Jump to content

Péťa

Moderator
 • Content Count

  18,578
 • Joined

 • Days Won

  167

Everything posted by Péťa

 1. Až ho rozeberu a zjistím, že něco nemám, tak bude barák bez vody Nechám to na zítra ráno, mám home office
 2. Teď na to koukám, že jsem se zapomněl zeptat, jestli ten závit musím něčím namotat (mám jen teflonovou pásku, provázek ne). Nebo stačí to těsnění, co tam je?
 3. Koupil jsem vršek, tak uvidíme, až to vyměním...
 4. Pracovní úraz, chudák zaměstnavatel
 5. Ano, je otevřený a nejde zavřít. Nový je cca 17 let Zkusím povolit tu matku, jak píše @Radek Hurvajz a rozhýbat ho. Asi to bude nejlepší řešení.
 6. Jo, po otevření s ním vždy cuknu zpět, ale tak o 20°, určitě ne o otáčku Jinak všechny ventily doma protáčím několikrát ročně, teče nám tady z kohoutku minerálka (Toma natura) a tak vše zarůstá.
 7. Vyměnit ho chci, protože s ním nejde otáčet. Zatuhnul Mojí chybou (nedůsledností)
 8. Naštvaný na něj jsem pořádně, to teda jo. Na druhou stranu, vůbec nevím, jaké byly možnosti v roce 2004, když se to dělalo.
 9. Pro mě je nejpodstatnější, že jste mi potvrdili moje podezření, že to je udělané natvrdo. Takže to je jasné, zjistím, jestli mám ještě náhradní obkladačky, vysekám to a pozvu instalatéra na předělání do stavu, kdy ventil půjde v budoucnu kdykoli vyměnit. Tenhle sloužil nejméně 16 let a kdybych ho nezapomněl v zimě protočit, určitě by sloužil dál. PS: @Vena garážmistr, jsem přesvědčený, že napínáky mají na jedné straně levý závit a na druhé pravý, jinak by nefungovaly. Kdežto kohout má oba závity stejné
 10. @Charlie 1 Kašlat na to nebudu, protože když bude problém, tak než zavřu šoupě, tak můžu zároveň volat pojišťovnu @Vena garážmistr jenže ty trubky se nemají kam roztahovat, když jsou zaházený ve zdi
 11. @Dano406 Jakou ucpávku myslíš? Prostříknout to můžu.
 12. Je to hlavní uzávěr vody ke mě do domu. Docela důležitá věc. Proto to řeším hned, jak jsem na to přišel Ještě jsem se zamyslel, kde mám podobné ventily - jsou ještě 2 a oba udělané stejně Výstružníky existují, pamatuji si, že je otec měl Takže někde budou, ale ten přístup nebude nic moc. Jestli to je opravdu natvrdo, tak vyměním provizorně ten vršek a pak to vysekám.
 13. Takže to vidíš stejně - je to natvrdo Vyměnit jen vršek asi je možné provizorní řešení, možná to myslel tak i ten instalatér Ten je už po smrti Jde mi o tom, že sice ho pravidelně zavírám a otevírám, ale asi jsem na to pozapomněl a když jsem ho chtěl včera protočit, tak už to nešlo
 14. Asi mám problém Potřebuji vyměnit ventil (vodu zavřu, to problém není). Ale obávám se, že nemám jak. Trubky do stran jsou zazděné. Mám pocit, že tam nemám s čím točit, že tam není žádná převlečná matice nebo něco takového. Neříkejte, že instalatér byl takový idiot a nepočítal s výměnou. Spíš já něco nevím. Doufám Mě to přijde, že tam je ventil: Do něj z obou stran vsuvky: a ty jsou pomocí přechodky přivařeny na potrubí: Nebo tam není vsuvka, objevil jsem, že existuje ještě tohle:
 15. Na přání @Weri 605 přesunuto do soutěží a sypu si popel na halvu, že mě to samotného nenapadlo.
 16. Pěkné Bez předchozího varování (třeba poškozená izolace)?
 17. Neurazil Já vím, že jsou krásné
 18. Jako, že v okolí Frýdlantu nemají kopce? Nesmíte ty Orlické hory tak přeceňovat
 19. Jsem si říkal, co ta změna názvu vlákna znamená, až jsem na to musel kliknout Tak ještě dvakrát tolik
 20. Zajímavé, podle procent by byl Peugeot až na 27. místě za MG. Ale ještě je možnost, že se pisálek spletl v procentech, má tam být 19,08 % - a pak by byl správně na 25. místě.
 21. @Klemoň má v jednom pravdu. I nad námi moderátory musí být nějaká kontrola. Mezi sebou bereme jako takového rozhodčího @Béďa, který to dělá už dlouho a pak máme pochopitelně vedení, které jsme si (na rozdíl od moderátorů) zvolili. Asi by bylo dobré, kdyby vedení (@Weri 605) to posoudilo, čí neskutečně velké ego v tomto případě je v právu. Jinak to tady skončí hodně velkou hádkou, protože ani já, ani Vlasta se nedohodnem. A to na našem pohodovém fóru já rozhodně nechci.
 22. Konečně jsem jednou první @Medvěde, s Martinou i klukama přejeme ještě mnoho krásných výletů, pokud možno ve zdraví.
×
×
 • Create New...