Přejít na obsah

Vena garážmistr

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  2 489
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  5

Vena garážmistr vyhrál naposled 1. únor

Vena garážmistr měl nejlépe hodnocený obsah!

2 Sledující

O uživateli Vena garážmistr

 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 24.3.1978

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horoušany
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Vlezla na mě jarní deprése.

Návštěvy profilu

5 672 zobrazení profilu
 1. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  Jako jo je to hezký ale i když jí brácha má sníženou protože je prťavej jako já tak jsem si zkoušel na ní sednout no ale asi jsem už starej nějak jsem přes tu sedačku nedokázal hnátu přehodit nebo to bude tím jak jsem za celý týden utahanej nevím. Já na motce seděl naposled na fichtlu pak jsem si udělal noty na auto a už jsem na tom neseděl. Ale ze srandy říkám že na důchod si pořídím nějakou takovou tu dědkovskou aby to jen tak brumlalo a jezdilo na " kochačku" ale k tomu asi stejně nedojde.
 2. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  Včera jsem vykopal základy k obrubníkům u garáže. Rozhodnul jsem se že přidělám před garáží kus zpevněné plochy abych mohl případně dělat i na druhém autě pokud bych měl v garáži něco nepohyblivého nebo abych mohl dělat příp. i dodávky které nedostanu do garáže kvůli výšce. Takže včera jsem to začal tvořit dnes jsem jel do hornbachu pro obrubníky ale po cestě byla nehoda a nechtělo se mi čumět v koloně tak jsem se otočil a jel jen do Čelákovic do stavebnin kde jsem obrubníky koupil skoro jednou tak dražší než maj v hornbachu pak jsem jel do Úval na betonárku pro beton a jen malinko jsem neodhadnul kolik toho betonu takže to co jsem chtěl už bylo zabetonované a na vleku bylo pořád spousta materiálu tak jsem honem vyčistil tady za plotem u vrat takový jeden dlouholetý nedodělek a ten beton jsme tam s tatíkem nacpali a ještě jsme trochu poopravili dvůr u našich. Po obědě se zastavil brácha pochlubit se novým mazlíkem koupil si motorku BMW GS no popravdě mě motorky moc neříkají tak ale jako je to hezký hlavně je to funglovka má cca 200 km najeto. Zítra jedu s tatíkem k ségře opravovat něco v kuchyni.
 3. Vena garážmistr

  Nevyhovující emise

  No co vím já tak Ferry je tady jeden z těch který se vyznají v LPG takže bych se držel jeho rady.
 4. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  Dopoledne jsem pokračoval v úklidu dílny pak jsem s tatíkem uklidil v sobotu přivezené lešeňové trubky. Po obědě jsem dodělal konečně dílnu. A teď jsem zaplatil odpustek 1500,- pražskýmu magistrátu minulí měsíc mě chytla kamera u Kauflandu na tom skorokruháku na Proseku na červenou s autobusem. Trvalo jim to přesně 30 dní než poslali výzvu k zaplacení.
 5. Průměrná dosažená odchylka: 23.2 km Jsi lepší než 67.64% účastníků hry!
 6. Vena garážmistr

  PEUGEOT Connect SOS

  No jsou totiž dva systémy ten který jsi zkoušel bude zřejmě ten " starší " ( nepovinný ) . Co vím já tak princip fungování obou systémů by měl být téměř totožný. A to že ve voze je umístěná jednotka která je schopná spojit posádku vozu s dispečinkem při aktivaci by to mělo v nějakém standartizovaném formátu poslat datovou větu ve které je typ vozu jestli je motor v chodu, poloha GPS dále pak je tam jestli a jaké airbagy se aktivovali a které bezp. pásy jsou použité ( z toho se odvozuje počet cestujících) operátor vyhodnotí tyto informace a vyhlašuje poplach složkám IZS zároveň s tím se pokouší navázat fonické spojení s jednotkou která vyslala nouzový signál pokud se fonické spojení podaří a posádka komunikuje tak operátor na základě informací od posádky (toho kdo je schopen mluvit) upřesňuje nasazení složek IZS. Ale rozdíl je v tom že ty " starší " systémy výrobci začali montovat do aut v okamžiku kdy měli tento systém vyvinutý ale ještě nebyl ve vozech povinný a tyto " starší " systémy fungují nebo fungovali jen v rámci dané značky a provoz zajišťoval nějaký partner automobilky. A tyto povinné " eCall " systémy se dovolají k národnímu provozovateli linky 112 což je v ČR Hasičský Záchranný Sbor.
 7. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  Tak dnes pokračování seriálu u skorobrášky " přesazení babči na Vysočinu " Lidi zlatý řeknu Vám začíná to být peklo. Myslel jsem si že největší problém bude přestěhovat a usadit mobilheim. To je všechno brnkačka proti tomu vysvětlit skoro 70 letý " bábě " která žije na jednom místě 50 roků že jako opravdu nejsme se skorobráškama kouzelníci a že fakt nejde odstěhovat všechny krámy který do baráku za těch pět desítek let natahala spolu s manželem a že fakt v tom mobilheimu je všechen nábytek který k životu bude potřebovat a že je zbytečný a hlavně ekonomicky nesmyslný tam zkoušet ten padesát let starej nábytek i když je v super stavu ( a dnes je to i moderní takovýhle retro) stěhovat aby se to pak stejně rozmlátilo a vyvezlo na sběrnej dvůr. Když nový majitel baráku by si ho rád do začátku ten nábytek nechal. A když jí o jedný almaře přesvědčíte tak řekne dobře tu tady nechám a vytáhne ze šuplíku sešit kde má napsáno kolik ta almara stála peněz a řekne ale chci aby mi za ní dal xxx korun. Takže dnes bylo na pořadu dne vyklízení dvorku a kůlen. Samozřejmě že všichni měli na to dost času takže se spíš než vyklízí přeskládává všechna ta veteš a z toho se vybírá to co má smysl zbytek se tam nechá novému majiteli i když asi by se dalo pár korun vydělat na tom vyvézt železo do sběru apod. ale na to už není čas. Na poslední pátek a sobotu v březnu je naplánované finále. Jako opravdu musím říct že Standu skorobrášku obdivuju že se do takového podniku pustil. Když vidím jak mu to dává všechno zabrat tak vím že dobrovolně bych něco takového neudělal.
 8. No tak to je dobrý. Hlavně že to všechno takhle dopadlo.
 9. A co tam napsal jako příčinu. Jestli to není tajný.
 10. hmm. tak jako 7 příspěvků a děláš tady vlny jako když bys tady byl inventářem. No nevím no jsem tady sice kratší dobu jak ty ale nevzpomenu si jestli jsem si za tu dobu něco podobného dovolil. Navíc ozzy56 je zde jeden z těch který o čem mluví. A když jsi sám tak chytrý že nikdy tolik neplatíš v servisu tak proč jsi kolegovy nenabídnul pomoc a do toho servisu jsi nejel s ním aby ho nenatáhli? Ono vlny umí dělat každý, udělat něco pro jiného je složité. Teď mě můžeš otitulovat podobně jako ozzy56 .
 11. Ztotožním se s názorem ozzy56. Pokud Ti dali předběžnou cenu při předání vozu k opravě tak jsi měl možnost se ohradit teď už je podle mě pozdě. A u autorizáku to je vcelku normální cena podle mě.
 12. Vena garážmistr

  inzerce - auta

  No ono je to jakási ochrana před různýma rádoby " fanoušky " kteří by si založili profil a pak jsem cpali jeden nesmyslný inzerát za druhým. Ale 50 příspěvků není tak moc to se dá " nahnat" snadno. A nemusí to být úplně nesmysly. 19 už jich máš najdi nějakou stránku s vtipama a poskládej z toho zbývající příspěvky pokud nenajdeš nic jiného kde by jsi mohl něco poradit z oboru který je ti blízký.
 13. Vena garážmistr

  Volant tuhne?

  Takže jako běžný řidič by jsi měl být schopen provést základní kontrolu stavu hladin provozních kapalin v motorovém prostoru. Stáhni si manuál k autu pokud ho nemáš a tam by mělo být popsáno co se jak kontroluje. Až pak pokud zjistíš že je něco špatně jeď do servisu. Pokud bude málo oleje v servu tak se dá doma dolít a pak jde jen o to pohlídat jestli se ztrácí z nádržky nebo ne pokud se bude ztrácet tak je někde problém a s tím jeď do servisu.
 14. Vena garážmistr

  Stříkání dutin

  " za těch pár peněz, dejme tomu 2x200...." toho moc neuděláš.
 15. Vena garážmistr

  Potkal jsem klubáka...

  Tak asi v mojí souvislosti L. 145 jako linka číslo 145
×
×
 • Vytvořit...