Jump to content

Francouz_407

User
 • Posts

  977
 • Joined

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Chomutov
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Francouz_407's Achievements

Kecka

Kecka (4/6)

16

Reputation

 1. Co je myšleno tím: Je to placená služba platí se 1200 Kč za rok
 2. Tohle mi sdělili jako důvod odstoupení obchodníci na 3E My máme právo měnit všeobecné obchodní podmínky na základě obchodního zákona a vzhledem k tomu, že jsme všechny právní podmínky k té změně dodrželi a poslali jsme Vám všechny informace písemně 30 dnů před tou změnou, tak nejsme povinni tu Vaší aktuální smlouvu dodržet a Vám vzniká možnost od smlouvy odstoupit bez jakýchkoliv sankcí. Ale vše mi přišlo elektronicky zatím nikoli písemně.
 3. Tak mi odepsali: Vážený pane , změna cenových podmínek se týká veškerých zákazníků. Chápeme, že společně řešíme nepříjemnou situaci. Velmi nás mrzí, že jsme z důvodu extrémního zdražení cen energií na trhu nuceni přistoupit k oznámeným změnám. Od 1.11. je nutné si zvolit mezi tarifem Enákup, tarifem s pevnou cenou, která odpovídá současné cenové hladině na trhu s energiemi, nebo v poslední řadě ukončením smlouvy. Enákup s cenou kopírující ceny na burze je to nejtransparentnější řešení, které Vám můžeme nabídnout. K tomu je dlouhodobé. Jakmile se cena na burze sníží, v což věří i odborníci, promítne se to ihned i ve Vašich cenách. Automaticky, bez dalších starostí, či dodatků. Pokud Vám nevyhovuje, že u Enákup nevíte cenu dopředu, je možnost zvolit produkt s pevnou cenou, který však odráží vysoké ceny současných burzovních obchodů. Poslední možností, kterou si samozřejmě nepřejeme, ale ani nedoporučujeme, je ukončení smlouvy. Ke zdražení budou muset přistoupit všichni dodavatelé, proto přestupy za "lepšími nabídkami" nyní patrně přinesou jen velmi krátkodobý efekt a možná v součtu i více starostí, než užitku. Pevně věříme, že Vaše rozhodnutí zvážíte a tuto nelehkou dobu společně zvládneme.
 4. Někdy v květnu jsem si u své společnosti Europe Easy Energy a.s. nechal nabídnout produkt eDomácnost BONUS 36 (plyn, elektřina) s fixací na 3 roky. Věděl jsem, že ceny půjdou nahoru. Bez problémů jsem dostal ceny o trochu lepší než jsem měl. Nyní společnost rozesílá emaily, že nejle ceny udržet atd. posílá smlouvu na produkt eNákup nebo je možné vybrat ceníkovou cenu, která je o 100% dražší. Možná to posílají všem, v podmínkách jsem se nikde nedočetl že lze nějak ukončit smlouvu na dobu určinou. Zajímalo by mě, jestli tedy mohou smlouvu s fixací ukončit. Když jim řeknu, že nesouhlasím, že chci pokračovat, co bude. Máte s tím někdo zkušenost?
 5. Pánové řadu věcí jsem nastavil ale potřebuji poradit jak pozvat někoho známého. U osobního účtu mi to známe a přátelé našlo ale u business účtu mi to nikoho nenajde. Je to tím, že tam nikde není moje jméno a tudíž i když dám někoho vyhledat tak napíše že ho nenašel. To nejde kohokoli pozvat ke sledování? Jak tohle funguje. Je to možná divné ale s FB jsem začal před týdnem, kvůli propagaci mého eshopu.
 6. Firemni facebook od Zuckerberga. business.facebook.com
 7. Potřeboval bych poradit s nějakým nastavení v business facebook? Používáte někdo. Pokud ano, prosí můžete se mi ozvat přes SZ. Děkuji
 8. Mě se líbí tento: https://www.decathlon.cz/stan-arpenaz-41-fb-id_8492957.html ale jen 200 l vody/h/m².
 9. Díky, za doporučení a zkušenost
 10. Prosím zdejší znalce o radu. Sháním nějaký stan. Stan se bude využívat ojediněle, opravdu několikrát do roka ale co vím. Jsem neznalec, takže vím že čím víc vodního sloupci tím lépe. Na druhou stranu to po přečtení tohodle článku asi není nejdůležitější. https://www.vystavastanu.cz/nevybirejte-podle-vodniho-sloupce Chtěl jsem nový ale zkusil jsem sbazar a tam lidé prodávají nepoužité stany taky. Jsme tři, ale raději bych asi stan pro čtyři. Bude více místa. Idelálně s nějakou předsíňkou. Můžete mi doporučit na co se zaměřit. Zatím jsem našel značky Coleman, Husky nebo Hannah. Coleman tento: https://www.hudy.cz/rock-springs-4 Husky tento: https://www.4camping.cz/p/stan-husky-bonelli-3/#zelena-svetle-zelena Hannah tento: https://www.alza.cz/sport/hannah-atol-4-d5583495.htm Některé staví nejdříve předsíňku a pak přes to přehodí svršek. Např. dle videa v odkazu ten Coleman postaví nejdříve svršek a předsínku potom. Některé mají materiál konstrukce: Sklolaminát, jiné durawrap/wrapflex. Nevím co je lepší. Poraďte prosím na co se zaměřit. Cena tak do 3500Kč.
 11. Chlapi, prosím o radu. Máme ob dva baráky Vietnamce. Udělali si večerku a teď vznikají problémy. V ulici parkují auta i v protisměru (zákazníci) před naším barákem na chodníku. Sousedovi hned vedle tyto auta poničili fasádu, asi od dveří. Parkují tam velká auta, chodníky jsou poničené od oleje. Na chodníku mají velké pojízdé regály s kytkama nedá se projít, chodíme po silnici. Také tam mají uvázanou kočku venku, která mňouká po celé ulici. Prostě hrůza. Chci napsat na město, nafotit atd. Kam se má přesně napsat? Máte s tím někdo zkušenost? Jak postupovat, co přesně napsat, aby to mělo váhu atd.
 12. Ano EKO servis ale ten dělá jen pro firmy. A dali mě kontakt na nějakého maníka, který to dělá pro domácnosti. Dofouknutí znamená přivést to k němu. Dal mi nějaký tip co zkontolovat, nemusí to odmrazovat, dělají to prý nofrost mrazničky, mám zkontrolovat ventilátor, jestli se po zavření rozjede. Nebo odmrazit sám a pak se uvidí co se bude dít.
 13. Tam jsem právě včera volal p.Veselý a ten miřekl že opravuje jen myčky a pračky a že servis chladniček v našem kraji už 10 let není. https://www.zivefirmy.cz/vesely-jiri-permat_f421367 Volal jsem do CVB a tam mi pán řekl, že to nedělalji, že opravdu v kraji nikdo není a že se to nevyplatí, je to spotřební zboží a jestli je mraznička stará 10 let, tak vyhodit a koupit novou.
×
×
 • Create New...