Jump to content

adraj

Uživatel
 • Content Count

  1,950
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

adraj last won the day on June 27 2018

adraj had the most liked content!

1 Follower

About adraj

 • ID člena
  10016
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Praha 4 a poblíž Kolína
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adraj

  Udírna

  Tak už jsme udělali jak bůček, tak i měsíc naloženou krkovicku. Vše perfektní a napoprvé se musím pochválit.
 2. adraj

  Skok z 806 na 5008

  Pavelu96 nevadí mi to. Docela mě překvapuje právě to jak které auto může a nemůže co táhnout.
 3. Ok, pokud to vyjde, klidně se zastav.
 4. Ahoj Ferry, prosím, jak máš, nebo jak vypadají u Tebe ty debilní gumové lišty. Mám některé zkrabatělé a třeba po dešti se mi prohnou. A nebo řešil jsi to nějakou náhradou a nebo jsi auto koupil bez těchto problémů? Dneska totiž na vrakovišti je problém sehnat tyhle lišty. Jen celé dveře. Dávám teď postupně 806 opět do pěkného stavu(moje přání). Kdyby jsi mohl a měl čas a chuť, stav se někdy. Rád, když mi třeba s něčím pomůžeš a já pomohu Tobě. V garáži se toho dá udělat plno. Dík
 5. adraj

  Skok z 806 na 5008

  Nedávno jsem nechal dodělat tažné zařízení. Když jsem potom kouknul do papírů kolik to vlastně může jen táhnout na kouli, zhrozil jsem se. Ale co, tak často s vozíkem nejezdím a pokud ano, tak se váhu snažím přibližně hlídat.
 6. adraj

  Noční hlídání

  Všichni spí? Perestrojku udělat po kuchyni, tak se zítra z nákupu nevrátím.
 7. adraj

  Udírna

  Dneska sem zkusil poprvé vyudit na zkoušku klobásy a mohu se pochlubit, že se mi to povedlo. Neuvěřitelně mě to nadchlo a bavilo mě u toho sedět. Sice můj výmysl, ale každému z nás moc chutnal. Pořídili jsme malou udírnu ze dřeva (modřínu). Po doporučení a studování na internetu jsem se rozhodl ohledně dřevěné udírny. Chtěl bych se zde kamarádů zeptat, kteří mají zkušenosti s uzenim čehokoliv, zda napíšou recept na cokoliv ohledně uzení. Uvítal bych třeba radu jak dobře naložit maso. Jelikož jsem nováček ohledně uzení, moc rád se nechám poučit od někoho, kdo má zkušenosti hodné klidně mistra. Všem moc děkuji za rady a pokud to zde již bylo, tak se moc omlouvám. Díky moc za tipy a rady
 8. Zasunovači to, mám dojem, dělali zdarma, jelikož to byli klubáci.
 9. adraj

  Skok z 806 na 5008

  Je to ještě ta stará 1.6 121kw. Jízdu objektivně asi nepopíšu, jelikož s kW motoru pomalu stoupám a tudíž mi vždy přijde lepší. 806 1.8 73kw, Phedra 2.0 100kw a teď tohle. Určitě těch 133kw bude lepší. Je tam 8 rychlostí oproti 6na té starší verzi. Doufám, že v tom výkonu ještě jednou dojdu dál.
 10. Ano já. Ferry, do šrotu nee. A prodat, taky ne. Je to naše první auto a tudíž srdcovka. Teď sice slouží jako stavební, ale pak zase půjde komplet do pucu.
 11. adraj

  Skok z 806 na 5008

  Mám sice klasické světla, ale svítí i za deště velmi pěkně a do dálky oproti předchozím bi-xenonum na Lancii je to trošku slabší, ale i tak to svítí hodně. Pořídil jsem lepší žárovky Philips a opravdu si nemohu stěžovat. Nelituji, že nemám led, navíc tolik za tmy nejezdím.
 12. Klidně se zastav. Rád Tě uvidím. V říjnu mě čeká STK a to už musím mít pryč.
 13. Pěkná, moc. Ať slouží bez problémů.I když ji už chvilku máš. Už máš předěláno na LPG, nebo ne. Já se toho ještě nezbavil,ale letos mi skončila platnost nádrže, tak to už musí ven,protože mě čeká technická. Tak kdyby jsi to chtěl za tu demontáž,klidně se mužem domluvit. Místo v garáži již je.
 14. adraj

  Skok z 806 na 5008

  Krom led světel a masážních sedaček snad všechno.
×
×
 • Create New...