Jump to content

P607Olda

Člen klubu
 • Posts

  15,612
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by P607Olda

 1. Psal jsem, že nebudu členem, ale po upřímném rozhovoru (přes SZ) s Weri 605 jsem se rozhodl, že zaplatím (už se stalo).
 2. Tak jo, ukonči. Díky za vysvětlení, konečně jsem pochopil, proč jsou ti u řiti. Sice se divím, proč ti někdo dává minusy, ale když tedy tvrdíš, že jich máš moc, tak samozřejmě chápu, že tě nezajímají. Jiná otázka, proč máš minusy - já minusy prakticky nedávám skoro nikdy - ale to už nevím, proč se tvoje příspěvky někomu nelíbí. Nemohl jsem to pochopit, protože sám jsem dal snad 5 minusů v celé historii, a dostal asi taky tak.
 3. No, je mi to divné. Co to je "jako uživatel". Když dáváš někomu minus, tak snad víš proč, když dostaneš minus, tak si toho všimneš. Když někdo jiný dostane plus nebo minus, tak se aspoň podívám, od koho, tzn. jaké nazory a názorové skupiny existují. Proto nechápu, proč je ti to jedno - zvláště jako moderátor bys měl sledovat, co se děje. Nebo ty máš na mysli jenom sloučené příspěvky? I tam by měl být ošetřen nějaký algoritmus sečtení plusů a mínusů.
 4. No vidiš, a já jsem četl, že je ti to u řiti.
 5. Medvěd i pavelu96 - Pokud je vám šipky jedno, tak proč je dáváte? Tak buď tím chcete něco říct, nebo ne. Ještě k těm vtipům: nevím, jak vy, ale já vyprávím jen vtipy, které se mi líbí a s kterými vnitřně souhlasím. Proto jsem usoudil, že vtipy o negativním vztahu k lidem něco vypovídají.
 6. No, něco bych si určitě pomyslel. Pomník (i ze slov) si každý staví sám.
 7. Pro počítačovou techniku je to nějaký problém, když je více příspěvků od jednoho přispěvatele těsně za sebou? Malý server, není místo? Tím chci říct, že než se stihne udělat editace konkretního choulostivého příspěvku, mezitím si ho stihne přečíst x jiných lidí a začnou na něj reagovat, tzn. původní příspěvek se tím dostane o několik pozic nahoru a editovanou skutečnost si už nikdo nepřečte. Takže proto obhajuji možnost, psát i více příspěvků po sobě. A teď ukažte, kdo tomuto textu porozuměl, zda ho budu muset na 3 stránkách vysvětlovat, typu: co tě nebaví, nečti. Nechtěl jsem nikoho urážet, ale minulé argumenty byly hodně o nepochopení mojí základní myšlenky o šikaně (viz dříve radim.1008 a pavelu96, zcela nepochopili...). Připomínám, že původní vlákno bylo o šikaně. PS: edit vzhledem k tomu, že @pavelu96 dost nepochopil smysl psaného, měl by zvážit, zda zůstat moderátorem, s dost velkou pravomocí - viz text cituji: Takže důvod zrušení členství je, že se nelíbí systém červená/zelená a 10 až 17 let tu neznámý moderátor cenzůruje příspěvky... o nelíbení systému červená/zelená jsem nepsal ani slovo. @Radek Hurvajz pokud tvoje dnešní vtipy vyjadřují stav tvé duše (Bože pomoz všem, které jsem dnes poslal do prdele, ať se tam v pořádku dostanou. a Chápu Babu Jagu že žere lidi) tak by ses měl zamyslet nad odpočinkem od moderování, jsou vlastně dost nenávistné... PPS: název vlákna Líbí/Nelíbí jsem nevymyslel já, ale moderátor, který vlákno oddělil, ať se tam podepíše, že dal zavádějící název vlákna.
 8. Ano, Istanbul stojí za to. Ve kterém hotelu jste spali? My jsme před 9 lety spali v hotelu Hettie, ten už nyní zrušili, ale snad ho nahradil hotel Weingart Port Hotel Seaside. Je na ideálním místě, u zastávky lodí, u mostu a z postele byl krásný výhled na panorama. Doporučuju se plácnout přes kapsu a ty dvě až tři noci si zaplatit dobrý pokoj. Chce to překonat nějaké obavy, zájezd do Istanbulu opravdu stojí zato. Balik ekmek - ryba v housce na ohni, tenkrát asi za 60 Kč, zájezdy lodí, místní dopravou asi za 20 Kč/osoba. Fotky: - výhled z okna hotelu - pohled z věže na zvednutý most a na odplutý most - jedná se o pontonový most, jehož střední část může odplout. Byl 1. máj a bylo třeba zamezit demonstracím, proto přerušená doprava - Balik ekmek - grilovaná ryba v housce, opravdu výborná - hotel Hettie - nyní je hotel Weingart Port Hotel Seaside na stejném místě (foceno z lodi)
 9. Pánové, nemotejte to, nebo jste fakt nechápaví? radim: vtipy čtu, nelíbí se mi šikana na jednoho přispěvatele. Podle tebe mám přestat číst vtipy? Tys byl myslím taky moderátor? pavel: systém červená/zelená nevadí, nelíbí se mi šikana na jednoho přispěvatele. Po tehdejších zkušenostech jsem se nepouštěl do diskusí - proto reakce na dávnou zkušenost proti moderátorovi.
 10. Až budete někdy přemýšlet nad tím, proč je málo platících členů, tak vzpomeňte na toto vlákno. Já jsem svůj důvod napsal, proč po 17 letech nebudu členem.
 11. Teátr? Odpovídám na tvoje dotazy.
 12. Uvedl jsem. Bylo to poučení, mám na paměti dosud. Odpověděl jsem - tobě se to nelíbí, že je to moc staré... Smazání se obávám ve chvíli, kdy moderátorovi dojdou argumenty.
 13. Jj, odpověď zde. Píšeme si moc rychle.
 14. Spíš se z toho zvedal žaludek.
 15. A nepamatuju, kdo byl ten moderátor před 10 nebo 15 lety. Snad si to vlákno pamatujete, zkus ho najít. Na rádiu nefungovalo tlačítko On/Off a někdo propůjčil svoji identitu někomu jinému.
 16. Radku, těžko mohu konkretně uvést příspěvky, které jsou smazané
 17. No bylo by lepší, kdyby tam vtipy nepřidával? Zajímavé. Stejně jako spousta dávných vláken v Pokecu "o ničem" ... a jindy se musí šetřit slova... Já se na vtipy kouknu vždy nakonec, před vypnutím počítače. V sekci Servis je to už horší, protože na současných autech se toho moc opravovat nedá. Tak jsem se koukal aspoń na vtipy. Ale ty o invalidech od nohafuč byly hnusné - ty nevadily?
 18. Nepřeháním. Kdysi byla velká diskuse o autoradiu, které někdo z Hanušovic inzeroval jménem někoho jiného. Psal jsem tam mnoho, jak spor urovnat, a moderátor měl jiný názor na řešení sporu, tak moje příspěvky prostě smazal. I když byly konstruktivní, nikoho neurážely. Byly i další případy, které si už konkretně nepamatuju, kdy moderátor jemu osobně nepohodlné příspěvky promazal - možná proto, že měly smysl. Tehdy jsem pochopil že s moderátorem se nedá přít, on má prostě tu moc zvítězit a nepohodlné smazat. Jsem zvědav, zda smaže i toto vlákno, nebo některé příspěvky.
 19. Prošel jsem vlákno Loučení s minimaxou, důvod tam není. Někdo ho naštval? Prý to vysvětlil do telefonu. No, je to tajné, kolektiv neprozradí. I toto je jeden z důvodů, proč nebudu členem. Já jsem tady aspoň za sebe napsal, proč.
 20. Zdravím všechny, děkuji za oddělení vlákna. Zbývá jenom dopsat, že se jednalo o vtipy z vlákna, ze dnešního dne 23.11.2022. (Bohužel, zavedený systém datumů to po měsíci vyhodnotí "před měsícem" a nikdo už se nedozví, k čemu se moje poznámka vlastně vztahovala.) Právě jsem napsal Weri605, že letos členství nezaplatím. Myslím, že forum beze mne strádat nebude. Hlavní důvod jsem uvedl: Hlavním důvodem je dlouhodobý (10 let?) přístup moderátorů a administrátorů. Spíše bych je nazval "cenzory". Někdy se zapletou do diskuse, a pokud je příspěvek proti nim, tak ho bez milosti smažou. Např., se nedozvím, co se vlastně stalo s minimaxou, diskuse je zamčená. I mnoho jiných témat zůstalo nedopovězených. Zřejmě toto vlákno cenzor hned smaže, přece nebude trpět slova kritiky.
 21. Takže vysvětlení není. Prostě nelíbí. Není to rasistické, ani nenávistné, ani proti režimu. Prostě taková malá šikana, aby sem už nepsal.
 22. Už to zavání vyštváváním přispěvatele davidse. Mohli byste mi, prosím, vysvětlit, co je závadného na posledních vtipech od davise, že od vás dostal 4 x nelíbí? PS: vzpomeňte, jaké hnusy tady byly od nohafuč, asi před rokem.
 23. Jj, taky jsem v mládí upravoval brzdy, na F850, z ručního nastavení vůle na samostav, protože mi dodali nesprávné pakny. Fungovalo to, ale zůstal z toho hořký pocit "nikdy více". Takže, zkus prodat ty nesprávné kotouče, anebo je prostě odepiš, a udělej to origo jak má být. Radí starý technik.
 24. Spojit tak, jak je to u vyhřívání obvyklé, tedy trubička a stisknout. Můžeš taky zkusit, zda chytne pájení, a v tom případě trubičku ještě prolít pájkou. Vyhřívací drát bys zřejmě sehnal i na vrakáči, a mohl bys ho upevnit podle originálu.
 25. svatá pravda, upřesním: do topení jde voda úplně pořád, i v létě. Klapky ovládají průchod vzduchu - přes horký radiátor, anebo mimo něj. Klapka nebo klapky (podle toho zda řidič/spolujezdec jsou ovládáni najednou) mohou být ovládány elektronikou, servomotorkem. A ventilátor kabiny má svoje ovládání, regulaci rychlosti.
×
×
 • Create New...