Přejít na obsah

misho.1709

Uživatel
 • Počet příspěvků

  663
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  1

misho.1709 vyhrál naposled 12. duben

misho.1709 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli misho.1709

 • ID člena 42487
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Prešov
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. misho.1709

  Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Áno, či nie?
 2. misho.1709

  Rikic 407 coupe | Jarní servis

  Mohol si aspoň zakryť ten kód na kupóne, snáď sa tu nenájde nejaký príživník ...
 3. misho.1709

  Nefunguje kabinovy vetrak a klima

  Ahoj Teraz nedávno na 2.0 HDi v 406 vypadával ventilátor. Niekedy išiel, niekedy nie. Nakoniec bola chyba v regulátore. Sprav to tak, že odpoj konektor ventilátora a meraj na ňom napätie. Popritom reguluj na paneli otáčky a sleduj zmenu napätia. Myslel som, že to bude ventilátorom, ale nakoniec to bol regulátor. Prišiel som na to, keď som začal hýbať káblami k regulátoru, napätie začalo skákať. Hneď som ho teda odpojil, otvoril a zbadal toto: Mal som doma ešte druhý regulátor, tak som ho hneď vymenil. Na tomto opravím spoje a bude v zásobe, keby niečo. Skús toto, za pokus nič nedáš. Lepšie je začať od jednoduchšieho.
 4. misho.1709

  Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Podarilo sa mi natrafiť na nepoužívané, iba rozbalené lízatko zo 406 za dobrú cenu. No nekúp to Pôvodne som tam chcel dať niekedy lízatko zo 607, ale takto je to aspoň origo.
 5. misho.1709

  Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Je to mazlík, to je pravda. Auto je super, som s ním spokojný. Občas má svoje dni, no ale tak nie je to nové auto. Do auta som už niečo investoval, či už času alebo práce, ktorá sa na ňom robila. Čo sa týka motora, tak na to nedám dopustiť. Po remape je to super a postupom času som na to prišiel, že výkonovo slabšie auto by som už nechcel Vizuálna stránka sa dúfam bude riešiť cez leto, snáď sa zadarí.
 6. misho.1709

  Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Tiež budem úprimný, riadny bordel...
 7. misho.1709

  Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Pokračovanie v čistení... Nie, nepreháňam to, len sa mi naskytla možnosť mať vysávač, tak som sa sám pustil do hĺbkového čistenia interiéru. Naposledy bolo auto tepované istou firmou niekedy tuším v 08/2016, tentokrát som to spravil sám a určite lepšie. Na začiatok som si vybral sedačky von z auta a vytepoval koberec. Následne som očistil a ošetril plasty, ku ktorým sa je kvôli sedačkám ťažko dostať. Vytepoval som aj sedačky a keďže som ich čistil, tak som musel znova ošetriť kožu. Minule som ju tým pádom ošetroval zbytočne, mohol som to spraviť naraz, ale nevedel som, že budem auto tepovať. Aby to bolo komplet, tak som ošetril aj ostatné plasty. Po vysušení koberca a sedačiek putovali sedačky späť do auta. S výsledkom som veľmi spokojný, čoho dôkazom bola aj vysatá špina, či už z koberca alebo sedačiek. Vyhral som sa aj na detailoch, viď. špina pod sedačkou a pod. Pridávam aj zopár fotiek, či už jednotlivo alebo 50:50 na porovnanie
 8. misho.1709

  Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Vyčistená váha vzduchu čističom od Liqui Moly. Podľa nečistôt usudzujem, že ju ešte asi nikto nečistil...
 9. misho.1709

  Vytlmenie podbehov

  Ďakujem brixtr Iba som nad tým uvažoval, nečakal som zázraky, viem, že sa to pri samotných podbehoch nedá očakávať Ešte som nič netlmil a preto sa rady zíjdu. Zvyšok auta len tak robiť nebudem.
 10. misho.1709

  Vytlmenie podbehov

  Zdravím. Oplatí sa na aute vytlmiť iba samotné podbehy? Zníži sa tým hluk od kolies alebo to bude len minimálny rozdiel? Oplatí sa to? Išlo by o vytlmenie všetkých štyroch plastových podbehov. Ak áno, aký konkrétny materiál použiť? Ktorý je na to vhodný? Zatiaľ je to iba v rovine uvažovania... S cenovkou by som to nepreháňal, postačil by nejaký slušný pomer cena/výkon. Koľko materiálu by sa na to odhadom minulo? Ďakujem za každé rady.
 11. misho.1709

  Nefajčiarska sada

  Aj ja som vedel, že nie som prvý, čo sa pýta na tú sadu, ale tak hľadanie nebolo úspešné... Vyriešené
 12. misho.1709

  Nefajčiarska sada

  Brixtr, ďakujem, idem to študovať. Použil som vyhľadávanie, ale zobrazilo mi to 187 strán...
 13. misho.1709

  Nefajčiarska sada

  Ahoj, chcel by som sa len zo zvedavosti spýtať, či bolo pri nefajčiarskej sade v 406 použité osvetlenie, ako aj pri klasickom popolníku. Ďakujem.
 14. misho.1709

  Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Na vojne som síce nebol, ale aj tak som niekedy fajčil...mladícka hlúposť
 15. misho.1709

  Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  My nefajčiari popolník nepotrebujeme
×