Přejít na obsah

MotoMoto

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5 265
 • Registrace

 • Poslední návštěva

4 Sledující

O uživateli MotoMoto

 • ID člena 23044
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 11.4.1962

Věci klubové

 • Auto
  Citroen C4
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Liberec
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Ukaž chytrému jeho chybu a on ti poděkuje, ukaž jí hloupému a ten se urazí.

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  michal@unico.cz
 • Webová stránka
  http://www.unico.cz

Návštěvy profilu

2 717 zobrazení profilu
 1. MotoMoto

  proplacení dovolené po výpovědi

  Dovolená je poskytovaná tak zvaně na zotavenou. Takže nelze jí proplácet. Není na to nárok. Jedině, že je ukončení dohodou, tak to posunout o těch pár dní dále.
 2. MotoMoto

  Trocha nostalgie

  Ale zase musel být kupován i na malou síť, takhle si uděláš Peer to Peer síť jen pod W. Ale jak je něco zadarmo tak to také za to stojí.
 3. MotoMoto

  Přenos dat hlavně kontaktů

  Naštěstí si zvykat na nic nemusím, to byla snaha zabavit manželce Microsoft MT a vnutit jí nového Samsung. Ale nakonec se to nepodařilo, hodila mi ho na hlavu a vzala si zpět tu šílenou věc s názvem Lumia 735. No nic tak ještě počkáme, ale stejně k tomu bude muset nakonec dojít. Já jsem čisty android a také už se nezměním.
 4. MotoMoto

  Trocha nostalgie

  Šak to také byla ironie
 5. MotoMoto

  Trocha nostalgie

  Jo to byly časy když data běhala třeba po koaxiálu.
 6. MotoMoto

  Přenos dat hlavně kontaktů

  Ten odkaz vypadá slibně, Radku děkuji.
 7. MotoMoto

  Přenos dat hlavně kontaktů

  Díky všem, ale nenašel jsem hromadné uložení jako vizitky. Jen jednotlivě.
 8. Víte někdo spolehlivý způsob jak přetáhnout data a MT Microsoft (Nokia) na Samsung Galasy pod Androidem? Ten jejich Switch (Samsung) nefunguje, spojí se přes Wi-fi, spáruje, ale pak se to zasekne. Napadá vás jak třeba na Win MT dostat kontakty na Google? Díky za rady
 9. Nabízím použita střešní dřevěná okna, stáří 15 let včetně oplechování. Stav odpovídá stáří, spíš vhodné do stodoly nebo nějaké boudy nebo garáže. 6 ks Na vnitřní straně žaluzie. Dvojsklo. Fotky dodám v případně zájmu. Vlastní odvoz z Liberce Cena 500 za kus. Barva tmavě hnědá.
 10. Plastová břidlice černošedá SK2 - velká šablona. Imituje přírodní břidlici, pružná, pochůzná a bezúdržbová. 55 m2 plus půlky seříznuté na kraje. 22,- Kč za kus plastova-bridlice-capacco-sk2-400x400mm-cena-na-do-a93962.pdf
 11. Není nad to toto zhlédnout když se chystáme před plotem popílit smrk, protože leze do drátů. Dám vědět jak to dopadlo.
 12. Tak klidně to mohlo být i před rokem, nebo dvěma. Ten čas tak strašně letí.
 13. Kluci, pivo skoro nepiju, max jen velmi málo, třeba po volejbalu když mám velkou žízeň. A nebo když po dlouhé cestě dojedu do Chorvatska a vynosim věci do apartmánu, tak ta plechovka s Prazdrojem pšoukne a zasyčí. Ale chci k tématu říct dvě věci, které jsem opakovaně slyšel, četl a podobně. Za prvé, dělali nějaký průzkum a ze sto piv jedině Plzeň Prazdroj a ještě nějaké zahraniční (nevím zemi) mají díky snad vodě zklidňující účinek na žaludeční kyseliny. A je pravda, že jsem to jednou vyzkoušel když mě pálila žáha a ono to fakt funguje, pokud to nebyl placebo efekt. A za druhé, když jsem asi před půl rokem jel autem tak na Radiožurnálu byla poměrně obsáhlá reportáž s Plzeňským sládkem a skutečně prý zahájili výrobu v Polsku, ale ne pod názvem Plzeňský Prazdroj, ale jiným. Jakým už nevím. Je pravda, že každému chutná něco jiného a je to tak dobře.
 14. No jo, sobota. V tom je ten problém.
×