Jump to content

FrantaCV

Člen klubu
 • Content count

  3,606
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About FrantaCV

 • ID člena 19069
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 03/28/1957

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jirkov
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Zítra je taky den - nicméně Konec se blíží :-(

Kontakty

 • Skype
  Frantacvcz
 1. Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

  Blázníš dědku? Ruce i nohy mi mrznou. Vypadni a včera bylo pozdě.
 2. Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

  Slunce svítí jako blázen a mrzne ještě víc -8°C. NEMÁM RÁD ZIMU!
 3. Externí USB zvukovka....

  Hafíku, válí se mi tady USB zvukovka, kterou už nepotřebuji. Není to tedy žádný zázrak techniky, ale potřeboval jsem honem vyřešit problém, když mi klekla ta integrovaná na bordu. Nakonec jsem stejně koupil klasickou 5-1 do PCI slotu. Takže na vyzkoušení a případně prodej za "dvě kila". Chce to jen trochu lepší "laple" já mám herní GEMBIRD a s kvalitou zvuku jsem byl spokojen. Je to na Tobě - máš to jen pár kiláků.
 4. To není folklór, to je prostě blbost a bezohlednost. I v dobře osvětleném prostoru (pouliční osvětlení) svoje světla na vozovce vidím - respektive nevidím - a po setmění prostě automaticky rozsvítím bez ohledu na to zda mám či nemám denní svícení v základní výbavě. Moje zkušenost: Už cca 3 týdny, každé ráno (5:30 +/-) tedy tma jako v pytli, cestou do práce mimo obec potkávám stejného debila, kterému nesvítí levé světlo - ani parkovačka, prostě "duch" na silnici, kterému je jedno, že ohrožuje sebe i ostatní. Buď je to slepec, když nevidí, že mu nesvítí jedno světlo nebo a nebo úplný debil, kterému je to jedno.
 5. Radek Hurvajz končí ve funkci SuperAdmin fóra

  Za odvedenou práci to snad bylo samozřejmé - tohle bylo míněno jako bonus třeba za celou dobu, po kterou se tomu věnoval.
 6. Radek Hurvajz končí ve funkci SuperAdmin fóra

  Smekám klobouk a děkuji za pořádný kus poctivé práce. A směrem k vedení klubu: Navrhuji pro Radka nějakou odměnu.
 7. A co barva vlasů - blondýna?
 8. výpočet daní 2017

  To @Scratch poněkud se mýlíš, dobu kdy je jako nezaměstnaný veden na ÚP je nutné doložit z jednoho prostého důvodu, sociální a zdravotní pojištění v tomto případě platí stát. Pokud tuto skutečnost nedoloží nebo se na "pracáku" vůbec nenahlásil, pak ho FÚ nahlásí na jeho ZP a ČSSZ a dlužnou částku po něm bude vymáhat. A jak je v tomto prohnilém státě zvykem, tak s tím počká až úroky z prodlení několikrát překročí samotnou dlužnou částku. P.S. Vím o čem mluvím, mě to loni potkalo taky, jen jsem na "dlažbě" strávil skoro 1/2 roku. A v 60-ti letech hledat práci je opravdu "DĚSNÁ SRANDA"
 9. K: Zakladní desku PC socket LGA 775

  Podporu má, ale to nemění nic na věci, že je to v oboru IT už babička. A jak se tak dívám po netu, tak ASROCK je asi jediný kdo ještě 775 podporuje. No třeba se ještě někdo ozve s funkčním GIGABITEM nebo TOMATEM, ty byly taky spolehlivé.
 10. výpočet daní 2017

  Nejde o to zda jsi pobíral či ne podporu, jde o to zda jsi byl na pracáku přihlášený. Pokud ano tak není problém z FU, problém budeš mít, že ses neodhlásil po nástupu do nového zaměstnání. Počítej s tím, že na tebe na pracáku budou dělat BuBuBu. Hlavně si nech vystavit potvrzení o době vedení (nezaměstnanosti).
 11. K: Zakladní desku PC socket LGA 775

  No to je trochu problém. Buď dokoupit DDR3 moduly a ty DDR2 poslat do nabídky na prodej nebo oželet - třeba jen dočasně - 2GB RAM. MB s 775 socketem to už je dneska dost vzácnost. Měl bych tady ještě jeden funkční ASUS https://www.asus.com/Motherboards/P5VD2MX/ , ale ten má zase jen dva slotu pro RAM
 12. K: Zakladní desku PC socket LGA 775

  Možná se mýlím, ale v BIOSu se to přece dá přetaktovat, takže by měli spolupracovat sice podtrhneš FSB, ale mělo by to jít???
 13. K: Zakladní desku PC socket LGA 775

  Vyhovovala by Ti tahle: https://www.czc.cz/asrock-g41c-gs-r2-0-intel-g41/171015/produkt?gclid=CjwKCAiAy4bTBRAvEiwAFtatHKCtscL9SA0-biF9vYRtAAxhPnRwMf0jya7i4kafBHB_gUPGkaBB1hoCw88QAvD_BwE Je ještě nepoužitá i se zárukou cca 18 měsíců. Mám do ní i 4 GB paměti (pár 2x2GB) a procesor, ale to je "šmudla 1.6GHz dual"
 14. Na první pohled to vypadalo jako nějaké puzzle do soutěže a ono je to na buřty
 15. výpočet daní 2017

  Sorry, nicméně píše, že celý prosinec byl bez práce - i tuto dobu musí vykázat ať tak či tak.
×