Jump to content

Vena garážmistr

Člen klubu
 • Content Count

  3,485
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Vena garážmistr last won the day on May 27

Vena garážmistr had the most liked content!

2 Followers

About Vena garážmistr

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horoušany
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Nikdy není tak zle aby nemohlo bejt ještě hůř. Ale doufám že se vše v lepší obrací.

Recent Profile Visitors

8,496 profile views
 1. No nevypadá špatně ale podle mě jsou tam ty tři ráčny zbytečný stejně tak jako ořechy se třema rozměrama čtyřhranu. Když si na dílně vystačím s 1/2" a 1/4" tak ta 3/8" je tam zbytečná kdyby tam místo toho dali víc ořechů od jednoho ze zbývajících čtyřhranů tak by to bylo užitečnější. Jako musí se nechat že tyhle ráčny s přehazovací páčkou a vyhazovákem na ořechy zrovna u Lidlu vcelku drží. Já mám letitou někdy z roku 1998/9 klasickou golovku od TONY za ty roky jsem teda musel vyměnit ráčnu protože jsem ji nedopatřením někomu půjčil a on s tím povoloval kola a strhnul tu řehtačku ale jinak je kompletní a všechny ořechy drží na některých je oloupaný ten chrom ale tak to na funkci živočicháře vliv nemá. Vloni jsem koupil druhou sadu která je teda vybavená i " moderními " ořechy jako Torx apod. je teda polská ale vypadá že bude fungovat https://www.hobynaradi.cz/gola-sada-94-ks-crv-ocel/
 2. Proč ne účel to splní. Ten kryt tam je důležitý aby nezatékalo při dešti na motor protože jak se tam dostane voda tak jsi bez šance dostat ven vstřiky nebo žhavky co mě říkal jeden moudrý člověk.
 3. Kdepak změny v mém autoparku nejsou na pořadu dne a asi dlouho nebudou.
 4. No Weri tuhle budete muset přijmout. Klemoň přestaň dělat zagorku a dojeď přivezu Ti vejce.
 5. Jako že ti zakazujeme mluvit jo. Si nedělej srandu. Tobě to přece nikdo nedokáže zakázat. Já jedu snad budu stíhat na tu 18 kdyby ne písnu Ti @Weri 605. Já mám teda taky jednu blbou zprávu ale tu vám řeknu až tam.
 6. No tatík má tu s nožíkem a nemůže si to vynachválit. Nožíky se dneska už dají koupit buď v nějakém cz eshopu nebo na Wishi tam vychází 100 ks na nevím třeba 250 Kč i s poštovným tady vychází 20 ks na 110Kč bez pošty.
 7. Jo tak tohle je asi věčný boj. Zatím jsem poznal jen málo ženských který by v autě dokázali udržet alespoň z poloviny takový pořádek jako maj doma. Ještě tak to trochu zvládají pokud se o auťák střídají s chlapem ale tam to většinou bývá tak že ten chlap si připadá blbě když má v autě svinčík tak to raději uklidí sám. V autě teda neuklízím každý dva týdny ale jak je potřeba takže někdy to vyjde 3x za měsíc jindy 6x a někdy jen 1x za měsíc ale je fakt že aspoň 1x za měsíc v autě vyluxuju a utřu palubku.
 8. však ale tohle není doma to je Tvůj vercajk na vydělávání peněz takže tam se musíš snažit. A beztak jsi to luxoval jen proto aby jsi se přesvědčil že kunčofti nejsou co bejvali a nic tam nezapomínaj
 9. Půjčit určitě ne. Jestli chceš napiš SZ a nějak se domluvíme tenhle týden mám Út+St volno ve Čt mám volno do 13 hod Pá - Ne mám plno.
 10. Jo v tom má prsty RegioJet. Volala mi kámoška která mi dohazuje melouchy že budou stěhovat do Chorvatska xx busů který budou "cesťáky" rozvážet od toho vlaku po Chorvatsku. Jestli bych si tam nechtěl zajezdit . Protože s busem se to nedá na jeden zátah ujet z hlavně z toho důvodu že je tam malá kapacita nádrže na hajzlíku tak prej večer naloží do vlaku v Práglu přibrzdí v Pardubkách a v tej hlavní vesnici na Moravě a pak bez zastavení až do té Rijeky. A zpátky to bude to samé busy svezou " cesťáky" do Rijeky na vlak a tam odtaď pofrčí zpátky a lupen by měl stát do tisícovky.
 11. Jirko náš tatík ji má taky je fakt že ji používá v kombinaci s normální motorovou sekačkou na dočištění v místech kam se nedostane normální sekačka. A protože mi zabavil pilu z té série tak má baterky dvě a na to co potřebuje mu to stačí ještě občas seká takovou elektrickou strunovkou ale to ho otravuje tahat kabel. Já jsem minulí týden koupil říkají tomu souprava na sání ze sudu pro tlakové myčky. Dneska jsem to zkoušel tak jedna wapka od Lidlu s tím neumí pracovat ale wapka od Nilfisku se s tím popasovala a umí si přes to nasát ze sudu když jsem takovej bazmek sháněl u Nilfisku tak tam ho měli k dodání za x týdnů a za lidových 1850 Kč tady to v Lidlu do 250 Kč.
 12. Na svém bývalém Berlingu jsem to kdysi řešil už si to bohužel úplně nepamatuju ale tuším že chyba byla v klice že se měnila celá venkovní klika tuším že tam bylo nějaké očko do kterého zapadalo lanko nebo táhlo a to očko se roztrhlo a jinak než výměnou celé venkovní kliky to vyřešit nešlo.
 13. Oldo tím by to mohlo jít pokud nebude ten šroub zarvaný na krev. Ale pokud to budeš muset vzít " bouchačkou"(pelouškem) tak se tenhle ořech rozsype.
 14. No žádnej pneuservis se do takové akce logicky dobrovolně nepožene. Protože zvlášť pokud jsou na autě nové nebo novější disky tak při každé takové manipulaci hrozí že dojde k poškození toho disku. Je fakt že dnes existují různé sady na povolení bezpečnostních šroubů bez toho originálního ořechu. Ale jsou všechny ukrutně drahé. Já jsem teď pořídil na zkoušku univerzální sadu ale popravdě budu rád když ji hodně dlouho nevyzkouším. Protože je to tak blbá práce a hlavně nebezpečí toho že se pokazí ještě něco navíc že málokdo bude ochotný takovou práci zaplatit.
×
×
 • Create New...