Jump to content

olda

Uživatel
 • Content count

  1,825
 • Joined

 • Last visited

About olda

 • ID člena 528
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 09/20/1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Stetten-ag-CH
 • Stát
  Jiné...

Recent Profile Visitors

487 profile views
 1. optický audio rozdělovač

  co tady
 2. Lidskej nevkus

  Multibáwo
 3. Pohasínání světel na 306

  Napětí je 14,4 V, při nějaké zátěži to klesne tak 14.2,takže si myslím, že to je v pohodě, extra jsem kvůli tomu zabudoval voltmetr, napětí sleduju pořád, žádný výkyvy se nekonají.
 4. Pohasínání světel na 306

  Už asi rok řeším takový zvláštní problém,který vidím hlavně za tmy u světel.Pokud zapnu jakýkoliv spotřebič,brzdovky,stěrače atd,tak vždycky probliknou světla,prostě jak když něco sebere proud světlům,ale jen asi na nějakou milisekundu,takový problik.Baterka je stará asi tři roky,všechny možné kostry,co jsem našel jsem vyčistil a promazal a pořád bez výsledku.Teď se ještě přidal ventilátor,funguje jen na plno,když jde třeba namálo,tak se jakoby vypíná a zapíná,prostě jde přerušovaně,takže samozřejmě světla blikají jak na diskotéce,cca 2-3x za vteřinu.Myslel jsem,že to je v ovládání větráku,tak jsem panel vyndal,ale je to celé nějak elektronické,autoklima.Už jsem zkusil všechno možný,ale nic nepomáhá,tak třeba bude někdo vědět,elektrika je pro mě španělská vesnice.Dík za případné rady.
 5. To je teda blbý,že hotel nemá parkování,to by měli mít.Jinak Švýcaři,kdyby mohli,tak zpoplatní i vzduch,ty vydělávají na všem,jen aby nemuseli makat rukama,takže s parkováním to špatný neni,horší je jejich nenažranost.Jediné zdarma jsou modrý kotouče na asi 2 hodiny,jsou značený,jako modré zony v Praze.
 6. Já jezdím přes Nürnberg,Stuttgart a přes Schaffhausen do Švajcu.Jinak přes Bregenz se dá přes město.Dřív byli automaty na průjezd tunelem,za 2 eura jedna jízda,teď už je to bohužel zrušený.Jinak do CH kontrolujou skoro vždycky,ven skoro nikdy.
 7. Registrační značky na přání

  Zaplatí se jim ten bus vůbec?Je to sakra luxus a jezdí poloprázdný.
 8. Registrační značky na přání

  Včera Zürich
 9. prodej dílů - automedik..?

  Jednou jsem si tam objednal plynové vzpěry na starý VW Caddy,po týdnu mi od nich přišlo zrušení objednávky,že to není na skladě bez nějakého vysvětlení nebo sorry nebo tak něco,přišlo mi to jednání až arogantní,takže již nikdy víc.
 10. Bohatá směs 2,0 16V?

  Takže jsem vyndal MAP senzor,to bylo dílo tam dostat ruku a povolit ten šroub,ale po sundání krytu sání se povedlo.Ten senzor byl plný bordelu,tak jsem ho vykoupal v lihu a odsál vysavačem.Při té příležitosti jsem sundal i hadičky,co tam všude byly,ty byly plné bílého šlemu,holt jezdím 7 km do práce a odpo zpátky a to jen při špatném počasí,když je hezky,tak na fichtlovi,ten studený provoz je asi pěkná vražda pro motor.Pak jsem ze zvědavosti otevřel klapku do sání,trochu jsem se zhrozil,vevnitř plné toho sajrajtu,tak jsem to odsál,vyčistil hadrem s lihem,znovu odsál a krásně čisto.Jinak ta díra k MAP senzoru potopená v tom svinstvu.Tak jsem to zkompletoval,dal jsem asi 30 km projížďku,auto jede parádně,ani necukne,není cítit benzín po startu,tak to snad bude dobrý.Tímto chci poděkovat za přínosnou radu.
 11. Bohatá směs 2,0 16V?

  Čidlo teploty jsem dával včera nové, to zelené pro počítač, po výměně všech těchto věcí se to o dost zlepšilo, ale problém nezmizel, už fakt nevím, co vyměnit, ještě teda zkusím ten map senzor.
 12. Bohatá směs 2,0 16V?

  Svíčky jsou nové,rampa bude asi v pohodě,to by dělalo i při studeném motoru si myslím,map senzor nevím,kde to najdu?
 13. Bohatá směs 2,0 16V?

  Ahojte lidi,po dlouhé době sem jdu pro radu.Mám problém,když se motor ohřeje na provozní teplotu,začne občas škubat,vynechávat ,prskat,občas střelí do výfuku.Svíčky jsou černý,z čehož usuzuji,že jde moc benzínu.Po pročtení místních rad jsem vyměnil toto:Krokový motorek,lambda sondu,benzínový filtr,benzínové čerpadlo,včera čidlo teploty zelené,vzduchový filtr je čistý. Ale dělá to pořád,ze zoufalství motor vytáčím a držím v červených otáčkách,aby se trochu uvolnil karbon,to ale sakra bolí Řekl bych,že to začlo po natankování 100 oktanového benzinu,ale je to spíš souhra náhod.Má někdo nápad,co s tím? Nové se mi kupovat nechce,fakt to auto mám rád
 14. Jakou vybrat laminovačku

  Kupoval jsem v Lidlu laminovačku i s foliema, mám několik let, maká bez problémů. Řezačku mám z Aldi, řeže super, dělám na ní vizitky a pohoda. Takže levné a bezproblémové.
 15. FAVORITe, má touho

  Si vzpomínám,jak táta jezdil nocovat do Libouchce kvůli Fáčku,pak jsme měli bílou 135 L,to jsme byli kingové Ale ten náš byl povedenej,problémy nebyly.
×