Přejít na obsah

Vena garážmistr

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  2 123
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  4

Vena garážmistr vyhrál naposled 27. červenec

Vena garážmistr měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli Vena garážmistr

 • ID člena 46567
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 24.3.1978

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horoušany
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Změna nastala nápad to byl dobrý. Jen ty podmínky jsou špatné takže ve změnách budeme pokračovat.

Návštěvy profilu

5 081 zobrazení profilu
 1. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  Scratch: Ty jako málo jezdíš a málo znáš jak to vypadá na většině příjezdovek ku Praze v neděli někdy od 13 do 23 hod.? Tím spíš když je omezení na 8 km D11 obousměrně? a stará II /611 není schopná tolik aut který se chtějí D11 uhnout pobrat no ona by to pobrala ale páni dopravní inženýři by musely trochu přemýšlet jen od Tebou jmenovaného sjezdu/nájezdu na D11 je po staré do Prahy XX kruhových přejezdů postavených na úplně jinou intenzitu provozu než tam běžně je tudíž je to xx zbrždění pak je v Nehvizdech je na vjezdu do obce debilní radarový semafor který hodí červenou každému kdo k němu dojíždí víc jak 41km/h pak je semafor u školy který je sice na tlačítko a tlačítko tam chytře dali vysoko aby ho nemohl zmáčknout kdejaký harant který jen poběží okolo ale když hodí červenou tak je to na 1- 2 minuty pak další semafor za Nehvizdama který je taktéž unikátní svými intervaly no a pokud už jsi skoro v Praze tak semafor na x Ve Žlíbku to je taky chuťovka. K tomu si připočti že každý třetí člověk se neumí rozjet ani s automatickou převodovkou a v tu ránu máš z toho kolonu která Tě zdrží a když počítáš zdržení na desítky minut jsi rád. Protože jízda v takových kolonách českému řidičstvu dělá taky velký problém tak je dost velké riziko že to do sebe nacpou a další zdržení je na světě. Minulí týden ve středu jsem se vracel z Prahy a na konci Počernic jsme se postavil do fronty a z té jsem vyjel za 55 minut v Nehvizdech. A to bylo cca 15 hod když jsem projížděl okolo Divadla v Počernicích.
 2. Vena garážmistr

  Špatné starty

  Promiň ale 2/4 roky to není nová baterie. Pokud je baterie 4 letá tak může klidně mít 90% životnosti za sebou. Takže bych se zaměřil na kontrolu stavu baterie a kompletní dobíjecí soustavy. Pak stav startéru. A prosím nechytejte mě za slovo a hlavně neporovnávejte baterku která je v autě z fabriky a která už je vyměněná. Protože každý i puberťák který se motá okolo auto ví že většina dílů na autě které se nazývají " spotřebním materiálem " mají z prvovýroby životnost cca 1-3x delší než další díly které se na vozy montují z druhovýroby místo nich.
 3. Vena garážmistr

  Jak na pračku ve sklepě

  No tak každý přeci zná ony zkazky o tom jak v určitých momentech mužského života končí nádobí ve vaně. Nejvíce se o tom mluví v souvislostech s pobytem partnerky v porodnici kdy na muži zůstane na několik dní péče o domácnost a starší ratolest. No tak někdo se z toho poučil že to tak špatné řešení není a má to v trvalém stavu.
 4. Taky to nějak nechápu co tím básník chtěl říct.
 5. Hele už xx stránek zpět jsem tuhle diskuzi sám sobě zakázal. Teď jsem jen nakouknul a přečet asi poslední stránku a vůbec nic se nezměnilo. Při vší úctě jakou ke zdejšímu osazenstvu mám. Tak mi to nedá a musím napsat že Radovánkovy závidím jeho vlhké sny o tom jak se vše zalije sluncem až mi dinosauři pojdeme na smrad z našich čoudících a smradlavých aut nebo zajdeme na to že se k moci dostanou podobní zelení " úchyláci " a ty naše smradlavý plečky nám zakážou. Mohu doufám konstatovat že se tohoto okamžiku nedožiju nebo aspoň ne ve stavu kdy bych se aktivně účastnil provozu na silnicích. Protože bych nerad těmhle snílkům dopomohl k vyvrcholení.
 6. Vena garážmistr

  Registrační značky na přání

  Tak spousta JSDH má na autech RZ na přání. Zrovna tak jako jsou na autech spousty městských a obecních úřadů. Tam je to totiž trochu jinak s placením oni sice za ně platí ale ten poplatek je příjmem zřizovatele úřadu tudíž je to takové " přesunutí" z jedné kapsy do druhé v rámci jednoho rozpočtu.
 7. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  No Radime nedá se nic než držet palce aby to dobře dopadlo. Jinak včera jsem skončil 4 denní Čt + Pá to bylo vcelku takové utahané asi dvě letadla do hangáru a dvě zpátky na letiště. So + Ne to bylo jiný kafe protože se vrátila spousta letadel z cest a bylo naplánováno hodně revizí a oprav tak jsme měli oba dny vcelku co dělat žádná honička v klidu ale mákli jsme si a včera už jsem toho měl vcelku dost. Do roboty jdu v Út na noc a pak Pá + So noc. A to by mohlo být v klidu.
 8. Vena garážmistr

  807 2,0HDI nebo 2,2

  Taky bych to vrátil. Jen se Tě zeptám samozřejmě že Tě nechci moralizovat ale nedá mi to, přečetl jsi si tady všechny ty rady. Mě to přijde jako že jsi skočil po prvním možná druhém autě které Ti přišlo pod ruku. Tak Ti dám ještě jednu radu ty co se " válí " v inzerci dlouho nemá smysl zkoumat protože už se na nich někdo byl podívat a nejspíš mají nějaký zádrhel protože pokud by byli bez problému tak jsou hned pryč. Hele vůbec bych se nebál koukat po autě v rámci celé ČR dá se říct že v každém kraji je minimálně jeden klubák který by mohl být ochotný vybrané auto předprohlídnout aby to nebyla vysloveně past aby jsi nejezdil od čerta k ďáblu ale aby jsi jel na prohlídku připravený s tím že tam drobnosti být můžou ale nic závažného. Však tyhle " očumky " tady fungujou.
 9. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  No tak kluci přestaňte se škádlit. Já jsem se dnes byl svézt busem . A proč no protože na rozdíl od kolegů a kamarádů už to mám tak že nemusím ale můžu se svézt kdy chci. Takže jsem si střihnul krátkou ranní od 4,30 do 12,30 a jsem tak nějak spokojen možná půjdu ještě příští pondělí ale to bude tenhle měsíc vše. Nesmím to přehánět.
 10. Vena garážmistr

  807 2,0HDI nebo 2,2

  Ono servisáci 807 a její klony nemají rádi všeobecně proto ti každej řekne jakej to je nerozum jí koupit. Ale pár 807 resp. jejích klonů tady na fóru je a jsou provozovaný myslím si vcelku v pohodě. Samozřejmě že to je kus od kusu. Ale osobně si myslím že se ty auta nekazí víc než jakýkoliv jiný. Ale tu špatnou pověst jim podle mě z velké části udělali samotní mechanici. Vím to ze své zkušenosti když potřebuju na své udělat něco co doma nezvládám nebo se mi do toho nechce/ nemám na to čas tak je to u mého dvorního mechanika strašnýho přemlouvání. Pravda je že tam je ke všemu přístup jak penězům do švýcarský banky. A kdo to neumí tak tvrdí že i kvůli prkotině je třeba stěhovat motor z auta. Ale znám mechanika kterej tyhle řeči vyvrací a dokáže spoustu věcí dělat v zlomku času za který by to dělal autorizák.
 11. Vena garážmistr

  807 2,0HDI nebo 2,2

  Přesně tak je to o tom jak moc jsi odhodlaný a kousnutý do toho vyměnit auto za " lepší a mladší " kus. S ohledem na to co jsi psal tak zatím čím jezdit máš takže to že by jsi byl nepojízdný tě nikam netlačí což je výhoda. Hele já než jsem koupil to svoje tak jsem byl dvakrát v belgii se známým a od tam tud jsme přivezli 4 a nakonec jsem je poslal dál a to svoje jsem koupil u Berouna. Ale než jsem ho našel tak to trvalo od Listopadu do konce Března. Ale když jsem ho objevil tak to byla fofr akce v pondělí večer ( 20:00 hod) jsem volal že bych se tam ve čtvrtek zastavil se podívat a pán řekl jo beze všeho ale zavolejte protože zítra navečer má přijet chlapík kterej tvrdí že si ho hned odveze že peníze bude mít sebou. V úterý jsem měl odpolku tak jsem bez váhání řekl jestli teda můžu přijet hned dopoledne a že mu dám zálohu pokud se mi to bude líbit ráno jsem vyraboval limit kartou z bankomatu a frčel jsem prohlídnout auto a ve čtvrtek když jsem měl volno tak jsem si pro něj s kamarádem jel a přivezl jsem ho domů. Chce to tomu věnovat čas a ležet v inzerátech.
 12. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  Tak dnes byl v plánu výlet do " Itálie " byl jsem na natáčení nějakého amerického seriálu. No a protože jsem byl tou mojí italskou pastí tak se samozřejmě stalo že se lekla práce a po asi hodince popojíždění v rámci toho natáčení se zpod kapoty vyvalila pára a bylo vymalováno. Naštěstí tam byl MJSytic a ten mě zastoupil a pak už jsem zbytek dne strávil ve společnosti MJ, jeho sestry ,Verýska a Milana+ takže to byl dost dobře strávený den.
 13. Vena garážmistr

  Potkal jsem klubáka...

  No tak dnes zcela neplánovaně setkání " v Itálii " se super bandou odsud. Dík za příjemnej den.
 14. Vena garážmistr

  807 2,0HDI nebo 2,2

  Mám ve své 807 RHR 100 kw. A za cca 70 kkm jsem nechal vyměnit rozvody a spojku to z těch " dražších " věcí. Jinak jen klasický spotřební věci brzdové desky, kotouče apod. Musím to teda zaťukat " ťuky ťuk" . Takže za mě pokud bych sháněl znova 807 tak s tímto motorem.
 15. Vena garážmistr

  Diagnózy...

  No jako jo nějaká decentnost na místě které se schová oděvem pak " někdy " když už to nebude tak " in " to se dá pochopit že se ten který jedinec chce trochu odlišit. Ale jako nechat si načmárat do výstřihu jméno i s datem narození partnera je podle mě vcelku dost blázniví . Tím spíš u ženský. A přesně u ženských jejichž tělo se dokáže z modelkovského tvaru i přes velkou snahu majitelky změnit až do kredenciozních rozměrů je třeba asi hodně vybírat co a hlavně kam se nechá načmárat aby z toho pak nebyla liána nebo vorvaň.
×