Přejít na obsah

MotoMoto

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5 322
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  1

MotoMoto vyhrál naposled 11. prosinec 2018

MotoMoto měl nejlépe hodnocený obsah!

4 Sledující

O uživateli MotoMoto

 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu
 • Datum narození 11.4.1962

Věci klubové

 • Auto
  Citroen C4
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Liberec
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Ukaž chytrému jeho chybu a on ti poděkuje, ukaž jí hloupému a ten se urazí.

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  michal@unico.cz
 • Webová stránka
  http://www.unico.cz

Návštěvy profilu

3 145 zobrazení profilu
 1. Radku, prosím Tě na co se to pokládá? Na betonovou mazaninu a nebo na nějaké sypké podklady? Jak je to těžké a do jakých rozměrů se to dá rozebrat? Děkuji
 2. Průměrná dosažená odchylka: 11.2 km Jsi lepší než 92.91% účastníků hry! Evropa, 4 chyby, všechno směrem na východ. No tam hold nejezdím.
 3. Nejlepší kamera, je snadno viditelná a perfektní maketa kamery. Užíváme také kamery, ale jen pro dohled a kontrolu. Ještě jsou také dobré laciné kamery pod značkou iGet, které mají v sobě 8 nebo 16 GB paměť pro nahrávání. Takže se dá nastavit poplach při pohybu, odešle mail nebo jinou zprávu a začne nahrávat. Tvrdit ale můžeš že nenahráváš a jen sleduješ co se děje. Má to i poměrně slušnou apku pro vzdálený dohled.
 4. Prosím Tě, zjisti si jak to máš u své pojistky majetku při krádeži, poškození a vandalismu. Máme za sebou 24 vykradení prodejny a spousty dalších případů. Včetně ozbrojeného přepadení a loupeže. Ve všech případech čeká pojišťovna na to jak rozhodne policie. Pokud případ odloží jako pachatel neznámý, plní pojišťovna dle svých smluvních závazků. Pokud je pachatel zjištěn tak nikoliv.
 5. Bohužel to tak není, proto ti v těchto případech pojišťovna plní až když to policie odloží.
 6. Vyjádření našeho pojišťováka: Jste pojištěný? Ano. Tak nenahrávejte, nebo vám nic nezaplatíme, protože jakmile je zjištěn pachatel, tak si to na něm můžete vysoudit. Takže asi tak.
 7. Přistoupil jsem ke kočce u baru: "Můžu ti koupit něco k pití?" "Máš přítelkyni?" zeptala se. "Chlapi jako ty mají vždy přítelkyni." "Ne, rozešli jsme se před měsícem." "To mi je líto. Tak tě poprosím o bílé víno." Po pár skleničkách a políbení jsme se ocitli u ní v posteli a dobře si to užili. Když jsem se oblékal, řekla: "Dobře vypadáš, jsi milý a úžasný v posteli. Můžu se tě zeptat, jak je možné, že ses rozešel s přítelkyní?" "Přišla mi na ni moje manželka."
 8. MotoMoto

  Veřejná omluva

  Jestli si něčeho cením, tak je to, že se někdo dokáže omluvit za svoji chybu. Většinou mi to zde bylo vyčítáno, ale i tak si myslím, že chlap by to měl dokázat. Pepito
 9. To je jednoduché, když je něco zadarmo tak se k tomu člověk tak chová a protože nic není zadarmo, tak to někdo musí zaplatit. Je to takový regulační poplatek. Který třeba z našich ordinacích nesmyslně zmizel.
 10. MotoMoto

  Autochladnička

  Jo také se jezdilo se žebřiňákem a chodilo na pole, na boso. Co furt máte s tím, jak se to dělalo za našich mladých časů. No neměli jsme na rozdíl od západního světa nic a žili jsme, ale to neznamená, že to tak je či bylo v pořádku a že není dobré si ten život usnadnit. Když to jde. K lednicím, než tu absorbční, tak raději termo tašku s chladícími vložkami (doporučuji lékařské na převoz orgánů, vydrží zmrzlé dva dny) a nebo petku s vodou, kterou mohu pak použít nebo vylít a netahám se s ní.
 11. Vyměnili jsme varnou desku za indukční a nabízím starou 15 let desku (nevím značku asi kupovaná v IKEA) možnost připojení na 230 nebo 380 V. Vše funkční jenom hodně používaná, takže poškrábáná. A přes jednu plotýnku je prasklin skla. Nezatéká do ní, ale komplikuje to čištění. Ovládání dotykové. Cena 800 plus přeprava. Vhodné na chalupu, nebo podobně. 4 plotýnky
 12. MotoMoto

  zkušenosti s odtahem

  Pokud ho máš. Já třeba mám opravnou sadu místo rezervy. Ale jinak na Černém mostě to trvalo i s opravou v pneuservisu méně jak hodina.
×
×
 • Vytvořit...