Jump to content

dýzl

Uživatel
 • Content Count

  852
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About dýzl

 • ID člena
  8875
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jindřichův Hradec
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  xantiakmira@seznam.cz

Recent Profile Visitors

1,553 profile views
 1. dýzl

  stahovačka okna.

  No když máš tolik úložného prostoru jako je ve sklepní kóji paneláku a musíš tam mít dvě sady pneu (zimní na a ještě zimní na mazdu tak je to opravdu dilema
 2. dýzl

  stahovačka okna.

  Byť pozdní odpověď a zároveň pozdní poděkováni za pokus o poradu!Po odvrtání nýtů držících mechanismus jsem nakonec zjistil že je oska na kterou se nasazuje klika je asi vevnitř strhlá-celý se točí ovšem nic víc-při pokusu stáhnout okno dolů a vyměnti plastový jezdec jsem také neuspěl a tak jsem nakonec za hubičku koupil prý modré dveře -ve skutečnosti stejný odstín zelené metly-a celé je vyměnil. k tomu jsem ještě měnil kabelová svazek ve dveřích a doplnil motorek centrálu. nakonec kosmetika-vyměna lišty na dveřích. A přemýšlím co s dveřmi a oním oknem.jestli nechat nebo vyhodit.
 3. Neutahuji momenťákem ale v obou autech máme tento (viz obr.ale z kauflandu) http://www.proteco-naradi.cz/klic-na-matice-kol-teleskopicky-19-21mm-g39731.html dotáhnu rukou bez vysunutí a na povolení musím vždy vytáhnout a "zabejčit",utahuju s citem bo na druhém autě jsem strhnul závit a šroub tam bal pak jen na oko ,než jsem vyměnil těhlici.
 4. žárovka v palubce to není tak kabel k čidlu a pak čidlo. O pojistkách ani neuvažuji (nwn jak to tam je )ale pojistky kontroluji vždy jako 1. variantu
 5. dýzl

  čep zadního kola P106

  Skopčáci měli Tlustou Bertu..no budiž ale tu máme také v Jindřichově Hradci : http://www.tlustaberta.cz Jinak díky za odpo, normálně tomu říkáme palice, ale já takovým nástrojům říkám bác hamer
 6. dýzl

  čep zadního kola P106

  Ozzy, co je to valká barbora? s tímto názvem jsem se ještě nesetkal!! Předpokládám že je to místní název pro perlík nebo jinak těžké kladivo-palici?!
 7. dýzl

  čep zadního kola P106

  Ale dělají.v Humpolci- Autodomimhumpolec
 8. Jistě nechápeš Boční - stačí jen jej vyloupnout z blatníku myslím ten na obr,viz šipka!!! Blikač jako blikač! (jinak úplně stejný je taky na xantiích -X1 oranžový,X2 bílý)
 9. Vyhledal bych čísla záměnných filtrů-na každý motor lte najít snad 20? snad 5O filtrů?
 10. beru jako uzavřené téma,ale přesto si neodpustím-to je takový problém vymontit třeba boční blikač (přede dveřmi tu "kapku"! a vytáhne se se i s dráty-kablíky?!když je velmi těžké najít kabeláž k přednímu blinkru?Mně přijde že nejen tazatel tímto dělal z komára velblouda!!
 11. Možná trochu hloupý dotaz /nwn jak to tam je/ jsou měněny,pokud tam jsou i hadičky?Ony staré jsou trochu nabobtnalé a tím pádem špatně "odpouští"kapalinu zpět a pak to přibrzduje.Ale nevím jsetli jsou hadičky u daného modelu na zadku-na xantii mám jen trubky!!
 12. NE toto se běžně nemění,jen při závadě!
 13. Při výměně ložiska na 106 mi kamarád smrkl elektrodou uprostřed toho zbytku ložiska v těhlici a pak dvě tři šumivky kladivem a kroužek byl venku. Šumivka na trubku téměř stejného průměru jako je vnitřek ložiska,proto ten smrkanec.Dělal jsem to u něj ,doma před panelákem by to nešlo!(na 106 musí ven u tlumič s pružinou celé ven z kastle ,o to složitější než na jiných autech kde se sundá jen těhlice)
 14. Já tedy nevím ale ještě jsem se s odlišným značením motorů citroen a peugeot ještě nesetkal.Zřejmě tam někdo dal jiný ,motor.Co na to říká service box?
 15. dýzl

  stahovačka okna.

  Nevypadá že je něco s lankem spíše něco mezi osou kliky okna a tím lankem ,on se mi před chvíli syn přiznal,že nešlo dolů a jak zabral tak to někde povolilo-bylo asi přimrzlé! jinak dle svc je oem 9221 81 .Ale asi to bude stejné na všechny 5d bez ohledu na motorizaci .
×
×
 • Create New...