Jump to content

radim.1008

Člen klubu
 • Content Count

  10,163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by radim.1008

 1. Odjezd. O něco dřív než byl plán. Dojezd dle na i v 18:05.
 2. Radim neochutnává. Na víno nejsem a poznám jen bílý a červený. Ale musí být rozsvícený.
 3. Ale no tak, tak přijedete později. Vem to po D1 a doufej. Ono to jinde není taky lepší.
 4. @Klemoňteď jsem si vzpomněl že průjezd Vysokým Mýtem po I/35 je s omezením a po objízdných trasách po okolních vesnicích. Dělají se tam kolony a občas tak dvakrát, třikrát za den tam padá kamion do škarpy. Teda aspoň včera a předevčírem to tak bylo.
 5. 20.5. - 2.6. 2019 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=65e5269ed6
 6. Jedu vrchem buď přes Suchák na Zábřeh nebo přes Svitavy na Mohelnici, Olomouc, Přerov, Zlín a Strážnice. Dalo by se jet na Brno ze Svitav, ale tuhle silnici začínám nesnášet, a potom buď na Slavkov nebo dolů po D2 a na Hodonín. Doporučuji www.dopravniinfo.cz
 7. Úsekový měření by mělo být na D1 opět od června. Někde jsem to četl.
 8. Tyhle lodičky vozí i jeden DAF u nás. Asi nějaká móda. To u nás tak nějak nejde. Seču červeně vyznačené a zelené je na seno. Kompost je teď v rohu zahrady.
 9. To jsem letos začal praktikovat vysejpání trávy do kolečka. Vejdou se dva koše a může se jet na kompost.
 10. Já chci traktůrek Dnes sečení zahrady a když mi zbývalo asi tak na půl hoďky, tak se přihnala bouřka a pěkný přívaláček. Noha je lepší než při prvním sečení, ale i tak chci traktůrek. Kdo s tou sekačkou má pořád chodit.
 11. Ráno cestou do práce bílá Dacia Duster 264 HONZA.
 12. Po včerejší bouřce na Polské straně hor je autobus zralý na umytí. A i pro něho je "voliéra" po skoro dvou letech. Ještě krytinu a rozhodl jsem se zadělat zadní stěnu.
 13. Lvíčata mají novou "voliéru". Ještě krytinu a rozhodl jsem se zadělat zadní stěnu. Po skoro dvanácti letech, co mám Pažouta bude pravidelně parkovat pod střechou.
 14. Véno vzpamatoval. Jen ráno jsem nechápal, co se děje, když zvonil budík. Dokonce jsem to tam i poznal. Definoval bych to jako zbytečná ztráta času. Doma to šlo i bez ní.
 15. Od rána rozlítaný den. Po osmý jsem lezl na žebřík na střechu, v jedenáct odjezd na pouť do Letohradu, kde jsme měli po cestě spicha s kamarádkou, která nás pozvala v červnu na svatbu. Ve dvě návrat, rychlý oběd a šup na střechu. Ve čtyři měli přijet tchánovic, že pojedeme na pstruha do Polska do Spalony. Jeli jsme v pět, protože jsem dobíjel poslední prkna a ještě jsem to chtěl přikrýt plachtou, když má zítra pršet. Ve Spaloně nás chytla bouřka, u nás ani kapka. Teď si jdu zabalit batůžek a ráno po osmi měsících na šestou do práce. Ráno mě jebne.
 16. @Haryk Tak to jsme se museli někde minout. I když teď si možná vzpomínám, že jsem tě viděl, nemáš teď delší vlas? Jen mi to nedošlo. Potkali jsme se u aut. O dvou francouzských holích. Byli jsme tam od 10:30 do cca 13:00.
 17. Dík, ale neni ani umyto. Tak si na něho dávej pozor. Tři svišťata už stačí, ne?
 18. Výjimečně neprší a je teplo. Tak mrak lidí. Na pouť jedeme zítra. V kolik ještě nevím.
 19. Jo jasně, jen se hlas ty. Jedna dnešní.
 20. Máme to v plánu zítra. Nevím v kolik, ale je to v plánu.
×
×
 • Create New...