Přejít na obsah

Mikis

Uživatel
 • Počet příspěvků

  61
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Mikis

 • ID člena 51505
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 1.2.1970

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  LA
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

843 zobrazení profilu
 1. Mikis

  7 dní poprvé pro všechny

  Pěkně jste se tu rozjeli, ale to podstatné co jsem já chtěl vědět bylo jak na prodejce, abych dostal co nejlepší cenu, když tu většina vždy píše jak to usmlouvala. Já když jsem kupoval auto tak jsem dostal jen koberečky a povinnou výbavu nic víc a to ještě v druhém autosalonu nechtěli dát vůbec nic. K cenám napíšu jen tolik, že akce 7 dní Peugeot má stejné ceny vozů jako minulý týden kdy tato akce nebyla takže se ptám co dostanu při koupi auta v dny kdy je tato akce oproti jiným dnům? Charlie 1: Nevím jestli ta nabídka ke koupi vozu byla na mě, ale pokud ano tak zatím jen o koupi uvažuji, není dostatek financí, ale možná když to bude aktuální tak se ti ozvu.
 2. Mikis

  7 dní poprvé pro všechny

  Právě, že to by mě zajímalo jak stáhnout cenu nového vozu s vybranou výbavou. Ta skladovka má dobrou cenu, ale zase ta barva kterou fakt nesnáším a raději bych benzín.
 3. Mikis

  7 dní poprvé pro všechny

  Tak poraďte nějaké finty na prodejce, aby bylo vozítko co nejlevnější a nebo s co nejlepší výbavou zdarma?
 4. Měl jsem stejný problém dvakrát měnili svíčky jednou v neautorizovaném servisu a pak v autorizovaném prý z těch nových byla jedna vadná, ale dělalo to stejně pořád stejně jako před jejich výměnama, auto nastartovalo a než jsem zavřel vrata od garáže tak vyskočila hláška, rozjel se ventilátor a po rozjezdu bylo cítit, že auto jede na tři válce, po cca 1km jsem vždy zastavil vypnul motor znovu nastartoval a vida motor jel zase normálně i když se svítící kontrolkou a v nějakém výchozím režimu, po nějaké době se to ustálilo a už asi rok a půl je pokoj.. Předtím jsem měl co každý rok vadné čidlo vačkového hřídele, vždy vyměnili a za rok bylo zase v háji někdy stejné někdy to druhé (jsou totiž dvě jedno na sání a jedno na výfuk), od doby co jsem si ho vyměnil sám za pomoci pokus omyl, abych zjistil, které bylo špatné tak najednou už drží a tak fakt nevím co s tím dělali v autorizáku když se to měnilo každý rok teď mi to zpětně připadá jako by to bylo schválně.
 5. Mikis

  Svetlá Halogen vs LED

  Malá otázečka, když v LED světle přestane svítit třeba dálkové tak se musí měnit celé světlo?
 6. Mikis

  Deflektory na okna P308 II SW

  Na co to potřebujete, rozpálené auto vyvětrám do pár kilometrů a pak zavřu okna a pustím klimu. Myslím, že je to zbytečnost.
 7. Nevím u mě taky ne, prostě to nechápu. Prohlížím na FF 52.8.0 ESR a na PC, v mobil nevím jak to funguje.
 8. Tak a je to zase pěkně zpátky, zase musím klikat na potvrzení
 9. Tak nevím jestli je to aktualizací fóra a nebo se něco událo v mém PC, ale už nemusím klikat na potvrzení, takže snad to vydrží a díky.
 10. Mikis

  Pylový filtr

  Umístění u obou verzí je dost blbé na věc která by se měla měnit dost často. Konstruktéři by se měli trochu zamyslet.
 11. Je i nějaká slevová akce při objednání nového vozu na akci Peugeot Roadshow? Díky za info
 12. Mikis

  Start Stop sytém

  Jde alespoň tato blbina vypnout?
 13. Mikis

  Start Stop sytém

  Start Stop systém je úchvatná věc startér se může ustartovat a baterce taky moc neprospívají neustálé starty.
 14. Taky jsem na tohle přišel po výměně předního skla bohužel ne včas abych to mohl reklamovat a to jsem výměnu skla dával do autorizáku v domění, že tam si s výměnou skla poradí nejlépe a ono žádná sláva. Prvně jsem jen to těsnění nasadil zpět na spodní hranu skla a občas kontroloval ještli se to neuvolnilo a ono po nějaké době se to zase uvolnilo tak jsem to ještě několikrát nasadil, ale pak mi došla trpělivost a celé jsem to demontoval a do žlábku toho držáku těsnění co se zasunuje na hranu skla jsem dal lepidlo a zasunul na hranu skla. Teď to již drží a nevypadává ven, ale ještě mi voda teče k motoru mezi těsněním a sklem, těsnění zřejmě špatně doléhá a tak uvažuji o tom, že celé těsnění přilepím ke sklu silikonem. Tohle Peugeot zrovna moc dobře nevymyslel, celé uchycení je dost vetché a ještě celý plast od skla táhne ten plastový držák na kterém je uchycena celá protihluková izolace a nádržka s brzdovou kapalinou.
 15. Mikis

  Jakého výrobce autobaterie?

  Díky všem, tak jsem nakonec koupil Exide Premium EA640 64Ah 12V 640A včera jsem ji namontoval a nevím proč po instalaci jednom startu a cca 10 minut nastavení hodin a rádia, se auto přepnulo do úsporného režimu. Zdá se mi, že toto je nějak krátká doba na přepnutí do úsporného režimu, jde někde nastavit interval kdy se to přepne? Myslel jsem, že se to přepíná když baterie má nízkou kapacitu, což ale nová baterie by neměla mít.
×