Přejít na obsah

trucker1245

Uživatel
 • Počet příspěvků

  86
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli trucker1245

 • ID člena 50783
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 6.12.1993

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Mšené lázně
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

941 zobrazení profilu
 1. trucker1245

  Za kolik tankujete?

  Asi načase najít si práci poblíž... Nádrž za 2000,- hrozná představa
 2. trucker1245

  Za kolik tankujete?

  To nám ty ceny "krásně" rostou a jak rychle... Nafta Globus Praha Čakovice, cena 30,50 KČ/L A zase nádrž téměř za 1500,- co bude v létě? 21.5.2018
 3. trucker1245

  repas nápravy 106

  Také jsem byl se vším naprosto spokojený, takový přístup a jednání kdyby byl v každém servisu, atd.
 4. trucker1245

  repas nápravy 106

  Mám pocit, že na účtence nic takového není, zeptej se jich. A proč se ptáš?
 5. trucker1245

  repas nápravy 106

  Tel.: 776 86 87 79 p. Hejda
 6. trucker1245

  repas nápravy 106

  Už je to asi vyřešené, ale u pana Hejdy jsem byl v lednu 2018 a repase dělá, spokojenost skvělý přístup i dobrá cena a záruka.
 7. trucker1245

  Dafiek a xs

  Pěkná 206, ta modrá je na tom parádní Nemám rád jiné světla, ale i ty zadní vypadají hezky, to jsou ledky že?
 8. Proběhla výměna řemenice kliky, pevnou řemenici alternátoru jsem nahradil volnoběžnou a nový řemen, hned motor krásně ztichl.
 9. Pánové řeším problém, něco v motoru dodává nepříjemný zvuk, jelikož rozvody mám dělané, hledal jsem a našel jsem, že by to mohla dělat řemenice na klice. Když jsem na ní koukal, při nastartovaném motoru je vidět, že trochu hází, mohlo by to být ono? Zvuk se projevuje téměř kdykoliv, bez ohledu na teplotu motoru, okolí. Většinou hned po nastartování.
 10. Obě ramena konečně vyměněná, tyčky stabilizátoru také už jen čepy řízení a spojovací táhla. Opět se ptám, jakou značku vzít? Origo jsem koukal stojí docela pálky...
 11. trucker1245

  206 2.0 HDI olej Total

  https://eshop.autorozvody.cz/code/TOTAL%7CTOT[spc]5W40[spc]9000[spc]5-K%7C0%7C-1%7C1 Takže tento olej je špatně? Je rozdíl v ceně?
 12. trucker1245

  Teče mi olej

  Dopiš si info o jaké jde auto a hlavně motor, pak třeba někdo znalý odpoví.
 13. Co se nestalo, nejvíce jsem se bál ramene, že to nepůjde povolit, vytáhnout... rameno šlo dobře, ale šrouby na tyčce stabilizátoru nešli povolit, jeden se uřízl a ten výš, co drží u tlumiče nešel a nešel, až povolil celý ten držák... Moje otázka: je reálné přivařit zpátky ten plech ke tlumiči, nebo je to blbost - slabý obal tlumiče + jeho obsah. Nechce se mi kvůli tomu kupovat celý nový tlumič... Ta malá červená čára - tam v tom svaru to povolilo. A další věc, kupoval jsem motorky na nastavování světel, jenže po výměně stejně nic nefunguje, předpokládám, že do motorků nepůjde proud, která pojistka to bude mít nastarosti? Světla mi svítí všechna.
 14. Po třech letech, co auto vlastním a najetých 100 000 Km jsem si řekl, napíšu pár řádek. Před koupí jsem si říkal, je to "Pežot" tak asi nic moc spolehlivost, ale ten motor se mi líbil. Dnes každému říkám, že je pežot spolehlivý a až budu bohužel muset řešit náhradu, nejspíše zůstanu u LVA ve znaku. Na motoru jsem neřešil vůbec nic, chce jen naftu, olej a filtry, vše dělám zavčasu. Hodně lidí si stěžuje na řazení, je pravda, že není přesné a je takové "gumové" ale je to hlavně o zvyku. Za studena hold pomalu, s meziplynem a není problém řadit, i když je to blbé srovnání s nákl. autem např., taková Avia euro 5 to je teprve řazení úplně na nic. Pokud jedu sám, motor je krásně živý a dá se jezdit v pohodě do 5l/100km. V plně naloženém vozidle je to horší, ale s tím se počítá - navíc jezdím max ve 2 lidech. Investice za ty 3 roky mi přijdou opravdu dobré, na začátku rozvody, spojka a byl klid. Nedávno se dělala repase zadní nápravy a teď řeším přední, toť vše ze zásadních částek. A zítra snad proběhne výměna:
 15. Pánové chystám se na výměnu silentbloků levého předního ramene a chtěl jsem od Vás info jaké značky brát a čemu se vyhnout. Chtěl jsem to koupit u badisaka, ale není tam moc výběr. Díly jsem hledal podle origo čísel ze ServiceBoxu. Šrouby, atd seženu kdekoliv, nebo to jsou spešl rozměry jen na tohle auto? Děkuji za odpovědi, nerad bych něco objednal, co mi vydrží chvilku...
×