Přejít na obsah

olda

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 834
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli olda

 • ID člena 528
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 20.9.1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Stetten-ag-CH
 • Stát
  Jiné...

Návštěvy profilu

717 zobrazení profilu
 1. olda

  Aku strunová sekačka / Vyžínač

  Ten s těma plastovýma nožíkama,pokud obsekáváš obrubníky a kameny je relativně na dvě věci,koupil jsem si aku od Bosche a ty nože u kamenů mizí jak blázen,protože musíž až na kámen,abys tu trávu komplet useknul,struna je o hodně lepší,předělal jsem si hlavu na strunu a je to o dost lepší,minulý týden jsem to zase zkusil s nožema a pak jsem zase dal zpátky strunu.
 2. Sedan má shodnou nápravu s kombi,kdysi dávno se to tady řešilo a došlo se k tomuhle výsledku.A když už máš nápravu venku,tak si na ní udělej maznice,vyplatí se to.
 3. olda

  Co jste dnes udelali...

  my neříkejte,že by ty kryty v dnešní době nedokázali vyrobit ze skla,aby to vydrželo.Já světla teda pravidelně každé 3 měsíce voskuju tuhým voskem,aby měli UV ochranu.
 4. olda

  Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

  Většina ženských by měla parkovat maximálně u sporáku,jenže ony už neuměj ani to.
 5. Pěkný,to berlingo je taky hustý,ale bohužel ty motory od mountfieldu ze sekaček jsou katastrofa,ten silnější benzín z traktůrku bude mít dokonce filtr pevných částic.Budou se ještě někdy dělat auta pro řidiče,co rádi řídí?
 6. olda

  LED svetla v zime

  To by mě taky docela zajímalo,jelikož ledky topí docela hodně,musí se na ně dělat chlazení,tak třeba to rozehřejí,xenon je studený,právě kvůli sněhu musí mít ostřikovače,aspoň jsem to někde četl.
 7. olda

  čistička vzduchu - zkušenosti

  Trošku přispěji,manželka má doma nehtové studio,takže při broušení gelu mraky jemného prachu z broušení,měla klasickou odsávačku prachu do pytlíku,nezvládala to,prachu hromada po celém bytě.Tak jsme koupili čističku takovou tu co zachytává prach do vody,něco málo to chytlo,ale pořád prachu všude hodně.Jednou jsem koukal na receptář a tam ukazovali čističku vzduchu https://www.ionic-care.cz/,tak jsem jí teda pořídil.Je sice drahá,ale ona fakt funguje,musel jsem jí teda denně čistit,ale vyplatila se.Pak jsme investovali do profi odsávačky a už nebyla potřeba,ale používáme jí pořád,už nevím,kolik let. Jo a koupila si jí i moje máma,jsou s tátou silní kuřáci a paradoxně to funguje i na kouř,jelikož je ta čistička uplně žlutá a zalepená od dehtu,naštěstí se může ten díl čistit s jarové vodě,vzduch se opravdu čistí.Takže tenhle výrobek můžu z vlastní zkušenosti doporučit.
 8. olda

  P306 - výškáče vepředu

  Já to mám takhle a funkční.
 9. olda

  optický audio rozdělovač

  co tady
 10. olda

  Lidskej nevkus

  Multibáwo
 11. olda

  Pohasínání světel na 306

  Napětí je 14,4 V, při nějaké zátěži to klesne tak 14.2,takže si myslím, že to je v pohodě, extra jsem kvůli tomu zabudoval voltmetr, napětí sleduju pořád, žádný výkyvy se nekonají.
 12. Už asi rok řeším takový zvláštní problém,který vidím hlavně za tmy u světel.Pokud zapnu jakýkoliv spotřebič,brzdovky,stěrače atd,tak vždycky probliknou světla,prostě jak když něco sebere proud světlům,ale jen asi na nějakou milisekundu,takový problik.Baterka je stará asi tři roky,všechny možné kostry,co jsem našel jsem vyčistil a promazal a pořád bez výsledku.Teď se ještě přidal ventilátor,funguje jen na plno,když jde třeba namálo,tak se jakoby vypíná a zapíná,prostě jde přerušovaně,takže samozřejmě světla blikají jak na diskotéce,cca 2-3x za vteřinu.Myslel jsem,že to je v ovládání větráku,tak jsem panel vyndal,ale je to celé nějak elektronické,autoklima.Už jsem zkusil všechno možný,ale nic nepomáhá,tak třeba bude někdo vědět,elektrika je pro mě španělská vesnice.Dík za případné rady.
 13. To je teda blbý,že hotel nemá parkování,to by měli mít.Jinak Švýcaři,kdyby mohli,tak zpoplatní i vzduch,ty vydělávají na všem,jen aby nemuseli makat rukama,takže s parkováním to špatný neni,horší je jejich nenažranost.Jediné zdarma jsou modrý kotouče na asi 2 hodiny,jsou značený,jako modré zony v Praze.
 14. Já jezdím přes Nürnberg,Stuttgart a přes Schaffhausen do Švajcu.Jinak přes Bregenz se dá přes město.Dřív byli automaty na průjezd tunelem,za 2 eura jedna jízda,teď už je to bohužel zrušený.Jinak do CH kontrolujou skoro vždycky,ven skoro nikdy.
×