Přejít na obsah

Mikis

Uživatel
 • Počet příspěvků

  56
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Mikis

 • ID člena 51505
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 1.2.1970

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  LA
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

803 zobrazení profilu
 1. Mikis

  Deflektory na okna P308 II SW

  Na co to potřebujete, rozpálené auto vyvětrám do pár kilometrů a pak zavřu okna a pustím klimu. Myslím, že je to zbytečnost.
 2. Nevím u mě taky ne, prostě to nechápu. Prohlížím na FF 52.8.0 ESR a na PC, v mobil nevím jak to funguje.
 3. Tak a je to zase pěkně zpátky, zase musím klikat na potvrzení
 4. Tak nevím jestli je to aktualizací fóra a nebo se něco událo v mém PC, ale už nemusím klikat na potvrzení, takže snad to vydrží a díky.
 5. Mikis

  Pylový filtr

  Umístění u obou verzí je dost blbé na věc která by se měla měnit dost často. Konstruktéři by se měli trochu zamyslet.
 6. Je i nějaká slevová akce při objednání nového vozu na akci Peugeot Roadshow? Díky za info
 7. Mikis

  Start Stop sytém

  Jde alespoň tato blbina vypnout?
 8. Mikis

  Start Stop sytém

  Start Stop systém je úchvatná věc startér se může ustartovat a baterce taky moc neprospívají neustálé starty.
 9. Taky jsem na tohle přišel po výměně předního skla bohužel ne včas abych to mohl reklamovat a to jsem výměnu skla dával do autorizáku v domění, že tam si s výměnou skla poradí nejlépe a ono žádná sláva. Prvně jsem jen to těsnění nasadil zpět na spodní hranu skla a občas kontroloval ještli se to neuvolnilo a ono po nějaké době se to zase uvolnilo tak jsem to ještě několikrát nasadil, ale pak mi došla trpělivost a celé jsem to demontoval a do žlábku toho držáku těsnění co se zasunuje na hranu skla jsem dal lepidlo a zasunul na hranu skla. Teď to již drží a nevypadává ven, ale ještě mi voda teče k motoru mezi těsněním a sklem, těsnění zřejmě špatně doléhá a tak uvažuji o tom, že celé těsnění přilepím ke sklu silikonem. Tohle Peugeot zrovna moc dobře nevymyslel, celé uchycení je dost vetché a ještě celý plast od skla táhne ten plastový držák na kterém je uchycena celá protihluková izolace a nádržka s brzdovou kapalinou.
 10. Mikis

  Jakého výrobce autobaterie?

  Díky všem, tak jsem nakonec koupil Exide Premium EA640 64Ah 12V 640A včera jsem ji namontoval a nevím proč po instalaci jednom startu a cca 10 minut nastavení hodin a rádia, se auto přepnulo do úsporného režimu. Zdá se mi, že toto je nějak krátká doba na přepnutí do úsporného režimu, jde někde nastavit interval kdy se to přepne? Myslel jsem, že se to přepíná když baterie má nízkou kapacitu, což ale nová baterie by neměla mít.
 11. Mikis

  Jakého výrobce autobaterie?

  No mě originál dodaný v 308 vydržel něco málo přes 5 roků, pak jsem v akci koupil baterii originál náhradní díl Peugeot a ta právě po 4 rocích a dvou měsících jde do kytek. Proto jsem se ptal na zkušenosti. Originál Peugeot po této zkušenosti již nechci a tak asi objednám Exide Premium EA640 64Ah 12V 640A snad vydrží déle. Díky za pomoc.
 12. Mikis

  Jakého výrobce autobaterie?

  Zatím vydím, že to vyhrává EXIDE i když moc nepíšete proč, ale co jsem se díval tak se mi zdá, že vyhrává s poměrem výkon/cena. Zatím co jsem teď hledal tak uvažuji do Peugeot 308 1.4 VTi s touhle Exide Premium EA640 64Ah 12V 640A za cenu 1750kč včetně dopravy. Co vy na to?
 13. Zdravím, mám před sebou výměnu autobaterie a chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s autobateriemi, kterou by jste mi doporučily podle výrobce, životnosti, ceny a poruchovosti? Díky za pomoc.
 14. Potvrzení vyskakuje od doby kdy se přešlo na nové forum, vločky přes vánoce to asi nějak blokovaly tak to potvrzení nevyskakovalo. Škoda, že to nejde dát někam do nastavení, aby to šlo vypnout. Sice to není nic závažného, ale bylo by to komfortnější.
 15. Tak to vypadá, že to asi zrušit nejde. Jen je zajímavé, že když tu přes vánoce byly ty padající vločky tak to to potvrzení nechtělo a jen se to vrátilo na původní bez vloček tak to zase vyskakuje. No nic budeme asi muset klikat, možná za to budou nějaké body.
×