Přejít na obsah

Goldinka

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 433
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Goldinka

 • ID člena 28328
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 1.12.1988

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Puma
 • Rok výroby
  1998

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Trutnov
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Nikdy nezapomenu...

Návštěvy profilu

1 620 zobrazení profilu
 1. Pozdě, ale přece Fotky nahrány zde: https://www.peugeot-club.com/gallery/album/671-od-goldinky/
 2. @minimaxa no Jo fotky, já na ně úplně zapomněla ale vím, že sem je letmo projela v kompu
 3. Děkujeme za sraz, výběr místa super, jídlo - až jsem byla překvapená, že ta jídla někdo vařil v kempu! Parádní herní prostor pro děcka. Bylo to fajn :-)
 4. Puma je už braná jako peugeot ne? Když ji nakopneme tak klidně přidám do počtu Kryse můžeme dát taky převlek
 5. Goldinka

  Vyzvednutí kočárku v Ostravě

  Můžeme zamknout. Nakonec se našlo jiné řešení a jiný kočár :-D Takže zúčastněnému @Tony Stark děkuji za ochotu :-)
 6. Ahojky, Chtěla jsem se zeptat (!zatím předběžně!), jestli by tu byl někdo ochotný vyzvednout mi mnou vyhlidnuty kočárek v Ostravě? Jedná se o sporťák (žádná dvoj/trojkombinace). Předání někde na cestě Pardubice, HK, směr Krkonoše nebo prostě někde, kam nám cesta nepotrvá 3 hodiny a zároveň aby ten, kdo by kočárek vezl nejel zbytečně někam zajížďkou... Případně kdyby se takhle kocarek dopredal a dohopkal někam blíž přes více členů, nebo dovoz teď na sraz... Kočár mám rozjednany a paní požaduje osobní převzetí, čekám na odpověď, jestli by ještě třeba byla možnost zaslat přes Ppl nebo podobnou službu, ale s tím moc nepočítám a tak si předběžně chci zajistit možnost vyzvednutí touto formou... Podrobnosti bych uvedla az jak se mi prodejce vyjádří... A teda taky pokud se na to prodejce nevyprdne a nepadne to celé (což se doufám nestane :-) ) Předem děkuji všem milým a ochotným klubakum :-) Goldinka
 7. Považuje se Chrysler Grand Voyager pořád ještě za auto nebo s vyndanymi zadními sedačkami už za karavan? :-D A teď vážně. Stáhla sem přihlášku, v posledních buňkách první tabulky mi to píše chybu #value kvůli nějakému datu 10.5. (otevřela sem to teď jen letmo aby mi to na rychlo spocetlo na kolik to vyjde). Mám se snažit dostat k Excelu na PC (jakože chyba Google tabulek v mobilu) nebo je to nějaká jiná chyba?
 8. Goldinka

  Kod rádia

  Ahoj všichni, byl by tu někdo hodný a ochotný zjistit mi kód autorádia na P206 podle VIN ? Děkuji // Už poreseno, děkuji :-) @jarokare, @JVT ??
 9. jee fotky, tak to mi bude zase trvat zkusim tam těch pár cvaků hodit do konce roku
 10. Děkujeme za sraz, po víc než roce jsme vás rádi viděli, potěšilo nás, že je relativně velká jesličková základna Sraz se nám líbil a těšíme se na další :-)
 11. Goldinka

  Přání k narozeninám...

  děkuji mockrát
 12. :-D pravda, té my se vyhýbáme :-D
 13. Tak my dorazíme kolem druhé, vzhledem k tomu, že nemáme reakci na to jestli se dá do pivovaru jít s kočárem nebo ne, si na trhy zajdu asi sama (nemůžu Ondru ochudit ó návštěvu pivovaru konkurence ;-) ) takže se na ně už těším, svářeček hmmm
×