Jump to content

dusan2

Uživatel
 • Content count

  2,035
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

dusan2 last won the day on December 24 2016

dusan2 had the most liked content!

2 Followers

About dusan2

 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Pod tatrami
 • Stát
  Slovenská republika
 1. Skúter Mokic 50 ( Stella)

  Tak zajtra sa Stella vykladá v Bratislave a skončí v nejakom súkromnom múzeu . Vraj tam je 30 motoriek Jawa a táto tam chýba.
 2. Co jste dnes udelali...

  Kámošovi som dnes naložil a odviezol auto zo servisu v Brne domov keďže tam chceli za výmenu prevodovky , ktorú podľa mňa meniť nebude potrebné, 100 tis. Kč.
 3. Itálie

  V Benátkach parkujem z pohodlnosti zásadne v poschodovej garáží úplne na konci na tej otočke autobusu. Bližšie to už nejde. Dole je výborná káva , lacnejšia keď sa vypije pri bare . Odporúčam kúpiť 12 hod. lístok na vaporetto pozrieť si Burano a hlavne Murano . Celkovo sa Vaporretom presúvať Benátkami je menej únavné a deti majú atrakciu.
 4. Itálie

  Najlacnejšia nieje , úroveň všeobecne nič moc aj obsluha je protivná , ako všade v Rakúsku, ale ako som už písal tankujem na euroshell kartu tak preto tam. Keď mám náladu tak naložím zo dve bandasky do kufra a netankujem potom vôbec v zahraničí.
 5. Skúter Mokic 50 ( Stella)

  Za tie prachy to určite predá, teší ho že to kúpi niekto čo sa o to bude starať a vážiť si to.
 6. Itálie

  Celé roky tankujem na poslednej Shell za Villachom mimo diaľnice pred IT hranicou keďže používam shell tankovacie karty . Shell Maglern 35, 9602 Arnoldstein https://goo.gl/maps/EaYhHbJ1t832 Okrem toho ak si dám záležať a natankujem do krabice az po vrch mam dojazd 1400 km.
 7. Itálie

  Gabicce Mare. Idem sám s deťmi tak nemalo zmysel aby som ich ťahal na Gargano. Starší hotel all inclusiv. Nie rezort
 8. Skúter Mokic 50 ( Stella)

  Tak včera mu Jawa club ponúkol 500 e.
 9. Itálie

  Zato z IT už mi prišlo 2 x
 10. Itálie

  Tak som dnes nakoniec predsa len rezervoval taliansko od 23do 30.08. i keď som už mal rezerváciu tu : Hotel Lukas *** Gradac 21330, Gradac, Chorvátsko http://maps.google.com/?cid=14905853426886028028&hl=sk&gl=sk Tej chorvátskej averzie sa teda nezbavím ani tento rok
 11. Skúter Mokic 50 ( Stella)

  Pozornosť každopádne púta všade kde sa objaví nechal to na bazoši už mu ponúkajú 280
 12. Skúter Mokic 50 ( Stella)

  Nie. Chcel by sa zorientovať akú to má cenu preto som založil toto vlákno. Povedal že to zatiaľ zmaže tak neviem . Ale nepredal to určite. Robíme spolu denno denne tak som mu povedal nech počká.
 13. Skúter Mokic 50 ( Stella)

  Hodil to dnes bez ceny na bazoš v krátkej chvíli mu volalo pár ľudí, jeden ponúkal 200 eur že si pre to hneď príde. Je to vraj model ktorého sa nevyrobilo veľa a bol určený predovšetkým na export. Ja by som to za 200 eur nepredal. Radšej by som to nechal v garáži ďalších 20 rokov
 14. Skúter Mokic 50 ( Stella)

  Kamoš vlastní tento skúter, uvažuje nad predajom no ani netuší aká by mala byť cena. Vie niekto odhadnúť či to vôbec má zmysel predať a za koľko? Plne pojazdný cca 350 km. Ako nový. Na SK nieje potrebná špz.
 15. Nosic kol Perruzo siena na 4 kola

  Ja ten nosič používam iba na väčšie prevozy . Ak ideme na chalupu alebo tak dávam bicykle do auta. Je to jednoduchšie vôjdu mi tam v pohode všetky 4 bez akejkoľvek demontáže. Ak by som mal používať nosič denne tak radšej niečo kvalitnejšie a jednoduchšie. Ako už písal Charlie 1
×