Jump to content

Vena garážmistr

Člen klubu
 • Content Count

  2,603
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Vena garážmistr last won the day on February 1

Vena garážmistr had the most liked content!

2 Followers

About Vena garážmistr

 • ID člena
  46567
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 03/24/1978

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horoušany
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Chvilkama si připadám že jsem zapřaženej jako kůň.

Recent Profile Visitors

6,134 profile views
 1. Tak včera a dnes pokračování na dostavbě dílny. Máme hotové tři stěny a dnes jsme položili první dva trámky pod střechu. Zjistil jsem že švára blbě počítal nebo jsme nepochopili jak chtěl udělat střechu takže mám málo materiálu na střechu. Proto musím zítra na výlet až kamsi za Pardubice kde jsem v inzerci objevil ten správný materiál. Takže zítřek je zabytý co se týče práce na dílně.
 2. No ono že je FAP před 3 roky novej nutně nemusí znamenat že je 100% funkční. Řekl bych že hlavní problém způsobuje počítač aditivace nafty který i hlásí chybu v diagnostice. Někde už se to tady i probíralo a tuším že pokud vyskočí chyba tak to zamezí přidání tý kapaliny a regenerace sice probíhá ale není 100%. Hledal bych v tomhle okruhu. Jestli je vůbec nějaká kapalina v nádržce ze které se přidává do nádrže a jestli vůbec to čerpadlo které ji má dávkovat funguje atd.
 3. Vedu ji v patrnosti. Ale asi jsi pochopil že na velký sraz nejedu protože mám plné ruce práce. Ale bude neboj.
 4. Někde okolo Golčáku taky dělají silnici a prej se to tam taky dost štosuje.
 5. No když mě míjeli tak jsem si jich úplně nevšimnul a když jsem stál za nima na semaforu tak jsem do toho křápu pořádně neviděl. Ale tak aspoň vidíš že mám oči na štopkách pořád.
 6. Je možné že mě dnes předjela @Weri 605 svým služebním povozem VW Golf+ tmavě červené barvy? Bylo něco kolem 13 hod. a bylo to v Kobylisých u katastrálu.
 7. Tak jako ten je vymazlenej. Já jsem nikdy neměl štěstí na to že by firma měla pochopení pro takovéhle úpravy tahačů, když jsem jezdil na Penny tak nám trvalo skoro 3 měsíce jen než jsme dostali povolení na Cíbíčka. Jmenovky nebo jiné záclonky nebo poklice a jiné doplňky byli tabu většina z nás teda něco na autě měla ale před servisem na mateřské základně se to všechno sundávalo. A dá se říct že v podobném duchu to bylo ve všech firmách kde jsem jezdil. Dnes jsem odjezdil 10.5 hodiny na lince 102 a jsem z toho hotovej.
 8. Na Černý Most je to pro mě už dost daleko a navíc nemám s nima ty nejlepší zkušenosti.
 9. Tak já táhnu do roboty. Vendelíne musíš to zvládnout.
 10. Ještě se z toho nevzpamatoval. Já jsem se dnes byl jako obvykle v pondělí svézt busem u DP. A opět jsem se ujistil že někteří si neuvědomují co dělají. Jako na silnici vrstva vody která určitě nebyla na to aby se dalo závodit a frajer s octávkou letí jak hovado levým a bez sebemenšího náznaku mě to před čumákem střihnul doprava do ulice zalehnul jsem na brzdu no krabičku od sirek by sem těžko protáhnul tou mezírkou co tam byla a on nic voroštoval to a jel dál. Naštěstí jsem neměl ve voze moc obsazeno takže nikdo nestál a ani neupadnul ale i tak jsem slyšel jak se po těch sedačkách šoupali. Za kolo zase závodník ale naštěstí jsem si ho všimnul a jeho vášeň jsem pro jistotu srovnal důraznou houkačkou. Tak čekám že přijde stížnost na to že houkám bez příčiny.
 11. Milane jenže takováhle oprava je reálná pro někoho kdo dělá ve fabrice kde se ty technologie používají kdyby to měl člověk nechat dělat tak se dostane přes cenu nového značkového brzdiče. To je levnější a efektivnější koupit průmyslově repasovaný díl.
 12. Klidně to dospi já už jsem živ tak to podržím.
 13. Tak jdi je pátek snad to nikdo neukradne. Já hodím rychlou sprchovačku a taky zalehnu. Mám toho jak švestek.
 14. dnes si Standa konečně mohl odvézt ten svůj pohřebák (černou Alhambru). Tak nějak jsem si poklidil ve svých autech. Pak jsem trochu poklidil v garáži. Ve dvě když odjížděl Standa přijel Pepa že jestli bych ho pustil na dílnu že včera na Sharanu prošlápnul brzdu. přijel po 16 na levým zadku dojil brzdič okolo osičky ruční brzdy. Tak jsme se prokousali na devítku do kelly pro opravnou sadu a kotouče s deskama že když už tak ať je to hotový komplet. No pořádně jsme začali dělat kolem 19,30 a teď odjel. Výsledek u auta 2001 s nějakýma třema stovakama tisíc km na hrbu je zbytečné repasovat v domácích podmínkách brzdiče při odvzdušňování to zase začalo kolem té osičky prolínat. Takže v týdnu koupí jiné brzdiče a vymění se brzdiče. Víc jak čtyři hodiny práce a výsledek nula.
 15. Svatá pravda. A když to v pneuservisu kde se předpokládá že to mají v ruce tak to zarve při jiné servisní záležitosti mechanik v autoservisu. Za poslední tři týdny jsem tu měl asi pět takových aut z toho tři ke mě jezdí pravidelně ale majitelé si nechali něco dělat jinde to že nebyli spokojeni je věc jiná ale než jsem ty kola povolil tak jsem ohnul trhák a nakonec jsem musel říct tatíkovi aby mi to pomohl takže jako na náklaďáku jeden držel klíč na šroubu a druhý to rval dvoumetrovou trubkou až pak to povolilo. Takže bezpečnostní šrouby nepoužívat a je klid.
×
×
 • Create New...