Přejít na obsah

Zodiak

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  640
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  5

Zodiak vyhrál naposled 20. březen

Zodiak měl nejlépe hodnocený obsah!

2 Sledující

O uživateli Zodiak

 • ID člena 19721
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  som krajčír po mamke - Ihly Nite Gombíky - Ing.
 • Město
  Stěžírky u Hradce Králové
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Mohlo by být i hůř....

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  morseman@atlas.cz
 • Facebook
  Elvis Pes-li

Návštěvy profilu

1 034 zobrazení profilu
 1. Zodiak

  jaký router?

  Já mám tenhle https://www.google.cz/search?q=asus+rt-ac1200&rlz=1C1CHBF_csCZ797CZ797&oq=asus+rt-ac1200&aqs=chrome..69i57j0l5.10763j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8 a taky si nemůžu stěžovat.
 2. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Véno, v žádném případku v tom nehledej zlý úmysl a držím palce.
 3. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  A já v sobotu vezu manželku do Kutné Hory na bubnování u menhirů, se mi tam moc nechce... Jestli bude ta moje prudit... tak s tím nic neudělám.
 4. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Já to tak nemyslel, to je kousek z vtipu na blondýny, jak je jedna těhotná a druhá se ptá, jestli to bude kluk nebo holka. A těhule odpoví, já ti holka nevím ani jestli to vůbec bude moje.
 5. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  To mě připomíná včerejšího Cimrmana ležícího, spícího:"Ne, já nejsem tvůj otec, jsem tvůj syn." "A já nejsem tvá matka, jsem tvoje babička." "A já milý chlapče, nejsem tvůj strýc, jsem tvůj bratranec." "Takže já jsem vlastně sirotek." Přibližně tak to říkali, než přišel Vichr z hor. (Véna promine... pokus o vtip... "já nejsem těhulka tvého kamaráda a ani nevím, jestli je to moje...)
 6. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Dneska Radvanice, plánovaný výcvik, střelby. Vyfasuju hluchátka, okurále, včelstvo, nástup na palebnou čáru.... Prý vítám vás na dnešních prověrkových střelbách. Já na to:"No ale, já mám splněno, na prověrkách jsem byl v dubnu." Instruktor:"Mlč a snaž se, když neumíš čīst, co je napsáno na netu, tak se nehlaš na zaměstnání." Proč ne, dobrý přístup, mám letos dabl splněno.
 7. Zodiak

  koupě notebooku- doporučení

  Než acer Aspire One a jakýkoliv noťas na večerní počtení do pelechu. Hodně čtu. Kniha je bránou do jiného světa.
 8. Zodiak

  koupě notebooku- doporučení

  Cokoliv ve větším rozlišení se muselo posouvat. Když jsem udělal Ctrl+, písmenka sice byla větší, ale málo na stránku. To je i tablet, starý Samsung Galaxy Note 10.1, ze kterého píšu lepší varianta.
 9. Zodiak

  koupě notebooku- doporučení

  Věřím, ale málo úhlopříčky. Včera jsem mehánovi věnoval Acer Aspire One, 2Gb ram, 320hdd/5400rpm. Krásnej, malinkej, lehoučkej. Vokýnka 7 starter edition. Ani moje brýle to nedají.
 10. Hlásím stejnou závadu, divný zvuk od pravého podběhu. Jako kdyby o sebe tloukly dvě prkna. Kosti a gumové uložení stabilizátoru preventivně vyměněné, bouchá dál. Můj mechanik říká, že to je uložení tlumiče. Během týdne se to dozvím. Ale já mám najeto skoro 150000km, tak už má nárok.
 11. Zodiak

  koupě notebooku- doporučení

  A mechaniku nepotřebuju. Mám ji na desktopu. Loni jsem dceři kupoval do školy takovýto https://www3.lenovo.com/cz/cs/laptops/ideapad/legion-y-series/Legion-Y520/p/88GMY500808?cid=cz:paidsocial:un8w0f&utm_source=Google&utm_medium=Banner&utm_campaign=Q1FY18_CONS_LegionY520&gclid=CjwKCAjwgYPZBRBoEiwA2XeupUwg5KiBcqN8KZlIfMJtijFg-lxF07Og3HGKSvreVdHG57RQ-XDbphoCFOIQAvD_BwE Stál mě 36 tisíc, dcera studuje soukromou střední školu aplikované kybernetiky, obor multimediální tvorba. Ze školou doporučených byl nejlevnější. Ale už byl na reklamaci. Mě tedy rozhodně nepřesvědčil. Dell byl extradržák, teď zkusím HP.
 12. Dobrý..... Podobnej je, angličan se v česku ubytuje v hotelu na pokoji č.222 a volá do recepce, že chce dva rumy. Recepční povídá do sluchátka, co si prosím pán přeje. Anglán vece:"Tů rum tů rům tůtůtů". Recepční na to:"Tramtarárá debile." A položí sluchátko.
 13. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Dnes dopoledne na orthopedii. Hodinu a půl jsem seděl v čekárně a jako bonus jsem dostal do kolena pigáro jako prase s kortikoidama. Řeknu vám, utíkal jsem odtamtud jak s novým kolenem. Příští týden to samý, už teď se potím.
 14. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Klobouk dolů před Péťou, to jsem netušil, že Stěžery jsou vesnice roku. Díky za info. Až potkám starostku, tak se optám.
 15. Zodiak

  Co jste dnes udelali...

  Ano patříme pod Stěžery.
×