misho.1709

Uživatel
 • Content count

  589
 • Joined

 • Last visited

About misho.1709

 • ID uživatele 42487
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Prešov
 • Stát
  Slovenská republika
 1. Krtkova 406 RHZ

  Je to tuner! Čipom a budíkom to všetko len začalo
 2. Nekomunikuje BSI + immobilizér + ďalšie chyby

  JimBeem: a to sa robí až tak "prasácky"? Vieš o tom niečo viac?
 3. Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Ahoj, nie žeby som to nevedel, ale nakoľko prípravok nie je môj, tak ti o ňom povie viac info jeho vlastník John. Napíš mu, ak chceš, príp. ti to vyčistí aj on
 4. Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Dnes absolvovaná taká menšia preventívna kontrola, aby som vedel čo ma čaká a neminie v blízkej dobe. V skratke len tak, že ma čakajú komplet zadné brzdy, repas brzdičov, ručná, predné brzdy a prišlo sa na možnú príčinu opakovaného zvlnenia kotúčov. Komplet info pridám po výmene. daveunit34: Ďakujem Starám sa podľa možností, ale auto vždy dostane čo potrebuje, no práce je na ňom stále. O aerotwinoch som počul pár názorov, ale predsa som ich dal a keď nebudem spokojný, tak nabudúce zvolím iné. krtek 2: No keď by som to mal napichnuté, tak ti môžem poslať.
 5. Gronholmmova nová pixla - Peugeot 406 Break V6 152kW :)

  Niečo také alebo iný odtieň?
 6. Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Vymenený mot. olej + filter, takisto vzduchový filter po 10t km a stierače. Palivový filter bol menený po čistení vstrekov 2 týždne dozadu.
 7. Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  To by som ich chodil zbierať Ja som mal náhodou na Bremba šťastie
 8. Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Chápem, sám sa divím, že si ich tam práve ty nemal skôr
 9. Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  To bolo ešte pred a keďže sa mi pod kapotu tento nezmestil, tak sme to museli riešiť inak
 10. Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

  Tak dnes je tomu rok, čo mám 406ku doma Za ten čas si auto vypýtalo nejaký ten servis, ale stále slúži k spokojnosti. Najazdil som na ňom 21t km. Máme pred sebou nejaký ten servis, ďalšiu výmenu oleja atď. Minulý týždeň som zveril auto do rúk Johnovi, aby ho trošku nadopoval. Výsledok cca 180k/400Nm. Možno to dám niekedy na brzdu, ale ten výkon tam bude. Taktiež uňho prebehlo čistenie vstrekov prípravkom TEC2000. Vstreky na tom neboli zle, išlo skôr o prevenciu. Korekcie sa zlepšili a taktiež to pustilo nejaký bordel, ale nebolo to zlé. Čiže dovolím si skonštatovať, že motor je v dobre kondícii. Korekcie pred: po: A ešte jedna z cesty:
 11. ventilator chladice FL 406

  Na 406 majú 2.0 HDI 350W a 2.2 HDI 500W. Ventilátor s rovnakým číslom (1253 E4) nenájdeš u žiadného iného modelu Peugeot/Citroen. Pri ESP je tlačitko pri OBD zásuvke.
 12. ventilator chladice FL 406

  Krtek 2: ten regulátor neokopíruješ, elektronika je zaliata a nejde ju bez poškodenia rozobrať.
 13. ventilator chladice FL 406

  Z tej jednotky na ventilátore ide kábel k snímaču na chladič klímy. Prerábať to na starý neviem či má význam a či by sa ti to nejak podarilo. Je tomu už nejaký čas, čo som to riešil, takže si už všetko podrobne nepamätám. Nám sa to hrialo už keď bolo okolo 30°, pri menšej záťaži, po okreskách to ešte šlo, ale kopce, príp. mesto to už nezvládlo. Hoď sem prosím ťa VIN.
 14. ventilator chladice FL 406

  Nekúpiš to nikde, druhovýroba sa nerobí Pre istotu napíš aj tak VIN.
 15. ventilator chladice FL 406

  Pokiaľ má šedé relé na obale baterky, tým pádom nemá odpory na stene chladiča a má nový ventilátor. Všetko sa dá príp. overiť cez SB. Charlie 1: Toto sa týka iba HDi. Benzíny mali tuším všetky "klasický" ventilátor. Krtek to síce myslel dobre, ale nebolo to na 100%