Jump to content

trucker1245

Uživatel
 • Content count

  70
 • Joined

 • Last visited

About trucker1245

 • ID člena 50783
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 12/06/1993

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Mšené lázně
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

822 profile views
 1. Peugeot 206 jak na to pdf

  @alfik1980 Máš SZ.
 2. ABS

  Obnovím téma, měl bych také něco k řešení Když jsem mojí 206-tku koupil, levé přední čidlo ABS chybělo, podle VIN jsem koupil nové ale u zapojení nastal menší problém - konektor na autě chyběl a byl tam jen kabel se 2 vodiči, tak jsem dal pryč konektor od čidla a spojil, buď to bude fungovat nebo ne - nefungovalo. Teď nedávno jsem kablíky prohodil a ABS stále nefunguje, ale chyba nebyla smazána v diag. může to být už jen tím? Že je trvalá závada stále v diag, po smazání už by ABS fungovalo? Nebo je další možnost, že mám špatné čidlo. Vypadá totiž jinak, než na druhé straně, jenže auto bylo bourané, takže otázka co tam má být... Kroužek je OK.
 3. Lidskej nevkus

  To by jeden blil z tohohle fakt humus... ještě ten brzdový třmen v té barvě to se někdo zase vyřádil
 4. Moje první vozítko - Peugeot 206

  Děkuji za konkrétní info, co se stane. Nic méně tohle zatím nevypadá na ten případ, vše vypadá naprosto v pořádku, až to bude zlobit, ještě se podívám detailně na konektor, ale nikde ani stopy po vyhřátí, korozi, atd.
 5. Moje první vozítko - Peugeot 206

  Děkuji za barvu kabelu Zatím to funguje, při kontrole kabelů jak jsem s nimi hýbal to začalo svítit normálně, ale neočekávám to na dlouhou dobu. Co pak s tím, přidat kabel navíc - kostru? To už jsem řešil mezi baterií a převodovkou.
 6. Moje první vozítko - Peugeot 206

  Tažné nemám, a který z těch kabelů, co jde ke světlu je kostra? Černý? Nemám nic, čím bych to mohl proměřit, tak se hloupě ptám
 7. Moje první vozítko - Peugeot 206

  Pánové začalo mi blbnout zadní světlo. Nejdříve přestala svítit obrysovka, bzrdovka svítila (je tam dvouvláknová žárovka) - tak jsem jí vyměnil, ale prasklá nebyla. Kontakty na světle jsem proskříkal kontaktem. Po výměně žárovky nesvítí brzda, ale když rozsvítím, tak svítí obojí - pořád i brzda... Bude to tím, že se někde prodřela izolace na kabelech, co vedou ke světlu?
 8. Kolik mate najeto?

  Dneska pokořená hranice cestou do práce, za odměnu dostala 206-tka o víkendu novou zadní nápravu a v pátek se chystá výměna oleje v převodovce, a něco na přední nápravě.
 9. Zadní náprava 206

  Tak dneska proběhla repase zadní nápravy, byl jsem v Židenicích (u Litoměřic) u pana Hejdy a i když je brzy na to, abych věděl, jak dlouho náprava vydrží, mohu jeho služby jen doporučit, dělali to ve dvou, měli to za 2h a vše jsem viděl. A to hlavní, co mě utvrdilo, že pojedu k nim - dělají do ramene maznici, takže to musí vydržet, mám záruku 10 let a nepočítají s tím, že bych ještě přijel, s tím samým autem Ještě mi rozpohybovali zadní pakny, aby se vraceli a seštelovali ruční brzdu. Cena: 5 000KČ Ještě doplním, opravdu tam byla původní náprava, pánové říkali že to není nic neobvyklého.
 10. Moje první vozítko - Peugeot 206

  Dneska jsem to chtěl konečně udělat, ale nepovedlo se mi najít něco, čím by šel šroub povolit... Předpokládám, že je to tento šroub, ale žádný imbus v něm nedržel, není to čtyřhran? Alespoň tak vypadá
 11. Zadní náprava 206

  Já mám auto od 126 tisíc a vím, že jsem jí do teď nijak neřešil Ale je to možné, že už je tam dělaná, to už nezjistím
 12. Velice užitečný návod, dostal jsem se do fáze, že jsem měl panel venku, ale žárovky jsem neviděl, tak jsem to vrátil a konečně si to budu moct dodělat DÍKY!
 13. Zadní náprava 206

  Při těch kilometrech, co tam mám (220 tisíc) předpokládám, že to bude ještě původní náprava, to už bude asi lepší udělat komplet ne? Ale jasně, ať se na to podívají odborníci.
 14. Zadní náprava 206

  Obnovím téma a budu doufat, že mi někdo odpovíte Na mojí 206 zadní náprava začala hodně vrzat, při každém sebemenším pohybu nápravy (rozjezd, zastavení). Občas se ozve rána, takže je mi jasné, že by chtěla udělat repasi. Jediné, co se neprojevilo je "tvar do A" kola jsou pořád stejně, při zatížení i bez. Také se projevuje plavání auta v zatáčkách, takže to budu řešit. Jeden člen tady doporučoval "Pan hejda Žitenice u Litomeřic" na jeho webu jsem se dočetl, že to stále dělá, má ještě někdo někoho jiného na doporučení, okres Litoměřice, Louny.
 15. Moje první vozítko - Peugeot 206

  Olej už mám, jen jsem čekal na "schválení" děkuji až bude čas, vyměním
×