Jump to content

pajik999

Člen klubu
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

pajik999 last won the day on July 7

pajik999 had the most liked content!

2 Followers

About pajik999

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Humpolec
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

5,314 profile views
 1. Žena si stěžovala doktorovi, že její muž chce denně souložit i 4-5x za sebou, že to přece není k vydržení.- Chtělo by to narušit jeho zvyklosti, obvyklý rituál, nebo tak něco. Děláte to například potmě?Jojo, vždycky potmě.- No vidíte, Tak ho nechte jednou, dvakrát a až už to nebudete chtít, tak znenadání rozsviťte a to ho jistě zaskočí tak, že už nebude mít čím.Druhá návštěva u doktora. Na dotaz, zdali to pomohlo, žena odpověděla:Jak jste řekl, 2x, pak jsem nečekaně rozsvítila. pane doktore, to byla hrůza! Na mně docela cizí chlap a muj starej prodával v předsíni vstupenky!
 2. Šestnáctileté děvče se vrátí domu a smutně oznámí rodičům, že je těhotná. Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda, že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný člověk a postaví se k tomu zodpovědně.Vtom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí oháknutý mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim přímo do očí a říká:"Měl jsem poměr s vaší dcerou, ...ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít. Protože jsem však vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ji ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné: Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a až dospěje, bude spravovat 5 poboček prodeje vozů značky Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion Euro a v dospělosti převezme 10 salonů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila..."Otec vylítne, položí mu ruku na rameno a povídá: "Tak ji vošukáš znova, žádný problém!"
 3. @vagi Tak jasně.že blbost,zapoměl jsem na smailíka
 4. Tak jako včera dopoledne přijdu k autu ( 407 ),odemknu dálkou,otevřu dveře,usednu, následuje strašná rána ... nevím co se děje . No a výsledek .. praskla levá přední pružina,.Že by těch mých 108 kg ? Takže mně čeká výměna obou pružin plus to ložisko nahoře,Ach jo.Ještě,že mám 106 na cestu do práce.
 5. Ahoj, poprosím o cenu na kartičku : Objednací kód LS KME4066756 Objednací kód MO SP3500 Děkuji
 6. Musím souhlasit s @vagi .taky používám stahovačky.Jediná nevýhoda je,že je při příští výměně oleje musíš dát nový
 7. Ahoj , sháním plecháče R17 na Peugeot407 (5x108) v použitelném stavu Nemáte někdo za rozumnou cenu? Děkuji
 8. Omlouvám se se,ale musel jsem. Za off mimo téma se taky omlouvám taky.Rád bych poradil,ale fakt nevím.
 9. pajik999

  výměna spojky

  Asi tak.Dělal jsem to před cca 2 měsíci se synem (automechanik,ale na 407 to ještě nedělal ). Máme vybavenou dílnu se zdviží a bylo to docela náročný.. Dali jsme to.Byla to sice dvouhmota,ale i tak. Málo místa,spousta věcí se musí odmontovat,doporučuji zkušeného mechanika. Sám to asi neuděláš,ale nechci tě podceňovat.Přeji at´ se to podaří
×
×
 • Create New...