Jump to content

dusan2

Uživatel
 • Content count

  2,072
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

dusan2 last won the day on October 15

dusan2 had the most liked content!

2 Followers

About dusan2

 • ID člena 29597
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Pod tatrami
 • Stát
  Slovenská republika
 1. Pokuta za rychlost v Německu na dálnici

  Mne ked prišla pokuta z nemecka tak som ju poslal na účet a hotovo. Nepotrebujem mať problémy pri najbližšej kontrole. Jeden známy nemal pri kontrole ,, kontrolbuch '' prišla mu pokuta niečo okolo 100 eur tak sa na to vyflákol a nakoniec zaplatil 3 500 eur aj zo súdnymi trovami. Skôr sa skús písomne odvolať ak máš v okolí niekoho čo vie dobre písať sloh v nemčine. To môže pomôcť len to treba obkecať.
 2. Fotím,Fotíš, Fotíme

  a z veže našej radnice na mesto.
 3. Fotím,Fotíš, Fotíme

  Pohľad z Chopka na Ďumbier.
 4. Co jste dnes udelali...

  Mám to podobné. V piatok sa mi rozsypala prevodovka na Mastri. Nie na tom najstaršom samozrejme
 5. Co jste dnes udelali...

  Mal som to v piatok podobné. Na Ducate mi prehrýzla podtlakovú hadičku tak sa ráno šofér vrátil z pumpy a preložil tovar do druhého auta. Oprava našťastie trvala 5 min.
 6. Bude stačit nový motor 2.0BHDi ?

  Na týchto ,, kinderkamiónoch '' sa vozia expresné medzinárodné veci najčastejšie pre automotive alebo zásielky s malým počtom paliet. Pre kamióny nemá zmysel zbierať po firmách 2 - 3 palety. To by toho veľa za týždeň nestihli. Okrem toho momentálne je akútny nedostatok kamionových dopravcov takže si môžu robotu vyberať. Koľko krát sa nám stalo že za paletu si pýtal dopravca kamiónu ďaleko viac ako my. Často vozíme elektroniku, obalové materiály , nábytky ale aj auto čerpadlá a iné diely do Hamburgu určené do číny USA Mexika atď. Je to veľmi rozmanité. Na rozvozy po meste sa asi skôr používajú plechové dodávky tieto sú skôr na medzinárodné prepravy.
 7. Bude stačit nový motor 2.0BHDi ?

  Ti blázni robia už aj 12 pal. verziu Tie ceny som porovnával s cenami u nášho dealera. https://www.otomoto.pl/dostawcze/renault/q-Plandeka/?search[filter_float_year%3Afrom]=2017&search[country]=
 8. Bude stačit nový motor 2.0BHDi ?

  Motor je Iveco. Teda ten 3,0 je Iveco. 2,3 je origo Fiat. Peugeot a Citroen dával ten istý trojliter od Iveca a nešťastný 2,2 od Forda.
 9. Bude stačit nový motor 2.0BHDi ?

  Mal som na mysli nové auto. Tam je neskutočne veľký trh na tieto dodávky takže v každom väčšom meste ich ma predajca niekoľko na sklade. Záruka samozrejme platí a okrem toho to kupuješ bez dph. Ale nechcem tu agitovať Ak nemáš dôveru k Renaultu tak možno stojí za úvahu aj Ducato 2,3 JTD. Aktuálne ma ten motor tiež 170 koní ak sa nemýlim. Ten 3 liter sa prestal montovať. Samozrejme emisie.
 10. Bude stačit nový motor 2.0BHDi ?

  Tak osobné auto od Renaultu by nenapadlo kúpiť ani mňa . Jeden z mastrov 84 kw rok 2006 mám od nova. Aktuálne tesne pred 1,3 mil km. Nebudem to tu rozoberať ale stále s pôvodným motorom , turbom, čerpadlom , vyfúkom atď. Ďalší 88 kw 700 tis. A 107 kw 600. Ducato 3,0 130 kw tesne pred 800 tis. Keď som kupoval ten posledný valník tak za tie isté peniaze sa dal zohnať už nový model z motorom 2,3 a s tým istým výkonom ako ta 2,5 ale viem že tá 2,5 proste ide lepšie hlavne do kopca. To už ale neplatí o tých 170 koní biturbo. Mám dobrého kamaráta v Renault servise ktorý sa špecializuje na dodávky tak mám info s prvej ruky. Ak by som kupoval nového Mastra tak určite v poľsku. Majú tam tieto dodávky skladom vo všetkých možných variantoch takže žiadne čakanie 3 týždne . Je tam naozaj z čoho vybrať. Okrem toho oproti cenám u nás sa dá ušetriť na kuse až 5 tis. eur. No a samozrejme nedodržiavať interval výmeny oleja predpísaný výrobcom a zaobchádzať s autom rozumne. To je môj recept na dlhovekosť
 11. Bude stačit nový motor 2.0BHDi ?

  Presne si to pomenoval. ,, na silnici jich jezdí dost '' hlavne v PL a môžeš veriť že oni dobre vedia čo robia. A prečo vlastne neveríš Renaultu?
 12. Bude stačit nový motor 2.0BHDi ?

  Tak ja osobne mám 4 dodávky z toho dva valníky so spaním obe motor 2,5 DCI. Jedna 88kw druhá 107 a osobne si dvojliter v podobnom aute ani nedokážem predstaviť. Spomínaný trojliter mám v maxi Ducate to je na také auto ideálne ale ... Ak by to bolo Iveco tak ak sa nemýlim zadný náhon a to je teda dosť kg navyše čo je pri tomto aute dosť dôležité. Teda aspoň pre mňa. Okrem toho je ten motor sám o sebe dosť ťažký. O slabej prevodovke ani nehovorím. Čo sa týka toho dvojlitra tak nedávno som rozprával na túto tému s chlapíkom ktorý má valník Crafter s 2,0 TDI a je z toho dosť nešťastný. Vraj už nikdy viac. Ak by som kupoval teraz nové auto tak určite 2,3 DCI biturbo 170k ale zo spaním za kabínou. To je úspora plus mínus 2 l na sto km a to už je pri nájazdoch týchto áut zaujímavé. (Foto) Životnosť motora je téma ktorú tu radšej nebudem rozvíjať
 13. Chybne vstrekovače ?? Pomoc!

  Mne tiež ťažko štartoval za tepla , po výmene drv bez problémov. Vstreky by som riešil až na poslednom mieste.
 14. Itálie

  Scratch tak si to pekne schytal asi si tak skoro mienku o taliansku nevylepšíš Kirkiz airbnb je niečo úplne iné ako booking. Je vyhľadávam na bookingu potom ešte porovnávam hodnotenia priamo v google mapach a kontaktujem buď priamo alebo rezervácia booking.
 15. Co jste dnes udelali...

  Tak závada prevodovky spočívala v odlomenom koliku . Tipujem že bude stáť o niečo menej ako 100 000 czk
×