Přejít na obsah

Vena garážmistr

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  2 023
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  3

Vena garážmistr vyhrál naposled 5. červenec

Vena garážmistr měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli Vena garážmistr

 • ID člena 46567
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 24.3.1978

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horoušany
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Změna nastala jestli to byl dobrý nápad, uvidíme později.

Návštěvy profilu

4 464 zobrazení profilu
 1. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  Dnes jsem po noční zůstal v práci déle abych složil praktickou zkoušku z Dopravního řádu LKPR. Zkoušku jsem zvládl takže oficiálně mohu řídit motorové mechanizační prostředky na letišti po všech plochách.
 2. Vena garážmistr

  tlumiče

  Nedá mi to než souhlasit s Oldou. Většinou je to tak že u auta s takovým nájezdem pokud ho jezdíš sám ani moc nepozoruješ při běžné jízdě zhoršení funkce tlumičů to se pozná většinou až když potřebuješ valit " kudlu " to potom poznáš že se auto chová více nečitelně pokud ho budeš během jízdy úmyslně přivádět na hranici možností . Na druhou stranu s ozzy56 se také dá souhlasit pokud máš volné peníze tak tomu autu neuškodíš pokud vyměníš všechno co má souvislost s tlumiči a pérováním.
 3. Vena garážmistr

  Chcete stříkat spodek--dutiny?

  No vercajk potřebuješ hlavně kompresor tu stříkací pistoli s adaptérem. A sehnat moudra kudy se případně do těch prahů a dutin dá dostat buď továrním ( z výroby) otvorem nebo ještě vrtačku s vrtáky když by se díry museli vyrobit a kde je nejlíp vyrobit. Pak když tak nějaké záslepky kterýma se ty díry zaslepí. Nějakou plachtu ze silnějšího igelitu aby se roztáhla pod auto aby se nezaprasil ten plac kde se to bude dělat. A pak záleží jestli se bude chtít stříkat celý spodek ( plošně) nebo jen třeba podběhy a nebo jen dutiny. Protože na spodek a na dutiny je potřeba jiný materiál a jiný adaptér. A zatím teda mají zájem, jestli se nepletu jeden Peugeot, jeden Ford, jeden Superb.
 4. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  A já si myslel že ty drony jsou nějak jištěný aby " neulítli " z dosahu ovládání. Ale tak ono myslet znamená h...o vědět. Včera jsem jak jsem slíbil prázdninoval s Pepinem. Protože to doma má na prd tak je tady u dědy a babičky spokojený a když má ještě strejdu který s ním dělá zase jiné vylomeniny než děda tak je úplně v pohodě. Takže včera jsme dopoledne uklízeli C2 do garáže a než jsme se tam dostali tak jsme třikrát objeli tady ulice nejdřív se Pepino koukal jak se má řídit a pak jsem si ho vzal na klín a řídil tak si to dvakrát projel a byl štěstím bez sebe. Nejlepší bylo když se ptal dědy jestli koukal jak couvá po ulici a když mu děda řekl že couvá líp jak děda tak jen tak uličnicky hodil hlavičkou " však jsem talent od přírody ". Pak z babičkou procvičoval úkol z logopedie tak jsem šel do garáže a chvilku sem si hrál z tou motorovou pilou co jsem tuhle přivezl od strejce vylil jsem z toho ten stoletej benzín dal jí čerstvej a pila vypadá že poběží jak hodiny. A pak jsme s Pepinem blbly na dvoře. Navečer jsme stavěli auto ze stavebnice kterou babička objevila při tom jejich malování a kterou tam mají ještě z dob kdy jsem byl malej kluk no moc mu to nešlo ale je šikovnej a učenlivej takže po troše vysvětlování a ukazování dokázal dávat dohromady části tak aby to dávalo smysl. Dnes jdu na noční takže se budu připravovat a zítra po noční bych měl skládat zkoušku z jízdy abych mohl jezdit po letišti.
 5. Tak oni tyhle firmy to mívají pořešené toho se neboj. Některé firmy mají vjezd přímo po té " první " ulici před terminál a jiné to mají tak že sice najíždí na to expresní parkoviště ale mají karty a platí dopředu takže neplatí za vjezd 100 Kč ale tuším že 40 Kč. Já platím 450 Kč za měsíc abych tam mohl parkovat když jsem v práci. Ale je fakt že jsem zkoušel jezdit MHD a to nejde protože busy fakt kapacitně nestačí během dne pro turisty natož pak v těch časech kdy jedou z/ do práce zaměstnanci.
 6. Když jsme u toho parkování na Letišti. Nevím jestli to víte ale od 1.7 je tam změna na expresním parkovišti to je to parkoviště před Terminálem 1 kde jen " svoje cesťáky " vysadíš a jedeš pryč a po návratu je zase nasadíš do auta tak tam bylo prvních 15 zdarma jednou za hodinu teď je 15 min zdarma za 24 hodin. Po té Patočkové je to podle mě strašná zajížďka a v té délce alternativní trasy je spousta míst kde se to cpe normálně natož když je všude ta spousta omezení. Asi bych to bral tou Evropskou nahoru je tam fakt jen to jedno malé omezení které se dá vycukat.
 7. Vena garážmistr

  Lidl - uzitecne veci pro motoristy

  V pohodě to se podá. prostředky přímo pro vapky jsou řídké takže dělají trochu " jinou pěnu" ty hustější ji dělají takovou jakoby trochu " těžší " ale funguje to. Nesmíš to nalejt plné tak do půlky max. aby v té bandasce bylo místo na tu tvorbu pěny když to dáš plné tak to spoustu toho prostředku vyhází ven a pěna bude ničemná. A to platí pro všechny prostředky jak ty určené pro vapku tak pro ty univerzální.
 8. Vena garážmistr

  Kolik je vás tu co nezná předsedu Peugeot clubu?

  No to Ti i věřím prohlídnul jsem více fotek a řekl bych že každou fotku kterou jsem dala si užila a objektiv ji asi miloval. Ale tak jako na podívání se není nic zlého.
 9. Evropská je stažená na jeden pruh směrem nahoru před metrem Bořislavka ale to zúžení není nijak dlouhé asi tak dva bloky ale jak tam během dne vypadá provoz Ti neřeknu já jezdím ráno abych byl cca 5,30 na letišti nebo večer na 17,30 a to tam bývá vcelku průjezdno. No možná varianta B) sjet na Čerňáku po Chlumecký --Kolbenova( zúžená) / Poděbradská -- Balabenka -- Čuprova --Povltavská -- Blanka a dál jak radil Choulou. varianta C) Čerňák až Balabenka stejně a pak Sokolovská -- U Rustonky -- Voctářová -- Libeňský most-- Jankovcova -- U Uranie -- Vrbenského -- Partizánská -- U Výstaviště -- Strojnická -- Veletržní -- Korunovační -- Vítězné náměstí ( kulaťák) a pak Evropská varianta D) Libeňský most-- Dělnická --Argentinská -- nábřeží okolo předsednictva vlády Chotkovou nahoru a okolo Izraelské ambasády napříč přes Letnou přes koleje a tam pak ke kulaťáku a zas Evropskou ale to už je asi dost velká zajížďka a jde to moc do centra kde by jsi se mohl zadrbat ještě víc. Jako pro člověka kterej jezdí po Práglu to není až tak složitý ale je to o tom trochu mít představu kde jsi pokud pojedeš čistě jen na navigaci tak bych se držel prvních dvou variant. Tedy Choulou a moje B).
 10. Vena garážmistr

  Auto na stavbu?

  Hele tak to je asi o dost zajímavější co ji čeká než aby zašla pod nánosy prachu ze stavby nějaká taková expedice. Věřit na ten posmrtnej život tak bych asi chtěl bejt v dalším životě auto který si na jeho autodůchod pořídí nějaký takový nadšenci a dopřejou mu možná na jeho poslední cestě takovej nářez
 11. Vena garážmistr

  406 modrá metal - autonehoda

  No je jí škoda byla fakt vymazlená. Ale na plechy se vy..r důležitý je že se nikomu nic nestalo. Vím že to bude možná rouhačské ale nebylo by lepší z ní kuchnout díly ty rozprodat a pořídit něco o generaci mladšího ? Přeci jen když by jsi sehnal podobně mazlenou káru tak za ní budou chtít nesmysl a stejně to bude pořád auto s r.v. okolo 2000 což už je vcelku veterán samozřejmě že ty auta slouží v pohodě a pokud jsou mazlené tak ještě dlouho sloužit budou. Ano pravdou je že auta okolo r.v. 2000 jsou vcelku snadno servisovatelná v domácích podmínkách když jsou mladší tak už to tak snadné není.
 12. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  Poslední denní dvanáctka zítra volno a v Út na noc . No mám toho docela dost. Od Pá tu je na prázdninách Pepino tak budeme zejtra prázdninovat práce neuteče nemá nohy a protože nemá ani ruce tak se sama neudělá.
 13. Vena garážmistr

  Kolik je vás tu co nezná předsedu Peugeot clubu?

  Kdepa jsem se flákal když tady vládla takovádle čertice??
 14. Vena garážmistr

  Lidl - uzitecne veci pro motoristy

  Zkusit to můžeš, ta nádobka funguje na podobným principu jako fixírka. Takže nemusíš dávat ani plnou stačí tak třetina voda to hezky napění v té nádobce a pak to proud vody unese jako pěnu na auto. Používám taky šampony na " ruční " mytí do té nádobky tím auto napěnuji a v kýblu mám taky ten samý šampon a tím to umeju a když jsem línej tak to jen napěním na autě nechám chvíli působit a spláchnu to wapkou. Není to jako z myčky ale spláchneš z auta ten největší bordel.
 15. Vena garážmistr

  Co jste dnes udelali...

  No je jiná doba hlavně na těch rekreačkách a hospodách už dávno nejsou ty lidi který to měli za vlastní i když to byli RaJ nebo Jednota nebo která firma dřívejc tyhle podniky provozovala protože tehdá tam byli lidi který měli to co má dnes málokdo stavovskou čest a ty lidi nepotřebovali aby je šofér se závozníkem který tam něco přivezli pomluvili u konkurence. To samý já si pamatuju že bylo úplně normální v motorestu nebo hospodě u cesty když tam přistál autobus tak šofér/ři dostali oběd první a ještě kafe samozřejmě že na podnik protože na ty dvě kafata a dva obědy ta obsluha v pohodě vydělala na těch pasažérech z toho busu. Pak už to bylo třeba jen to kafe ale teď na autobusáka čumí jak na vyžírku. Jednou to jsem jel se strejdou na nějaký zájezd a zastavili jsme u motorestu strejda dostal oběd já jsem dostal oběd strejda kafe já nanuka a když jsme odjížděli tak přiběhla servírka a strejdovy loupla do kapsy padesátku a ať se zas zastaví až bude mít cestu kolem no na zpátečce jsme tam zastavili zase a opět stejný scénář. No jo ale to se psalo L.P. 1987. A taky si pamatuju když už jsme u těch zájezdů tak když se výletníci vykládali doma a byli spokojený tak každej kdo vystupoval utrousil nějakou kačku do čepice která měla svoje místo na palubce. Jo dnes dorazila ta slíbená baterka do founu. Ale nemám sílu ji zkoušet a aktivovat novej foun. Takže asi v pondělí páč do neděle mám denní od 6 do 18 a dnes jsem dojel těsně před 20 protože jsem byl ještě u ségry číst Pepčovy pohádku zítra ho cestou z roboty budu vyzvedávat ale zítra prej má důležité povinnosti ve školce tak tam musí jít. Jak já bych se vrátil do těch časů kdy jsem chodil do školky a do školy.
×