misho.1709

Uživatel
 • Content count

  568
 • Joined

 • Last visited

About misho.1709

 • ID uživatele 42487
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Prešov
 • Stát
  Slovenská republika
 1. Túto už akceptujem
 2. @John musíš to občas fotiť aj inde, príp. z iného uhla, lebo tak to vyzerá na fotoarchív (rejp) Inak krásavec, ako vždy
 3. brutall: Zatiaľ je všetko v poriadku a snáď to aj tak ostane.
 4. John: To hej...Ešte by bolo dobré ich vyčistiť aj zvnútra, ale zatiaľ to nechám tak. Ešte to má nejaké "muchy", ale to už by som chcel veľa, aby to bolo bez chybičky radim.1008: Presný postup neviem, dal som to spraviť jednému chlapíkovi, ktorý vraj má v tomto už svoj zaužívaný postup. No určite najprv mokré brúsenie s rôznymi zrnitosťami, tak zrejme leštiaca pasta a na záver nejaká finálna úprava povrchu plexi...A z toho asi najdôležitejšia vec pre trvácnosť bude práve tá finálna úprava.
 5. Jedna z vecí, ktorá mi vadila na tomto aute už pri kúpe, bola zažltnuté svetlá. Samozrejme, bolo to čím ďalej tým horšie. Obzeral som sa po nových svetlách, ale nakoniec som dal týmto starým poslednú šancu a dal som ich zrenovovať. S výsledkom som spokojný, išlo mi hlavne o to, aby som ešte oddialil výmenu svetiel. Pridávam foto PRED a PO. V blízkej dobe plánujem menší výlet za hranice, tak aby som sa nemusel hanbiť Okrem toho auto ešte čaká menší servis.
 6. Parádne mašiny Trochu som však prekvapený aká bude tá zmena interiéru, pretože vyzerá pekne. A aby to nebolo len o chvále, no pokiaľ je to auto na zimu, tak mnohí z nás by V6 prevetrali aj cez leto... Nech slúžia k spokojnosti a veľa km bez nejakých problémov
 7. Áno
 8. Pribudla ďalšia vec zo 406 coupe V6
 9. A čo tak napríklad Ludweekova 2.2 benzín v inzercii? Auto nepoznám, z popisu je jasné, že by sa jej bolo treba trochu povenovať, ale inak to aj celkom sedí tvojmu popisu
 10. V akej konfigurácii chceš hľadať 406?
 11. BSI si pozeral takisto?
 12. Ak budeš odpájať, tak samozrejme pri idpojenej baterke (ale to hádam vieš - no pre istotu). A kontroluj všetky piny a konektory, či sú pekné čisté a či nie sú od oxidácie. Za pokus nič nedáš.
 13. Chyba komunikácie trápila mňa na 406, rovnako aj budíky. Mne pomohlo našťastie len odpojiť, skontrolovať a opäť zapojiť všetko od BSI, BSM, RJ motora. Pri budíkoch som mal problém v spojoch konektora na plošáku v budíkoch.
 14. Menší update, čo sa robilo za posledné týždne: Elektronika si trochu žila svoj život, mal som problém s komunikáciou RJ motora a BSI. S tým bolo spojených xy chýb, ktoré mi vyhodila diagnostika. Takisto opravené budíky, kde bol problém v kontaktoch na konektore. Všetky problémy vyriešené svojpomocne a konečne mám auto bez jedinej chyby na diagnostike Okrem toho som včera dával stočiť predné kotúče, pretože sa zvlnili a už sú opäť nahodené na aute. Na foto ešte neočistené. Čaká ma ešte výmena lanovodov ručnej brzdy. Budú sa meniť zrejme obe zadné (ľavé a pravé).
 15. jarokare ti napísal OEM číslo dielu, takže treba hľadať podľa neho. Ak je výrobcov viac, tak to je už na tebe, ktoré si vyberieš (to platí všeobecne pri dieloch).