Jump to content

Zodiak

Člen klubu
 • Content count

  380
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Zodiak

 • ID člena 19721
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  som krajčír po mamke - Ihly Nite Gombíky - Ing.
 • Město
  Stěžírky u Hradce Králové
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Mohlo by být i hůř....

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  morseman@atlas.cz
 • Facebook
  Elvis Pes-li

Recent Profile Visitors

776 profile views
 1. Co jste dnes udelali...

  Pěkná sbírka. Ale ne můj šálek, dvojka nebo pimprlík. In vino veritas, in vagina penis. a apage satanas....
 2. Co jste dnes udelali...

  Vzhledem k tomu, že prý jediná krysa u nás doma su já, tak deratizaci bojkotuju.
 3. Co jste dnes udelali...

  Jojo, mezinárodně politickou situaci nechávám po obědě k řešení předraženému zlomku.
 4. Co jste dnes udelali...

  Já su na tom stejně, mám to za 13........ Taky jsem si myslel, že se dnes "zrestauruju", místo toho kmitám od rána, kvůli dceřino lyžařskému výcviku. Pak vyvenčit "bišonka", který je mým avatarem a jako třešnička na dortu, nařezat pár kulánků břízy a rozfajrovat krb.
 5. Co jste dnes udelali...

  Přesně tak, to si jeden říka, jak si odpočine..... no a přitom si toho na ten volnej den naplánuje tolik, že je pak totálně zrychtovanej......
 6. Co jste dnes udelali...

  Nálev jen ocet, voda, sūl, špetička cukru a různé koření. Můžu udělat na chuť, až bude sraz v Č.Kostelci. Mám recept od kolegy z jižních čech, tady v Hradci se ujal, myslím kolega i recept. A předem děkuji všem za kladné ohodnocení. To jsem opravdu nečekal.
 7. Co jste dnes udelali...

  Takj á si to asi rozmyslím, už teď bulím jako želva..... cibule má grády..... Přes cibulové slzavé údolí a pepřokejchance, jsem se v tom neutopil. A utopenci jsou již v okurkové třílitrovce. Krásných 19náct kousků, dva druhy buřtíků...... To bude bašta..... A teď rychle po krvi doplnit "erytrocyty", od Nguyena Frankovkou ( on se vlastně jmenuje Huang Cong). No a nechal jsem si udělat dva hezké červené polštářky s logem lvíčka a čtyři šikovné lvíčkem vyšívané chrániče pásů, to vše za necelých 450,-Kč. Červenému krasavci budou slušet. Bába držkovala, ale její šminky stojí víc, o tom žádná.
 8. Co jste dnes udelali...

  Dneska jsem si byl "zakrvácet". Obyčejně chodím na plazmu jednou za 14 dní, ale taky je občas třeba jít na plnou krev. Mėl jsem kliku, vše šlo jak po måsle. A protože mám navīc volný den, rozhodl jsem se, že udělám utopence.
 9. Vtipy

  Staré arabské přísloví: "Našel jsem podkovu, mohl bych dělat posla.... Jen najít ještě tři a nějakého osla....."
 10. Jaký motor zvolit ?

  Troufám si tvrdit, źe nemáte pravdu. Manželka drezíruje 2.0Hdi už dobrých devět let. Z 90% po velkoměstě, nyní z příměstí cca 7km vzdáleném. Spotřebu má do 6ti litrů na 100km, to auto je nezmar. Měli jsme i 1.1 P206 benzín, ale ten ve městě pod sedm nešel. Fámy, že nafta se vyplatí jen na dlouhé štreky jsou účelová tvrzení a nezakládají se na pravdě. Za těch devět let, jsme měnili jen brzdy, olej a spojku.
 11. klepání v motorovém prostoru

  Silentblok motoru/špajsky? Mě to dělá právě silentblok motoru P206 2.0Hdi za studena, není čas to opravit, manželka ho nepustí.....
 12. Lexia nebo Diagbox řekne, napíše, co se děje, nebo neděje. PP2000, pokud je kompatibilní auto (a to i Lexia, ti nabídnou i výběr auta podle obrázku a zeptají Se, VAN nebo CAN).
 13. Nemyslím, vím. Kolega v práci tu dia od Delphi má, nejnovější sw, průřez naším vozatajstvem: Opel, Ford, Škoda, Nissan, Pažout. Nikomu nesvítila kontrolka motoru, všem to načetlo chyby, krom mě, jiný protokol, "No connection". Někde chyba smazat šla, ale po opětovném načtení tam zase byla, někde smazat nešla - "No Error to delete". Moje Lexia via Diagbox mi nadává, že rádio má vybitou záložní baterii. Na druhou stranu, SEDRE tvrdí, že v mém rádiu, žádná záložní baterie není. Tím to neomlouvåm, ale s Delphi na PSA nechoď, mohl bys mít víc problémů než måš teď. Lexia, PP2000 a Diagbox ti navíc nabídne možné řešení a test akčních členů = akusticky (na vlastní uši) uslyšíš, že daný čůrament funguje. To Delphi nedokáže. Nemluvě o dalších parametrech, to by bylo na dlouhé psaní.
 14. Delphi.... To zahoď, nevím, co to stálo, ale budeš jen tápat. Diagnostika na frantíka by měla být přinejmenším PP200, Lexia nebo Diagbox. Anebo jeď k někomu, kdo ji má. Případně investuj 2k a kup si céčkový kabel jako já na ebayi. Depollution system faulty = Chyba emisního systému, cokoliv od zapalování po lambdu.
×