Jump to content

MotoMoto

Uživatel
 • Content count

  5,213
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About MotoMoto

 • ID člena 23044
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 04/11/1962

Věci klubové

 • Auto
  Citroen C4
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Liberec
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Ukaž chytrému jeho chybu a on ti poděkuje, ukaž jí hloupému a ten se urazí.

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  michal@unico.cz
 • Webová stránka
  http://www.unico.cz

Recent Profile Visitors

2,435 profile views
 1. MotoMoto

  Střešní krytina

  Tak ony ty šablony neztvrdnou a jsou stále měkké, takže si myslím, že to nebude problém rozebrat. Máš pravdu může tam takto zatéct, ale to může kolem jiné krytiny položené na bednění (asfaltový šindel) udělat také.
 2. MotoMoto

  Střešní krytina

  Peťo, díky. Asi do toho půjdu protože je to cenově snesitelné a nevypadá to až tak blbě. Tak pod to se dá difuzní folie, ale mám pocit, že tam moc vody nenateče, protože tím jak to na teple změkne, tak na rozdíl od tvrdých šablon to dobře kopíruje podklad a "slije" se to jakoby dohromady. Teď mi to tu vysvětloval jeden známý jehož soused to má prý asi deset let. Děkuji všem za pomoc.
 3. MotoMoto

  Střešní krytina

  Mě by právě zajímá zda to skutečně po čase udělá a nebo je to jen nechuť pokrývačské firmy. Takže kdyby někdo mohl dát fundované informace, a ještě lepší fotky.
 4. MotoMoto

  Střešní krytina

  Ne od krup, ale tím jak se překrývají šablony po krajích a uprostřed ne, tak, že tam vzniká lavórek.
 5. MotoMoto

  Střešní krytina

  Jde mi o to, že včera tam byl pokrývač a zrozoval mě od toho, že se vytváří na těch šablonách ďolíky, jak jedna překrývá druhou po krajích se to prý zvedá a v prostřed jde dolů, časem, teplem. Takže kdo to má možnost koukněte k sousedovi jak to vypadá po letech na pohled. Nejsem žádný estét, takže jde mi spíš o funkčnost, než o to jak to vypadá. Ano dává se bednění, paropropustná hydroizolace a na to šablony. Hřeben se dá stejně jako úžlabí udělat jak plechové tak i z těch šablon. Je to podobné jako asfaltový šindel.
 6. MotoMoto

  Střešní krytina

  Díky za doporučení, teď hledám někoho kdo by měl přímo zkušenost s tím Capaccem. Hodně mě to zaujalo. Je to recyklát, takže se mi to líbí po stránce ekologie, je to z rozemletých kabelů a díky drátkům mědi to odpuzuje nálety a mechy, není to tak hlučné jako plech když prší a je to cenově hodně zajímavé. někde kolem 200 za metr2. Ale potřeboval bych konzultovat ne s výrobcem, ale s uživatelem. Navíc to vypadá jako břidlice.
 7. MotoMoto

  tempomat/spotřeba

  Auto bez tempomatu bych nechtěl. Musím ale říct, že jsem si na něj trochu musel zvyknout. Když člověk jede 130 na dálnici a je tam zatáčka, tak řidič podvědomě jen dá nohu z plynu a pak zase přidá, ale tempomat to řeže dál. Nebo třeba když jsou výskyty mlhy, takové ty cáry. Ale jinak je to užitečná věc. Oproti tomu nechápu funkci omezovače.
 8. MotoMoto

  Střešní krytina

  Tak po dvaceti letech se nám rozkládá lepenkový šindel na střeše a díky silnému větru je ho část dole. A tak musím urychleně řešit novou krytinu. Konstrukčně je krov pouze pro lehkou krytinu a tak odpadá řešení tašek a to jak pálených tak i betonových. Zbývá plech, eternit a nebo tohle http://www.capacco.cz/ celkem mě to zaujalo. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Případně dokážete něco doporučit? Klasická sedlová střecha 200m2 Děkuji všem
 9. MotoMoto

  Myčka nádobí

  Teda, mě vydržela každá myčka cca 15 let. To co tu čtu mě dost děsí.
 10. Také není problém zapůjčit.
 11. MotoMoto

  Myčka nádobí

  mám podobnou a spokojenost 4 roky
 12. MotoMoto

  Sygic - aktuální mapa ČR?

  Já ho kupoval někde za 1300, ale používám ho minimálně. díky tomu, že je v rámci EU roaming jako doma, tak ho skoro nepotřebuji. Ale za takovým účelem jak píšeš je naprosto v pohodě. Tak budu kupovat místní datovou SIM až pojedu ven.
 13. MotoMoto

  Sygic - aktuální mapa ČR?

  Funguje dobře, jen tomu chybí právě ty OnLine informace, uzavírky, doprava a podobně. Bez toho je to takové ořezané. Raději používám onLine navigace, ale ty peníze chápu.
 14. MotoMoto

  Nový NTB

  Tak vybral jsi něco?
 15. https://www.adriagate.com/Chorvatsko-cs/Atrakce-Zajimavosti-Aktivity-Porec https://www.chorvatsko.cz/istrie/porec.html
×