Jump to content

dusan2

User
 • Content Count

  2,173
 • Joined

 • Days Won

  1

dusan2 last won the day on December 6 2018

dusan2 had the most liked content!

2 Followers

About dusan2

 • ID člena
  29597
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Pod tatrami
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To bude hádam tá istá mašina čo demolovala paneláku v Prešove.
 2. Ten môj je starší model s motorom 2,5 dci 107 kw. Kufor by pravdupovediac mohol byť aj väčší ale je to krátka verzia.
 3. Jednoznačne Trafic , Vivaro , Primastar. Malé veľké auto za dobrú cenu. Za 400 ti spustím to moje . Krátky ,7 miest full výbava verzia s postelou 2 x webasto atď.
 4. To som vyriesil na začiatku . Nalepil som ten plast na čelné sklo silikónom.
 5. Model 250. Zlaté auto . Každý kto v ňom sedel tipoval tak 100 tis. Km. Kultivovaný chod , bez spotreby oleja , výborný výkon aj spotreba. Komplet všetko pôvodné. Turbo , vstreky , egr atď, atď. Dokonca aj FAP a funkčný doteraz. V piatok hodím.nove vstreky a skúsim to naštartovať. Škoda toho motora. Tipoval som že este 500 tis. zvládne .
 6. Dnes vyťahovanie pôvodných vstrekov hudraulikou na Ducate s motorom 3,0 177 PS. s 960 tis. Km pretože šofér si nevšimol že stratil vodu tak ho málinko uvaril. Na dvoch vstrekoch odišla elektronika. Pri vyťavovaní sa dva urvali ale chlapík si s tým v pohode poradil. Paráda hneď mám zarobené
 7. Tak ,tak. Mal som pocit že to bude stačiť
 8. Tak tie vruty mám od seba vzdialené zhruba 2,5 m , trámy na podlahe vo vzdialenosti zhruba 1,3 m od seba a priemer všetkých trámov medzi 13 - 18 cm. Všetko drevo je z bývalej starej stodoly kupoval som zatiaľ iba laty pod krytinu. Tých vrutov je dokopy 10ks takže teoreticky by mali zvládnuť 20 t.
 9. Dnes som dorazil na chalupu tak ti zajtra môžem poskytnúť všetky moje miery. Teda miery tej terasy . Zatiaľ jeden detail.
 10. Ale detaily tam veľmi nevidieť . Nafotím ked sa tam najbližšie dostanem. Zatiaľ to nemám dokončené, skladám to zo švagrom zo starých trámov čo som mal v stodole. Jeden vrut má tuším nosnosť 2000 kg.
 11. Koncom leta som použil vruty na terasu veľkú 4,4 × 5,5 m. Sondy som nerobil šlo to v pohode. Dokopy nejakých 12-14 ks tuším.
 12. K nám už dorazil v noci prvý sneh
 13. Tak auto funguje bez problémov akurát som po doplnení aditíva (Eolys) zistil že diagnostika sa nevie spojiť so súvisiacou RJ . V závadách je už od začiatku problém so snímačom víčka nádrže tak z toho celeho usudzujem ze regenerácia neprebieha korektne. Moja otázka znie či niekdo pozná presný princíp aditivácie, kde je umiestnené čerpadlo a rj. Okrem toho či by bol niekto z môjho okolia ochotný diagnostikovať mi to orig. diagnostikou keďže tá ktorú mám k dispozícii evidentne na to auto nestačí.
 14. dusan2

  Kolik mate najeto?

  A furt ide ako hodinky. Len tá hrdza .
 15. Tak s odstupom času po prázdninovom nič nerobeni som sa dnes naplno zase pustil do opravy. Premeriavanie potvrdilo že snímač regulácie turba je v skrate takže výfuk dole snímač von . Ukázalo sa že v podtlakovej dutine ,,hrušky'' je vcelku dosť vody ktorá sa samozrejme dostala do snímača a znehodnotila ho. Otázka znie odkiaľ sa tam tá voda dostala. Je fakt že celý systém podtlaku bol poriadne sprasený kvôli fap-off ale už pri prvej oprave som to dal dokopy takže je tesný a uzavretý. Teraz to už len poskladať, kat ide zajtra na vypranie , FAP ktorý som zohnal tiež, tak to do konca týždňa hádam dam dokopy a už to bude fungovať.
×
×
 • Create New...