Jump to content

Freedy

User
 • Content Count

  793
 • Joined

About Freedy

 • ID člena
  835
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Jílové
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ano je to ono, měl jsem prasklinu na jednom a chovalo se to stejně po výměně klid.
 2. Zkusil jsem dnes 2 diagnostiku a taky ukazuje to samý. Jedna Delphi a druha Diag.
 3. Zdravím, dělal jsem kamarádovi 406 hdi, kterou nešlo nastartovat. Zjistil jsem, že mu teče jeden vstřik přepadem a přitom, že na 1- 4 vstřiku je napětí cca 80V a na 2-3 je 69V podle diagnostiky. Při výměně vstřiku jsem pro jistotu změřil všechny cívky vstřiků a vykazují stejnou hodnotu. Teď už motor běží, ale hodnoty napětí zůstávají stejné, co je špatně? Nebo ukazuje počítač falešné hodnoty? Děkuji.
 4. Zdravím neví prosím někdo jaký je rozdíl v rádiích do 406 a to PU-2184 A a PU-2473 A(D), zvenčí vypadají oboje stejně, co se mi podařilo zjistit, že některý mají v sobě už zesilovač a jiný mají zesilovač mimo rádio samostatně. Potřeboval bych tu 2184 nahradit, ale nevím zda to je možné touto verzí, nedaří se mi sehnat schéma zapojení. Děkuji.
 5. Foto štítků pošlu, ale origo mi nebude chodit, ta moje má fap off, tudíž to bude hlásit problém a padne do nouzaku
 6. Zdravím, scháním někoho kdo by uměl opravit nebo upravit soft. v edc15c2 u mojí 406, samo ne zadarmo. Už když jsem ji kupoval tak asi turečtí hoši v NDR ji upravovali kvůli vykuchanýmu fapu a moc to nedali. Jsem schopnej ji vycucnout a soft poslat. Jde mi o to, že auto dlouho žhaví a pak i v létě je schopný dožhavovat klidně i 10 minut k tomu se i spíná naplno elektrický ohřev a jiné věci. Máte někoho osvědčeného, zkoušel jsem psát už kdysi i Strakymu, ale už žádná odpověď. Děkuji.
 7. Vyndal jsem chladič vyčistil propláchnul a nic, tak dnes výměna za nový a je vyřešeno. Už to drží max 90. Nevím co tam kdo lil přede mnou, ale chladič bude asi dobře ucpany.
 8. Kapalinu jsem dával novou loni, když se měnil termostat. Ta stará po vypuštění byla čistá, vyteklo minimum špíny.
 9. Zdravím řeším na 407 2,0 Hdi (rhr) problém s přehříváním, jakmile se jede trochu víc v zátahu třeba po dálnici, začne teplota vody stoupat až do červenýho políčka a někdy se rozsvítí stopka. Termostat otevírá normálně ( rok starý) chladič je horkej, sahara běží, voda v nádobce neubývá, čidlo jsem zkusil vyměnit za nový, ale pořád stejný. Po normální jízdě po vesnici ukazuje dle diag. teplota vody 98 st. Má tenhle model ještě nejakou záludnost, už bych musel snad jen vyměnit chladič, ale je prohřátej celej až dolu, tak nevím. Děkuji.
 10. Ty jsou dobrý i čepy,nic neklape, napadly mě ještě tlumiče, ale na gumách neni taky nic znát, ložiska na horním uložení jsem měnil asi před rokem když začaly poskakovat pružiny, takže už nevim.
 11. Zdravím řeším problém na 406 2.0 hdi, že když se trošku rychleji rozjíždím auto má snahu zatáhnout do strany, je to cítit na řízení, začalo to dělat již na zimních gumách a po přezutí se nic nezměnilo, takže gumy to nejsou, nafoukaný obě řádně, poloosy ani v plném rejdu necvakají, ložiska v nábojích nejsou hlučný, brzdy vpředu před týdnem dány komplet nový, čepy taky v pořádku, geometrie zkontrolována, gumy se taky nesjíždějí. Kde hledat dál, vypadá to jakoby se blokoval diferenciál, ale žádný zvuky z převodovky nejsou slyšet a oleje má taky dost. Nevím kde hledat dál, neřešil jste to už
 12. Zdravím prosím nevíte někdo kam vede hadice odvětrání nádrže u 406 2,0 HDi FAP co je na obrázku? Mám ji tam taky jen tak hozenou a když dám víc nafty tak z toho nějaká vyteče na vršek nádrže.
 13. Neřešil jsem to dál, v bsi zůstala, ale ničemu to už nevadí. Počítám, že mám nakopnutý soft v bsi jelikož vypadá, že ho někdo rozpáral, nejspíš stočený km, už v německu odkud jsem ho dotáhnul. Vzpomněl jsem si na odpojení baterky, kdy mi to pomohlo, když jsem si nastavil zadní stěrač a uzamykání auta po rozjezdu, taky to začalo fungovat až po odpojení baterky.
×
×
 • Create New...