Jump to content

trucker1245

Uživatel
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About trucker1245

 • ID člena
  50783
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 12/06/1993

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Mšené lázně
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,433 profile views
 1. Já jsem zatím na nic nepřišel, někdy to blbne, ale vždycky na třetí startování naskočí. Kdyby jsi něco zjistil dej vědět Včera cestou do práce najednou řadící páka volná, nešlo řadit... Takže mě čeká výměna předlohové páky... ta věc s tou koulí. Doufám že to do té doby vydrží.
 2. Podle mě nejhezčí úhel na focení 206-tky, ten zadek se mi hrozně líbí.
 3. Dnes mě zazlobilo startování, ráno do práce jsem startoval 3x až napotřetí motor naskočil. Startér točí, ale víc nic. Nafta nepadá. Po práci to samé, 2 starty vůbec nic. Když jsem přijel domů, ohřátý motor startoval hned. Teď jsem to zkoušel (auto stálo 5h), také na první zatočení.... tak nevím. Někde v březnu jsem měnil BSM (ale ne za novou, ale použitou z vrakoviště) - mohla by to dělat zase BSM?
 4. trucker1245

  Lidskej nevkus

  Foceno včera, i dnes tam pořád čeká na lidi
 5. trucker1245

  Lidskej nevkus

  Sice to není tuning a někteří to určitě viděli naživo, ale stejně to sem dám D1 u Průhonic.
 6. Praha Malešice Lepší než včera.
 7. Globus Čakovice čerpací stanice zavřená, tak jsem jel na Benzinu do Roudnice a velice příjemná cena za naftu 30,40
 8. Ahoj, při vypínání motoru chcípne hned, nebo to "trvá" několik vteřin? Pokud to trvá, viděl bych to na DRV ventil - Regulátor tlaku paliva, nachází se zezadu motoru na vysokotlakém čerpadle. Když se sundá airbox, je k němu hezký přístup.
 9. Možná bude někde špatné ukostření anebo pojistková skříň, nevím zda motorová nebo v kabině. Nejsem ale expert, takže jiní mě třeba opraví.
 10. Pak bych to viděl na ty rozvody, radši je udělat co nejdříve, aby pak nebylo pozdě.
 11. Já jsem vyměnil řemenici na klice a byl pokoj od nepřijemného zvuku, před tím napínací a vodící kladku, řemen a pevnou řemenici za volnoběžnou na alternátoru. Co jiného by to dělalo nevím, jedině snad rozvody? Kolik má auto najeto, kdy se dělali naposledy? Pokud dělá pohon příslušenství nějaký hluk, dá se to jednoduše zjistit. Sundat řemen a nastartovat bez něj, pokud to hodně utichne, musí to být něco z toho. Pokud bude hluk pořád stejný, tak bude chyba jinde.
 12. Nevím jak je to u 2.0, ale u 1.4HDi odchází řemenice na klice, co právě pohání příslušenství. Na volnoběh je to slyšet, při jízdě ne. Video si pustím až budu na PC, abych něco slyšel.
 13. Závada z diagnostiky načtena, přechodná chyba pedálu plynu, tak snad se nebude brzy opakovat. Za diagnostiku za slušnou cenu děkuji @HonzaZ
 14. Dnes jsem měnil mot. olej, filtry: olejový, vzduchový, kabinový. Dále výměna stabilizačních tyček Zn. Meyle. Zkoušel jsem odkalit naftový filtr, ani kapka vody. Předešlá závada zatím zmizela, nicméně počítám že ne na dlouho...
 15. Mám stejný problém, včera cestou přes Prahu se najednou rozsvítila kontrolka motoru a plyn nereagoval, motor držel 1200 otáček. Po odpojení baterie jsem dojel domů, kontrolka svítila. Přes noc baterie odpojená a teď to nesvítí, uvidím až pojedu do práce, leč pochybuji že by se to opravilo samo. Napadl mě potenciometr pedálu plynu, diagnostiku nemám musel bych k někomu dojet.
×
×
 • Create New...