Přejít na obsah

adraj

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 939
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  1

adraj vyhrál naposled 27. červen 2018

adraj měl nejlépe hodnocený obsah!

1 Sledující

O uživateli adraj

 • ID člena 10016
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 806
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Praha 4 a poblíž Kolína
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. adraj

  Skok z 806 na 5008

  Mám sice klasické světla, ale svítí i za deště velmi pěkně a do dálky oproti předchozím bi-xenonum na Lancii je to trošku slabší, ale i tak to svítí hodně. Pořídil jsem lepší žárovky Philips a opravdu si nemohu stěžovat. Nelituji, že nemám led, navíc tolik za tmy nejezdím.
 2. Klidně se zastav. Rád Tě uvidím. V říjnu mě čeká STK a to už musím mít pryč.
 3. Pěkná, moc. Ať slouží bez problémů.I když ji už chvilku máš. Už máš předěláno na LPG, nebo ne. Já se toho ještě nezbavil,ale letos mi skončila platnost nádrže, tak to už musí ven,protože mě čeká technická. Tak kdyby jsi to chtěl za tu demontáž,klidně se mužem domluvit. Místo v garáži již je.
 4. adraj

  Skok z 806 na 5008

  Krom led světel a masážních sedaček snad všechno.
 5. adraj

  Skok z 806 na 5008

 6. adraj

  Skok z 806 na 5008

  s naším nájezdem km za rok se mi nafta nevyplatí. Admine,díky za přesun.
 7. adraj

  Skok z 806 na 5008

  Zdravím klubáky. Jednou v životě sme si chtěli udělat radost zcela novým autem. Mým snem byla,od doby co jsem viděl první fotky,5008. Sen sem si splnil 20.6 v Jihlavě. V životě sem neměl auto s automatem a trosku se toho bál. Teď bych už neměnil. 1.6 benzin a jede to jak ďas. Doma opečovávám ještě 19 let starou 806, na kterou nedám dopustit. A zůstane i nadále. Byla i Lancia Phedra,ta šla na protiůčet. To auto mě neskutečně baví a radost mám pořád jak malej Jarda
 8. adraj

  Potkal jsem klubáka...

  Ano je to tak. Byli jsme pro ni až v Jihlavě. Jak jsi to zjistil? Byli jsme pro ni v ten den,co jsi ji viděl. A ano zůstal sem věrný Peugeotu.
 9. adraj

  Jak se dostat ke klice dveří

  Sezen novou bud tyčku do zámku a nebo na vrakovisti celou kliku. Sundej tapec a jestli sou nýty, tak je odvrtej. Musis to dat zevnitr.Jsi z Prahy?
 10. adraj

  Turbo?

  Dokázal by někdo poradit? Při předjíždění a nejen při něm mi zabere turbo,pak jakoby pokles(díra) a takhle cca 2x3 za sebou při sešlápnutí plynu.Při předjíždění nepříjemné. 2.0 rhr. 100.kW. Dělá to při vyšších zarazenych stupních. Při nižších to neni tolik znátskoro vůbec. Díky za tip.
 11. adraj

  fap filtr zpět

  psát mu nebudu. Už je to přeci jen dlouho co jsem to kupoval a nadával si,že sem blb už tolikrát. Na druhou stranu,jak sem psal,když se nic nekazí,je to perfektní a pohodlný svezení. Stěhovák co umí i svižnou jízdu.
 12. adraj

  fap filtr zpět

  Filtr DPF- druhovýroba MTS, servisní práce,SW aktivace systému a měl jsem v tom čištění palivové soustavy. Jeden vstřikovač jel na 20%. Se vším všudy 24500. Měli to tam měsíc. Jinak by to bylo do týdne. Jinak svoje stránky si může upravovat a špatné recenze mazat ,nebo to nejde?. Špatné hodnocení by si nenechal nikdo na svých stránkách. Auto má sice svoje mouchy (masařky) a když si nežije svým životem,tak je to perfektní svezení.
 13. adraj

  fap filtr zpět

  no vidíš a je zde pár lidí co na něj nedají dopustit. Ale opravdu pár. I kdybych byl poblíž a auto kleklo a měl to daleko,radši půjdu pěšky. Vyšlo by to levněji. Jen mě mrzí,že ho zde někteří stále podporují. ikdyž vědí,že je Podvodník!!! Zatím sme si s Lancii uzili své. Sere se co se dá a plno věcí tam ani nefungovalo a nefunguje do teď.
 14. oddie: plato ještě je? vzal bych obě,jezdíme jak v 6 tak v 5. Kolik za obě. Neměl by jsi i koberec,komplet,víko popelníku,vnitřní zpetné zrkadlo. Vnitřní koberec mám u řidiče poničený,šel by vyprat. kdyby jsi za rozumný peníz uměl. Vzal bych i jiné věci.
 15. adraj

  fap filtr zpět

  Tak po různých peripetiích s Lančií koupenou v 2013 od podvodníka pp205. Má i svoje stránky,tak pozor ať nenaletíte. Nejsem na klubu jediný kdo mu naleťěl. A teď k věci. Koupil jsem to s totalně vykuchaným filtrem,o kilometrech se nemá snad ani cenu zmiňovat. Ale chtěl jsem se zeptat,nechali by jste si vrátit zpátky FAP filtr? Pokud by jste ho měli vykuchaný.Sice jsme prošli STK,ale tomu komu jsem to dával se chce do důchodu,tak by se mi mohlo stát,že příště neprojdu. A tak jsme nechali vrátit zpátky vše jak má být. Tak neuvěřitelně zbastlený auto snad ještě neviděli a snad každý se mě ptá,který neskutečný prase to dělalo. I autorizovaný servis!!! I zde se najdou tacý lidé,jen si to přečíst. FAP je tedy zpátky,vyšlo nás to na 25 se vším všudy. Smazal jsem odkaz na jeho stranky.. Vlastně po tolika letech už nemá smysl si stěžovat na špatnou koupi. A je to i blbost
×