Jump to content

Šalda

User
 • Posts

  11,994
 • Joined

 • Days Won

  4

Everything posted by Šalda

 1. Ahoj, poprosil bych zdejší členy a kamarády o jakékoli sdílení tohoto obrázku, jde o dobrou věc, kazdoměsíční burza v Brně již několik měsíců není, a nejbližší je v Olomouci, tak se chceme pokusit o novou burzu, kde se můžeme potkávat a vzájemně si nabízet a kupovat to co máme rádi. Zveme Vás na výstavu a burzu terarijních zvířat, hadů, plazů, rybiček, potřeb pro chovatele, krmiva, terária, dekorace do terárií i akvárií. Cca 5km od Brna.
 2. Dávám asi 10 let VIF aditivum, do nafty, a nikdy žádný problém, pocitově tišší motor, a na letní VIF se mě zdá že to líp jede, ale asi to bude jen pseudoefekt. Jinak při každým tankování dávám 3 vršky.
 3. Dneska sem vyměnil baterku. Měl jsme pocit, že když je pod nulou, že už to nemělo ti sílu v pohodě nastartovat. Kamarád mě půjčil tester na baterie, a zjistil jsem, že z 480Ah co má baterka, má kapacitu 450Ah. Což by bylo v pohodě, spíše mě zarazilo že je to nějak málo, celkově málo, tak sem se zeptal Čakoma, ten se podíval, a mám tam mít 640Ah Takže jsem dnes koupil novou origo baterku, a teď si může mrznout jak chce
 4. https://boobychristmas.com/ Máme tu zase další adventní kalendář
 5. Takže to vypadá na ten druhej typ lampičky?
 6. Teď jsem to vyfotil, konečně ale čísla vidět nejsou
 7. Poresim to ještě s @čakom, a uvidíme, co najde přesně podle vin. Sám jsme právě čekal, že to bude ta novější verze lampičky.
 8. Tohle mě vyjelo podle vin, a objednáno podle origo čísla. Tak já nevím.
 9. Já si to myslím taky, ale když si v servise boxu zadám vin, tak mě vyjela tahle lampička. Tu co sem dáváš, máme vzadu v kufru, jako stropní světlo, ale má užší konektor, a nejde mě tam dát. Ale možná tahle co jsi sem dal, má ten konektor který má mít.
 10. Tohle je ona, taková tam byla, a takovou jsem i dostal novou, při objednání přímo z Peugeota podle VIN. není to ta, která má středový tlačítko přepínací na 3 polohy, ale jen mačkací.
 11. Rozměr je právě bohužel 100 cm, nicméně mě to bylo jedno, postele sem si udělal
 12. Ty moje jsou úplně pecka, a jsou na 110 kilo. Měl jsem jich 8, už mám jen 5.
 13. Právě světlo jsem objednal v Peugeotu podle vin. Ale asi by nebylo špatný to od někoho sehnat, a jen to zkusit přehodit. Máš sz
 14. Radku, mám tam teď origo světlo, nový, ve kterým byli žárovky už z výroby. A jinak jsem tam zkoušel asi 5 žárovek a asi 3 diody, a nesvítilo nic. Musím za někým na měřák, ať mě to proměří, pak budu chytřejší. Spíše je zajímavý, že ty stropní boční světla svítí, a reagují na dveře, o ke tím předním světlem vypnu nebo zapnu. Ale asi bude problém buď řídící jednotkou světla, a nebo právě ta kostra mě taky napadla. Jinak na kabely jsem se díval, ale je to tak malinkým napsaný, že nepoznám co se tam píše.
 15. Ahoj Romane, to jsem zkoušel, i na 5 sekund, nebo 10, nebo 20, bez klíčku v zapalování i s klíčkem. Byla to jedna z prvních věcí, co jsem zkoušel, hned po výměně žárovky. Je právě zajímavý že čtecí lampičky svítí, při otočení klíčkem, ale světlo na dveře prostě ne.
 16. Tak zarovickou jsem to dnes zkoušel, a nesvítilo nic, ani jedna možná varianta. Je možný, že by to mohlo být přes diag zjistitelne? Že by to ukázalo chybu? Jinak s měřákem na mě nechoďte, postavím celej barák, komplet, na klíč, ale s měřákem neumím
 17. Právě u varianty 2, mě svítila žárovka, kterou jsem dal sólo, s drátky, na pinu 2 a 3, což dává rozum, je to plus a kostra . Teď je ale otázka, na jaký plus bych to měl dát, aby to bylo spínaný při otevřených dveří. Zda na 1 nebo 4
 18. Určitě nevadí, a zvlášť když to pomůže
 19. Jo, taky si to začínám myslet Ale jako už jsem asi zkusil všechno možný, co mě napadlo, a pořád nic, začínám být v koncích s tímhle jsem se ještě nikdy nesetkal. Už jsem si i říkal, že natáhnu drát od jednoho toho bočního světýlka, a bude klid. Jen stejně nevím na jako pozici (1 - 4) bych to měl zapojit, ale to beru spíše jako úplně poslední možnost, spíše chci přijít na to proč to nesvítí
 20. Tak jsem ještě prošel pojistky i v motorové části, a všechny jsou v pořádku. Pak jsem ještě prošel znovu pojistky pod palubkou, a jsou taky v pořádku. Ale co je divný, že když jsem vytáhl pojistku F7, 5A,(ostatně i když jsem postupně vytáhl všechny pojistky pod palubkou) tak ty boční stropní světla stále svítily. A šli ovládat tím předním stropním světlem, na vypnuto/zapnuto. A tyhle boční stropní světla reagují taky na otevřený /zavřený dveře. Chtěl jsem zkusit moje stropní světla z Partnera, ale obě mají jinej typ konektoru, takže smůla. Už vážně nevím čím to je.
 21. Zkoušel jsem to zarovickou s drátky, a u 4pin konektoru mě svítila na těch prostředích pozicích. Ale je fakt že jsem nezkoušel jestli to reaguje na dveře, jen jestli tam jde proud, a to jde, když svítí čtecí lampičky. Zkusím tam ještě světlo ode mě z Partnera, i když asi budu mít jinej konektor, ale zkusím to. A pozici F7 jsem nenašel, jen podle některých obrázků na netu by pod pozicí F7 měla být 20A, což mě přišlo moc vysoký číslo.
 22. Včera jsem si dovezl nový světýlko, origo, z Peugeotu, a je to taky jen takový to mačkací. Je to objednaný podle Vin. A bohužel pořád nesvítí, svítí na něm čtecí lampičky, ale prostřední žárovka bohužel ne. Ale možný to je, že by tam mohlo být víc verzí světýlka. Ale @jarokare, to světýlko co popisuješ, je právě i nad zadní, třetí řadou sedadel, ale když jsem to chtěl zkusit zapojit dopředu, tak je tam jiný typ konektoru. Ale zeptám se, pojistky jsme prošel v autě, a vzadu u levého světla, ake mám se podívat i na pojistky v motorové části? Tam jsem se ještě nedíval.
×
×
 • Create New...