Jump to content

Vena garážmistr

Člen klubu
 • Content Count

  4,337
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Vena garážmistr last won the day on August 18 2020

Vena garážmistr had the most liked content!

About Vena garážmistr

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horoušany
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  No tak dobře už bylo. Ale zase bude jen zatím nevím kdy to lepší období nastane.

Recent Profile Visitors

10,350 profile views
 1. No zkus @ChouLu nebo @jarokare jaký na to mají oni dva názor. Za mě spíš pokud by byla pochybnost o 100% stavu té jednotky bych jí asi vyhodil a dal jinou pokud by to nebyl problém vyměnit.
 2. Děkuji. Ale já bohužel s tímhle moc neporadím protože elektrika a elektronika mě dost minula. Ale podle mě by to klidně mohla i jednotka dělat nejsem si jist kde je umístěná ale klidně v ní mohla být v minulosti voda která vyschla ale na té základní desce se to mohlo projevit takhle.
 3. @thorr001 odkaz píše inzerát vymazán
 4. Hele na xsara,cz s náma jezdil jeden blázen říkal si Fanatik měl Picasso 2 Hdi a ten i na " spací " srazy jezdil na otočku. Dojel nechal si uvařit kafe turka do půllitru ty vypil tak dvě někdy tři za ten den a večer po večerníčku zase vyrazil k domovu. A pak tam s náma jezdil jeden od Plzně a ten jel do prahy na odpolední sraz a než dobloudil tak ten sraz skončil. Jinak je pravda že 300 km jen tak na otočku bych si asi taky rozmýšlel jet sám ale tak já to mám jednoduchý podle zvolené trasy do 50 km a když řeknu Pepčovy že jedu do ZOO tak mám i parťáka.
 5. Hele já si myslím že u TZ který se běžně montují je povrchová úprava vcelku na dobré úrovni. A třeba Galia sice dělá bajonet ale ležatej a ten se nedoporučuje do kombinace s nosičem kol tam Galia doporučuje jen pevnou montáž která ale na 5008 může kolidovat s couvacíma senzorama.
 6. Radime co vím tak u 5008 bývá u pevné montáže problém s couvacíma senzorama takže bych šel raději do sundavačky.
 7. No myslím že podle předpisů tomu asi nic neodporuje ale nejsem si jistý jak moc by bylo pohodlné to mrně do třetí řady šmodrchat. to už bych raději dal jednu sedačku dopředu na spolujezdce než do té třetí řady. A ADAC a ENCAP to nejspíš hodnotí takto z podobných důvodů a navíc asi vycházejí z nějaké statisky nárazů zezadu a tam je to dost jasný ty sedačky jsou v kufru tudíž je tam velká pravděpobnost že dojde k těžkým zraněním jakéhokoli pasažéra natož prcka v dětské sedačce.
 8. Tak teda tady je pěkně hnusně ale zatím teda nevychází předpověď podle které mělo od 11 sněžit až do 23 večerní. Jen tak jakože lehce prší chvilkama je to taková krupice ale je přes + 5°C takže by to nemuselo bejt tak zlý.
 9. Já ti nevím co to je za dotaz. Dobře takže cestou SZ jsem se dozvěděl : " Je to dotaz na kotouče na peugeot 406 2.0 hdi rv 2000. Je tam i foto. " Takže protože jsi asi nečetl pravidla nebo jsi pozapomněl tak Ti to osvěžím pokud pokládám jakýkoli dotaz technického rázu je nutné přesně specifikovat auto kterého se dotaz týká z důvodu aby jsi nemusel specifikaci pokaždé psát je dobré mít specifikaci vozu v podpisu. Další věc dotaz by měl mít výstižný nadpis promiň ale nadpis " kotouče " podle mě není výstižný. Dále by měl být dotaz jasně formulován. Česky řečeno " na blbou otázku blbá odpo
 10. No aby tam nezatékal tající sníh z bot tak to bylo první co se holka učila že když leze do auta tak má mít oklepané boty. A já navíc celoročně používám gumové koberce takže to je u mě v klidu. Nevím jak je to řešené ta sedačka s tou nohou za nás to asi ještě nebylo ale ta noha by měla bejt štelovací nebo ne takže když to dáš na kraj tak sundáš víko toho prostoru a nohu opřeš až opravdu o dno jestli to chápu dobře tak o tu nohu je zapřená jakási základna která je v autě instalovaná " na pevno" a jen se do ní kotví sedačka.
 11. No když jsem jezdil prvním Berlingem tak jsem měl taky ty kaslíky pod podlahou ač jsem několikrát slyšel že si lidi stěžovali že to dospělí člověk prošlápne já jsem s tím problém neměl a myslím že to bylo užitečné protože jsem měl jen jedny šoupačky tak v tom blíže ke dveřím bylo uložené nářadí a nějaké drobnosti a v tom dále od dveří bylo uložené náhradní oblečení pro holku když byla malá kdo cestuje s malejma dětma ví že jedny tepláky mikina triko fusekle a pos.rávačky se můžou hodit kdykoliv a zrovna když si maminka myslí že tu svojí princeznu oblíkal nejlíp jak mohla tak se princezna vyrác
 12. Tak lidi se podržte já šel teda opravdu do kolen. Teď jsem byl na sběrném dvoře a ten co to obsluhuje brečel že to není kam dávat že v sobotu se lidi zbláznili ale to není to nejdůležitější. Cestou ze sběrného dvora jsem se zastavil na OÚ že si zadám na obecní stránky reklamu tak jako jo to nějak proběhlo ale než jsem odcházel tak tam přílítnul chlap rudej jak ruská zástava a začal tam hulákat že co si to obec vymejšlí za hovadiny a že jestli mu to nevysvětlí tak že bude volat televizi. Já jsem asi tušil ale tak mě se to nějak osobně netýká i když jsem se nad tím taky pozastavil. Chlap dává do
 13. Nu dobrá. Ale jen pro informaci protože včera neděle byla tak já jsem si dal šlofíka po obědě takže jsem byl vzhůru ještě když mi přišel ten opravený certifikát. A normálně vstávám +- 7,30 abych na 9 mohl být v ordinaci. No hele já si myslím že když by sem nahlídnul nějakej ten dr. přes duševní zdraví tak nás nechá většinu pochytat do svěracích kamizol a svézt do jednoho pavilonu.
 14. Já vím že jsem hodnej maminka mi to taky říkávala asi tak před 25 lety. Ale tak uznej že když už ty káry budeš objednávat tak v tom množství se jedno odlišný ztratí jo a když by mělo TZ tak by to bylo nejlíp aspoň bych ty ostatní mohl vozit po servisech když by bylo potřeba ( vlek si umím půjčit)
 15. Já teda bych s dovolením když budete dělat tu hromadnou objednávku na ty červený zázraky tak tu barvu bych abych nevybočoval tolik nechal ale oblíkněte mi do ní Travellera
×
×
 • Create New...