Přejít na obsah

Zodiak

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  731
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  5

Zodiak vyhrál naposled 20. březen

Zodiak měl nejlépe hodnocený obsah!

2 Sledující

O uživateli Zodiak

 • ID člena 19721
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  som krajčír po mamke - Ihly Nite Gombíky - Ing.
 • Město
  Stěžírky u Hradce Králové
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  A jedééém!

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  morseman@atlas.cz
 • Facebook
  Elvis Pes-li

Návštěvy profilu

1 214 zobrazení profilu
 1. Zodiak

  Chladiaca kvapalina

  Když mě mechána měnil rozvody a vodní pumpu na obou pažoutech, říkal, že kapalina je zralá na vypuštění do kanálu. Vypustil ji, nalil tam růžovou škodováckou a jezdí to taky. Podotýkám, že v jednom autě byla žlutá a v druhém modrá.
 2. Proč má Harry Potter na čele jizvu? Protože když byl malý, srazil ho na přechodu Opel. Vlastně může být rád, že ho nesrazil Renault.....
 3. Zodiak

  Co do obýváku - lino nebo koberec?

  To máš Vinyl, ne? My máme vinyl, v prvním baráku jsme měli lino Novilon - zátěžové, ale vinyl je hezčí, příjemnější na dotek, nicméně na úklid je horší než lino - nemá to rovný povrch je to imitace dřeva. Sice dražší než lino, ale vzhledově a pocitově lepší. A taky jednoduché na případnou opravu.
 4. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Pokud je to v záruce, tak to tedy rozhodně rozebírat nehodlám, mavíc mrkni pořádně na fotku, je to zanejtovaný, tak se do toho asi bez následků těžko dostanu.
 5. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Netušil jsem, že by věc za celkem nerozumnou cenu měla dělat takové rošambó... Mám k tomu záručák, tudíž - podělá se = reklamace.
 6. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Jsem novic, takže vůbec netuším, vo co go... Restart bude až na jaře...
 7. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Dnes práce, práce, práce. Pak zazimování Hondy a vyzvednutí "laďáku".
 8. Zodiak

  Potkal jsem klubáka...

  Jj, včera to bylo. Pracovní setkání. Rukopotřes. Přestože Péťa měl spoustu práce a jel jak motorová myš, moc děkuju za rychlé vyrobení UTP kabelu a zapojení do switche.
 9. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Čtvrtek a pátek ve znamení montáže posuvné brány. Sobota u roztopeného krbu a tv. Dnes mini motosraz v Hrochově Týnci, pak jízda směr Seč a Pařīžov, čaj v Lihovaru Třemošnice. Potom přes Prachovice a Heřmanův Městec domů. Počasí se vydařilo, výlet taky. Honda jak švýcarské hodinky.
 10. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Včera odpoledne jsem využil posledních pár slunečných hodin a jel se projet okolo Hradce na Hondě. Potom jsem rozpoutal oheň v krbu, odvezl dceru do tanečních a mrknul na trénink F1 GP Mexika. Dnes mám v plánu špacír po lese a gaučing.
 11. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Diakritika je spíš o zvyku a na malém zařízení o cviku. Mě už taky není padesát, ale nestalo se mi, že bych někde něco napsal bez háčků, čárek, teček a velkých písmen. Co se týče pravopisu, utne se občas každej, to bych ani neřešil. Jak to pak vypadá, a kdo to má luštit? Zrovna před chvílí jsem odepisoval na jeden příspěvek, co zněl takto: "Odlepuje sa mi koza na palubke." To jsem teda nežral, chvíli mě trvalo, než jsem pochopil, ale že já na palubce kozu nemám, to jsem mu tam prostě musel napsat.
 12. Tak teda kozu na palubce fuckt nemám, natož odlepenou....
 13. Ta poslední je obzvlášť zákeřná.
 14. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Dnes, Deštné v Orlických horách, oprava, vadný N-konektor u antény, povětrnostní podmínky.... Byla tam kosa jaxviňa.
 15. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Včera motosraz ve Slatiňanech: https://www.facebook.com/groups/781611775334209/?multi_permalinks=1058172301011487&notif_id=1540107701585530&notif_t=feedback_reaction_generic Dnes, nalepil jsem klubovou samolepku:
×