Jump to content

Zodiak

Člen klubu
 • Content count

  604
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Zodiak last won the day on March 20

Zodiak had the most liked content!

2 Followers

About Zodiak

 • ID člena 19721
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  som krajčír po mamke - Ihly Nite Gombíky - Ing.
 • Město
  Stěžírky u Hradce Králové
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Mohlo by být i hůř....

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  morseman@atlas.cz
 • Facebook
  Elvis Pes-li

Recent Profile Visitors

960 profile views
 1. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Tak to jo, já většinou pracuju s těmi anténami a kabely, na kochačku není čas. Zítra se u nás koná tohle http://www.cbpmr.cz/pozvanka-na-sraz-cbpmr-2017-110.html jel bych, ale truchlím, v tenhle moment nic pro mne.
 2. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Od paty? Tam je les a závora, není žádné panorama než jehličnany a věž postavená polskou Unitrou.... Byl jsem tam tak 30x a nic se nezměnilo, jen uvnitř ubyly antény a obsluhu zeštíhlili ze šesti kusů na jednoho. A výtah tam má pořád jen tři patra.
 3. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Bomba to není, uvnitř pod laminátovými pláty je jen pár parabol atp. Koupili to izraelci takžě za tu cenu málo kunčaftů. Podle mých informací ždímají klioše jak to jen jde. Ale nic nebrání tomu, jet se tam v červnu mrknout.
 4. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  No samozřejmně.
 5. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Díky za radu, to dělám téměř každý den v práci.... Měl bych vás všechny vzít na Černou horu..... Ale to asi neprojde....
 6. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Sawoy: to je dzvuk smutku. Jeden si pořídí štěkavce a čeká, že ho bude provázet celý život. Bohužel realita je krutá a je to jinak. Můj druhý pes, oba ne od štěněte = save complex, jeden ze služebního psince, druhý z útulku. Naštěstí mimořádné osobnosti. Jen expirace mizerná přes dobré zacházení a vetpéči. Coby otrlý cynik říkám, že pánbůh dal lidem rozum, psům věrnost, kočkám nezávislost, ale těm pravým, pramalou životnost.
 7. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Letos budou fakt na hovno. Budeme lichý, pokud tedy unás doma zase někdo neumře.
 8. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Mě sice až za osm, ale mohl bych skály lámat. Bohužel Elvisovi jsem nemohl nijak pomoct. Nevím, jestli znáš ten pocit, můžu skoro všechno, ale v tomhle případě jen bezmocně přihlížet. Člověku na smrteném loži pomůžeš aspoň slovem, ale zvířeti? Pes je koneckonců taky jenom člověk, bohužel nerozumí slovům, o to je to těžší.
 9. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Děkuji za soustrastná slova. Dnes ráno jsme Elvise důstojně pohřbili. A následně se pořádně ožeru. Úmrtí v rodině není žádná prdel.
 10. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Změním si avatara, zatím nevím, co byto mělo být. Nejspíš kosa, dnes jsme museli nechat uspat Elvise, našeho zlatého retrievra. Nemám slov a brečím. Už nechci žádného psa.
 11. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Ok, haf haf Hafity.
 12. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  ? Asi jsem mimo mísu po těžkém dni... WTF?
 13. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Když už jde o tom kdejakým... Dneska jsem za člověka, kterýmu nic není, než to, je nedožranej tlustoprd a línej jak veš, řešil jeho práci. A mistr se nechal oneschopnit a odvézt do špitálu, kde mu za peníze daňových poplatníků zeštíhlí postavu. Není to poprvé ani naposled a děsně mě to sere. No a po šichtě jsem vzal kolečko, lopatu, rýč a tvořil. Zítra v šest råno vzbudím holky, zapojím vozejk, odvezu je do velkoměsta, stavím se v Hornbachu pro 12 zatravňováků, vyložím je doma, dám sprchu, sednu na skůtr, šup do FNHK vykrvit, pak z5 domů nažrat, hop do 206 mit wozejk do hradeckého písku pro kamínek a pak chcípnu a doufåm, že pátek, sobota či neděle nebude hořší...
 14. Zodiak

  Vtipy

  Starej Izák vzal malýho Icika do ZOO. Prohlíželi si zvířata, jedno hezčí než druhý, až přišli do pavilónu opic. Malej Icik s vyvalenýma bulvama sledoval kopulující dvojici makaků a na tatíka vybafne: "Ježišmarjá, tatínku, podívají se - ty vopice tady m r d a j !!!!" Starej Izák se beze slova otočí a vrazí malýmu Icikovi facana jako když kůň kopne, až malej upadne. Sedí na zemi, drží si papulu a fňuká "Tatí, za co?" A starej ho usadí: "Poslouchal a pamatoval si: žádnej slušně vychovanej židovskej chlapec NIKDY na veřejnosti nepoužije výraz JEŽIŠMARJÁ ...!!!!!!"
 15. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  V pátek mi řádil na pozemku soused s bagrem, v sobotu a neděli jsem pobíhal s hráběmi a travní směsí.
×