se VŽDY snaží co nejvíce ponížit plnění tady pak záleží na "postiženém" tedy tomu komu mají plnit, jak se umí bránit ponížení. Další povinností by bylo PROKÁZAT že nepředpisové disky a pneu maji příčinnou souvislost s nehodou (pokud tedy nejde o soud kde toto musí řešit znalci atd!!)Běžná policejní kontrola M8 možnost kdykoliv zjistit jaké pneu a disky jsopu psány v ORV každého vozidla registrovaného vČR stejně jako prolustrovat řidiče-majitel vozidla!!!Navíc s tím mám os. zkušenost po vl.nehodě (viz obr jak jsem skončil) - potřeboval jsem skrz vyprostění a naložení na odtah vyregulovat dopravu-onen příslušník co přijel prolustroval jak auto tak i mne jako řidiče,vlastníka-během 5 minut věděl vše co potřeboval!!
 9. dýzl

  nestartuje

  Nevím jak na 1,6HDi.Mně na xantii 1,8i16V typ LFY ,benál, blbě chytala sprej jsem nezkoušel,jen novou AKB ve 100% stavu nic, pak měl syn auto půjčené (svoje nepojízdné-P-106,jsme na PSA-Peu a Ctr!!) a domů nemohl natočit ani za nic,Kolegové že ho roztlačí a ejhle chytla nadrc,potvora Xantijka. Pak jsem koupil a hned vyměnil snímač otáče a zase chytala dobře. Zkuste to čidlo!!
 10. dýzl

  Letní "úprava"

  Nevím zatím jsem nezjistil jen to že jsou origo Peugeot.Předchozí je měl taky na 106 ale na SM (starší model).
 11. dýzl

  Letní "úprava"

  Jj dotyčný mi je prodal neboť jeho Peu neprošel technickou a musel jej eko zrušit. Místo něj pak sehnal Opel Astra a na to se tyto kola nehodila.Jo jsou to origo kola Peugeot
 12. dýzl

  Letní "úprava"

  Staronová kola.No nekupte to za 700 se dvěma dobrýma a dvěma pneu na vyhazov a dalšími věcmi na 106!
 13. dýzl

  výměna poloosy na P-106

  Tak poloosy vyměněny,vše OK ,nic necvaká autí jede dobře.jediný zádrhel byl se zaklepáním matice poloosy a s povolemím držáku stabilizátoru -na leve straně z části rozbitý-celá zadní jeho část ulomená a totálně zarezlý šroub.Naštěstí prodejce sehnal údajně" dva poslední kusy "držáku ložiska ramena nápravy" (tak se to dle svc boxu jmenuje ) v Česku a dodal je ks 100kč.Jo a při vyjmutí levé se mému pomocníku podařilo vylít téměř všechen olej vypuštěný z převodovky,naštěstí jsem měl připraveny dva litry nového.
 14. Nechal jsem dělat v servisu-zk.těsnosti orovnání hlavy zabroušení sedel vent.,zabroušení ventilů výměna gufírek ,cena 2301 kč.Loni 18.5. v autoservisu Stanislav Kolář- Kamenice nad Lipou.Motor HDY ,tedy 1,1i 40kW. Už jsem to tu psal ale opět měnilo se těsnění pod hlavou,víka hlavy,výf svodů a sání ,nové rozvody-VP,Kladka řemen,nové šrouby hlavy,těsnění dříku ventilů (gufírka) Vše Victor Reinz,jen pod sání Corteco a RS zn INA + poštovné 2483kč dohromady mne toto vyšlo na necelých 5000kč ,práci nepočítám (samodomo) mimo výše uvedené práce s hlavou.ND koupeny u Boba (dvorní dodavatel ND xantiákům) autozet nebo autodilyhulin! Jen ještě doplním-olej se před opravou extra neztrácel mezi výměnou jestli 2?3 deci?,ale v chladiči to vypadalo hrozně a těsnění pod hlaovu bylo vinkriminovaném místě ,vlastně,spíše nebylo,ale proti tomu na seatu ibiza (motor 022A 5000 )-tam šel taky do chlazení a než jsem nechal opravit,tak cca 1l oleje na 1000km ,něco teklo i ven z motoru!
 15. dýzl

  Jaký olej do servo řízení?

  Dle lubricantadvissor jde o Fluide XLD FE nebo Fluide G3 ( http://total-dnk.lubricantadvisor.com/advice.aspx?lang=eng&br=total&type=a7c852b25687ee055a47688e128230c4 )
×