Jump to content

Mikis

Uživatel
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

About Mikis

 • ID člena
  51505
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 02/01/1970

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  LA
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,178 profile views
 1. Ono to bouchnutí je jen jednou, jako by něco trefilo do plechu něčím kovovým. Ještě mě napadlo jestli by to nemohlo být něco okolo nápravy dělá to jen když auto přejíždí nerovnost šikmo jako kdyby šlo auto do kroucení.
 2. Fakt nikoho nic nenapadá čím by to mohlo být?
 3. Ale já to myslel jen u nás v ČR stejný motor a u některých doporučovaný 95 a u některých 98 a rozdíl jen několik měsíců.
 4. Zdravím, mám menší problém, který se mi nedaří odstranit, prostě nevidím nic uvolněného co by mohlo bouchat u pravého zadního kola. Vždy když něco šikmo přejíždím i hodně pomalu třeba couvání na silnici, která je níž tak se auto trochu do boku zhoupne a od zadního kola se ozve takové celkem silné bouchnutí jako kov na kov připadá mi to jako by něco bouchlo do toho plechového krytu zadního brzdového kotouče. Nám podezření, že to dělá elektrická ruční brzda, ale zatím jsem nenael nic co by bylo uvolněné a mohlo do něčeho bouchnout. Auto je sice Citroen C4 rok výroby 2011, ale to by nemělo vadit protože to je skoro stejné jako Peugeot 308. Nesetkal jste se někdo s tímto nebo nemáte nápad co by to mohlo bouchat? Díky všem za pomoc
 5. Mě jen zaráží, že výrobce jednou doporučuje 95 pak 98 nebo 100 a to pořád u stejného motoru. Jinak to je jako fakt, že do 100 se nepřidává žádná biosložka? Potom fakt nechápu ty eko hrátky kolem toho já myslel, že se už benzín bez biosložky neprodává.
 6. Pak tedy nechápu proč ty změny koncovek.
 7. Tak teď to nějak nechápu když mám na autě staré koncovky tak to mi chcete říct, že i dnes mi to naplní starým chladivem?
 8. Proč ti matěji nenechali stejné koncovky to je jako ta ekologie?
 9. Odkaz máš níže, ale levné to není, proto jsem psal i výměně rádia, někde se tu o tom píše že se dá sehnat u číňanů. V době kdy jsem to já pořizoval tak nic takového nebylo a zkoušel jsem i jiný adaptér, ale ten mi nechtěl fungovat a tak jsem ho vrátil a podle sn na rádiu koupil xcarlink. Jen se pak ještě musí na diagnostiku povolit CD měnič. Dnes bych šel raději do výměny rádia. http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore&iProduct=61&sName=adapter-usb-sd-mp3-vstup-pro-autoradio-peugeot-rd4(new)
 10. Já mám xcarlink a zatím funguje v pohodě, ale dnes už je i možnost vyměnit rádio za RD45 které má i USB.
 11. Ty jo fakt pěkný a výbava snad vše co tam můžou dát, tak ať slouží.
 12. Jaké originál velké 2 din máš na mysli? Co se tu píše tak vždy to byl nějaký dovoz Čína.
 13. Tak to vyzkouším, ale myslím, že to nejde protože když chci alespoň tu chvíli poslouchat rádio tak musím mít klíček v první poloze zapalování, ale nejsem si jistý jestli když klíček vytáhnu tak můžu autorádoi zapnout to ještě testnu. ECO režim tam ale vůbec neměl být a pokud jo tak jako zákazním bych měl mít možnost si vypnout a zapnout co uznám za vhodné a i bez servisu
 14. Rádio nejde nechat omylem zapnuté 2dny protože když dám klíček do nulové polohy tak se vše vypne i to rádio. Proč by to měla být blbost zákazník platí a tak by měl mít i možnost si říct co a jak chce.
 15. A pak prý náš zákazník náš pán, ale když to můžou v servisu vypnout, ale nesmí tak by to snad mělo jít přes diagnostiku.
×
×
 • Create New...