Přejít na obsah

Mikis

Uživatel
 • Počet příspěvků

  71
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele Mikis

 1. Mikis

  Peugeot 308SW 1.2 130k Style

  To fakt už nikdo neumí vyrobit nic pořádně, co kdyby se to stalo po záruce to by asi byla pěkná sumička za opravu.
 2. A čím je specifický tím, že tam musí být jiné auta než jinde ve světě a ty co jsou jinde ve světě tak nemůžou být v Číně.
 3. Zdravím, chtěl jsem se jen zeptat zda nemá někdo nějaký fígl jak zjistit hladinu vody v nádržce pro ostřikovače. Ta je totiž u 308 z roku 2008 pěkně schovaná pod plechy a plasty někde u předního nárazníku a já nikdy nemůžu odhadnout kolik tam mám dolít. Jak to někdo takhle blbě mohl vymyslet to nechápu. Díky za rady.
 4. No zkusím se kuknout jestli se tam nějak dostanu, ale stejně takhle umístit nádržku může jen ....
 5. Proč je pro Čínu pořád něco extra a není to všude?
 6. Právě, že když to dolívám tak když je voda už v té harmonice-hadici tak mi pak vyteče všechna ven někam do útrob auta a pak na zem a to právě nechci. Nemůžu si pomoct, ale tohle mohl vymyslet jen magor, kdyby to bylo udělané alespoˇn tak, že ta harmonika-hadice bude přidělaná tak, aby to nevyteklo ven. No nic budu to muset najít nějak od oka.
 7. Mikis

  Jarinova nová 3008

  Pořád stále jen nějaké omezení, motor si nemůžeš vybrat jaký by jsi chtěl, výbava taky nejde nakombinovat jak by jsi chtěl a teď už ani pneu co asi tak bude následovat. Začíná mi to připadat jako dřív kdy byl Favorit jen s jedním motorem a jedním rozměrem pneu.
 8. Mikis

  Pug 308 GT L

  Proč tohle není někde přímo v palubce od výrobce, přece jen když vidíš, že to regeneruje a nikam nespěcháš tak se můžeš projet dokud regenerace neskončí.
 9. Já měl stejný problém s motorem 1.4 Vti po všech možných testech, přehazování svíček, vstřiků, zapalovacích cívek, výměnu svíček dokonce dvakrát kdy jsem odjel z autorizovaného servisu, že je vše OK a po cca 4km se to zase vrátilo. Občas to dělalo občas ne prostě jak se tomu zrovna chtělo, občas pomohlo zastavit vypnout motor a znovu ho po chvíli nastartovat. Do toho se ještě o něco dříve s pravidelností cca 1 rok objevovala závada snímače vačkového hřídele, řešeno výměnou v autorizovaném servisu snad 4 krát až jsem si na poslední výměnu objednal snímač sám sám si ho vyměnil způsobem pokus omyl, protože jsou tam dva a bez diagnostiky jsem nevěděl který je vadný. A hle najednou od mé výměny už smínač drží 3 roky a závada s motorem postupně odezněla a už se nevrátila takže teď zatím jezdí bez problémů.
 10. Mikis

  Jarinova nová 3008

  Podle ceníku by k výbavě ACTIVE měly být v 17" a 18", k výbavě ALLURE a GT LINE by měly být 18" a 19". Alespoň takhle je nabízejí v ceníku a možnost výběru za příplatek, takže by minimálně takhle měly jít zapsat do TP.
 11. Mikis

  7 dní poprvé pro všechny

  Pěkně jste se tu rozjeli, ale to podstatné co jsem já chtěl vědět bylo jak na prodejce, abych dostal co nejlepší cenu, když tu většina vždy píše jak to usmlouvala. Já když jsem kupoval auto tak jsem dostal jen koberečky a povinnou výbavu nic víc a to ještě v druhém autosalonu nechtěli dát vůbec nic. K cenám napíšu jen tolik, že akce 7 dní Peugeot má stejné ceny vozů jako minulý týden kdy tato akce nebyla takže se ptám co dostanu při koupi auta v dny kdy je tato akce oproti jiným dnům? Charlie 1: Nevím jestli ta nabídka ke koupi vozu byla na mě, ale pokud ano tak zatím jen o koupi uvažuji, není dostatek financí, ale možná když to bude aktuální tak se ti ozvu.
 12. Mikis

  7 dní poprvé pro všechny

  Právě, že to by mě zajímalo jak stáhnout cenu nového vozu s vybranou výbavou. Ta skladovka má dobrou cenu, ale zase ta barva kterou fakt nesnáším a raději bych benzín.
 13. Mikis

  7 dní poprvé pro všechny

  Tak poraďte nějaké finty na prodejce, aby bylo vozítko co nejlevnější a nebo s co nejlepší výbavou zdarma?
 14. Měl jsem stejný problém dvakrát měnili svíčky jednou v neautorizovaném servisu a pak v autorizovaném prý z těch nových byla jedna vadná, ale dělalo to stejně pořád stejně jako před jejich výměnama, auto nastartovalo a než jsem zavřel vrata od garáže tak vyskočila hláška, rozjel se ventilátor a po rozjezdu bylo cítit, že auto jede na tři válce, po cca 1km jsem vždy zastavil vypnul motor znovu nastartoval a vida motor jel zase normálně i když se svítící kontrolkou a v nějakém výchozím režimu, po nějaké době se to ustálilo a už asi rok a půl je pokoj.. Předtím jsem měl co každý rok vadné čidlo vačkového hřídele, vždy vyměnili a za rok bylo zase v háji někdy stejné někdy to druhé (jsou totiž dvě jedno na sání a jedno na výfuk), od doby co jsem si ho vyměnil sám za pomoci pokus omyl, abych zjistil, které bylo špatné tak najednou už drží a tak fakt nevím co s tím dělali v autorizáku když se to měnilo každý rok teď mi to zpětně připadá jako by to bylo schválně.
 15. Zdarec, pár názorů na motor 1.2 PureTech 130k jsem tu na foru našel, ale není toho mnoho a protože se chystám na koupi vozidla s tímto motorem, rád bych chtěl všechny co mají tento motor požádat o napsání jak jsou s motorem verze 1.2 PureTech 130k spokojeni, jaké se objevily problémy atd. Předem všem díky na info Miki
 16. Mikis

  Svetlá Halogen vs LED

  Malá otázečka, když v LED světle přestane svítit třeba dálkové tak se musí měnit celé světlo?
 17. Mikis

  Deflektory na okna P308 II SW

  Na co to potřebujete, rozpálené auto vyvětrám do pár kilometrů a pak zavřu okna a pustím klimu. Myslím, že je to zbytečnost.
 18. Zdravím, po kliknutí na tlačítko Označit forum jako přečtené to po mě chce ještě jednou kliknout na potvrzení, že to chci opravdu označit jako přečtené. Je možné tohle potvrzení někde vypnout (když zde bylo sněžení tak to potvrzení nechtělo) nebo nastavit automatické označení jako přečtené po odchodu ze sekce. Díky za info
 19. Nevím u mě taky ne, prostě to nechápu. Prohlížím na FF 52.8.0 ESR a na PC, v mobil nevím jak to funguje.
 20. Tak a je to zase pěkně zpátky, zase musím klikat na potvrzení
 21. Tak nevím jestli je to aktualizací fóra a nebo se něco událo v mém PC, ale už nemusím klikat na potvrzení, takže snad to vydrží a díky.
 22. Mikis

  Pylový filtr

  Umístění u obou verzí je dost blbé na věc která by se měla měnit dost často. Konstruktéři by se měli trochu zamyslet.
 23. Je i nějaká slevová akce při objednání nového vozu na akci Peugeot Roadshow? Díky za info
 24. Mikis

  Start Stop sytém

  Jde alespoň tato blbina vypnout?
 25. Mikis

  Start Stop sytém

  Start Stop systém je úchvatná věc startér se může ustartovat a baterce taky moc neprospívají neustálé starty.
×