Přejít na obsah

Vena garážmistr

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  1 840
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Vena garážmistr

 • ID člena 46567
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 24.3.1978

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horoušany
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Změna je život a od 1.7 změna nastane.

Návštěvy profilu

3 577 zobrazení profilu
 1. Však to je ono když příroda někde nadělí jinde ubere.
 2. Tak velikost by se v tom rozpětí vybrala. Ale představa dostat s tím po čuni z otočky tak tou hmotou ti urazí palici možná že hubeňoura by tím dokázala přerazit vejpůl. Auuu to bolí jen ta představa.
 3. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  @Rikic339 pěkná práce vypadá to bombasticky. Teď ten povoz vypadá k světu a není to žádná tuctovka. Od koho byla folie?
 4. Vena garážmistr

  Problémy a chyby nového fóra

  JJ taky vše jak jsem zvyklí.
 5. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  Tak včera jsem vstal ve 2,30 jel jsem na ranní cestou domů jsem udělal obhlídku auta jejímž průběhem se bavíme v jiném vlákně. Doma jsem měl v plánu že budu odpočívat ale minulí týden jsem přivezl synovce byl u našich celý týden včera si pro něj měla ségra dojet už dopoledne jenže zdr. stav toho jejího exota se natolik zhoršil že ho musela nechat odvézt do špitálu a nechali si ho tam. Takže ségra dojela až navečer psychicky dost na dně. A malej to cejtí že s tátou je to špatný a je teď dost lítostivej no pětiletý smrádě a protože našim už docházeli nápady jak ho trochu rozveselit tak jsem ho vzal k sobě a tady blbnul s Legem atak. No a když se pak se ségrou sebrali a jeli domů tak už nemělo smysl jít na kutě protože jsem měl opět noční ze které jsem došel v půl šestý do půl devátý jsem si chrupnul a pak jsem pomohl bráchoj s tatíkem u souseda demontovat pletivo z plotu , pak jsem bráchovy amputoval dekl z pod motoru na octě a pak když odjel jsem se zavřel do garáže a pokračoval jsem na C2 v pátek dojeli od Badisáka přední brzdy tak jsem to přichystal na výměnu a taky jsem natřel brzdiče atd. když budu dávat ty hliníkový kola aby to pod tím trochu vypadalo.
 6. Vena garážmistr

  Praha 9. Je tu někdo?

  JJ kousek je zastávka.
 7. Vena garážmistr

  Praha 9. Je tu někdo?

  Však já jsem se taky vcelku pobavil když jsem mu oznamoval že to brát nebudeme. Ale říkám podle mě byl vylitej jak váza dostalo se mi rozboru mého příjmení a jak prej jak se jako jmenuje moje manželka a děti tak jsem mu řek že už žádnou manželku nemám a on a není to škoda a asi se rychtoval jestli by mi třeba nevnutil nějakou od nich od lochnesky nebo od řetízkáče. Hele pro mě to bylo vcelku zpestření dne když jsem dojel dom tak mi nevěřili jak si někdo představuje prodej auta. I když tatík taky tvrdí že to jak si takhle jezdíme " dělat oči " při nákupu auta není asi úplně běžný ale tak tatík je stará škola v tutom. A když bych měl mít nějaký trauma z každého se kterým jsem se setkal nebo telefonoval tak už bych měl apartmá někde v areálu se služebnictvem v bílých pláštích. @Pe.Tr možná jsi to poznal je to na levé ruce kousek za Sluhama takový ten areál s betonovým plotem kolem do kola a přes plot čuměji Lochnesky kolotoče a podobná havěť. A ten týpek bydlí v praze někde na devítce a tam má asi pracovní hnízdo no upřímně si myslím že za tou 309 i nějakou tu lochnesku tahali nebo tahají.
 8. Vena garážmistr

  Praha 9. Je tu někdo?

  zítra
 9. Vena garážmistr

  Praha 9. Je tu někdo?

  Chlapci tak jsem to byl okouknout. No přijel jsem na místo určení volám pánovy jako že tam jsem a jestli to nabízené auto je to co stojí před vraty odpověď jo to je ono tak si to prohlídněte případně projeďte klíče jsou v autě a pak zavolejte jestli berete nebo ne. No zůstal jsem paf , tak volám @KoudaK aby mě navedl co je nutné z jeho pohledu zkontrolovat do rozhovoru sekám nějaký fotky a najednou ze vrat vylezl takovej " špindíra " a co prej dělám a já říkám no teď jsem telefonoval s pánem a ten řekl že si to mám prohlídnout a on jo v pohodě a furt na mě něco žvaltal já měl v uchu Koudáka poslouchal jsem pokyny co mám hledat a kde a hlásil jsem mu co vidím a co jsem nahmatal na prahu a do toho tam připajdal další takovej z toho areálu o berlích a bez jedné nohy a v patách útočné hlídací psisko ( krysařík asi tak velkej že bych ho i možná rozšlápnul) a zase co je a jestli si to vezmu tak jsem jim asi po osmé vysvětloval že " jen dělám oči " pro kamaráda který to má daleko aby to jel jen okouknout no evidentně nechápali. Po zjištění že v prahu je díra zněl do ucha jasný signál skonči to necháme to bejt. Tak jsem jim to vysvětlil že teda prohlídka skončila a že už nemáme zájem. A ten co vylez první no tak zavolejte p.xxxx že to nechcete. Tak říkám že jo že mu zavolám a odjíždím volám tomu majiteli a po xx vysvětluju že teda jsem udělal prohlídku pro kamaráda který se teda po zjištění stavu vozu nechá poroučet a že auto nechá jinému zájemci to jsem mu musel zopakovat asi 3x protože mi přišel že je celkem dost v podroušeném stavu. Jen pro ilustraci majitel na telefon reagoval ale už při mém prvním rozhovoru na mě neudělal dojem a s to jsem Koudákovy řekl ale že to omrknu a uvidíme Koudak hned hele jestli z toho nemáš dobrej pocit tak to zrušíme aby tě tam neklepli nebo tak něco tak jsem mu řek že pro strach mám uděláno a že to okouknu a pokud se mi něco nebude zdát tak to ukončím hned a odjedu.
 10. Vena garážmistr

  Praha 9. Je tu někdo?

  Sluhy
 11. Vena garážmistr

  Praha 9. Je tu někdo?

  V sobotu po šichtě tam jedu a uvidíme.
 12. Vena garážmistr

  Peugeot 807 - startér točí, ale motor nenastartuje

  Domluv se se Strakim protože za tu cenovku co nabídnul to nikdo neudělá líp. Bez nějakýho pochlebování Straki 007 je jeden z mála mágů mechaniků který se v těhle motorech vyzná a ví o čem mluví. Jedinej problém je že 807 je velká a k přetahu by bylo potřeba dodávku s plaťákem ale i tak když by jsi poptala přetah tak by se někdo mohl najít kdo by to za rozumnej peníz převezl.
 13. Vena garážmistr

  Praha 9. Je tu někdo?

  V sobotu bych Ti to mohl okouknout mám ranní takže nějak odpoledne. Pokud by jsi nikoho nesehnal. Do pátku jsem časově mimo použití.
 14. Vena garážmistr

  Peugeot Boxer 3000 Blue HDi H1L2

  No jestli je to topení výkonově podobné " bufiku" v kabině tahače tak tam byla norma tuším 0.3L/hod. Ve skutečnosti bralo o dost víc když byl velký mráz a hučelo nonstop a o dost méně když jen tak broukalo párkrát za hodinu.
×