Jump to content

Mikis

Uživatel
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

About Mikis

 • ID člena 51505
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 02/01/1970

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  LA
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

736 profile views
 1. Mikis

  Start Stop sytém

  Jde alespoň tato blbina vypnout?
 2. Mikis

  Start Stop sytém

  Start Stop systém je úchvatná věc startér se může ustartovat a baterce taky moc neprospívají neustálé starty.
 3. Mikis

  P308 (2012) - těsnění pod předním sklem

  Taky jsem na tohle přišel po výměně předního skla bohužel ne včas abych to mohl reklamovat a to jsem výměnu skla dával do autorizáku v domění, že tam si s výměnou skla poradí nejlépe a ono žádná sláva. Prvně jsem jen to těsnění nasadil zpět na spodní hranu skla a občas kontroloval ještli se to neuvolnilo a ono po nějaké době se to zase uvolnilo tak jsem to ještě několikrát nasadil, ale pak mi došla trpělivost a celé jsem to demontoval a do žlábku toho držáku těsnění co se zasunuje na hranu skla jsem dal lepidlo a zasunul na hranu skla. Teď to již drží a nevypadává ven, ale ještě mi voda teče k motoru mezi těsněním a sklem, těsnění zřejmě špatně doléhá a tak uvažuji o tom, že celé těsnění přilepím ke sklu silikonem. Tohle Peugeot zrovna moc dobře nevymyslel, celé uchycení je dost vetché a ještě celý plast od skla táhne ten plastový držák na kterém je uchycena celá protihluková izolace a nádržka s brzdovou kapalinou.
 4. Mikis

  Jakého výrobce autobaterie?

  Díky všem, tak jsem nakonec koupil Exide Premium EA640 64Ah 12V 640A včera jsem ji namontoval a nevím proč po instalaci jednom startu a cca 10 minut nastavení hodin a rádia, se auto přepnulo do úsporného režimu. Zdá se mi, že toto je nějak krátká doba na přepnutí do úsporného režimu, jde někde nastavit interval kdy se to přepne? Myslel jsem, že se to přepíná když baterie má nízkou kapacitu, což ale nová baterie by neměla mít.
 5. Mikis

  Jakého výrobce autobaterie?

  No mě originál dodaný v 308 vydržel něco málo přes 5 roků, pak jsem v akci koupil baterii originál náhradní díl Peugeot a ta právě po 4 rocích a dvou měsících jde do kytek. Proto jsem se ptal na zkušenosti. Originál Peugeot po této zkušenosti již nechci a tak asi objednám Exide Premium EA640 64Ah 12V 640A snad vydrží déle. Díky za pomoc.
 6. Mikis

  Jakého výrobce autobaterie?

  Zatím vydím, že to vyhrává EXIDE i když moc nepíšete proč, ale co jsem se díval tak se mi zdá, že vyhrává s poměrem výkon/cena. Zatím co jsem teď hledal tak uvažuji do Peugeot 308 1.4 VTi s touhle Exide Premium EA640 64Ah 12V 640A za cenu 1750kč včetně dopravy. Co vy na to?
 7. Mikis

  Jakého výrobce autobaterie?

  Zdravím, mám před sebou výměnu autobaterie a chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s autobateriemi, kterou by jste mi doporučily podle výrobce, životnosti, ceny a poruchovosti? Díky za pomoc.
 8. Potvrzení vyskakuje od doby kdy se přešlo na nové forum, vločky přes vánoce to asi nějak blokovaly tak to potvrzení nevyskakovalo. Škoda, že to nejde dát někam do nastavení, aby to šlo vypnout. Sice to není nic závažného, ale bylo by to komfortnější.
 9. Tak to vypadá, že to asi zrušit nejde. Jen je zajímavé, že když tu přes vánoce byly ty padající vločky tak to to potvrzení nechtělo a jen se to vrátilo na původní bez vloček tak to zase vyskakuje. No nic budeme asi muset klikat, možná za to budou nějaké body.
 10. Mikis

  pavelu96 308

  Pěkně chumelí co bych zato dal kdyby tady u nás napadlo aspoň trochu sněhu
 11. Zdravím, po kliknutí na tlačítko Označit forum jako přečtené to po mě chce ještě jednou kliknout na potvrzení, že to chci opravdu označit jako přečtené. Je možné tohle potvrzení někde vypnout (když zde bylo sněžení tak to potvrzení nechtělo) nebo nastavit automatické označení jako přečtené po odchodu ze sekce. Díky za info
 12. Mikis

  7 dní Peugeot odstartuje 15. ledna 2018

  Jen tak pro zajímavost u Nové 308 je akční sleva na 7 dní Peugeot jen o 15 000Kč nižší než byl oficiální ceník , který jsem si stáhnul 3.1.2018.
 13. Mikis

  Topení málo topí

  Ale radiátor jsem kontroloval a teplota vstupní trubky je stejná jako teplota výstupní trubky, jak jsem psal hned na začátku proto mi to nějak nejde dohromady když horká voda přes radiátor proudí. Na klapku bych se i podíval, ale potřeboval bych poradit kudy, abych nemusel demontovat celý radiátor a vypouštět vodu to se mi moc nechce.
 14. Mikis

  Topení málo topí

  Tím ucpáním myslíš, že přes něj neprojde vzduch? Jak by se tam nějaký bordel dostal když je na vstupu vzduchu kabinový filtr.
 15. Mikis

  Topení málo topí

  Zravím, zdá se mi, že topení na mé 308 1.4 VTi málo topí a tak jsem se pustil do demontáže středové konzoly, abych zjistil zda není ucpaný radiátor. Bohužel radiátor je OK při zahřátí motoru na 90 stupňů jsou obě trubky k radiátoru stejně horké nedá se na nich udržet ruka. Když jsem zkoušel zda funguje klapka (jen tím, že jsem otáčel na studený a teplý vzduch) tak když jel ventilátor naplno se mi zdá, že na konci kdy má jít teplý vzduch tak průtok vzduchu zpomaluje, ale stále je to dobrý průvan. Je tohle v pořádku má to tak být nebo je někde něco špatně? Mám pro jistotu zkontrolovat klapku a pokud ano dá se k ní nějak dobře dostat, třeba ze strany spolujezdce tak abych nemusel demontovat radiátor (to se mi moc nechce když funguje)? Díky za pomoc
×