Freedy

Uživatel
 • Content count

  735
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Freedy

 • ID uživatele 835
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 405
 • Rok výroby
  1991

Profilové informace

 • Město
  Jílové
 • Stát
  Česká republika
 1. Posílám foto kapot, 1 je ta kleplá kapota, 2 je ta celá dobrá.
 2. Foto udělám zítra, teď tu řádí bouřka :-) a hodiny tuším by tam měly být v palubkách a co si pamatuju tak v pořádku.
 3. Tak jsem to dneska prohlídl a jsou tu celkem dvě kapoty , jedna je kleplá a tapeci jsou na nich, ale nejsou již v dokonalém stavu sem tam už jsou trhlý.
 4. Koupím P 307 sw 2.0Hdi 100kw nebo 1.6Hdi 80kw, od r.v.2006. Díky.
 5. Háčku jsem rád, že to někomu ještě poslouží, znovu jsem přerovnal celou hromadu a našel asi to co jsi Roky asi chtěl, tlumící filc samostatný nemám, je tam pouze ještě jedna komplet kapota na starý model.
 6. Ahoj, tapec je jeste komplet na dverich, takze to tam bude, ale jestli je tam jeste tento kousek z nejakeho rozebraneho zkusim najit, pokud si to uz nekdo nevzal.
 7. Palubky tam jsou, ale uz bez vrchnich list, ty uz si nekdo vzal.
 8. U Děčína , ale díly uloženy kousek dál, zrcátko na starý model ještě nějaký asi ano, ale musim se podívat co zbylo a ta palubka by měla být ještě jedna .
 9. Ahoj, hadici nemám, motory se prodali kompletně nastrojený.
 10. Kryty repro by tu měli být, opěrky hlavy pouze klasické.
 11. Bohužel nárazník s mlhovkama už je prodaný.
 12. Nabízím díly na Peugeot 405, starý i nový model. Díly náprav, řízení, dveře, blatníky, kapoty, posilovače brzd, brzdové válce, skla, zámky, stahovačky oken elektrické - mechanické, počítače, palubky, budíky, tapec, sloupky řízení, páčky, sedačky. plasty, světla....na foto není vše, postupně to vynáším z baráku a garáže, už nic z toho nepotřebuji, takže levně..
 13. Zaparkuju v garáži a auto normálně ukazuje 40l druhý den ráno po zapnutí klíčku ukazuje ---- nebo třeba 10l a vydrží to třeba jízdu 20km a nic, se nemění, potom stačí vypnout a zapnout zapalování a najednou se hodnota srovná.
 14. Zdravím mám 605 2,5 Td a potřeboval bych prosím jestli někdo nemáte schéma zapojení palivoměru od nádrže k přístrojovce, případně kam co vede, je to verze s digitálním ukazatelem množství paliva, řeším problém, že když nechám auto stát třeba den tak po nastartování ukazuje palivoměr třeba 0 L a po ujetí nějaké vzdálenosti vyběhne třeba na 40 L. Stává se to poslední dobou pravidelně a to parkuju na rovině, takže odlití nádrže není možné. Nepotkal jste se s tím již někdo ? díky.
 15. Váhu jsem dnes zkusil úplně novou a egr uz jsem měl odpojený i klapku v sání dřív, je to pořád stejný.