Jump to content

skypeja

Člen klubu
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

About skypeja

 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 11/22/1988

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika
 1. Aha, tak to se omluvám, tak moc nazpět jsem nekoukal Edit: teď vidím že je to jen pár příspěvků nad mým... Ještě jednou se omlouvám
 2. Po cestě z práce jsem se tu koukal na to jak hasit Teslu, přijdu domů, otevřu noviny a co nevidí oko mé... V Šanghaji samovolně explodovala zaparkovaná Tesla, video se šíří po tamních sociálních sítích. Automobilka vyslala tým, aby událost prověřil | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
 3. Citace z katalogu P308 z roku 2016. Já nikde tlačítko SOS v autě nemám P308SW (T9) rv 2019, výbava ACTIVE - podle aplikace "ScanMyPeugeot" předpokládám, že by mělo být ve stropním panelu nad středovým zrcátkem a tam nic není, viz fotka z interiéru a printscreen z aplikace.
 4. Nevím o tom, že by tam nějaká taková zbytečnost byla, respektive žádné tlačítko SOS nebo něco podobného (viděl jsem fotky u škodovek) nikde nemám. Nevím jak je to s určováním data homologace, ale pokud se to vztahuje na modelovou řadu a facelift nemá zásadní dopad do konstrukce vozu, tak se podle mě nová homologace nedělá. Pokud by to tak bylo, tak P308SW II je ve výrobě od 03/2014 (řada T8, po faceliftu řada T9 cca 2017-dodnes), tak homologace modelové řady spadá do roku 2014 (t8), případně 2017 (t9) a nový zákon se na něj nevztahuje. Ale je to jen moje domněnka selského rozumu a zkušenosíi ze stavebního zákona, pokud je to špatně, tak mě prosím někdo opravte.
 5. Už při podpisu smlouvy mi borec říkal, že čekací doba je 3,5 až 4 měsíce... O ecall jsem neslyšel a ani nic takového nemám neboj, brzo už se dočkáš. Kde jsi objednával?
 6. Taky jsem si šel zaklepat před barák a musím říct: "má pravdu ten chlapec, je to plast!"
 7. Přesně tak, viz https://www.peugeot-club.com/topic/116447-peja-308-sw-p-t-130-96kw/
 8. Třebas to někomu pomůže - podobné téma jsem tu nenašel, kdyby tu náhodou bylo, tak tohle klidně smažte. obj.č. 160 744 0880 Hned při vyzvednutí u prodejce mi kluk říkal, že "klíček" je fajn neztratit, protože Peugeot ho neprodává jako ND, takže pokud přijdete o oba klíče, tak pak jedině 3D tisk, nebo koupit novou zahrádku Zahrádka se nandavá celkem fajne, moc vůle na nasazení trnu do střechy tam není, chce to trochu víc "napružit" a pak to nikde nedře. Osová vzdálenost tyčí po nasazení je 70cm, na konec střechy pak zbývá nějakých 90cm. Po zavření dveří se nehezky odmáčkne gumové těsnění, ale do interiéru snad zatýkat nebude, ale na nějaké dlouhodobější osazení na střeše to asi nebude.
 9. tak jsem do prvního příspěvku doplnil ještě pár fotek, v kufru už je gumová vana a mám i zahrádku (využil jsem jarní akce). Zahrádka jako taková mě dost zklamala, ale to už jsem tak nějak tušil, než jsem kupoval auto, že to nebude žádná sláva. Jinak zatím spokojenost, jezdí to super, tahá to super ale zatím spolu máme jen 170km. A z číny mi dorazily zkumavky na dávkování VIFka
 10. tak nějak doufám, že u RV 2019 se vrzání neobjeví, ale teda 50, to je raketa!
 11. Když to tak čtu, tak 16ky jsou vlastně fajn a jsem spokojen
 12. Našel jsem to na více stránkách zabývající se pneu, ale teda například tady.... https://shop.bestdrive.cz/plechovy-disk/kfz-plechovy-disk-6_5jx15-5x108-et42-65mm-7823 Každopádně děkuji za informace, zase jsem o něco chytřejší. @Jarin011 tak to by mě jeblo... já teda v rámci nadšení už už ty 15ky skoro objednával, ale naštěstí i finance to nedovolily
 13. Tím, že spotrebuju víc plechu, kaučuku, na silnicích nechám víc obrusu a motorem protáhnu o pár dinosaurů víc to dává smysl. Tak tedy děkuji za uvedení do reality
 14. Chm..... tak to jste mě moc nepotěšili, ještě trošku hořela vzadu troška naděje, že to nebudu mít o 5k dražší....
 15. To jakože není možnost dodatečného zápisu? Tady na fóru jsem právě četl, že si to lidi zapisují, pokud mají typový list, nebo prohlášení výrobce... otázkou teda je, jestli bych ho od dealera dostal..
×
×
 • Create New...