Přejít na obsah

dýzl

Uživatel
 • Počet příspěvků

  836
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli dýzl

 • ID člena 8875
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jindřichův Hradec
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

1 251 zobrazení profilu
 1. dýzl

  Ořech na bezpečnostní šrouby

  Hmm já raději dojedu s kolama v kufru,nechám přezout.kola hodím do kufru a pak si doma přehodím celá kola sám.
 2. dýzl

  Ořech na bezpečnostní šrouby

  Sice ne bezpečnostní z Pugu ale z citroenu BX, po asi 2. výměně pneu šli někam do dílničky i s bezp klíčem a bezp.črouby pokliček a jezdil jesem bez tothoto,byť kola s pokličkamiu vypadají lépe.Místo bezp. šroubů jsem je doplnil 4 šrouby co mi zůstali z poláka (F1225p) sice mají krapet jiný tvar ale náběh je stejný,závit také jen jsoum krapet víc jakoby utopené do disku.
 3. dýzl

  Výmena motora HDY za HDZ

  Motory jsou na pohled stejné ale typ motoru je jiný-pokud je ještě nýtovaný štítek tak jde přenýtovat a je to OK i evidenčně-jinak smolík-motor lze měnit jak kdo chce ale VŽDY za STEJNÝ typ .Ale syn má HDY a vyrobeno 18.5.1996 a nemá štítek,je to vyraženo na bloku!!
 4. dýzl

  Zadní brzdy problem

  Pesastor -děkuji za radu ale sorry ,položil jsem konkrétní dotaz a tvoje odpo mi velmi moc pomohla ptal jsem se abych se dopředu připravil na opravu. Jinak jak víš že s tím jezdím-e? Po zjištění závady se jelo jen 2x a už víc jak měsíc nejezdí a je rozebraný předek-poloosy,ložiska a brzdy.pak jde na paškál zadek.Navíc se s ním jezdí více méně v noci kde auta nejezdí,takže podívání se do kufru druhému je téměř nemožné
 5. dýzl

  Zadní brzdy problem

  Jo mám připravené díly a že by neměla téci je jasné jako facka.Jde mi spíše zda-li to protékaní brzdovky způsobuje změknutí pedálu a že je nutné je našlapat.Nebo jestli se připravit na výměnu brzdiválce či jiných dílů.
 6. dýzl

  Zadní brzdy problem

  Když jsme u brzd-na zadku na levé straně teče prasátko, brzdy se musí "našlapat" je příčinou tekoucí prasátko (nebo kde to teče-nejsem si tím 100% jistý kde jen tím levým zadkem,jiný únik jsem nezjistil!)Jinak při brzdění jde "prdel" piškotíka k zemi,jak provozní tak ručkou-takže soudím že zadek brzdí dobře.
 7. dýzl

  rozměr šroubu

  Děkuji!! to jsem potřeboval sice jsem zkusil i "gůglit" ale toto nenašel takže ještě jednou díkes!! Aspoň vím jaké šrouby pořídit,mám totiž obavy, že i zbývající tři KO.Zkusím to ještě den předem prostříknout něčím. WD-čkem ,nebo LHM či brzdovkou.
 8. dýzl

  rozměr šroubu

  Na Peu 106 na držáku stabilizátoru na ramení je dle svcboxu šroub značen jako DIAM 8x125-55.Ona čísla znamenaji: 8=průměr šroubu v mm, 125 je stoupání závitu a 55mm je délka šroubu?Je to tak správně ? A další dotaz to stoupání pkd je to těch 125 je normální závit?Nejsem ani mechanik ani strojař !
 9. Nevím jak na tvoje,na HDY (1,1-40kW; NM) je OEM dle svc boxu přední 4428 13 a zadní 4428-44.6el po zadání tvého mi to vyhodilo chybu ve vinku,
 10. dýzl

  Peugeot 306 1.8 16V vstřiky

  Co takhle zapalovací rampa ,teplotní čidla....Jaké máš svíce?
 11. dýzl

  Kapalina do posilovače řízení.

  Hm díky.Tak nějak jsem si toto myslel!!
 12. Dle lubrikantadvisor do posilovače ve 106 patří Fluide XLD FE nebo Fluide G3,výměna 12 měsíců nebo 15 000km . Skutečně je tam nějaká červená kapalina a ubyla,tak si říkám,že bych ji vyměnil,tím spíše,že nwn co to vlastně je. Jak často ji měníte, pokud vůbec.
 13. dýzl

  1.8 16V 81KW

  Ano je možné že spotřeba trošinku klesne-výfukové zplodiny mají lepší cestu od motoru ven. Billy, U motorů 1,8 a 1,9 benzín od PSA je ověřeno že projde emisemi i bez katu-ovšem pouzdro katalizátoru MUSÍ zůstat.pokud je uvnitř prázdný a pokud se vejde do dané normy co má mít pak nebude u emisí i přes zvýšení přísnosti problém!!
 14. dýzl

  1.8 16V 81KW

  Údajně u tohoto motoru bez kat sníží nepatrně spotřeba, emise zůstanou téměř stejné (projde emisní!!) a výkon půjde nepatrně nahoru ale ber to bez záruky neoivěřoval jsem zatím mám kat OK aql ejak dlouho nnwn výhledově plánuji asi likvidaci auta takže až to přijde kat by byl k mání ale z xantie ne z peu což je ale jedno! . Ale rozhodně kat nevyhazuj-pokud jej vyřadit z činnosti,tak jím prohnat trubku aby navenek byl kat nepoškozen a funkční ale uvnitř úplně průchozí!!
 15. dýzl

  Kouř z pravého blatníku

  Jen tak pro formu pravou stranou myslíš kterou?jak je řidič nebo spolujezdec? Pže jsem se setkal že bylo řečeno na pravé straně a skutečnost byla že to bylo na levé straně.Stoupnul si před auto a najednou byly strany auta opačně než po směru jízdy jak se skutečně určují strany vozidel lodí atd!!!
×