Jump to content

poldiss

User
 • Content Count

  1,389
 • Joined

5 Followers

About poldiss

 • ID člena
  38934
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 07/13/1992

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Nový Knín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Děkuju, objektiv má 400mm po přepočtu. Víceméně jsem tu fotku jen hodil do černobíla a trochu přidal kontrast. Byl fakt nádherně vidět celou noc.
 2. Taky přihodim jednoho
 3. Dobře, ale tak snad každýmu kdo má víc jak dvě mozkový buňky dojde, že je to vtip.
 4. Nechtěl by někdo udělat kvalitní investici do budoucna?
 5. Když jsem týden dozadu kouřil před barákem, viděl jsem venku postávat obézní dívku, cca. 24-25 letou, zcela asociální. Začal jsem s ní mluvit, i když byla ostýchavá a červenala se jedna radost. "Muži jsou povrchní svině". "Já nejsem", říkám jí. "Ok, ale i tak se ti nelíbím" "Podle mě si celá zlatá" Dala mi číslo, chvíli jsme SMSky-ovali. Rozhodl jsem se si zlepšit karmu a vytáhl jsem ji na večeři. Následně odvoz domů a jak sedíme v autě, zcela je úplně nervózní. Tak ji přitáhnu, políbím, pohladím její tlusté kozy ... "Zajdeme k tobě nahoru?" "Nevím, jestli je to dobrý nápad, bydlím s babičkou ..." "V pohodě, alespoň se seznámím" S babičkou si hned padneme do oka, mega zábavná, vypráví srandičky, její vnučka sedí a červená se hanbou. Nakonec jsme samozřejmě skončili v pokoji, vyšukal jsem z ní duši, že se ještě i sousedům klepali kolena. Asi po hodince a půl mě udýchaně zastavila, s tím, že: "Měli bychom přestat, slyším vnučku plakat v kuchyni."
 6. @Radek Hurvajz Vím, že 4/3 a APS-C od sebe velikostně nejsou zase tak daleko. Ano, nedá se to srovnávat s kompakty, které mají crop okolo 4,7-6, to je zase úplně jiná liga. Nechci se dohadovat, co je lepší a co ne, každý máme svoje priority a díky bohu za dnešní široký výběr, ale čím víc světla můžeš získat, tím líp, i kdyby to bylo jen o pár procent, ne? Taky věřím, že na ten Panasonic budou hezké světelné objektivy za lepší ceny, než na cokoliv s APS-C a větším a o to asi primárně šlo, že Jen jsem chtěl říct, že za ty peníze se dá sehnat foťák o (možná) level výš i s použitelným objektivem.
 7. @minimaxa Jak řikám, nechci ti to hanit. Vím, že je těžké vybrat si správný foťák. Jediné, co mi přijde jako nesmysl, je v dnešní době kupovat foťák s Micro 4/3 snímačem. Sám jsem fotil nějakých 8 let na kompakt s malým snímačem a cca před rokem jsem se rozhodl, že udělám upgrade na něco lepšího a chtěl jsem aspoň APS-C bezzrcadlovku. Z toho nakonec sešlo a pořídil jsem si APS-C zrcadlovku Canon EOS 77D s brašnou a základním setovým objektivem za cca 22 tis. (dnes už stojí 19 999) a nemůžu si to vynachválit, dnes mám 3 objektivy a jsem v tom dohromady za cca 32 tis. a mám pokrytá ohniska od 18mm (28mm) do 250mm (400mm). A z těch lepších strojů jsem měl na mysli např. tohle: https://www.fotolab.cz/eshop/fotoaparaty/systemove-fotoaparaty-csc/Sony-Alpha-A6000-cerna-telo.html a k tomu nějaký ten univerzálnější objektiv jako třeba tohle https://www.fotolab.cz/eshop/objektivy/zoom-objektivy/sony/sony-dt-18-250mm-f-3-5-6-3.html Ano, jsi v tom za 24 tis. ale máš velice slušné tělo a objektiv jak na blízko, tak na dálku. Takže pokud opravdu to, cos pořídil má běžnou cenu 34 tis., tak to by koupil jedině blázen Pak bych viděl jako reálnou možnost ještě tento foťák se setovým objektivem https://www.fotolab.cz/eshop/fotoaparaty/systemove-fotoaparaty-csc/sony/sony-alpha-a7-fe-28-70mm-oss.html a časem našetřit na nějaký hezký objektiv podle potřeby toho, co chceš fotit Fullframe zrcadlovka a objektiv 28-70mm zase není tak k ničemu jak si myslíš, jen má menší zoom než ten tvůj objektiv, který je reálně 28-280mm. Ale měl bys opravdu slušný základ do budoucna a nemusel bys za pár let přemýšlet jakým foťákem ten současný nahradíš. A nebo si pak můžeš víceméně ukázat prstem na téměř jakoukoli APS-C zrcadlovku od Nikonu nebo Canonu, které jsou dnes za velice slušné ceny a dostaneš z toho určitě víc než z toho Panasonicu. Ale samozřejmě, proti gustu...
 8. Uf... teda nechci ti to hanit, ale za ty prachy se dá pořídit pár lepších strojů
 9. poldiss

  306GTi-6 by Béďa

  Ta 308 taky nezní špatně, ale 306 při 9000 otáčkách je prostě
 10. Baví se tři chlapi o tetování. Jeden říká: “Hele,já mám tady na bicepsu tetování,tam je baba a když takhle ohnu ruku,tak se té bábě zvednou prsa.” Druhej na to: “To nic není. Já mám na bicepsu chlapa s babou a když takhle ohnu ruku,tak si to spolu začnou rozdávat.” A ten třetí říká: “Já mám na prdeli chlapa a ten hrabe listí.” Ti dva na něj koukaj a praví: “Nekecej,ukaž!” Ten si svlékne kalhoty a ti dva mu čumí na prdel. “Hele,vždyť tam nic nemáš!” “Ne? Tak to už asi všechno shrabal a šel do prdele.”
 11. poldiss

  Rikic 407 coupe

  Viděl jsem DOT 6005 a nějak mi nedošlo, že rok asi těžko bude mít 60 týdnů to se omlouvám Ale přijde mi, že jsou ty gumy vyschlý, jak kdyby byly starý. Takhle vypadaj 7 let starý gumy co mám na letních kolech.
 12. poldiss

  Rikic 407 coupe

  Se nedivim, že tam máš trhliny když jsou ty gumy 14 let starý.
 13. @Pepito Hlavně si představ, že například jedeš z jednoho konce města na druhý klidně i víc než hodinu a posloucháš celou dobu ty elitní myslitele a jejich výblitky. Taky to bez sluchátek absolutně nedávám
 14. Měl jsi zalepený i uši proto jsem ani nic nezkoušel. Stál jsem se štaflema nad eskalátorem zrovna, když jsi vyjížděl nahoru
×
×
 • Create New...